To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
DART - zdjęcia
Witamy na forum dyskusyjnym wszystkich miłośników darta niezależnie od miejsca zamieszkania, przynależności klubowej, organizacyjnej, itp.
Zarejestruj się i dyskutuj z nami.

Dart na ostro - DART PLESZEW - XI sezon 2018/2019

StachuNo - Nie Paź 07, 2018 1:50 pm

W pierwszym Turnieju Rankingowym, wśród Pań zwyciężyła Anna Kowalczyk (podium 15-3-0) pokonując w finale Martę Nowak (2-3-7), na trzecim miejscu uplasowała się Aleksandra Gramala (0-4-6).

Wśród panów 4 tytuł rankingowy wywalczył Norbert Pecyna (4-6-10), pokonał w finale Jakuba Walczak debiutanta na podium turniejów rankingowych, na trzecich miejscach uplasowali się Daniel Bagrowicz (0-0-2) oraz Przemysław Misiak (0-3-9).

Kolejny Turniej Rankingowy zaplanowany jest na 1 grudzień 2018.

Zapowiedź:
PSC 6 - wtorek - 9 październik g: 20:00
PSC 7 - wtorek - 16 październik
PSC 8 - wtorek - 23 październik
II TURNIEJ RANKINGOWY - sobota - 1 grudzień

StachuNo - Śro Paź 10, 2018 9:10 am

Ranking PLESZEW STEEL CUP 2018/2019
Po 6 z 40 turniejów.

zawodnik pkt

1. Tomasz Hałajda 70
2. Alan Kordala 68
3. Daniel Bagrowicz 58
Piotr Jańczak 58
5. Jakub Madaliński 54
Mateusz Sas 54
7. Stanisław Nowak 44
8. Andrzej Fabiszewski 42
9. Adam Gruszka 38
10. Aleksandra Gramala 32
11. Jakub Walczak 28
12. Iwona Jezierska 24
13. Artur Ciechoński 22
14. Maria Viunytska 10
15. Krzysztof Staszak 8




Pierwsza 4 awans XI MASTERS 2019
Pierwszeństwo Ranking DART PLESZEW

StachuNo - Śro Paź 10, 2018 9:10 am

PSC 6, klasyfikacja:

1. Daniel Bagrowicz
2. Stanisław Nowak
3. Tomasz Hałajda
4. Adam Gruszka
5. Jakub Walczak
5. Piotr Jańczak
7. Jakub Madaliński
7. Iwona Jezierska
9. Mateusz Sas
9. Artur Ciechoński
9. Andrzej Fabiszewski
9. Aleksandra Gramala

hf 114 - Daniel Bagrowicz

Zapowiedź:
PSC 7 - wtorek - 16 październik g: 20:00
PSC 8 - wtorek - 23 październik
PSC 9 - wtorek - 30 październik
II TURNIEJ RANKINGOWY - sobota - 1 grudzień

StachuNo - Śro Paź 17, 2018 8:00 am

Ranking PLESZEW STEEL CUP 2018/2019
Po 7 z 40 turniejów.

zawodnik pkt

1. Alan Kordala 88
2. Tomasz Hałajda 74
3. Jakub Madaliński 70
4. Daniel Bagrowicz 68
5. Piotr Jańczak 66
6. Mateusz Sas 62
7. Andrzej Fabiszewski 54
8. Stanisław Nowak 44
9. Adam Gruszka 42
10. Aleksandra Gramala 38
11. Artur Ciechoński 28
Iwona Jezierska 28
Jakub Walczak 28
14. Maria Viunytska 10
15. Krzysztof Staszak 8




Pierwsza 4 awans XI MASTERS 2019
Pierwszeństwo Ranking DART PLESZEW

StachuNo - Śro Paź 17, 2018 8:00 am

PSC 7, klasyfikacja:

1. Alan Kordala
2. Jakub Madaliński
3. Andrzej Fabiszewski
4. Daniel Bagrowicz
5. Mateusz Sas
5. Piotr Jańczak
7. Aleksandra Gramala
7. Artur Ciechoński
9. Iwona Jezierska
9. Tomasz Hałajda
9. Adam Gruszka

17l, hf 100 - Alan Kordala
171 - Andrzej Fabiszewski

Zapowiedź:
PSC 8 - wtorek - 23 październik g: 20:00
PSC 9 - wtorek - 30 październik
PSC 10 - wtorek - 6 listopad
II TURNIEJ RANKINGOWY - sobota - 1 grudzień

StachuNo - Śro Paź 24, 2018 10:54 am

Ranking PLESZEW STEEL CUP 2018/2019
Po 8 z 40 turniejów.

