To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
DART - zdjęcia
Witamy na forum dyskusyjnym wszystkich miłośników darta niezależnie od miejsca zamieszkania, przynależności klubowej, organizacyjnej, itp.
Zarejestruj się i dyskutuj z nami.

Typer Krakowskiej Ligi Darta - Typer KLD 2018/2019 - kolejka 10

paszkwil - Pon Sty 07, 2019 7:51 am
Temat postu: Typer KLD 2018/2019 - kolejka 10
I liga
11 ( piątek ) stycznia 2019 19:30 FAK DART TEAM VS FOREVER YOUNG

11 ( piątek ) stycznia 2019 20:00 KLIMACIKI VS KRYZYS SQUAD

13 ( niedziela ) stycznia 2019 17:00 V ELEMENT VS NOWOHUCIANIE NH2010

13 ( niedziela ) stycznia 2019 19:30 WRP BOCHNIA VS SPORTBAR

II liga

10 ( czwartek ) stycznia 2019 19:00 KĄSAJ VS SB MAXX

11 ( piątek ) stycznia 2019 19:00 NOWICJUSZE VS SMAKOSZE

12 ( sobota ) stycznia 2019 18:00 ANGRY DARTS VS EDEN STOKI

12 ( sobota ) stycznia 2019 19:00 NTD VS MISZ MASZ

12 ( sobota ) stycznia 2019 20:00 BANDA JANOSIKA VS DRUŻYNA A

PROSZĘ O ZACHOWANIE W/W KOLEJNOŚCI PODCZAS TYPOWANIA


NAGRODY SPONSORUJĄ:
OnlyDarts - specjalistyczny sklep z akcesoriami darterskimi.
https://www.onlydarts.pl/ -
Bon w wysokości 50 zł za I miejsce !!

Rabona - Kawiarnia Pub Ogródek - nowe miejsce na mapie krakowskiego darta.
http://rabona.com.pl
https://www.facebook.com/RabonaPub/
(Ra)Bonami:
30 zł do wykorzystania w barze za I miejsce !!
15 zł do wykorzystania w barze za II miejsce !!
15 zł do wykorzystania w barze za III miejsce !!


Grill Bar NA Wzgórzach - Mekka darta w Nowej Hucie !
https://www.facebook.com/matmoto.autoserwis/
http://www.wzg-grillbar.pl/
30 zł do wykorzystania w barze za I miejsce !!
15 zł do wykorzystania w barze za II miejsce !!
15 zł do wykorzystania w barze za III miejsce !!

paszkwil - Pon Sty 07, 2019 8:20 am

I liga
11 ( piątek ) stycznia 2019 19:30 FAK DART TEAM VS FOREVER YOUNG 6-4

11 ( piątek ) stycznia 2019 20:00 KLIMACIKI VS KRYZYS SQUAD 6-4

13 ( niedziela ) stycznia 2019 17:00 V ELEMENT VS NOWOHUCIANIE NH2010 6-4

13 ( niedziela ) stycznia 2019 19:30 WRP BOCHNIA VS SPORTBAR 3-7

II liga

10 ( czwartek ) stycznia 2019 19:00 KĄSAJ VS SB MAXX 4-6

11 ( piątek ) stycznia 2019 19:00 NOWICJUSZE VS SMAKOSZE 3-7

12 ( sobota ) stycznia 2019 18:00 ANGRY DARTS VS EDEN STOKI 4-6

12 ( sobota ) stycznia 2019 19:00 NTD VS MISZ MASZ 3-7

12 ( sobota ) stycznia 2019 20:00 BANDA JANOSIKA VS DRUŻYNA A 7-3

jacek73 - Wto Sty 08, 2019 12:24 am

I liga
11 ( piątek ) stycznia 2019 19:30 FAK DART TEAM VS FOREVER YOUNG 7:3

11 ( piątek ) stycznia 2019 20:00 KLIMACIKI VS KRYZYS SQUAD 6:4
6
13 ( niedziela ) stycznia 2019 17:00 V ELEMENT VS NOWOHUCIANIE NH2010 6:4

