To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
DART - zdjęcia
Witamy na forum dyskusyjnym wszystkich miłośników darta niezależnie od miejsca zamieszkania, przynależności klubowej, organizacyjnej, itp.
Zarejestruj się i dyskutuj z nami.

Dart na ostro - MISTRZOSTWA ŚWIATA PDC 2018

Łysy30 - Śro Gru 27, 2017 9:32 pm

gb napisał/a:
I znowu tekst "Nie będzie dziewiątej lotki, bo od maksa trzeba rozpocząć" :sciana: :sciana: :sciana:



Ktos tu ogląda z polskim komentarzem? :P

Hiro - Śro Gru 27, 2017 9:56 pm

Jamie Lewis tak dobrze zagrał, że aż mi stronę PDC wywaliło :lol:

Z przymusu włączyłem stronę TVP Sport i zanim wyłączyłem głos usłyszałem kolejną perłę pana Kowalczyka: "...pięćdziesięcio punktowy CZARNE pole na samym środku tarczy" :x

aro_46 - Śro Gru 27, 2017 10:07 pm

Lewis jak na razie ma drugą najwyższą średnią 107,27 w tych mistrzostwach a Wright najwyższą wśród przegranych 103,44
gb - Czw Gru 28, 2017 10:11 pm

Keegan - kolejny zesr*ny przeciwko Taylorowi...
Łysy30 - Pią Gru 29, 2017 11:39 am

gb napisał/a:
Keegan - kolejny zesr*ny przeciwko Taylorowi...




Keegan ogólnie nic ciekawego nie pokazał na tych mistrzostwach,jak dla mnie to już dawno powinien odpaść.

patryk - Pią Gru 29, 2017 2:34 pm

Jamie Lewis jak dla mnie mega pozytywny chłopak, spokojny, pewny swoich umiejętności i co ważne wydaje się mocny psychicznie co pokazał w meczu z Peterem. Trzymam za niego kciuki 😄
Łysy30 - Pią Gru 29, 2017 2:43 pm

patryk napisał/a:
Jamie Lewis jak dla mnie mega pozytywny chłopak, spokojny, pewny swoich umiejętności i co ważne wydaje się mocny psychicznie co pokazał w meczu z Peterem. Trzymam za niego kciuki 😄



Lewis jak tak dalej będzie grał to możemy go zobaczyć w finale czego nikt się nie spodziewał.

biniu68 - Pią Gru 29, 2017 2:52 pm

Jamie Lewis ... Fajny powiew młodości ... :brawo: :brawo: :brawo: Tak z ciekawości - jaki był kurs na to, że dotrze tam, gdzie właśnie dotarł ? Ktoś ma może taką informację ? :-D
Łysy30 - Pią Gru 29, 2017 10:12 pm

Szkoda Barneya,ale jak to się mówi niewykorzystane sytuacje się mszcza i tutaj mieliśmy tego przykład. To już staje się nudne jak Shrek wygrywa i oglądanie jego gęby.
patryk - Pią Gru 29, 2017 11:10 pm

Dzisiaj jakby Garemu przeszkadzało tempo gry Phila. Taki zawodnik jak Gary już powinien się do tego przyzwyczaić tym bardziej nie grają pierwszy raz ze sobą. Chyba , że jest inny powód, którego nie znam.
Łysy30 - Pią Gru 29, 2017 11:20 pm

patryk napisał/a:
Dzisiaj jakby Garemu przeszkadzało tempo gry Phila. Taki zawodnik jak Gary już powinien się do tego przyzwyczaić tym bardziej nie grają pierwszy raz ze sobą. Chyba , że jest inny powód, którego nie znam.



Gary dziś fatalnie nic mu nie siada.

biniu68 - Pią Gru 29, 2017 11:52 pm

A jednak ... Stary lis okazał się lepszy :) A Garego szkoda, ale to chyba nie był jego wieczór :(
Łysy30 - Pon Sty 01, 2018 8:37 pm

Witam w nowym roku.Jakies typowania co do finału? Myślicie że Cross nie wystraszy się Phila i psychicznie wytrzyma w finale?
patryk - Pon Sty 01, 2018 9:12 pm

Witam. 7-4 Dla Crossa chociaż jestem za Philem. Gdyby miał się przestraszyć to już by się przestraszył w półfinale a jednak wytrzymał więc nie martwię się o jego psychikę :)
aro_46 - Pon Sty 01, 2018 10:02 pm

Witam. Ja w typerze obstawiłem 7-4 na Crossa ale jak Taylor nie zacznie grać to nie urwie więcej niż 2 sety.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group