Typer Krakowskiej Ligi Darta - Typer KLD 2018/2019 - kolejka 9
paszkwil - Pon Gru 31, 2018 9:18 pm Temat postu: Typer KLD 2018/2019 - kolejka 9 Dobrego 2019 Typerki i Typerzy !!!!!!
I liga
04 ( piątek ) stycznia 2019 19:00 NOWOHUCIANIE NH2010 VS WRP BOCHNIA
04 ( piątek ) stycznia 2019 20:00 SPORTBAR VS FAK DART TEAM
06 ( niedziela ) stycznia 2019 18:00 FOREVER YOUNG VS KLIMACIKI
06 ( niedziela ) stycznia 2019 19:30 KRYZYS SQUAD VS V ELEMENT
II liga
04 ( piątek ) stycznia 2019 19:00 NOWICJUSZE VS ANGRY DARTS
05 ( sobota ) stycznia 2019 18:00 SB MAXX VS BANDA JANOSIKA
05 ( sobota ) stycznia 2019 19:00 EDEN STOKI VS ALEJA RÓŻ DART TEAM
05 ( sobota ) stycznia 2019 19:00 NTD VS SMAKOSZE
06 ( niedziela ) stycznia 2019 18:00 DRUŻYNA A VS MISZ MASZ
PROSZĘ O ZACHOWANIE W/W KOLEJNOŚCI PODCZAS TYPOWANIA
NAGRODY SPONSORUJĄ:
OnlyDarts - specjalistyczny sklep z akcesoriami darterskimi.
https://www.onlydarts.pl/ -
Bon w wysokości 50 zł za I miejsce
Rabona - Kawiarnia Pub Ogródek - nowe miejsce na mapie krakowskiego darta.
http://rabona.com.pl
https://www.facebook.com/RabonaPub/
(Ra)Bonami:
30 zł do wykorzystania w barze za I miejsce
15 zł do wykorzystania w barze za II miejsce
15 zł do wykorzystania w barze za III miejsce
Grill Bar NA Wzgórzach - Mekka darta w Nowej Hucie !
https://www.facebook.com/matmoto.autoserwis/
http://www.wzg-grillbar.pl/
30 zł do wykorzystania w barze za I miejsce
15 zł do wykorzystania w barze za II miejsce
15 zł do wykorzystania w barze za III miejsce
jacek73 - Wto Sty 01, 2019 11:20 pm
I liga
04 ( piątek ) stycznia 2019 19:00 NOWOHUCIANIE NH2010 VS WRP BOCHNIA 6:4
04 ( piątek ) stycznia 2019 20:00 SPORTBAR VS FAK DART TEAM 7:3
06 ( niedziela ) stycznia 2019 18:00 FOREVER YOUNG VS KLIMACIKI 5:5
06 ( niedziela ) stycznia 2019 19:30 KRYZYS SQUAD VS V ELEMENT 3:7
II liga
04 ( piątek ) stycznia 2019 19:00 NOWICJUSZE VS ANGRY DARTS 6:4
05 ( sobota ) stycznia 2019 18:00 SB MAXX VS BANDA JANOSIKA 4:6
05 ( sobota ) stycznia 2019 19:00 EDEN STOKI VS ALEJA RÓŻ DART TEAM 4:6
05 ( sobota ) stycznia 2019 19:00 NTD VS SMAKOSZE 3:7
06 ( niedziela ) stycznia 2019 18:00 DRUŻYNA A VS MISZ MASZ 3:7
Majo_82 - Śro Sty 02, 2019 8:57 am
I liga
04 ( piątek ) stycznia 2019 19:00 NOWOHUCIANIE NH2010 VS WRP BOCHNIA 7:3
04 ( piątek ) stycznia 2019 20:00 SPORTBAR VS FAK DART TEAM 7:3
06 ( niedziela ) stycznia 2019 18:00 FOREVER YOUNG VS KLIMACIKI 4:6
06 ( niedziela ) stycznia 2019 19:30 KRYZYS SQUAD VS V ELEMENT 2:8
II liga
04 ( piątek ) stycznia 2019 19:00 NOWICJUSZE VS ANGRY DARTS 7:3
05 ( sobota ) stycznia 2019 18:00 SB MAXX VS BANDA JANOSIKA 7:3
05 ( sobota ) stycznia 2019 19:00 EDEN STOKI VS ALEJA RÓŻ DART TEAM 4:6
