To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
DART - zdjęcia
Witamy na forum dyskusyjnym wszystkich miłośników darta niezależnie od miejsca zamieszkania, przynależności klubowej, organizacyjnej, itp.
Zarejestruj się i dyskutuj z nami.

Typer Krakowskiej Ligi Darta - Typer KLD 2017/2018 - kolejka 6

paszkwil - Pon Lis 06, 2017 1:14 pm
Temat postu: Typer KLD 2017/2018 - kolejka 6
BARDZO PROSZĘ UŻYWAĆ KOLEJNOŚCI PODANEJ W PIERWSZYM POŚCIE
I liga
2017-11-17 piątek 19:00 BLADE TEAM : KLIMACIKI 0 : 0
2017-11-18 sobota 18:30 ALEJA RÓŻ DART TEAM : NOWOHUCIANIE NH2010 0 : 0
2017-11-19 niedziela 19:30 KRYZYS SQUAD : V ELEMET
2017-11-19 niedziela 18:00 WRP BOCHNIA : STARA HUTA NIE RDZEWIEJE 0 : 0


II liga
2017-11-16 czwartek 19:30 DWA LOTKI : ANGRY DARTS 0 : 0
2017-11-17 piątek 19:00 FAK DART TEAM : BANDA JANOSIKA 0 : 0
2017-11-17 piątek 20:00 SPORTBAR : EDEN STOKI 0 : 0
2017-11-18 sobota 19:00 SMAKOSZE : JAZZGONI 0 : 0
2017-11-18 sobota 19:00 MISZ MASZ : A KTO UMARŁ TEN NIE ŻYJE 0 : 0
2017-11-18 sobota 19:00 SB MAXX : FOREVER YOUNG 0 : 0
BARDZO PROSZĘ UŻYWAĆ KOLEJNOŚCI PODANEJ W PIERWSZYM POŚCIE

Small - Pon Lis 06, 2017 3:52 pm

I liga
2017-11-17 piątek 19:00 BLADE TEAM : KLIMACIKI 2 : 8
2017-11-18 sobota 18:30 ALEJA RÓŻ DART TEAM : NOWOHUCIANIE NH2010 5 : 5
2017-11-19 niedziela 19:30 KRYZYS SQUAD : V ELEMET 2 : 8
2017-11-19 niedziela 18:00 WRP BOCHNIA : STARA HUTA NIE RDZEWIEJE 4 : 6


II liga
2017-11-16 czwartek 19:30 DWA LOTKI : ANGRY DARTS 3: 7
2017-11-17 piątek 19:00 FAK DART TEAM : BANDA JANOSIKA 7: 3
2017-11-17 piątek 20:00 SPORTBAR : EDEN STOKI 6 : 4
2017-11-18 sobota 19:00 SMAKOSZE : JAZZGONI 5 : 5
2017-11-18 sobota 19:00 MISZ MASZ : A KTO UMARŁ TEN NIE ŻYJE 5 : 5
2017-11-18 sobota 19:00 SB MAXX : FOREVER YOUNG 2 : 8

Tiger9999 - Pon Lis 06, 2017 6:51 pm

I liga
2017-11-17 piątek 19:00 BLADE TEAM : KLIMACIKI 2 : 8
2017-11-18 sobota 18:30 ALEJA RÓŻ DART TEAM : NOWOHUCIANIE NH2010 3 : 7
2017-11-19 niedziela 19:30 KRYZYS SQUAD : V ELEMET 2 : 8
2017-11-19 niedziela 18:00 WRP BOCHNIA : STARA HUTA NIE RDZEWIEJE 6 : 4


II liga
2017-11-16 czwartek 19:30 DWA LOTKI : ANGRY DARTS 3 : 7
2017-11-17 piątek 19:00 FAK DART TEAM : BANDA JANOSIKA 7 : 3
2017-11-17 piątek 20:00 SPORTBAR : EDEN STOKI 7 : 3
2017-11-18 sobota 19:00 SMAKOSZE : JAZZGONI 5 : 5
2017-11-18 sobota 19:00 MISZ MASZ : A KTO UMARŁ TEN NIE ŻYJE 4 : 6
2017-11-18 sobota 19:00 SB MAXX : FOREVER YOUNG 3 : 7

Viperus - Pon Lis 06, 2017 9:50 pm

liga
2017-11-17 piątek 19:00 BLADE TEAM : KLIMACIKI 4:6
2017-11-18 sobota 18:30 ALEJA RÓŻ DART TEAM : NOWOHUCIANIE NH2010 5:5
2017-11-19 niedziela 19:30 KRYZYS SQUAD : V ELEMET 2:8
2017-11-19 niedziela 18:00 WRP BOCHNIA : STARA HUTA NIE RDZEWIEJE 6:4