13 ( niedziela ) stycznia 2019 19:30 WRP BOCHNIA VS SPORTBAR 3:7

II liga

10 ( czwartek ) stycznia 2019 19:00 KĄSAJ VS SB MAXX 6:4

11 ( piątek ) stycznia 2019 19:00 NOWICJUSZE VS SMAKOSZE 4:6

12 ( sobota ) stycznia 2019 18:00 ANGRY DARTS VS EDEN STOKI 5:5

12 ( sobota ) stycznia 2019 19:00 NTD VS MISZ MASZ 3:7

12 ( sobota ) stycznia 2019 20:00 BANDA JANOSIKA VS DRUŻYNA A 7:3

LVQE - Wto Sty 08, 2019 11:17 am

I liga
11 ( piątek ) stycznia 2019 19:30 FAK DART TEAM VS FOREVER YOUNG 7:3

11 ( piątek ) stycznia 2019 20:00 KLIMACIKI VS KRYZYS SQUAD 6:4
6
13 ( niedziela ) stycznia 2019 17:00 V ELEMENT VS NOWOHUCIANIE NH2010 6:4

13 ( niedziela ) stycznia 2019 19:30 WRP BOCHNIA VS SPORTBAR 6:4

II liga

10 ( czwartek ) stycznia 2019 19:00 KĄSAJ VS SB MAXX 4:6

11 ( piątek ) stycznia 2019 19:00 NOWICJUSZE VS SMAKOSZE 4:6

12 ( sobota ) stycznia 2019 18:00 ANGRY DARTS VS EDEN STOKI 4:6

12 ( sobota ) stycznia 2019 19:00 NTD VS MISZ MASZ 3:7

12 ( sobota ) stycznia 2019 20:00 BANDA JANOSIKA VS DRUŻYNA A 6:4

Small - Wto Sty 08, 2019 12:46 pm

I liga
11 ( piątek ) stycznia 2019 19:30 FAK DART TEAM VS FOREVER YOUNG 7:3

11 ( piątek ) stycznia 2019 20:00 KLIMACIKI VS KRYZYS SQUAD 7:3

13 ( niedziela ) stycznia 2019 17:00 V ELEMENT VS NOWOHUCIANIE NH2010 6:4

13 ( niedziela ) stycznia 2019 19:30 WRP BOCHNIA VS SPORTBAR 2:8

II liga

10 ( czwartek ) stycznia 2019 19:00 KĄSAJ VS SB MAXX 5:5

11 ( piątek ) stycznia 2019 19:00 NOWICJUSZE VS SMAKOSZE 3:7

12 ( sobota ) stycznia 2019 18:00 ANGRY DARTS VS EDEN STOKI 2:8

12 ( sobota ) stycznia 2019 19:00 NTD VS MISZ MASZ 3:7

12 ( sobota ) stycznia 2019 20:00 BANDA JANOSIKA VS DRUŻYNA A 8:2

Szosti - Śro Sty 09, 2019 5:57 am

I liga
11 ( piątek ) stycznia 2019 19:30 FAK DART TEAM VS FOREVER YOUNG 7:3

11 ( piątek ) stycznia 2019 20:00 KLIMACIKI VS KRYZYS SQUAD 5:5

13 ( niedziela ) stycznia 2019 17:00 V ELEMENT VS NOWOHUCIANIE NH2010 7:3

13 ( niedziela ) stycznia 2019 19:30 WRP BOCHNIA VS SPORTBAR 4:6

II liga

10 ( czwartek ) stycznia 2019 19:00 KĄSAJ VS SB MAXX 6:4

11 ( piątek ) stycznia 2019 19:00 NOWICJUSZE VS SMAKOSZE 3:7

12 ( sobota ) stycznia 2019 18:00 ANGRY DARTS VS EDEN STOKI 3:7

12 ( sobota ) stycznia 2019 19:00 NTD VS MISZ MASZ 4:6

12 ( sobota ) stycznia 2019 20:00 BANDA JANOSIKA VS DRUŻYNA A 8:2

Tiger9999 - Śro Sty 09, 2019 6:55 am

I liga
11 ( piątek ) stycznia 2019 19:30 FAK DART TEAM VS FOREVER YOUNG 4 : 6

11 ( piątek ) stycznia 2019 20:00 KLIMACIKI VS KRYZYS SQUAD 7 : 3

13 ( niedziela ) stycznia 2019 17:00 V ELEMENT VS NOWOHUCIANIE NH2010 6 : 4

13 ( niedziela ) stycznia 2019 19:30 WRP BOCHNIA VS SPORTBAR 4 : 6

II liga

10 ( czwartek ) stycznia 2019 19:00 KĄSAJ VS SB MAXX 3 : 7