05 ( sobota ) stycznia 2019 19:00 NTD VS SMAKOSZE 3:7
06 ( niedziela ) stycznia 2019 18:00 DRUŻYNA A VS MISZ MASZ 2:8
paszkwil - Śro Sty 02, 2019 10:05 am
I liga
04 ( piątek ) stycznia 2019 19:00 NOWOHUCIANIE NH2010 VS WRP BOCHNIA 6:4
04 ( piątek ) stycznia 2019 20:00 SPORTBAR VS FAK DART TEAM 7:3
06 ( niedziela ) stycznia 2019 18:00 FOREVER YOUNG VS KLIMACIKI 4:6
06 ( niedziela ) stycznia 2019 19:30 KRYZYS SQUAD VS V ELEMENT 3:7
II liga
04 ( piątek ) stycznia 2019 19:00 NOWICJUSZE VS ANGRY DARTS 4:6
05 ( sobota ) stycznia 2019 18:00 SB MAXX VS BANDA JANOSIKA 7:3
05 ( sobota ) stycznia 2019 19:00 EDEN STOKI VS ALEJA RÓŻ DART TEAM 3:7
05 ( sobota ) stycznia 2019 19:00 NTD VS SMAKOSZE 3:7
06 ( niedziela ) stycznia 2019 18:00 DRUŻYNA A VS MISZ MASZ 3:7
LVQE - Śro Sty 02, 2019 4:36 pm
I liga
04 ( piątek ) stycznia 2019 19:00 NOWOHUCIANIE NH2010 VS WRP BOCHNIA 4:6
04 ( piątek ) stycznia 2019 20:00 SPORTBAR VS FAK DART TEAM 8:2
06 ( niedziela ) stycznia 2019 18:00 FOREVER YOUNG VS KLIMACIKI 4:6
06 ( niedziela ) stycznia 2019 19:30 KRYZYS SQUAD VS V ELEMENT 3:7
II liga
04 ( piątek ) stycznia 2019 19:00 NOWICJUSZE VS ANGRY DARTS 6:4
05 ( sobota ) stycznia 2019 18:00 SB MAXX VS BANDA JANOSIKA 4:6
05 ( sobota ) stycznia 2019 19:00 EDEN STOKI VS ALEJA RÓŻ DART TEAM 4:6
05 ( sobota ) stycznia 2019 19:00 NTD VS SMAKOSZE 3:7
06 ( niedziela ) stycznia 2019 18:00 DRUŻYNA A VS MISZ MASZ 3:7
Szosti - Czw Sty 03, 2019 12:51 am
I liga
04 ( piątek ) stycznia 2019 19:00 NOWOHUCIANIE NH2010 VS WRP BOCHNIA 6:4
04 ( piątek ) stycznia 2019 20:00 SPORTBAR VS FAK DART TEAM 7:3
06 ( niedziela ) stycznia 2019 18:00 FOREVER YOUNG VS KLIMACIKI 4:6
06 ( niedziela ) stycznia 2019 19:30 KRYZYS SQUAD VS V ELEMENT 2:8
II liga
04 ( piątek ) stycznia 2019 19:00 NOWICJUSZE VS ANGRY DARTS 4:6
05 ( sobota ) stycznia 2019 18:00 SB MAXX VS BANDA JANOSIKA 7:3
05 ( sobota ) stycznia 2019 19:00 EDEN STOKI VS ALEJA RÓŻ DART TEAM 5:5
05 ( sobota ) stycznia 2019 19:00 NTD VS SMAKOSZE 4:6
06 ( niedziela ) stycznia 2019 18:00 DRUŻYNA A VS MISZ MASZ 2:8
Bartoszek - Czw Sty 03, 2019 11:41 am
I liga
04 ( piątek ) stycznia 2019 19:00 NOWOHUCIANIE NH2010 VS WRP BOCHNIA 7:3
04 ( piątek ) stycznia 2019 20:00 SPORTBAR VS FAK DART TEAM 7:3
06 ( niedziela ) stycznia 2019 18:00 FOREVER YOUNG VS KLIMACIKI 3:7
06 ( niedziela ) stycznia 2019 19:30 KRYZYS SQUAD VS V ELEMENT 2:8
II liga
04 ( piątek ) stycznia 2019 19:00 NOWICJUSZE VS ANGRY DARTS 4:6
05 ( sobota ) stycznia 2019 18:00 SB MAXX VS BANDA JANOSIKA 8:2
05 ( sobota ) stycznia 2019 19:00 EDEN STOKI VS ALEJA RÓŻ DART TEAM 3:7
