Typer Krakowskiej Ligi Darta - Typer KLD 2018/2019 - kolejka 19
paszkwil - Nie Kwi 07, 2019 9:07 am Temat postu: Typer KLD 2018/2019 - kolejka 19 I liga
12 ( piątek ) kwietnia 201920:00 SPORTBAR VS V ELEMENT
12 ( piątek ) kwietnia 2019 20:00 KLIMACIKI VS FAK DART TEAM
14 ( niedziela ) kwietnia 2019 18:00 FOREVER YOUNG VS NOWOHUCIANIE NH2010
14 ( niedziela ) kwietnia 2019 19:30 KRYZYS SQUAD VS WRP BOCHNIA
II liga
25 ( czwartek ) kwietnia 2019 19:00 KĄSAJ VS BANDA JANOSIKA
26 ( piątek ) kwietnia 2019 19:00 NOWICJUSZE VS ALEJA RÓŻ DART TEAM
26 ( piątek ) kwietnia 2019 20:30 MISZ MASZ VS SB MAXX
27 ( sobota ) kwietnia 2019 19:00 NTD VS ANGRY DARTS
28 ( niedziela ) kwietnia 2019 18:00 DRUŻYNA A VS SMAKOSZE
NAGRODY SPONSORUJĄ:
OnlyDarts - specjalistyczny sklep z akcesoriami darterskimi.
https://www.onlydarts.pl/ -
Bon w wysokości 50 zł za I miejsce
Rabona - Kawiarnia Pub Ogródek - nowe miejsce na mapie krakowskiego darta.
http://rabona.com.pl
https://www.facebook.com/RabonaPub/
(Ra)Bonami:
30 zł do wykorzystania w barze za I miejsce
15 zł do wykorzystania w barze za II miejsce
15 zł do wykorzystania w barze za III miejsce
Grill Bar NA Wzgórzach - Mekka darta w Nowej Hucie !
https://www.facebook.com/matmoto.autoserwis/
http://www.wzg-grillbar.pl/
30 zł do wykorzystania w barze za I miejsce
15 zł do wykorzystania w barze za II miejsce
15 zł do wykorzystania w barze za III miejsce
paszkwil - Nie Kwi 07, 2019 9:08 am
I liga
12 ( piątek ) kwietnia 201920:00 SPORTBAR VS V ELEMENT 6-4
12 ( piątek ) kwietnia 2019 20:00 KLIMACIKI VS FAK DART TEAM 5-5
14 ( niedziela ) kwietnia 2019 18:00 FOREVER YOUNG VS NOWOHUCIANIE NH2010 2-8
14 ( niedziela ) kwietnia 2019 19:30 KRYZYS SQUAD VS WRP BOCHNIA 3-7
II liga
25 ( czwartek ) kwietnia 2019 19:00 KĄSAJ VS BANDA JANOSIKA 10-0
26 ( piątek ) kwietnia 2019 19:00 NOWICJUSZE VS ALEJA RÓŻ DART TEAM 2-8
26 ( piątek ) kwietnia 2019 20:30 MISZ MASZ VS SB MAXX 5-5
27 ( sobota ) kwietnia 2019 19:00 NTD VS ANGRY DARTS 4-6
28 ( niedziela ) kwietnia 2019 18:00 DRUŻYNA A VS SMAKOSZE 5-5
Small - Pon Kwi 08, 2019 2:38 pm
I liga
12 ( piątek ) kwietnia 201920:00 SPORTBAR VS V ELEMENT 4:6
12 ( piątek ) kwietnia 2019 20:00 KLIMACIKI VS FAK DART TEAM 7:3
14 ( niedziela ) kwietnia 2019 18:00 FOREVER YOUNG VS NOWOHUCIANIE NH2010 2:8
14 ( niedziela ) kwietnia 2019 19:30 KRYZYS SQUAD VS WRP BOCHNIA 3:7
II liga
25 ( czwartek ) kwietnia 2019 19:00 KĄSAJ VS BANDA JANOSIKA 7:3
26 ( piątek ) kwietnia 2019 19:00 NOWICJUSZE VS ALEJA RÓŻ DART TEAM 1:9
26 ( piątek ) kwietnia 2019 20:30 MISZ MASZ VS SB MAXX 7:3
27 ( sobota ) kwietnia 2019 19:00 NTD VS ANGRY DARTS 2:8
28 ( niedziela ) kwietnia 2019 18:00 DRUŻYNA A VS SMAKOSZE 7:3
scorpions28 - Wto Kwi 09, 2019 8:47 pm
I liga
12 ( piątek ) kwietnia 201920:00 SPORTBAR VS V ELEMENT 4-6
12 ( piątek ) kwietnia 2019 20:00 KLIMACIKI VS FAK DART TEAM 6-4
14 ( niedziela ) kwietnia 2019 18:00 FOREVER YOUNG VS NOWOHUCIANIE NH2010 2-8
14 ( niedziela ) kwietnia 2019 19:30 KRYZYS SQUAD VS WRP BOCHNIA 3-7
II liga
25 ( czwartek ) kwietnia 2019 19:00 KĄSAJ VS BANDA JANOSIKA 8-2
26 ( piątek ) kwietnia 2019 19:00 NOWICJUSZE VS ALEJA RÓŻ DART TEAM 1-9
26 ( piątek ) kwietnia 2019 20:30 MISZ MASZ VS SB MAXX 5-5
