To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełn± wersję tematu, kliknij TUTAJ
DART - zdjęcia
Witamy na forum dyskusyjnym wszystkich miło¶ników darta niezależnie od miejsca zamieszkania, przynależno¶ci klubowej, organizacyjnej, itp.
Zarejestruj się i dyskutuj z nami.

Dart na ostro - Mazowiecka Drużynowa ExtraLiga Darta

Warsaw Darts - ¦ro Gru 27, 2017 9:15 am
Temat postu: Mazowiecka Drużynowa ExtraLiga Darta
16 stycznia ruszaj± rozgrywki
SMJ Sport Mazowieckiej Drużynowej ExtraLigi Darta

- drużyn 3 osobowych losowanych z rozstawienia.

MDED jest autorskim projektem
Stowarzyszenia Sportowego Warsaw Darts Group
skierowanym do wszystkich DARTERÓW chętnych do rywalizacji drużynowej
z Warszawy i okolic tych bliższych i dalszych.

Softowcy to dla Was bardzo dobry pomysł by spróbować gry w steela i odważyć się potrenować markerowanie. :D
W drużynie zawsze będzie co najmniej 1 mocna jednostka darterska do pomocy i wsparcia!
:brawo:
Zapisy do niedzieli 14 stycznia.

Przydział zawodników do 3 koszyków i losowanie drużyn 15 stycznia.
Zapraszamy!
Minimum 18 zawodników zgłoszonych
to wymóg podstawowy by Liga ruszyła.
Tak więc liczymy na Was. :P

Szczegóły i regulamin MDED na profilu fb Warsaw Darts Group.
www.facebook.pl/warsawdartsgroup


Pub Trend
Warszawa, ul. Słonimskiego 17
To jest nasze miejsce...

"To jest nasze profesjonalne spojrzenie na dart".

Warsaw Darts - ¦ro Gru 27, 2017 9:24 am

Terminy rozgrywek ligowych:
1 zjazd - 16 stycznia (3 mecze)
2 zjazd - 13 lutego (3 mecze)
3 zjazd - 13 marca (rewanże)
4 zjazd - 3 kwietnia (rewanże)
5 zjazd - 22 maja (finał ExtraLigi - najlepsze 4 zespoły)

ew. zjazd rezerwowy - 30 kwietnia

Zapraszamy do zgłoszeń!

Warsaw Darts - ¦ro Gru 27, 2017 12:36 pm

Lista chętnych:

1. Mar Mar
2. Krzysztof Chechliński
3. Leon Baranowski
4. Dariusz Buczyński
5. Mateusz B±kała
6. Kamil Różycki
7. Marek Kubowicz
8. Michał Sujkowski
9. Wiktor Nurzyński
10.

Warsaw Darts - Pi± Gru 29, 2017 12:26 pm

Lista chętnych:

1. Mar Mar
2. Krzysztof Chechliński
3. Leon Baranowski
4. Dariusz Buczyński
5. Mateusz B±kała
6. Kamil Różycki
7. Marek Kubowicz
8. Michał Sujkowski
9. Wiktor Nurzyński
10. Artur Sobociński
11. Marek Wierzbowski
12. Sławek Wi¶niewski
13. Robert Adamowicz
14. Bartek Caliński

Warsaw Darts - Sob Gru 30, 2017 1:49 pm

Lista chętnych:

1. Mar Mar
2. Krzysztof Chechliński
3. Leon Baranowski
4. Dariusz Buczyński
5. Mateusz B±kała
6. Kamil Różycki
7. Marek Kubowicz
8. Michał Sujkowski
9. Wiktor Nurzyński
10. Artur Sobociński
11. Marek Wierzbowski
12. Sławek Wi¶niewski
13. Robert Adamowicz
14. Bartek Caliński
15. Janek Pożycz
16. Adam Jurzyk

Podział koszyków ogłosimy 15 stycznia i tego dnia wieczorem dokonamy losowania składów drużyn.
Nazwy drużyn (zamiast roboczych A, B, C, D, E...itp wskazanych na potrzeby losowania) będzie można stworzyć / zgłosić podczas 1 zjazdu - 16 stycznia.
:o
Zapisywać się! Zapisywać :chat:

Warsaw Darts - Sob Gru 30, 2017 4:09 pm

Lista chętnych:

1. Mar Mar
2. Krzysztof Chechliński
3. Leon Baranowski
4. Dariusz Buczyński
5. Mateusz B±kała
6. Kamil Różycki
7. Marek Kubowicz
8. Michał Sujkowski
9. Wiktor Nurzyński
10. Artur Sobociński
11. Marek Wierzbowski
12. Sławek Wi¶niewski
13. Robert Adamowicz
14. Bartek Caliński
15. Janek Pożycz
16. Adam Jurzyk
17. Adam Kubiak
18.

