Typer Krakowskiej Ligi Darta - Typer KLD 2018/2019 - kolejka 15
paszkwil - Pon Mar 04, 2019 7:54 am Temat postu: Typer KLD 2018/2019 - kolejka 15 I liga
08 ( piątek ) marca 2019 19:00 NOWOHUCIANIE NH2010 VS FAK DART TEAM
08 ( piątek ) marca 2019 20:00 SPORTBAR VS KLIMACIKI
10 ( niedziela ) marca 2019 18:00 FOREVER YOUNG VS KRYZYS SQUAD
10 ( niedziela ) marca 2019 19:30 WRP BOCHNIA VS V ELEMENT
II liga
07 ( czwartek ) marca 2019 19:00 KĄSAJ VS ALEJA RÓŻ DART TEAM
08 ( piątek ) marca 2019 20:30 MISZ MASZ VS SMAKOSZE
09 ( sobota ) marca 2019 18:00 SB MAXX VS EDEN STOKI
09 ( sobota ) marca 2019 20:00 BANDA JANOSIKA VS ANGRY DARTS
10 ( niedziela ) marca 2019 18:00 DRUŻYNA A VS NOWICJUSZE
NAGRODY SPONSORUJĄ:
OnlyDarts - specjalistyczny sklep z akcesoriami darterskimi.
https://www.onlydarts.pl/ -
Bon w wysokości 50 zł za I miejsce
Rabona - Kawiarnia Pub Ogródek - nowe miejsce na mapie krakowskiego darta.
http://rabona.com.pl
https://www.facebook.com/RabonaPub/
(Ra)Bonami:
30 zł do wykorzystania w barze za I miejsce
15 zł do wykorzystania w barze za II miejsce
15 zł do wykorzystania w barze za III miejsce
Grill Bar NA Wzgórzach - Mekka darta w Nowej Hucie !
https://www.facebook.com/matmoto.autoserwis/
http://www.wzg-grillbar.pl/
30 zł do wykorzystania w barze za I miejsce
15 zł do wykorzystania w barze za II miejsce
15 zł do wykorzystania w barze za III miejsce
paszkwil - Pon Mar 04, 2019 8:11 am
I liga
08 ( piątek ) marca 2019 19:00 NOWOHUCIANIE NH2010 VS FAK DART TEAM 6-4
08 ( piątek ) marca 2019 20:00 SPORTBAR VS KLIMACIKI 6-4
10 ( niedziela ) marca 2019 18:00 FOREVER YOUNG VS KRYZYS SQUAD 5-5
10 ( niedziela ) marca 2019 19:30 WRP BOCHNIA VS V ELEMENT 4-6
II liga
07 ( czwartek ) marca 2019 19:00 KĄSAJ VS ALEJA RÓŻ DART TEAM 4-6
08 ( piątek ) marca 2019 20:30 MISZ MASZ VS SMAKOSZE 6-4
09 ( sobota ) marca 2019 18:00 SB MAXX VS EDEN STOKI 6-4
09 ( sobota ) marca 2019 20:00 BANDA JANOSIKA VS ANGRY DARTS 5-5
10 ( niedziela ) marca 2019 18:00 DRUŻYNA A VS NOWICJUSZE 6-4
Small - Pon Mar 04, 2019 10:36 am
I liga
08 ( piątek ) marca 2019 19:00 NOWOHUCIANIE NH2010 VS FAK DART TEAM 7:3
08 ( piątek ) marca 2019 20:00 SPORTBAR VS KLIMACIKI 6:4
10 ( niedziela ) marca 2019 18:00 FOREVER YOUNG VS KRYZYS SQUAD 6:4
10 ( niedziela ) marca 2019 19:30 WRP BOCHNIA VS V ELEMENT 2:8
II liga
07 ( czwartek ) marca 2019 19:00 KĄSAJ VS ALEJA RÓŻ DART TEAM 4:6
08 ( piątek ) marca 2019 20:30 MISZ MASZ VS SMAKOSZE 8:2
09 ( sobota ) marca 2019 18:00 SB MAXX VS EDEN STOKI 5:5
09 ( sobota ) marca 2019 20:00 BANDA JANOSIKA VS ANGRY DARTS 4:6
10 ( niedziela ) marca 2019 18:00 DRUŻYNA A VS NOWICJUSZE 6:4
Szosti - Pon Mar 04, 2019 5:58 pm
I liga
08 ( piątek ) marca 2019 19:00 NOWOHUCIANIE NH2010 VS FAK DART TEAM 8:2
08 ( piątek ) marca 2019 20:00 SPORTBAR VS KLIMACIKI 6:4
10 ( niedziela ) marca 2019 18:00 FOREVER YOUNG VS KRYZYS SQUAD 4:6
10 ( niedziela ) marca 2019 19:30 WRP BOCHNIA VS V ELEMENT 4:6
II liga
07 ( czwartek ) marca 2019 19:00 KĄSAJ VS ALEJA RÓŻ DART TEAM 5:5
08 ( piątek ) marca 2019 20:30 MISZ MASZ VS SMAKOSZE 5:5
09 ( sobota ) marca 2019 18:00 SB MAXX VS EDEN STOKI 6:4
09 ( sobota ) marca 2019 20:00 BANDA JANOSIKA VS ANGRY DARTS 4:6
10 ( niedziela ) marca 2019 18:00 DRUŻYNA A VS NOWICJUSZE 7:3
Tiger9999 - Śro Mar 06, 2019 11:03 pm