zawodnik pkt

1. Alan Kordala 88
2. Jakub Madaliński 86
3. Tomasz Hałajda 82
4. Daniel Bagrowicz 68
Mateusz Sas 68
6. Piotr Jańczak 66
7. Andrzej Fabiszewski 58
8. Stanisław Nowak 56
9. Adam Gruszka 52
10. Jakub Walczak 48
11. Aleksandra Gramala 42
12. Iwona Jezierska 36
13. Artur Ciechoński 34
14. Maria Viunytska 14
15. Krzysztof Staszak 8
16. Maciej Nowak 4
17. Błażej Wujs 2




Pierwsza 4 awans XI MASTERS 2019
Pierwszeństwo Ranking DART PLESZEW

StachuNo - Śro Paź 24, 2018 10:54 am

PSC 8, klasyfikacja:

1. Jakub Walczak
2. Jakub Madaliński
3. Stanisław Nowak
4. Adam Gruszka
5. Tomasz Hałajda
5. Iwona Jezierska
7. Artur Ciechoński
7. Mateusz Sas
9. Maciej Nowak
9. Andrzej Fabiszewski
9. Maria Viunytska
9. Aleksandra Gramala
13. Błażej Wujs

180 - Jakub Madaliński

Zapowiedź:
PSC 9 - wtorek - 30 październik g: 20:00
PSC 10 - wtorek - 6 listopad
PSC 11 - wtorek - 13 listopad
II TURNIEJ RANKINGOWY - sobota - 1 grudzień

StachuNo - Śro Paź 31, 2018 10:13 am

Ranking PLESZEW STEEL CUP 2018/2019
Po 9 z 40 turniejów.

zawodnik pkt

1. Jakub Madaliński 102
2. Tomasz Hałajda 90
3. Alan Kordala 88
4. Piotr Jańczak 78
5. Stanisław Nowak 76
6. Daniel Bagrowicz 72
7. Mateusz Sas 70
8. Andrzej Fabiszewski 64
9. Adam Gruszka 60
10. Aleksandra Gramala 48
Jakub Walczak 48
12. Iwona Jezierska 46
13. Artur Ciechoński 38
14. Maria Viunytska 14
15. Krzysztof Staszak 8
16. Błażej Wujs 6
Szymon Madaliński 4
18. Maciej Nowak 4





Pierwsza 4 awans XI MASTERS 2019
Pierwszeństwo Ranking DART PLESZEW

StachuNo - Śro Paź 31, 2018 10:13 am

PSC 9, klasyfikacja:

1. Stanisław Nowak
2. Jakub Madaliński
3. Piotr Jańczak
4. Iwona Jezierska
5. Tomasz Hałajda
5. Adam Gruszka
7. Aleksandra Gramala
7. Andrzej Fabiszewski
9. Daniel Bagrowicz
9. Szymon Madaliński
9. Błażej Wujs
9. Artur Ciechoński
13. Mateusz Sas

Zapowiedź:
PSC 10 - wtorek - 6 listopad g: 20:00
PSC 11 - wtorek - 13 listopad
PSC 12 - wtorek - 20 listopad
II TURNIEJ RANKINGOWY - sobota - 1 grudzień

StachuNo - Śro Lis 07, 2018 7:19 pm

Ranking PLESZEW STEEL CUP 2018/2019
Po 10 z 40 turniejów.

zawodnik pkt

1. Tomasz Hałajda 106
Jakub Madaliński 106
3. Alan Kordala 88
4. Stanisław Nowak 84
5. Daniel Bagrowicz 82
6. Piotr Jańczak 78
7. Andrzej Fabiszewski 76
Mateusz Sas 76
9. Adam Gruszka 68
Jakub Walczak 68
11. Aleksandra Gramala 52
12. Iwona Jezierska 50
13. Artur Ciechoński 44
14. Maria Viunytska 14
15. Krzysztof Staszak 8
16. Błażej Wujs 6
17. Szymon Madaliński 4
Maciej Nowak 4





Pierwsza 4 awans XI MASTERS 2019
Pierwszeństwo Ranking DART PLESZEW

StachuNo - Śro Lis 07, 2018 7:19 pm

PSC 10, klasyfikacja:

1. Jakub Walczak
2. Tomasz Hałajda
3. Andrzej Fabiszewski
4. Daniel Bagrowicz
5. Stanisław Nowak
5. Adam Gruszka
7. Artur Ciechoński
7. Mateusz Sas
9. Jakub Madaliński
9. Iwona Jezierska
9. Aleksandra Gramala

Zapowiedź:
PSC 11 - wtorek - 13 listopad g: 20:00
PSC 12 - wtorek - 20 listopad
PSC 13 - wtorek - 27 listopad
II TURNIEJ RANKINGOWY - sobota - 1 grudzień



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group