To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
DART - zdjęcia
Witamy na forum dyskusyjnym wszystkich miłośników darta niezależnie od miejsca zamieszkania, przynależności klubowej, organizacyjnej, itp.
Zarejestruj się i dyskutuj z nami.

Ogólnie o darcie - Puchar Łodzi Soft 2017/2018

KUJA - Czw Lis 09, 2017 10:01 pm
Temat postu: Puchar Łodzi Soft 2017/2018
Zapraszamy na drugi turniej Pucharu Łodzi Soft 2017/2018
Jak to zwyczajowo bywa nasze Puchary rozpoczynają się o godz. 17
zapisy prowadzimy do godziny 16/30
Pełny regulamin i wyniki publikowane są na stronie naszego sędziego:
http://darts.abajt.pl/tur..._2017_2018.html
Osobami kontaktowymi są : nasz członek zarządu do spraw steela Adam Kuljon (tel.501549822) lub właściciel lokalu Tomasz Taubert

Pikaś - Pią Lis 10, 2017 9:45 pm

Z regulaminu wynika że 4 pierwszych zawodników uczestniczacych w turnieju będzie rozstawionych, jak będzie wygladać sytuacja jeżeli jutro nie zjawi się kolega z Warszawy Adam który jest na 3 miejscu. Wtedy rozstawieni zostaną Zawodnicy z miejsc 1,2,4 i5 ale na 5 jest 2 zawodników z taką samą ilością punktów. Czy rozstawimy tylko miejsca 1,2,4?
KUJA - Pią Sty 26, 2018 12:30 am

Trzeci Puchar Łodzi Soft 2017/2018 odbędzie się w tą sobotę 27 stycznia w Karczmie Rokita ul. Podgórna 20
Start godz.17, zapisy prowadzimy do godziny 16/30

Serdecznie zapraszamy.

qlfi - Pon Sty 29, 2018 3:38 pm

Wyniki III Pucharu Łodzi soft

1 Piotr Białecki 171
2 Sebastian Bialecki 14L 18Lx2 131
3 Robert Stolarski 17L
4 Dawid Herberg
5-6 Andrzej Tyniec
5-6 Sylwester Piciulewicz
7-8 Dariusz Cieplucha
7-8 Łukasz Czarnecki
9-12 Paweł Wieczorek
9-12 Robert Piotrowski
9-12 Tomasz Bernacki
9-12 Zbigniew Jastrzębski
13-16 Zbigniew Kubas
13-16 Marcin Chłodnicki
13-16 Włodzimierz Janek
13-16 Michał Sosnowski
17-24 Arkadiusz Wroński
17-24 Rafał Uniszewski
17-24 Jacek Sychniak
17-24 Sławomir Borowiecki
17-24 Dawid Sysio
17-24 Adam Kuljon
17-24 Dominik Białek
17-24 Marcin Figlus
25-32 Konrad Kosiński
25-32 Adam Wyrwał
25-32 Maciej Stachniak
25-32 Marcin Ziemiański
25-32 Piotr Szum
25-32 Przemysław Szajder
25-32 Michał Borowiecki
25-32 Przemysław Palmowski
33 Arkadiusz Jastrzębski

qlfi - Pon Sty 29, 2018 3:42 pm

Kobiety

1 Ula Łaska
2 Wiola Zajda
3 Beata Szum
4 Krysia Żurawska
5-6 Lucyna Stachniak
5-6 Emilka Urbaniak
7-8 Monika Majewska
7-8 Emilka Urbaniak (Lejdis+)
9-10 Daria Czarniecka
9-10 Emilka Bernacka

qlfi - Śro Mar 28, 2018 11:51 am

Wyniki IV Pucharu Łodzi Soft

Panowie

1 Sebastian Białecki 17L
2 Andrzej Tyniec 2x180 2x18L
3 Piotr Białecki 2x180 171 13L
4 Sławomir Szwalbe
5-6 Sebastian Gebler
5-6 Robert Piotrowski
7-8 Zbigniew Jastrzębski
7-8 Dariusz Cieplucha 180
9-12 Zbigniew Kubas 180 18L
9-12 Robert Stolarski
9-12 Paweł Wieczorek
9-12 Tomasz Bernacki
13-16 Sylwester Piciulewicz
13-16 Włodzimierz Janek
13-16 Rafał Uniszewski 180 18L
13-16 Dominik Białek
17-24 Dawid Herberg 180 128
17-24 Konrad Kosiński
17-24 Sławomir Iwaniec
17-24 Marcin Figlus
17-24 Marcin Sosnowski
17-24 Piotr Kujawski
17-24 Adam Wyrwał
17-24 Łukasz Czarnecki
25-32 Krzysztof Studniarek
25-32 Piotr Szum
25-32 Krzysztof Szrejtar
25-32 Arkadiusz Wroński
25-32 Przemysław Szajder
25-32 Wiesław Tkacz
25-32 Paweł Urbaniak
25-32 Bartek Stachniak
33-48 Przemysław Palmowski
33-48 Michał Solarz
33-48 Tomasz Jasiński
33-48 Krzysztof Curyło
33-48 Dariusz Dębski
33-48 Maciej Stachniak
33-48 Tomasz Kozanowski
33-48 Piotr Kępa
33-48 Adam Kuljon
33-48 Waldemar Pusz
33-48 Tomasz Urbaniak

qlfi - Śro Mar 28, 2018 11:54 am

Panie

1 Daria Czarnecka
2 Ula Grzelka
3 Wiola Zajda
4 Lucyna Stachniak
5-6 Emilka Urbaniak
5-6 Beata Szum
7-8 Emilka Bernacka
7-8 Magda Solarz
9-10 Krysia Żurawska
9-10 Emilka Urbaniak (Lejdis+)

qlfi - Nie Maj 20, 2018 11:06 am

Uwaga
Serdecznie zapraszamy na piąty turniej z cyklu Pucharu Łodzi Soft który odbędzie się 26 maja (sobota) w Ignorantce (Legionów 22)
Start Panów o Godzinie 16.00
Zapisy do 15.45
Pozdrowienia i do zobaczenia przy tarczy

qlfi - Pon Maj 28, 2018 4:54 pm

Wyniki Puchar Łodzi 26.05.2018r

Panowie

1 Sebastian Białecki 16L
2 Piotr Białecki 16L
3 Andrzej Tyniec 18L
4 Paweł Wieczorek 180
5-6 Dominik Białek
5-6 Robert Piotrowski 135
7-8 Zbigniew Kubas 180x2
7-8 Łukasz Czarnecki
9-12 Dariusz Dębski 180
9-12 Sławomir Iwaniec
9-12 Przemysław Palmowski
9-12 Maciej Stachniak
13-16 Włodzimierz Janek 180
13-16 Piotr Szum
13-16 Sylwester Piciulewicz
13-16 Zbigniew Jastrzębski
17-24 Rafał Uniszewski
17-24 Paweł Urbaniak
17-24 Adam Kuljon
17-24 Witold Geberle
17-24 Adam Wyrwał
17-24 Sebastian Gebler
17-24 Robert Stolarski
17-24 Arkadiusz Wroński
25-32 Krzysztof Szrejter

qlfi - Pon Maj 28, 2018 4:56 pm

Panie

1 Emilia Urbaniak
2 Lucyna Stachniak
3 Daria Czarnecka
4 Ula Grzelka
5 Beata Szum



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group