To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
DART - zdjęcia
Witamy na forum dyskusyjnym wszystkich miłośników darta niezależnie od miejsca zamieszkania, przynależności klubowej, organizacyjnej, itp.
Zarejestruj się i dyskutuj z nami.

Dart na ostro - Ostry Wtorek edycja VI

edgaritto - Czw Sty 02, 2020 2:18 pm
Temat postu: Ostry Wtorek edycja VI
VI już cykl turniejów Ostry Wtorek w 9-tce
Od dnia 07.01 przez następnych 14 wtorkowych wieczorów - 501 double out w Steel Dart.
System rozgrywek to mecze w grupie a później sko czyli przegrany odpada.
Gramy w lokalu Dziewiątka przy ulicy Wileńskiej 38.
Start o godz. 19.00
Wpisowe 10 zł
Klasyfikacja 7 z 14 turniejów
Finaliści każdego turnieju otrzymują 50% wpisowego za ten turniej wg podziału:
Zwycięzca - 70%
Przegrany w finale - 30 %
Pozostałe 50% z turnieju wędruje do puli. 10% puli idzie na obsługę techniczną turnieju a z pozostałych 40% na koniec Cyklu są fundowane nagrody. Pozostała kwota puli podzielona zostanie pomiędzy trzech najlepszych darterów.

Do zobaczenia przy tarczy.

edgaritto - Czw Sty 09, 2020 12:39 pm

Wyniki z dnia 7.I.2020 r.:

1 Sebastian Białecki 14L, 17Lx2, 180
2 August Żeromiński 16Lx2, 180
3-4 Zbigniew Jastrzębski
3-4 Jacek Szelest
5-8 Piotr Białecki
5-8 Mirosław Drążek 180
5-8 Bartosz Joniuk
5-8 Andrzej Nowak
9-11 Ola Białecka
9-11 Marcin Jezionek
9-11 Paweł Urbaniak

qlfi - Pią Sty 17, 2020 9:20 am

Wyniki 14.01.2020r:

1 Sebastian Białecki 180x2 12L 15Lx3 16L 17L
2 August Żeromiński 180x2 13L 16L
3-4 Marcin Jezionek
3-4 Andrzej Nowak
5-8 Jacek Szelest
5-8 Krzysztof Waberski
5-8 Bartosz Joniuk
5-8 Zbigniew Jastrzębski 180
9-12 Piotr Białecki 18Lx2
9-12 Paweł Urbaniak
9-12 Jarosław Pietrzak
9-12 Adam Kuljon
13-14 Mirosław Drążek
13-14 Ola Białecka

edgaritto - Pon Sty 27, 2020 3:33 pm

Wyniki z dnia 21.I.2020 r.:

1 August Żeromiński 144, 14L, 15L, 17L, 18Lx3, 180x4
2 Sebastian Białecki 15L, 16L, 18Lx2, 180x3
3-4 Mirosław Drążek
3-4 Marcin Jezionek
5-8 Piotr Białecki
5-8 Zbigniew Jastrzębski
5-8 Marek Kasiński
5-8 Jarosław Pietrzak
9-11 Ola Białecka
9-11 Andrzej Nowak
9-11 Jacek Szelest

qlfi - Pią Sty 31, 2020 4:51 pm

Wyniki 28.01.2020r.:

1 Sebastian Białecki 180x2 14L 16L 17Lx3 18L
2 August Żeromiński 180 17L
3-4 Piotr Białecki
3-4 Andrzej Tyniec
5-8 Andrzej Nowak 180 17L
5-8 Mirosław Drążek
5-8 Zbigniew Jastrzębski
5-8 Jarosław Tomczak
9-12 Paweł Urbaniak
9-12 Jacek Szelest
9-12 Ola Białecka
9-12 Jarosław Pietrzak
13 Adam Kuljon

edgaritto - Śro Lut 12, 2020 11:51 am

Wyniki z dnia 04.II.2020 r.:

1 Sebastian Białecki 170, 13L 15L, 18L, 180
2 August Żeromiński 17L, 18L, 180
3-4 Piotr Białecki 17L
3-4 Marcin Jezionek
5-8 Dariusz Cieplucha 180
5-8 Adam Kuljon
5-8 Andrzej Nowak
5-8 Andrzej Tyniec 16L
9-12 Mirosław Drążek
9-12 Zbigniew Jastrzębski
9-12 Jacek Szelest
9-12 Paweł Urbaniak
13-16 Ola Białecka
13-16 Bartosz Joniuk
13-16 Damian Magdziarz
13-16 Jarosław Pietrzak

edgaritto - Czw Lut 13, 2020 1:12 pm

Wyniki z dnia 11.II.2020 r.:

1 Sebastian Białecki 15Lx2 16L, 17L, 180x3
2 August Żeromiński 17L, 18Lx2, 180x2
3-4 Zbigniew Jastrzębski 17L, 180
3-4 Marcin Jezionek 17L
5-8 Dariusz Cieplucha 171
5-8 Sebastian Dębicki
5-8 Bartosz Joniuk
5-8 Paweł Urbaniak 16L
9-12 Adam Kuljon
9-12 Jarosław Pietrzak
9-12 Jacek Szelest
9-12 Andrzej Tyniec

qlfi - Czw Lut 20, 2020 10:47 am

Wyniki 18.02.2020r :

1 Sebastian Białecki 180x3 15L 17L 18L
2 Piotr Białecki 16L
3-4 August Żeromiński 180 18L
3-4 Paweł Urbaniak
5-8 Krzysztof Waberski
5-8 Bartosz Joniuk
5-8 Marcin Jezionek
5-8 Andrzej Nowak
9-12 Sebastian Dębicki
9-12 Jacek Szelest
9-12 Mirosław Drążek
9-12 Ola Białecka
13-15 Jarosław Pietrzak
13-15 Adam Kuljon
13-15 Zbigniew Jastrzębski

edgaritto - Pią Lut 28, 2020 12:25 am

Wyniki z dnia 25.II.2020 r.:

1 Sebastian Białecki 16L, 17Lx2, 18Lx2, 180x2
2 Andrzej Tyniec 171
3-4 Marcin Jezionek
3-4 August Żeromiński 18L, 180
5-8 Andrzej Nowak
5-8 Jacek Szelest
5-8 Paweł Urbaniak
5-8 Krzysztof Waberski
9-12 Piotr Białecki
9-12 Ola Białecka
9-12 Dariusz Cieplucha
9-12 Mirosław Drążek

qlfi - Sob Mar 07, 2020 12:59 pm

Wyniki 3.03.2020r:

1 August Żeromiński 18L
2 Sebastian Białecki 14L 16Lx2 17L 18L
3-4 Andrzej Nowak
3-4 Zbigniew Jastrzębski 18L
5-8 Marcin Jezionek 171x2
5-8 Jarosław Pietrzak
5-8 Krzysztof Waberski
5-8 Bartosz Joniuk
9-12 Andrzej Tyniec 120
9-12 Dariusz Cieplucha
9-12 Jacek Szelest 180
9-12 Paweł Urbaniak
13-14 Wojciech Jastrzębski
13-14 Piotr Białecki

qlfi - Czw Mar 12, 2020 8:53 am

Wyniki 10.03.2020r.:

1 Sebastian Białecki 180 16L 18Lx2
2 Piotr Białecki
3-4 Andrzej Nowak
3-4 August Żeromiński 180 17L
5-8 Andrzej Tyniec
5-8 Zbigniew Jastrzębski
5-8 Jarosław Tomczak 180
5-8 Marcin Jezionek
9-12 Paweł Urbaniak
9-12 Dariusz Cieplucha
9-12 Bartosz Joniuk
9-12 Krzysztof Waberski
13-16 Mirosław Drążek
13-16 Adam Kuljon
13-16 Jacek Szelest
13-16 Ola Białecka



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group