To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
DART - zdjęcia
Witamy na forum dyskusyjnym wszystkich miłośników darta niezależnie od miejsca zamieszkania, przynależności klubowej, organizacyjnej, itp.
Zarejestruj się i dyskutuj z nami.

Dart na ostro - Puchar Polski POD Augustów 2019

Arek - Sob Maj 11, 2019 7:05 am
Temat postu: Puchar Polski POD Augustów 2019
Zapraszamy do Augustowa na dwa Puchary Polski POD
miejsce - Hotel Karmel ul. Zarzecze 5
http://www.karmel.augustow.pl/

Wpisowe 25 PLN

I Turniej
08.06.2019
zapisy 11.00 - 11.45
start 12.00
II Turniej
09.06.2019
zapisy 10.00 - 10.45
start 11.00

Nagrody w obu dniach:

Panie:
I miejsce - 250 PLN
II miejsce - 150 PLN
III miejsce - 75 PLN

Panowie:
I miejsce 500 PLN
II miejsce - 300 PLN
III miejsce - 150 PLN
V miejsce -50 PLN


Orientacyjna lista graczy:
Panie:
1. Mariola Hawryluk
2.

Panowie:
1. Arkadiusz Hawryluk
2.

zaneta - Pon Maj 13, 2019 3:00 pm

Orientacyjna lista graczy:
Panie:
1. Mariola Hawryluk
2. Żaneta Zientara (Oczywiście na 2 dni :D )

Panowie:
1. Arkadiusz Hawryluk
2.

Artur - Czw Maj 30, 2019 3:04 pm

Orientacyjna lista graczy:
Panie:
1. Mariola Hawryluk
2. Żaneta Zientara (Oczywiście na 2 dni)
3. Małgorzata Markowska

Panowie:
1. Arkadiusz Hawryluk
2. Artur Markowski
3. Adam Ślaski

Arek - Pon Cze 10, 2019 6:32 am

Wyniki 08/06/2019
Augustów
08-06-2019
Place Player
1 Krzysztof Chmielewski
2 Antoni Jurasz
3-4 Andrzej Dębkowski
3-4 Adam Zapaśnik
5-8 Sebastian Mydlarz
5-8 Konrad Kondracki
5-8 Tomasz Dzikołowski
5-8 Czarek Wiśniewski
9-16 Andrzej Sokołowski
9-16 Artur Markowski
9-16 Piotr Kowalewski
9-16 Sergei Popov
9-16 Vaikutis Egidijus
9-16 Robert Żochowski
9-16 Norbert Krzywosz
9-16 Krzsztof Jurczuk
17-32 Marcin Wojczulis
17-32 Giedrius Sederevicius
17-32 Patryk Sitnik
17-32 Michał Sujkowski
17-32 Adam Milanowski
17-32 Sławomir Podgórski
17-32 Grzegorz Falkowski
17-32 Grzegorz Czerwiński
17-32 Łukasz Maciejewski
17-32 Tomas Sperauskas
17-32 Adam Ślaski
17-32 Dariusz Wyszko
17-32 Hubert Marciniak
17-32 Mateusz Łukawski
17-32 Marcin Łask
17-32 Maciej Luty
33-48 Karol Sitnik
33-48 Marcin Zdański
33-48 Jakub Majek
33-48 Jonas Jonaitis
33-48 Marek Krajewski
33-48 Oleg Płauski
33-48 Rafał Czaja
33-48 Edward Pukin
33-48 Wojciech Miszta
33-48 Rafał Wiśniewski
33-48 Krzysztof Kuprewicz
33-48 Wojtek Kłubowicz
33-48 Krzysztof Iwaniuk
33-48 Sebastian Błażejewski
33-48 Mariusz Rosłaniec
33-48 Krzysztof Bujnowski
49-64 Mariusz Formejster
49-64 Arkadiusz Podlewski
49-64 Dainius Jasevicius
49-64 Marek Kacprzyk
49-64 Marek Wawrzyniak
49-64 Robert Rodkiewicz
49-64 Arkadiusz Hawryluk
49-64 Grzegorz Myszkowski
49-64 Michał Salik
49-64 Piotr Markiewicz
49-64 Jorgen Brouwer

Arek - Pon Cze 10, 2019 6:33 am

Panie
Augustów
08-06-2019
Place Player
1 Karolina Podgórska
2 Algina Juknaite
3-4 Małgorzata Markowska
3-4 Mariola Hawryluk
5-8 Krystyna Oleksy
5-8 Katerina Gordeeva
5-8 Natalia Kosakowska
5-8 Egle Galdikaite
9-12 Asta Jukniene
9-12 Żaneta Zientara
9-12 Roksana Czarnecka
9-12 Diana Smolińska
13-16 Ewa Markiewicz

Arek - Pon Cze 10, 2019 6:54 am

Augustów
09-06-2019
Place Player
1 Krzysztof Chmielewski
2 Sebastian Błażejewski
3-4 Konrad Kondracki
3-4 Sebastian Mydlarz
5-8 Oleg Płauski
5-8 Karol Sitnik
5-8 Norbert Krzywosz
5-8 Antoni Jurasz
9-16 Adam Zapaśnik
9-16 Bogusław Olszewski
9-16 Jakub Majek
9-16 Andrzej Dębkowski
9-16 Tomasz Dzikołowski
9-16 Robert Żochowski
9-16 Hubert Marciniak
9-16 Krzysztof Bujnowski
17-32 Patryk Sitnik
17-32 Arkadiusz Podlewski
17-32 Adam Ślaski
17-32 Czarek Wiśniewski
17-32 Tomas Sperauskas
17-32 Robert Rodkiewicz
17-32 Dariusz Wyszko
17-32 Mariusz Formejster
17-32 Marcin Łask
17-32 Arkadiusz Hawryluk
17-32 Marek Wawrzyniak
17-32 Sergiej Popov
17-32 Piotr Kalenik
17-32 Jonas Jonaitis
17-32 Grzegorz Falkowski
17-32 Sławomir Podgórski
33-48 Andrzej Strzyż
33-48 Bartosz Polakowski
33-48 Adam Milanowski
33-48 Giedrus Sederevicius
33-48 Krzysztof Kozłowski
33-48 Jerzy Sadowski
33-48 Marcin Wojczulis
33-48 Rafał Czaja
33-48 Edward Pukin
33-48 Artur Markowski
33-48 Michał Sujkowski
33-48
33-48 Wojciech Kłubowicz
33-48 Rafał Wiśniewski
33-48 Dainius Jasevicius
33-48 Łukasz Maciejewski
49-64 Mariusz Rosłaniec
49-64 Mateusz Łukawski

Arek - Pon Cze 10, 2019 6:56 am

Augustów
09-06-2019
Place Player
1 Karolina Podgórska
2 Małgorzata Markowska
3-4 Algina Juknaite
3-4 Katerina Gordeeva
5-8 Natalia Kosakowska
5-8 Asta Jukniene
5-8 Elge Galdikaite
5-8 Diana Smolińska
9-12 Krystyna Oleksy
9-12 Żaneta Zientara
9-12 Mariola Hawryluk
9-12 Magda Łukowska



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group