11 ( piątek ) stycznia 2019 19:00 NOWICJUSZE VS SMAKOSZE 3: 7

12 ( sobota ) stycznia 2019 18:00 ANGRY DARTS VS EDEN STOKI 4 : 6

12 ( sobota ) stycznia 2019 19:00 NTD VS MISZ MASZ 3: 7

12 ( sobota ) stycznia 2019 20:00 BANDA JANOSIKA VS DRUŻYNA A 7 : 3

mkorta - Śro Sty 09, 2019 8:08 am

I liga
11 ( piątek ) stycznia 2019 19:30 FAK DART TEAM VS FOREVER YOUNG 7:3

11 ( piątek ) stycznia 2019 20:00 KLIMACIKI VS KRYZYS SQUAD 6:4

13 ( niedziela ) stycznia 2019 17:00 V ELEMENT VS NOWOHUCIANIE NH2010 7:3

13 ( niedziela ) stycznia 2019 19:30 WRP BOCHNIA VS SPORTBAR 2:8

II liga

10 ( czwartek ) stycznia 2019 19:00 KĄSAJ VS SB MAXX 4:6

11 ( piątek ) stycznia 2019 19:00 NOWICJUSZE VS SMAKOSZE 3:7

12 ( sobota ) stycznia 2019 18:00 ANGRY DARTS VS EDEN STOKI 4:6

12 ( sobota ) stycznia 2019 19:00 NTD VS MISZ MASZ 2:8

12 ( sobota ) stycznia 2019 20:00 BANDA JANOSIKA VS DRUŻYNA A 7:3

topik - Śro Sty 09, 2019 9:23 am

I liga
11 ( piątek ) stycznia 2019 19:30 FAK DART TEAM VS FOREVER YOUNG 6:4

11 ( piątek ) stycznia 2019 20:00 KLIMACIKI VS KRYZYS SQUAD 7:3

13 ( niedziela ) stycznia 2019 17:00 V ELEMENT VS NOWOHUCIANIE NH2010 5:5

13 ( niedziela ) stycznia 2019 19:30 WRP BOCHNIA VS SPORTBAR 5:5

II liga

10 ( czwartek ) stycznia 2019 19:00 KĄSAJ VS SB MAXX 5:5

11 ( piątek ) stycznia 2019 19:00 NOWICJUSZE VS SMAKOSZE 2:8

12 ( sobota ) stycznia 2019 18:00 ANGRY DARTS VS EDEN STOKI 4:6

12 ( sobota ) stycznia 2019 19:00 NTD VS MISZ MASZ 3:7

12 ( sobota ) stycznia 2019 20:00 BANDA JANOSIKA VS DRUŻYNA A 7:3

Godzio - Śro Sty 09, 2019 5:31 pm

I liga
11 ( piątek ) stycznia 2019 19:30 FAK DART TEAM VS FOREVER YOUNG 7-3

11 ( piątek ) stycznia 2019 20:00 KLIMACIKI VS KRYZYS SQUAD 6-4

13 ( niedziela ) stycznia 2019 17:00 V ELEMENT VS NOWOHUCIANIE NH2010 6-4

13 ( niedziela ) stycznia 2019 19:30 WRP BOCHNIA VS SPORTBAR 2-8

II liga

10 ( czwartek ) stycznia 2019 19:00 KĄSAJ VS SB MAXX 4-6

11 ( piątek ) stycznia 2019 19:00 NOWICJUSZE VS SMAKOSZE 2-8

12 ( sobota ) stycznia 2019 18:00 ANGRY DARTS VS EDEN STOKI 4-6

12 ( sobota ) stycznia 2019 19:00 NTD VS MISZ MASZ 2-8

12 ( sobota ) stycznia 2019 20:00 BANDA JANOSIKA VS DRUŻYNA A 6-4

Bartoszek - Czw Sty 10, 2019 9:58 am

I liga
11 ( piątek ) stycznia 2019 19:30 FAK DART TEAM VS FOREVER YOUNG 6:4

11 ( piątek ) stycznia 2019 20:00 KLIMACIKI VS KRYZYS SQUAD 7:3

13 ( niedziela ) stycznia 2019 17:00 V ELEMENT VS NOWOHUCIANIE NH2010 6:4

13 ( niedziela ) stycznia 2019 19:30 WRP BOCHNIA VS SPORTBAR 2:8

II liga

10 ( czwartek ) stycznia 2019 19:00 KĄSAJ VS SB MAXX 5:5

11 ( piątek ) stycznia 2019 19:00 NOWICJUSZE VS SMAKOSZE 3:7

12 ( sobota ) stycznia 2019 18:00 ANGRY DARTS VS EDEN STOKI 5:5