Warsaw Darts - Nie Gru 31, 2017 9:32 am

Lista chętnych i wstępne rozstawienie (podział na koszyki):

Proponowany koszyk nr 1:
1. Mar Mar
2. Krzysztof Chechliński
3. Bartek Michałowski
4. Adam Kubiak
5. Marek Wierzbowski
6. Marek Kubowicz
7. Artur Sobociński

Proponowany koszyk nr 2:
8. Paweł Kamiński
9. Janek Pożycz
10. Bartek Caliński
11. Mateusz B±kała
12. Adam Jurzyk
13. Michał Sujkowski
14. Kamil Różycki

Proponowany koszyk nr 3:
15. Wiktor Nurzyński
16. Robert Adamowicz
17. Leon Baranowski
18. Dariusz Buczyński
19. Anioł
20.

Na t± chwilę mamy "tylu" :o chętnych by stworzyć 6-7 drużyn ligowych.
A zapisy potrwaj± jeszcze przez 2 tygodnie.
Było by fajnie gdyby w pierwszym sezonie Ligi zagrało min. 8 drużyn.
Czekamy na odważnych... :brawo:
To tylko 4 zjazdy eliminacyjne i 1 finałowy:
Zagramy:
- 16 stycznia
- 13 lutego
- 13 marca
- 3 kwietnia
- 22 maja (finał - 4 najlepsze drużyny - wręczenie nagród indywidualnych i drużynowych)

Warsaw Darts - Nie Gru 31, 2017 9:38 am

Lista chętnych:

1. Mar Mar
2. Krzysztof Chechliński
3. Leon Baranowski
4. Dariusz Buczyński
5. Mateusz B±kała
6. Kamil Różycki
7. Marek Kubowicz
8. Michał Sujkowski
9. Wiktor Nurzyński
10. Artur Sobociński
11. Marek Wierzbowski
12. Bartek Michałowski
13. Robert Adamowicz
14. Bartek Caliński
15. Janek Pożycz
16. Adam Jurzyk
17. Adam Kubiak
18. Paweł Kamiński
19. Anioł
20.

Warsaw Darts - Nie Gru 31, 2017 2:09 pm

Lista chętnych:

1. Mar Mar
2. Krzysztof Chechliński
3. Leon Baranowski
4. Dariusz Buczyński
5. Mateusz B±kała
6. Kamil Różycki
7. Marek Kubowicz
8. Michał Sujkowski
9. Wiktor Nurzyński
10. Artur Sobociński
11. Marek Wierzbowski
12. Bartek Michałowski
13. Robert Adamowicz
14. Bartek Caliński
15. Janek Pożycz
16. Adam Jurzyk
17. Adam Kubiak
18. Paweł Kamiński
19. Anioł
20. Jarek Kowalczyk
21. Ania Zwolińska

Warsaw Darts - Czw Sty 04, 2018 4:29 pm

Lista chętnych:

1. Mar Mar
2. Krzysztof Chechliński
3. Leon Baranowski
4. Dariusz Buczyński
5. Mateusz B±kała
6. Kamil Różycki
7. Marek Kubowicz
8. Michał Sujkowski
9. Wiktor Nurzyński
10. Artur Sobociński
11. Marek Wierzbowski
12. Bartek Michałowski
13. Robert Adamowicz
14. Bartek Caliński
15. Janek Pożycz
16. Adam Jurzyk
17. Adam Kubiak
18. Paweł Kamiński
19. Anioł
20. Jarek Kowalczyk
21. Ania Zwolińska
22. Irek Żochowski
23. Waldemar Pryc

Warsaw Darts - Sob Sty 06, 2018 2:40 pm

Lista chętnych:

1. Mar Mar
2. Krzysztof Chechliński
3. Leon Baranowski
4. Dariusz Buczyński
5. Mateusz B±kała
6. Kamil Różycki
7. Marek Kubowicz
8. Michał Sujkowski
9. Wiktor Nurzyński
10. Artur Sobociński
11. Marek Wierzbowski
12. Bartek Michałowski
13. Robert Adamowicz
14. Bartek Caliński
15. Janek Pożycz
16. Adam Jurzyk
17. Adam Kubiak
18. Paweł Kamiński
19. Anioł
20. Jarek Kowalczyk
21. Ania Zwolińska
22. Irek Żochowski
23. Waldemar Pryc
24. Sławek Wi¶niewski
25. William Błasiak

Warsaw Darts - Sob Sty 06, 2018 3:03 pm

Lista chętnych i wstępne rozstawienie (podział na koszyki):

Proponowany koszyk nr 1:
1. Mar Mar
2. Krzysztof Chechliński
3. Bartek Michałowski
4. Marek Kubowicz
5. Adam Kubiak
6. Marek Wierzbowski
7. Artur Sobociński
8. Bartek Caliński
9. Sławek Wi¶niewski

Proponowany koszyk nr 2:
10. Paweł Kamiński
11. Jarek Kowalczyk
12. Mateusz B±kała
13. Adam Jurzyk
14. Michał Sujkowski
15. Janek Pożycz
16. Irek Żochowski
17. Kamil Różycki
18. Wiliam Błasiak

Proponowany koszyk nr 3:
19. Wiktor Nurzyński
20. Robert Adamowicz
21. Waldek Pryc
22. Dariusz Buczyński
23. Anioł
24. Leon Baranowski
25. Ania Zwolińska
26.
27.

Na t± chwilę mamy "tylu"chętnych by stworzyć 8 - 9 drużyn ligowych.
A zapisy potrwaj± jeszcze przez 1 tydzień.
Mazowiecka Drużynowa Liga Darta to w tym sezonie tylko 4 zjazdy eliminacyjne (+ew. zjazd dodatkowy) i 1 finałowy.
Zagramy:
- 16 stycznia- zjazd nr 1 (2 mecze)
- 13 lutego- zjazd nr 2 (2 mecze)
- 13 marca- zjazd nr 3 (2 mecze)
- 3 kwietnia- zjazd nr 4 (2 mecze)
- 30 kwietnia - ew. zjazd dodatkowy (1 mecz)
- 22 maja - zjazd nr 5 (finał - 4 najlepsze drużyny - wręczenie nagród indywidualnych i drużynowych)

Zapraszamy serdecznie do zapisów i udziału! :czytaj:

Warsaw Darts - Czw Sty 11, 2018 2:00 pm

Lista chętnych:

1. Mar Mar
2. Krzysztof Chechliński
3. Leon Baranowski
4. Dariusz Buczyński
5. Mateusz B±kała
6. Kamil Różycki
7. Marek Kubowicz
8. Michał Sujkowski
9. Wiktor Nurzyński
10. Artur Sobociński
11. Marek Wierzbowski
12. Bartek Michałowski
13. Robert Adamowicz
14. Bartek Caliński
15. Janek Pożycz
16. Adam Jurzyk
17. Adam Kubiak
18. Paweł Kamiński
19. Anioł
20. Jarek Kowalczyk
21. Ania Zwolińska
22. Irek Żochowski
23. Waldemar Pryc
24. Sławek Wi¶niewski
25. William Błasiak
26. Maja Groszek

Warsaw Darts - Sob Sty 13, 2018 9:00 am

Lista chętnych:

1. Mar Mar
2. Krzysztof Chechliński
3. Leon Baranowski
4. Dariusz Buczyński
5. Mateusz B±kała
6. Kamil Różycki
7. Marek Kubowicz
8. Michał Sujkowski
9. Wiktor Nurzyński
10. Artur Sobociński
11. Marek Wierzbowski
12. Bartek Michałowski
13. Robert Adamowicz
14. Bartek Caliński
15. Janek Pożycz
16. Adam Jurzyk
17. Adam Kubiak
18. Paweł Kamiński
19. Anioł
20. Jarek Kowalczyk
21. Ania Zwolińska
22. Irek Żochowski
23. Waldemar Pryc
24. Sławek Wi¶niewski
25. William Błasiak
26. Maja Groszek
27. Łukasz Biskup
28. Adam Ptasiński