27 ( sobota ) kwietnia 2019 19:00 NTD VS ANGRY DARTS 6-4
28 ( niedziela ) kwietnia 2019 18:00 DRUŻYNA A VS SMAKOSZE 4-6
nowohucki - Czw Kwi 11, 2019 12:17 pm
I liga
12 ( piątek ) kwietnia 201920:00 SPORTBAR VS V ELEMENT 4:6
12 ( piątek ) kwietnia 2019 20:00 KLIMACIKI VS FAK DART TEAM 5:5
14 ( niedziela ) kwietnia 2019 18:00 FOREVER YOUNG VS NOWOHUCIANIE NH2010 3:7
14 ( niedziela ) kwietnia 2019 19:30 KRYZYS SQUAD VS WRP BOCHNIA 5:5
II liga
25 ( czwartek ) kwietnia 2019 19:00 KĄSAJ VS BANDA JANOSIKA 6:4
26 ( piątek ) kwietnia 2019 19:00 NOWICJUSZE VS ALEJA RÓŻ DART TEAM 1:9
26 ( piątek ) kwietnia 2019 20:30 MISZ MASZ VS SB MAXX 5:5
27 ( sobota ) kwietnia 2019 19:00 NTD VS ANGRY DARTS 5:5
28 ( niedziela ) kwietnia 2019 18:00 DRUŻYNA A VS SMAKOSZE 6:4
Bartoszek - Pią Kwi 12, 2019 9:02 am
I liga
12 ( piątek ) kwietnia 201920:00 SPORTBAR VS V ELEMENT 3:7
12 ( piątek ) kwietnia 2019 20:00 KLIMACIKI VS FAK DART TEAM 5:5
14 ( niedziela ) kwietnia 2019 18:00 FOREVER YOUNG VS NOWOHUCIANIE NH2010 2:8
14 ( niedziela ) kwietnia 2019 19:30 KRYZYS SQUAD VS WRP BOCHNIA 4:6
II liga
25 ( czwartek ) kwietnia 2019 19:00 KĄSAJ VS BANDA JANOSIKA 6:4
26 ( piątek ) kwietnia 2019 19:00 NOWICJUSZE VS ALEJA RÓŻ DART TEAM 0:10
26 ( piątek ) kwietnia 2019 20:30 MISZ MASZ VS SB MAXX 7:3
27 ( sobota ) kwietnia 2019 19:00 NTD VS ANGRY DARTS 4:6
28 ( niedziela ) kwietnia 2019 18:00 DRUŻYNA A VS SMAKOSZE 4:6
Tiger9999 - Pią Kwi 12, 2019 9:36 am
I liga
12 ( piątek ) kwietnia 201920:00 SPORTBAR VS V ELEMENT 4 : 6
12 ( piątek ) kwietnia 2019 20:00 KLIMACIKI VS FAK DART TEAM 7 : 3
14 ( niedziela ) kwietnia 2019 18:00 FOREVER YOUNG VS NOWOHUCIANIE NH2010 3 : 7
14 ( niedziela ) kwietnia 2019 19:30 KRYZYS SQUAD VS WRP BOCHNIA 6 : 4
II liga
25 ( czwartek ) kwietnia 2019 19:00 KĄSAJ VS BANDA JANOSIKA 6 : 4
26 ( piątek ) kwietnia 2019 19:00 NOWICJUSZE VS ALEJA RÓŻ DART TEAM 2 : 8
26 ( piątek ) kwietnia 2019 20:30 MISZ MASZ VS SB MAXX 4 : 6
27 ( sobota ) kwietnia 2019 19:00 NTD VS ANGRY DARTS 4 : 6
28 ( niedziela ) kwietnia 2019 18:00 DRUŻYNA A VS SMAKOSZE 4 : 6
Lolek NH - Pią Kwi 12, 2019 2:49 pm
12 ( piątek ) kwietnia 201920:00 SPORTBAR VS V ELEMENT 5;5
12 ( piątek ) kwietnia 2019 20:00 KLIMACIKI VS FAK DART TEAM 6-4
14 ( niedziela ) kwietnia 2019 18:00 FOREVER YOUNG VS NOWOHUCIANIE NH2010 3-7
14 ( niedziela ) kwietnia 2019 19:30 KRYZYS SQUAD VS WRP BOCHNIA 3-7
II liga
25 ( czwartek ) kwietnia 2019 19:00 KĄSAJ VS BANDA JANOSIKA 7-3
26 ( piątek ) kwietnia 2019 19:00 NOWICJUSZE VS ALEJA RÓŻ DART TEAM 0-10
26 ( piątek ) kwietnia 2019 20:30 MISZ MASZ VS SB MAXX 6-4
27 ( sobota ) kwietnia 2019 19:00 NTD VS ANGRY DARTS 3-7
28 ( niedziela ) kwietnia 2019 18:00 DRUŻYNA A VS SMAKOSZE 4-6
Szosti - Nie Kwi 14, 2019 8:09 pm
I liga
12 ( piątek ) kwietnia 201920:00 SPORTBAR VS V ELEMENT 4:6
14 ( niedziela ) kwietnia 2019 19:30 KRYZYS SQUAD VS WRP BOCHNIA 5:5
II liga
25 ( czwartek ) kwietnia 2019 19:00 KĄSAJ VS BANDA JANOSIKA 7:3
26 ( piątek ) kwietnia 2019 19:00 NOWICJUSZE VS ALEJA RÓŻ DART TEAM 0:10
26 ( piątek ) kwietnia 2019 20:30 MISZ MASZ VS SB MAXX 3:7
27 ( sobota ) kwietnia 2019 19:00 NTD VS ANGRY DARTS 4:6
28 ( niedziela ) kwietnia 2019 18:00 DRUŻYNA A VS SMAKOSZE 5:5
|
|
|