I liga
08 ( piątek ) marca 2019 19:00 NOWOHUCIANIE NH2010 VS FAK DART TEAM 6 ; 4
08 ( piątek ) marca 2019 20:00 SPORTBAR VS KLIMACIKI 7 : 3
10 ( niedziela ) marca 2019 19:30 WRP BOCHNIA VS V ELEMENT 4 : 6
II liga
07 ( czwartek ) marca 2019 19:00 KĄSAJ VS ALEJA RÓŻ DART TEAM 3 : 7
08 ( piątek ) marca 2019 20:30 MISZ MASZ VS SMAKOSZE 7 : 3
09 ( sobota ) marca 2019 18:00 SB MAXX VS EDEN STOKI 6 : 4
09 ( sobota ) marca 2019 20:00 BANDA JANOSIKA VS ANGRY DARTS 4 : 6
10 ( niedziela ) marca 2019 18:00 DRUŻYNA A VS NOWICJUSZE 6 : 4
Bartoszek - Czw Mar 07, 2019 11:07 am
I liga
08 ( piątek ) marca 2019 19:00 NOWOHUCIANIE NH2010 VS FAK DART TEAM 7:3
08 ( piątek ) marca 2019 20:00 SPORTBAR VS KLIMACIKI 7:3
10 ( niedziela ) marca 2019 18:00 FOREVER YOUNG VS KRYZYS SQUAD 4:6
10 ( niedziela ) marca 2019 19:30 WRP BOCHNIA VS V ELEMENT 3:7
II liga
07 ( czwartek ) marca 2019 19:00 KĄSAJ VS ALEJA RÓŻ DART TEAM 3:7
08 ( piątek ) marca 2019 20:30 MISZ MASZ VS SMAKOSZE 7:3
09 ( sobota ) marca 2019 18:00 SB MAXX VS EDEN STOKI 8:2
09 ( sobota ) marca 2019 20:00 BANDA JANOSIKA VS ANGRY DARTS 4:6
10 ( niedziela ) marca 2019 18:00 DRUŻYNA A VS NOWICJUSZE 8:2
nowohucki - Czw Mar 07, 2019 1:57 pm
I liga
08 ( piątek ) marca 2019 19:00 NOWOHUCIANIE NH2010 VS FAK DART TEAM 6:4
08 ( piątek ) marca 2019 20:00 SPORTBAR VS KLIMACIKI 5:5
10 ( niedziela ) marca 2019 18:00 FOREVER YOUNG VS KRYZYS SQUAD 4:6
10 ( niedziela ) marca 2019 19:30 WRP BOCHNIA VS V ELEMENT 5:5
II liga
07 ( czwartek ) marca 2019 19:00 KĄSAJ VS ALEJA RÓŻ DART TEAM 4:6
08 ( piątek ) marca 2019 20:30 MISZ MASZ VS SMAKOSZE 6:4
09 ( sobota ) marca 2019 18:00 SB MAXX VS EDEN STOKI 8:2
09 ( sobota ) marca 2019 20:00 BANDA JANOSIKA VS ANGRY DARTS 5:5
10 ( niedziela ) marca 2019 18:00 DRUŻYNA A VS NOWICJUSZE 8:2
Lolek NH - Czw Mar 07, 2019 2:33 pm
I liga
08 ( piątek ) marca 2019 19:00 NOWOHUCIANIE NH2010 VS FAK DART TEAM 7:3
08 ( piątek ) marca 2019 20:00 SPORTBAR VS KLIMACIKI 7:3
10 ( niedziela ) marca 2019 18:00 FOREVER YOUNG VS KRYZYS SQUAD 6:4
10 ( niedziela ) marca 2019 19:30 WRP BOCHNIA VS V ELEMENT 4:6
II liga
07 ( czwartek ) marca 2019 19:00 KĄSAJ VS ALEJA RÓŻ DART TEAM 3:7
08 ( piątek ) marca 2019 20:30 MISZ MASZ VS SMAKOSZE 6:4
09 ( sobota ) marca 2019 18:00 SB MAXX VS EDEN STOKI 6:4
09 ( sobota ) marca 2019 20:00 BANDA JANOSIKA VS ANGRY DARTS 4:6
10 ( niedziela ) marca 2019 18:00 DRUŻYNA A VS NOWICJUSZE 7:3
scorpions28 - Pią Mar 08, 2019 9:13 pm
I liga
08 ( piątek ) marca 2019 19:00 NOWOHUCIANIE NH2010 VS FAK DART TEAM 7:3
08 ( piątek ) marca 2019 20:00 SPORTBAR VS KLIMACIKI 7:3
10 ( niedziela ) marca 2019 18:00 FOREVER YOUNG VS KRYZYS SQUAD 6:4
10 ( niedziela ) marca 2019 19:30 WRP BOCHNIA VS V ELEMENT 4:6
II liga
07 ( czwartek ) marca 2019 19:00 KĄSAJ VS ALEJA RÓŻ DART TEAM 3:7
08 ( piątek ) marca 2019 20:30 MISZ MASZ VS SMAKOSZE 6:4
09 ( sobota ) marca 2019 18:00 SB MAXX VS EDEN STOKI 6:4
09 ( sobota ) marca 2019 20:00 BANDA JANOSIKA VS ANGRY DARTS 6:4
10 ( niedziela ) marca 2019 18:00 DRUŻYNA A VS NOWICJUSZE 7:3
Tiger9999 - Nie Mar 10, 2019 5:28 pm
10 ( niedziela ) marca 2019 18:00 FOREVER YOUNG VS KRYZYS SQUAD 4 : 6
Tiger9999 - Nie Mar 10, 2019 6:00 pm
10 ( niedziela ) marca 2019 18:00 FOREVER YOUNG VS KRYZYS SQUAD 6 : 4
|
|
|