Warsaw Darts - Wczoraj 0:33

Wybiła północ i w zwi±zku z tym zakończyli¶my zapisy do Mazowieckiej Drużynowej ExtraLigi Darta.
Mamy 30 osób zapisanych i tym samym dzisiaj, tj. 15 stycznia, popołudniu dokonamy losowania składów 10 drużyn 3-osobowych.
Podział na koszyki ustalony na podstawie:
- obecnie prezentowanego poziomu gry (poziomu darterskiego),
- powi±zań rodzinnych,

Głównym założeniem ExtraLigi (poza dobr± zabaw± i integracj± ¶rodowiska darterskiego stolicy i okolic) jest zacięta wyrównana rywalizacja drużyn o podobnym poziomie gry (w miarę możliwo¶ci wyrównanej sile rażenia). :killer:

Liczymy, że najczę¶ciej będ± pojawiały się wyniki 6:6, 7:5 no może 8:4 :D

Podział na koszyki - przygotowanie do losowania drużyn:
Koszyk nr 1
1. Mar Mar
2. Krzysztof Chechliński
3. Marek Kubowicz
4. Marek Wierzbowski
5. Bartek Michałowski
6. Adam Kubiak
7. Jacek Krupka
8. Sławek Wi¶niewski
9. Bartek Caliński
10. Artur Sobociński

Koszyk nr 2
1. Mateusz B±kała
2. Kamil Różycki
3. Michał Sujkowski
4. Paweł Kamiński
5. Jarek Kowalczyk
6. Janek Pożycz
7. Robert Goławski
8. Wiktor Nurzyński
9. Adam Ptasiński
10. Robert Adamowicz

Koszyk nr 3
1. Maja Groszek
2. Michał Chiliński
3. Piotr Kosznik
4. Waldemar Pryc
5. William Błasiak
6. Łukasz Biskup
7. Daria Kłopotowska
8. Krzysztof Chiliński
9. Leon Baranowski
10. Dariusz Buczyński

Podział koszyków może jeszcze ulec drobnym korektom...ale nie musi. ;)

Nie każdy w danej grupie gra na takim samym poziomie gry i posiada takie samo do¶wiadczenie. Ale mamy nadzieję, że zabawa będzie przednia.

Uwaga ostatnia.
W zwi±zku z ExtraLig± 10-drużynow±, i tym samym z konieczno¶ci± rozegrania sporej ilo¶ci meczów między drużynami, organizatorzy podjęli decyzję, iż:
- w fazie eliminacyjnej gramy systemem każda drużyna z każd± (zagramy 45 meczów między drużynami)
- każda z drużyn ma do rozegrania - przez 4 zjazdy - 9 meczów (po 2-3 mecze na zjazd)
- każdy zawodnik rozegra w fazie eliminacyjnej aż 45 meczów!!! (27 singli i 18 debli)
- każdy zawodnik rozegra z innym zawodnikiem zgłoszonym do ligi 2 gry (1 singiel i jeden debel) w ramach meczu okre¶lonych drużyn
- każd± grę (w fazie eliminacyjnej) między zawodnikami gramy tylko w wymiarze jednego lega 501 double out - zwycięzca zdobywa jeden punkt dla drużyny
- na mecz drużyn składa się 12 gier między zawodnikami (9 singli i 3 deble)
- do fazy finałowej awansuj± 4 najlepsze drużyny (finał odbędzie się 22 maja)
- na potrzeby losowania drużyny oznaczymy literami A, B, C, D, E, F, G, H, I, J - a nazwy drużyn zostan± ustalone (wymy¶lone podczas 1 zjazdu)

W tym sezonie w rozgrywkach Ligowych rozegramy 51 meczów drużynowych (eliminacje i finały) i tym samym 612 gier (legów) między zawodnikami.

:lotka: :lotka: :lotka:

Jest w co pograć, jest z kim pograć, jest jak pograć i jest o co grać!!!
:brawo: :brawo: :brawo:



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group