12 ( sobota ) stycznia 2019 19:00 NTD VS MISZ MASZ 3:7

12 ( sobota ) stycznia 2019 20:00 BANDA JANOSIKA VS DRUŻYNA A 8:2

nowohucki - Czw Sty 10, 2019 2:23 pm

I liga
11 ( piątek ) stycznia 2019 19:30 FAK DART TEAM VS FOREVER YOUNG 6:4

11 ( piątek ) stycznia 2019 20:00 KLIMACIKI VS KRYZYS SQUAD 5:5

13 ( niedziela ) stycznia 2019 17:00 V ELEMENT VS NOWOHUCIANIE NH2010 4:6

13 ( niedziela ) stycznia 2019 19:30 WRP BOCHNIA VS SPORTBAR 5:5

II liga

10 ( czwartek ) stycznia 2019 19:00 KĄSAJ VS SB MAXX 4:6

11 ( piątek ) stycznia 2019 19:00 NOWICJUSZE VS SMAKOSZE 4:6

12 ( sobota ) stycznia 2019 18:00 ANGRY DARTS VS EDEN STOKI 4:6

12 ( sobota ) stycznia 2019 19:00 NTD VS MISZ MASZ 3:7

12 ( sobota ) stycznia 2019 20:00 BANDA JANOSIKA VS DRUŻYNA A 6:4

Lolek NH - Czw Sty 10, 2019 2:28 pm

I liga
11 ( piątek ) stycznia 2019 19:30 FAK DART TEAM VS FOREVER YOUNG 7-3

11 ( piątek ) stycznia 2019 20:00 KLIMACIKI VS KRYZYS SQUAD 7-3

13 ( niedziela ) stycznia 2019 17:00 V ELEMENT VS NOWOHUCIANIE NH2010 6-4

13 ( niedziela ) stycznia 2019 19:30 WRP BOCHNIA VS SPORTBAR 6-4

II liga

10 ( czwartek ) stycznia 2019 19:00 KĄSAJ VS SB MAXX 5-5

11 ( piątek ) stycznia 2019 19:00 NOWICJUSZE VS SMAKOSZE 3-7

12 ( sobota ) stycznia 2019 18:00 ANGRY DARTS VS EDEN STOKI 2-8

12 ( sobota ) stycznia 2019 19:00 NTD VS MISZ MASZ 2-8

12 ( sobota ) stycznia 2019 20:00 BANDA JANOSIKA VS DRUŻYNA A 8-2

scorpions28 - Czw Sty 10, 2019 6:48 pm

I liga
11 ( piątek ) stycznia 2019 19:30 FAK DART TEAM VS FOREVER YOUNG 6-4

11 ( piątek ) stycznia 2019 20:00 KLIMACIKI VS KRYZYS SQUAD 7-3

13 ( niedziela ) stycznia 2019 17:00 V ELEMENT VS NOWOHUCIANIE NH2010 6-4

13 ( niedziela ) stycznia 2019 19:30 WRP BOCHNIA VS SPORTBAR 6-4

II liga

10 ( czwartek ) stycznia 2019 19:00 KĄSAJ VS SB MAXX 5-5

11 ( piątek ) stycznia 2019 19:00 NOWICJUSZE VS SMAKOSZE 2-8

12 ( sobota ) stycznia 2019 18:00 ANGRY DARTS VS EDEN STOKI 2-8

12 ( sobota ) stycznia 2019 19:00 NTD VS MISZ MASZ 2-8

12 ( sobota ) stycznia 2019 20:00 BANDA JANOSIKA VS DRUŻYNA A 7-3

Majo_82 - Pią Sty 11, 2019 8:05 am

I liga
11 ( piątek ) stycznia 2019 19:30 FAK DART TEAM VS FOREVER YOUNG 6-4

11 ( piątek ) stycznia 2019 20:00 KLIMACIKI VS KRYZYS SQUAD 7-3

13 ( niedziela ) stycznia 2019 17:00 V ELEMENT VS NOWOHUCIANIE NH2010 6-4

13 ( niedziela ) stycznia 2019 19:30 WRP BOCHNIA VS SPORTBAR 3-7

II liga


11 ( piątek ) stycznia 2019 19:00 NOWICJUSZE VS SMAKOSZE 3-7

12 ( sobota ) stycznia 2019 18:00 ANGRY DARTS VS EDEN STOKI 3-7

12 ( sobota ) stycznia 2019 19:00 NTD VS MISZ MASZ 2-8

12 ( sobota ) stycznia 2019 20:00 BANDA JANOSIKA VS DRUŻYNA A 7-3



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group