II liga
2017-11-16 czwartek 19:30 DWA LOTKI : ANGRY DARTS 4:6
2017-11-17 piątek 19:00 FAK DART TEAM : BANDA JANOSIKA 7:3
2017-11-17 piątek 20:00 SPORTBAR : EDEN STOKI 9:1
2017-11-18 sobota 19:00 SMAKOSZE : JAZZGONI 6:4
2017-11-18 sobota 19:00 MISZ MASZ : A KTO UMARŁ TEN NIE ŻYJE 4:6
2017-11-18 sobota 19:00 SB MAXX : FOREVER YOUNG 3:7

LVQE - Śro Lis 08, 2017 12:15 am

I liga
2017-11-17 piątek 19:00 BLADE TEAM : KLIMACIKI 3 : 7
2017-11-18 sobota 18:30 ALEJA RÓŻ DART TEAM : NOWOHUCIANIE NH2010 4 : 6
2017-11-19 niedziela 19:30 KRYZYS SQUAD : V ELEMET 2 : 8
2017-11-19 niedziela 18:00 WRP BOCHNIA : STARA HUTA NIE RDZEWIEJE 6 : 4


II liga
2017-11-16 czwartek 19:30 DWA LOTKI : ANGRY DARTS 3 : 7
2017-11-17 piątek 19:00 FAK DART TEAM : BANDA JANOSIKA 7 : 3
2017-11-17 piątek 20:00 SPORTBAR : EDEN STOKI 7 : 3
2017-11-18 sobota 19:00 SMAKOSZE : JAZZGONI 4 : 6
2017-11-18 sobota 19:00 MISZ MASZ : A KTO UMARŁ TEN NIE ŻYJE 4 :6
2017-11-18 sobota 19:00 SB MAXX : FOREVER YOUNG 3 : 7

Modii - Śro Lis 08, 2017 8:41 am

I liga
2017-11-17 piątek 19:00 BLADE TEAM : KLIMACIKI 6:4
2017-11-18 sobota 18:30 ALEJA RÓŻ DART TEAM : NOWOHUCIANIE NH2010 3:7
2017-11-19 niedziela 19:30 KRYZYS SQUAD : V ELEMET 2:8
2017-11-19 niedziela 18:00 WRP BOCHNIA : STARA HUTA NIE RDZEWIEJE 6:4


II liga
2017-11-16 czwartek 19:30 DWA LOTKI : ANGRY DARTS. 2:8
2017-11-17 piątek 19:00 FAK DART TEAM : BANDA JANOSIKA 5:5
2017-11-17 piątek 20:00 SPORTBAR : EDEN STOKI 8:2
2017-11-18 sobota 19:00 SMAKOSZE : JAZZGONI 5:5
2017-11-18 sobota 19:00 MISZ MASZ : A KTO UMARŁ TEN NIE ŻYJE 4:6
2017-11-18 sobota 19:00 SB MAXX : FOREVER YOUNG 7:3

Grzesiek - Śro Lis 08, 2017 2:02 pm

I liga
2017-11-17 piątek 19:00 BLADE TEAM : KLIMACIKI 2:8
2017-11-18 sobota 18:30 ALEJA RÓŻ DART TEAM : NOWOHUCIANIE NH2010 3:7
2017-11-19 niedziela 19:30 KRYZYS SQUAD : V ELEMENT 5:5
2017-11-19 niedziela 18:00 WRP BOCHNIA : STARA HUTA NIE RDZEWIEJE 7:3


II liga
2017-11-16 czwartek 19:30 DWA LOTKI : ANGRY DARTS 6:4
2017-11-17 piątek 19:00 FAK DART TEAM : BANDA JANOSIKA 8:2
2017-11-17 piątek 20:00 SPORTBAR : EDEN STOKI 6:4
2017-11-18 sobota 19:00 SMAKOSZE : JAZZGONI 6:4
2017-11-18 sobota 19:00 MISZ MASZ : A KTO UMARŁ TEN NIE ŻYJE 5:5
2017-11-18 sobota 19:00 SB MAXX : FOREVER YOUNG 4:6

calfik - Czw Lis 09, 2017 9:31 am

I liga
2017-11-17 piątek 19:00 BLADE TEAM : KLIMACIKI 3 : 7
2017-11-18 sobota 18:30 ALEJA RÓŻ DART TEAM : NOWOHUCIANIE NH2010 2 : 8
2017-11-19 niedziela 19:30 KRYZYS SQUAD : V ELEMET 2:8
2017-11-19 niedziela 18:00 WRP BOCHNIA : STARA HUTA NIE RDZEWIEJE 6 : 4