05 ( sobota ) stycznia 2019 19:00 NTD VS SMAKOSZE 3:7
06 ( niedziela ) stycznia 2019 18:00 DRUŻYNA A VS MISZ MASZ 2:8
Godzio - Czw Sty 03, 2019 3:58 pm
I liga
04 ( piątek ) stycznia 2019 19:00 NOWOHUCIANIE NH2010 VS WRP BOCHNIA 6:4
04 ( piątek ) stycznia 2019 20:00 SPORTBAR VS FAK DART TEAM 8:2
06 ( niedziela ) stycznia 2019 18:00 FOREVER YOUNG VS KLIMACIKI 3:7
06 ( niedziela ) stycznia 2019 19:30 KRYZYS SQUAD VS V ELEMENT 2:8
II liga
04 ( piątek ) stycznia 2019 19:00 NOWICJUSZE VS ANGRY DARTS 6:4
05 ( sobota ) stycznia 2019 18:00 SB MAXX VS BANDA JANOSIKA 8:2
05 ( sobota ) stycznia 2019 19:00 EDEN STOKI VS ALEJA RÓŻ DART TEAM 2:8
05 ( sobota ) stycznia 2019 19:00 NTD VS SMAKOSZE 4:6
06 ( niedziela ) stycznia 2019 18:00 DRUŻYNA A VS MISZ MASZ 3:7
scorpions28 - Czw Sty 03, 2019 8:57 pm
I liga
04 ( piątek ) stycznia 2019 19:00 NOWOHUCIANIE NH2010 VS WRP BOCHNIA 6:4
04 ( piątek ) stycznia 2019 20:00 SPORTBAR VS FAK DART TEAM 7:3
06 ( niedziela ) stycznia 2019 18:00 FOREVER YOUNG VS KLIMACIKI 3:7
06 ( niedziela ) stycznia 2019 19:30 KRYZYS SQUAD VS V ELEMENT 2:8
II liga
04 ( piątek ) stycznia 2019 19:00 NOWICJUSZE VS ANGRY DARTS 3:7
05 ( sobota ) stycznia 2019 18:00 SB MAXX VS BANDA JANOSIKA 7:3
05 ( sobota ) stycznia 2019 19:00 EDEN STOKI VS ALEJA RÓŻ DART TEAM 3:7
05 ( sobota ) stycznia 2019 19:00 NTD VS SMAKOSZE 4:6
06 ( niedziela ) stycznia 2019 18:00 DRUŻYNA A VS MISZ MASZ 3:7
Tiger9999 - Pią Sty 04, 2019 1:24 am
I liga
04 ( piątek ) stycznia 2019 19:00 NOWOHUCIANIE NH2010 VS WRP BOCHNIA 6 : 4
04 ( piątek ) stycznia 2019 20:00 SPORTBAR VS FAK DART TEAM 7 : 3
06 ( niedziela ) stycznia 2019 18:00 FOREVER YOUNG VS KLIMACIKI 4 : 6
06 ( niedziela ) stycznia 2019 19:30 KRYZYS SQUAD VS V ELEMENT 2 : 8
II liga
04 ( piątek ) stycznia 2019 19:00 NOWICJUSZE VS ANGRY DARTS 4 : 6
05 ( sobota ) stycznia 2019 18:00 SB MAXX VS BANDA JANOSIKA 7 : 3
05 ( sobota ) stycznia 2019 19:00 EDEN STOKI VS ALEJA RÓŻ DART TEAM 4 : 6
05 ( sobota ) stycznia 2019 19:00 NTD VS SMAKOSZE 4 : 6
06 ( niedziela ) stycznia 2019 18:00 DRUŻYNA A VS MISZ MASZ 3 : 7
Small - Pią Sty 04, 2019 8:23 am
I liga
04 ( piątek ) stycznia 2019 19:00 NOWOHUCIANIE NH2010 VS WRP BOCHNIA 7:3
04 ( piątek ) stycznia 2019 20:00 SPORTBAR VS FAK DART TEAM 7:3
06 ( niedziela ) stycznia 2019 18:00 FOREVER YOUNG VS KLIMACIKI 4:6
06 ( niedziela ) stycznia 2019 19:30 KRYZYS SQUAD VS V ELEMENT 2:8
II liga
04 ( piątek ) stycznia 2019 19:00 NOWICJUSZE VS ANGRY DARTS 4:6
05 ( sobota ) stycznia 2019 18:00 SB MAXX VS BANDA JANOSIKA 5:5
05 ( sobota ) stycznia 2019 19:00 EDEN STOKI VS ALEJA RÓŻ DART TEAM 3:7
05 ( sobota ) stycznia 2019 19:00 NTD VS SMAKOSZE 5:5
