To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
DART - zdjęcia
Witamy na forum dyskusyjnym wszystkich miłośników darta niezależnie od miejsca zamieszkania, przynależności klubowej, organizacyjnej, itp.
Zarejestruj się i dyskutuj z nami.

Dart na ostro - X Indywidualne Otwarte Mistrzostwa Mikołowa w Steel Dart

cy3erbob - Pon Lut 26, 2018 8:45 am
Temat postu: X Indywidualne Otwarte Mistrzostwa Mikołowa w Steel Dart
Zapraszamy wszystkich na X Indywidualne Otwarte Mistrzostwa Mikołowa w Steel Dart!

Wpisowe 25 PLN.
Kategorie: kobiet i mężczyzn.
Cała pula do podziału.
Puchary dyplomy dla pierwszych trzech miejsc w obu kat.

22 kwietnia w godzinach 12:00
Silver Club Mikołów
Podleska 8, 43-190 Mikołow

cy3erbob - Czw Kwi 12, 2018 6:08 pm

Wydarzenie na FB:
https://www.facebook.com/events/644239889033367


cy3erbob - Pon Kwi 23, 2018 10:23 am

Wyniki
Panie:
1. Basiak Aleksandra - Siemianowice Śląskie
2. Rumanowska Joanna - Katowice
3. Latarnik Aneta - Mikołów
3. Kicun Monika - Katowice
5. Gołub Monika - Gliwice
5. Golly Daria - Siemianowice Śląskie
5. Pawłowska Edyta - Buczkowice

Panowie:
1. Słomski Marcin - Gliwice
2. Steyer Sebastian - Kędzierzyn-Koźle
3-4 Bieda Adam - Katowice
3-4 Adamczyk Sebastian - Katowice
5-8 Prasoł Damian - Tychy
5-8 Ziemkiewicz Mateusz - Częstochowa
5-8 Szymak Wiesław - Andrychów
5-8 Nych Tomasz - Mikołów
9-16 Dybka Maciej - Bytom
9-16 Trawiński Jacek - Częstochowa
9-16 Urban Patryk - Jastrzębie
9-16 Turek Piotr - Kąpiele Wielkie
9-16 Volkmann Rudolf - Czeski Cieszyn
9-16 Robak Dawid - Dąbrowa Górnicza
9-16 Brzozowicz Adam - Częstochowa
9-16 Madejski Sebastian - Częstochowa
17-32 Radomski Dariusz - Żory
17-32 Wysocki Dariusz - Tychy
17-32 Przybylok Marcin - Bytom
17-32 Pawłowski Lucjan - Buczkowice
17-32 Biela Krzysztof - Katowice
17-32 Sawicki Mateusz - Częstochowa
17-32 Macha Łukasz - Świętochłowice
17-32 Jaszczyk Piotr - Mikołów
17-32 Krzyszczyk Janusz - Katowice
17-32 Kania Grzegorz - Łaziska Górne
17-32 Zaręba Zbigniew - Częstochowa
17-32 Matysek Ryszard - Czeladź
17-32 Kowalski Mirosław - Bytom
17-32 Domka Jacek - Gliwice
17-32 Basiak Wojciech - Siemianowice Śląskie
17-32 Hering Mateusz - Mikołów
33-48 Leński Arkadiusz - Bielsko-Biała
33-48 Strączyński Michał - Częstochowa
33-48 Sikora Arkadiusz - Ustroń
33-48 Golly Mariusz - Siemianowice Śląskie
33-48 Ośko Rafał - Gliwice
33-48 Jasiński Radosław - Gliwice
33-48 Frukacz Mariusz - Częstochowa
33-48 Bem Piotr - Ustroń
33-48 Sikora Konrad - Ustroń
33-48 Mizera Dawid - Andrychów
33-48 Mazur Andrzej - Mikołów
33-48 Nowak Rafał - Gliwice
33-48 Adamczyk Piotr - Katowice
33-48 Kondrat Dawid - Gliwice
33-48 Żurek Marek - Tychy
33-48 Juraszczyk Rafał - Żory
49-64 Kubica Zbigniew - Mikołów
49-64 Rychter Michał - Andrychów
49-64 Latarnik Michał - Mikołów
49-64 Grupiński Marcin - Katowice
49-64 Matusiak Maciej - Kęty



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group