II liga
2017-11-16 czwartek 19:30 DWA LOTKI : ANGRY DARTS 4 : 6
2017-11-17 piątek 19:00 FAK DART TEAM : BANDA JANOSIKA 8 : 2
2017-11-17 piątek 20:00 SPORTBAR : EDEN STOKI 7 : 3
2017-11-18 sobota 19:00 SMAKOSZE : JAZZGONI 7 : 3
2017-11-18 sobota 19:00 MISZ MASZ : A KTO UMARŁ TEN NIE ŻYJE 6 : 4
2017-11-18 sobota 19:00 SB MAXX : FOREVER YOUNG 4 : 6

Gazelka - Pią Lis 10, 2017 4:41 pm

I liga
2017-11-17 piątek 19:00 BLADE TEAM : KLIMACIKI 3 : 7
2017-11-18 sobota 18:30 ALEJA RÓŻ DART TEAM : NOWOHUCIANIE NH2010 3: 7
2017-11-19 niedziela 19:30 KRYZYS SQUAD : V ELEMET 2 : 8
2017-11-19 niedziela 18:00 WRP BOCHNIA : STARA HUTA NIE RDZEWIEJE 4 : 6


II liga
2017-11-16 czwartek 19:30 DWA LOTKI : ANGRY DARTS 6 : 4
2017-11-17 piątek 19:00 FAK DART TEAM : BANDA JANOSIKA 7 : 3
2017-11-17 piątek 20:00 SPORTBAR : EDEN STOKI 7 : 3
2017-11-18 sobota 19:00 SMAKOSZE : JAZZGONI 6 : 4
2017-11-18 sobota 19:00 MISZ MASZ : A KTO UMARŁ TEN NIE ŻYJE 4 :6
2017-11-18 sobota 19:00 SB MAXX : FOREVER YOUNG 4 : 6

Godzio - Pon Lis 13, 2017 8:20 pm

I liga
2017-11-17 piątek 19:00 BLADE TEAM : KLIMACIKI 3:7
2017-11-18 sobota 18:30 ALEJA RÓŻ DART TEAM : NOWOHUCIANIE NH2010 4:6
2017-11-19 niedziela 19:30 KRYZYS SQUAD : V ELEMENT 3:7
2017-11-19 niedziela 18:00 WRP BOCHNIA : STARA HUTA NIE RDZEWIEJE 7:3


II liga
2017-11-16 czwartek 19:30 DWA LOTKI : ANGRY DARTS 4:6
2017-11-17 piątek 19:00 FAK DART TEAM : BANDA JANOSIKA 9:1
2017-11-17 piątek 20:00 SPORTBAR : EDEN STOKI 8:2
2017-11-18 sobota 19:00 SMAKOSZE : JAZZGONI 6:4
2017-11-18 sobota 19:00 MISZ MASZ : A KTO UMARŁ TEN NIE ŻYJE 4:6
2017-11-18 sobota 19:00 SB MAXX : FOREVER YOUNG 6:4

topik - Wto Lis 14, 2017 8:47 am

I liga
2017-11-17 piątek 19:00 BLADE TEAM : KLIMACIKI 2:8
2017-11-18 sobota 18:30 ALEJA RÓŻ DART TEAM : NOWOHUCIANIE NH2010 3:7
2017-11-19 niedziela 19:30 KRYZYS SQUAD : V ELEMENT 2:8
2017-11-19 niedziela 18:00 WRP BOCHNIA : STARA HUTA NIE RDZEWIEJE 7:3


II liga
2017-11-16 czwartek 19:30 DWA LOTKI : ANGRY DARTS 5:5
2017-11-17 piątek 19:00 FAK DART TEAM : BANDA JANOSIKA 7:3
2017-11-17 piątek 20:00 SPORTBAR : EDEN STOKI 8:2
2017-11-18 sobota 19:00 SMAKOSZE : JAZZGONI 7:3
2017-11-18 sobota 19:00 MISZ MASZ : A KTO UMARŁ TEN NIE ŻYJE 5:5
2017-11-18 sobota 19:00 SB MAXX : FOREVER YOUNG 3:7