06 ( niedziela ) stycznia 2019 18:00 DRUŻYNA A VS MISZ MASZ 1:9
mkorta - Pią Sty 04, 2019 10:12 am
I liga
04 ( piątek ) stycznia 2019 19:00 NOWOHUCIANIE NH2010 VS WRP BOCHNIA 4:6
04 ( piątek ) stycznia 2019 20:00 SPORTBAR VS FAK DART TEAM 9:1
06 ( niedziela ) stycznia 2019 18:00 FOREVER YOUNG VS KLIMACIKI 4:6
06 ( niedziela ) stycznia 2019 19:30 KRYZYS SQUAD VS V ELEMENT 0:10
II liga
04 ( piątek ) stycznia 2019 19:00 NOWICJUSZE VS ANGRY DARTS 3:7
05 ( sobota ) stycznia 2019 18:00 SB MAXX VS BANDA JANOSIKA 3:7
05 ( sobota ) stycznia 2019 19:00 EDEN STOKI VS ALEJA RÓŻ DART TEAM 5:5
05 ( sobota ) stycznia 2019 19:00 NTD VS SMAKOSZE 4:6
06 ( niedziela ) stycznia 2019 18:00 DRUŻYNA A VS MISZ MASZ 2:8
nowohucki - Pią Sty 04, 2019 4:15 pm
I liga
04 ( piątek ) stycznia 2019 19:00 NOWOHUCIANIE NH2010 VS WRP BOCHNIA 6-4
04 ( piątek ) stycznia 2019 20:00 SPORTBAR VS FAK DART TEAM 5-5
06 ( niedziela ) stycznia 2019 18:00 FOREVER YOUNG VS KLIMACIKI 4-6
06 ( niedziela ) stycznia 2019 19:30 KRYZYS SQUAD VS V ELEMENT 4-6
II liga
04 ( piątek ) stycznia 2019 19:00 NOWICJUSZE VS ANGRY DARTS 3-7
05 ( sobota ) stycznia 2019 18:00 SB MAXX VS BANDA JANOSIKA 7-3
05 ( sobota ) stycznia 2019 19:00 EDEN STOKI VS ALEJA RÓŻ DART TEAM 3-7
05 ( sobota ) stycznia 2019 19:00 NTD VS SMAKOSZE 5-5
06 ( niedziela ) stycznia 2019 18:00 DRUŻYNA A VS MISZ MASZ 1-9
topik - Pią Sty 04, 2019 4:27 pm
I liga
04 ( piątek ) stycznia 2019 19:00 NOWOHUCIANIE NH2010 VS WRP BOCHNIA 6-4
04 ( piątek ) stycznia 2019 20:00 SPORTBAR VS FAK DART TEAM 8-2
06 ( niedziela ) stycznia 2019 18:00 FOREVER YOUNG VS KLIMACIKI 4-6
06 ( niedziela ) stycznia 2019 19:30 KRYZYS SQUAD VS V ELEMENT 2-8
II liga
04 ( piątek ) stycznia 2019 19:00 NOWICJUSZE VS ANGRY DARTS 3-7
05 ( sobota ) stycznia 2019 18:00 SB MAXX VS BANDA JANOSIKA 8-2
05 ( sobota ) stycznia 2019 19:00 EDEN STOKI VS ALEJA RÓŻ DART TEAM 3-7
05 ( sobota ) stycznia 2019 19:00 NTD VS SMAKOSZE 2-8
06 ( niedziela ) stycznia 2019 18:00 DRUŻYNA A VS MISZ MASZ 1-9
Lolek NH - Pią Sty 04, 2019 4:28 pm
04 ( piątek ) stycznia 2019 19:00 NOWOHUCIANIE NH2010 VS WRP BOCHNIA 5-5
04 ( piątek ) stycznia 2019 20:00 SPORTBAR VS FAK DART TEAM 7-3
06 ( niedziela ) stycznia 2019 18:00 FOREVER YOUNG VS KLIMACIKI 3-7
06 ( niedziela ) stycznia 2019 19:30 KRYZYS SQUAD VS V ELEMENT 2-8
II liga
04 ( piątek ) stycznia 2019 19:00 NOWICJUSZE VS ANGRY DARTS 2-8
05 ( sobota ) stycznia 2019 18:00 SB MAXX VS BANDA JANOSIKA 8-2
05 ( sobota ) stycznia 2019 19:00 EDEN STOKI VS ALEJA RÓŻ DART TEAM 2-8
05 ( sobota ) stycznia 2019 19:00 NTD VS SMAKOSZE 4-6
06 ( niedziela ) stycznia 2019 18:00 DRUŻYNA A VS MISZ MASZ 2-8
|
|
|