To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
DART - zdjęcia
Witamy na forum dyskusyjnym wszystkich miłośników darta niezależnie od miejsca zamieszkania, przynależności klubowej, organizacyjnej, itp.
Zarejestruj się i dyskutuj z nami.

Porady - groty do treningu na sisalu

Czerwo - Pon Sty 15, 2018 12:02 pm
Temat postu: groty do treningu na sisalu
Witam
Czy ktoś z Was miał doświadczenie, testował plastikowe groty do tarczy sisalowej. Chodzi mi o Cosmo fit Point Long. Czy warto w ogóle zawracać sobie tym głowę czy bazować tylko na lekkich tytanowych?

lucas83 - Pon Sty 15, 2018 12:09 pm

Ja grałem przez chwilę plastikowymi grotami i powiem, że wszystko jest w sumie ok, tylko większa ilość lotek nie wbija się w tarczę. Szybko zamieniłem na stalowe :-)
Pikaś - Pon Sty 15, 2018 9:43 pm

Ja proponuję:
Groty STEEL Convertion Point
Hard Lip
Groty ze specjalnego włókna węglowego do tarcz sisalowych. Zachowują balans lotki soft do treningu dla osób grających w soft dart a trenujących w domu na sisalu. Bardzo duża przyczepność - ciasno wchodzą w sisal zachowują się jak grawerowane steele, lekkie, wytrzymałe - potrafią wbić się w drewno! Z czasem tępią się końcówki, najlepiej naostrzyć je od zwykły dywan przeciągłym prostym ruchem lekko obracając. Cienki ostry drut tarczy powoduje ich zestrugiwanie. Ich żywotność to około 2-3 miesiące.

Czerwo - Wto Sty 16, 2018 5:20 pm

Widzę że w Polsce ciężko je dostać.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group