Majo_82 - Śro Lis 15, 2017 9:52 am

I liga
2017-11-17 piątek 19:00 BLADE TEAM : KLIMACIKI 3 : 7
2017-11-18 sobota 18:30 ALEJA RÓŻ DART TEAM : NOWOHUCIANIE NH2010 3 : 7
2017-11-19 niedziela 19:30 KRYZYS SQUAD : V ELEMET 2 : 8
2017-11-19 niedziela 18:00 WRP BOCHNIA : STARA HUTA NIE RDZEWIEJE 6 : 4


II liga
2017-11-16 czwartek 19:30 DWA LOTKI : ANGRY DARTS 6 : 4
2017-11-17 piątek 19:00 FAK DART TEAM : BANDA JANOSIKA 7 : 3
2017-11-17 piątek 20:00 SPORTBAR : EDEN STOKI 7 : 3
2017-11-18 sobota 19:00 SMAKOSZE : JAZZGONI 6 : 4
2017-11-18 sobota 19:00 MISZ MASZ : A KTO UMARŁ TEN NIE ŻYJE 5 : 5
2017-11-18 sobota 19:00 SB MAXX : FOREVER YOUNG 4 : 6

paszkwil - Śro Lis 15, 2017 10:16 am

I liga
2017-11-17 piątek 19:00 BLADE TEAM : KLIMACIKI 2 : 8
2017-11-18 sobota 18:30 ALEJA RÓŻ DART TEAM : NOWOHUCIANIE NH2010 3 : 7
2017-11-19 niedziela 19:30 KRYZYS SQUAD : V ELEMET 2 : 8
2017-11-19 niedziela 18:00 WRP BOCHNIA : STARA HUTA NIE RDZEWIEJE 6 : 4


II liga
2017-11-16 czwartek 19:30 DWA LOTKI : ANGRY DARTS 4 : 6
2017-11-17 piątek 19:00 FAK DART TEAM : BANDA JANOSIKA 7 : 3
2017-11-17 piątek 20:00 SPORTBAR : EDEN STOKI 8 : 2
2017-11-18 sobota 19:00 SMAKOSZE : JAZZGONI 6 : 4
2017-11-18 sobota 19:00 MISZ MASZ : A KTO UMARŁ TEN NIE ŻYJE 6 : 4
2017-11-18 sobota 19:00 SB MAXX : FOREVER YOUNG 3 : 7

Mazur - Śro Lis 15, 2017 5:35 pm

I liga
2017-11-17 piątek 19:00 BLADE TEAM : KLIMACIKI 2:8
2017-11-18 sobota 18:30 ALEJA RÓŻ DART TEAM : NOWOHUCIANIE NH2010 5:5
2017-11-19 niedziela 19:30 KRYZYS SQUAD : V ELEMET 1:9
2017-11-19 niedziela 18:00 WRP BOCHNIA : STARA HUTA NIE RDZEWIEJE 6:4


II liga
2017-11-16 czwartek 19:30 DWA LOTKI : ANGRY DARTS 4:6
2017-11-17 piątek 19:00 FAK DART TEAM : BANDA JANOSIKA 7:3
2017-11-17 piątek 20:00 SPORTBAR : EDEN STOKI 7:3
2017-11-18 sobota 19:00 SMAKOSZE : JAZZGONI 6:4
2017-11-18 sobota 19:00 MISZ MASZ : A KTO UMARŁ TEN NIE ŻYJE 7:3
2017-11-18 sobota 19:00 SB MAXX : FOREVER YOUNG 3:7

Bartoszek - Czw Lis 16, 2017 11:26 am

I liga
2017-11-17 piątek 19:00 BLADE TEAM : KLIMACIKI 2 : 8
2017-11-18 sobota 18:30 ALEJA RÓŻ DART TEAM : NOWOHUCIANIE NH2010 3 : 7
2017-11-19 niedziela 19:30 KRYZYS SQUAD : V ELEMET 1 : 9
2017-11-19 niedziela 18:00 WRP BOCHNIA : STARA HUTA NIE RDZEWIEJE 6 : 4


II liga
2017-11-16 czwartek 19:30 DWA LOTKI : ANGRY DARTS 3 : 7
2017-11-17 piątek 19:00 FAK DART TEAM : BANDA JANOSIKA 8 : 2
2017-11-17 piątek 20:00 SPORTBAR : EDEN STOKI 8 : 2
2017-11-18 sobota 19:00 SMAKOSZE : JAZZGONI 7 : 3
2017-11-18 sobota 19:00 MISZ MASZ : A KTO UMARŁ TEN NIE ŻYJE 6 : 4
2017-11-18 sobota 19:00 SB MAXX : FOREVER YOUNG 3 : 7



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group