Typer Krakowskiej Ligi Darta - Typer KLD 2019/2020 - kolejka XIII
paszkwil - Pon Mar 09, 2020 7:46 am Temat postu: Typer KLD 2019/2020 - kolejka XIII I liga
13 ( piątek ) marca 2020 19:00
NOWOHUCIANIE NH2010 VS V ELEMENT
13 ( piątek ) marca 2020 19:30
FAK DART TEAM VS KLIMACIKI
13 ( piątek ) marca 2020 19:30
WRP BOCHNIA VS TCF HUB MISZ MASZ
14 ( sobota ) marca 2020 19:00
ALEJA RÓŻ VS SB MAXX
15 ( niedziela ) marca 2020 19:30
KRYZYS SQUAD VS SB PIRATES
II liga
14 ( sobota ) marca 2020 18:00
KĄSAJ VS TADAM AFERA
14 ( sobota ) marca 2020 19:30
DRUŻYNA A VS MASTERS OF DARTCORE
14 ( sobota ) marca 2020 20:30
ANGRY DARTS VS BLADE TEAM
15 ( niedziela ) marca 2020 17:00
BANDA JANOSIKA VS INIEMAMOCNI
NAGRODY SPONSORUJĄ :
OnlyDarts - specjalistyczny sklep z akcesoriami darterskimi.
https://www.onlydarts.pl/ -
Bon w wysokości 50 zł za I miejsce
Grill Bar NA Wzgórzach - Mekka darta w Nowej Hucie !
https://www.facebook.com/matmoto.autoserwis/
http://www.wzg-grillbar.pl/
który ufundował bony:
50 zł do wykorzystania w barze za I miejsce
30 zł do wykorzystania w barze za II miejsce
15 zł do wykorzystania w barze za III miejsce
Rabona - Kawiarnia Pub Ogródek - nowe miejsce na mapie krakowskiego darta.
http://rabona.com.pl
https://www.facebook.com/RabonaPub/
(Ra)Bonami:
50 zł do wykorzystania w barze za I miejsce
30 zł do wykorzystania w barze za II miejsce
20 zł do wykorzystania w barze za III miejsce
PRZYPOMINAM O ZACHOWANIU KOLEJNOŚCI GŁOSOWANIA TAKIEJ JAK W TYM POŚCIE
paszkwil - Pon Mar 09, 2020 7:51 am
I liga
13 ( piątek ) marca 2020 19:00
NOWOHUCIANIE NH2010 VS V ELEMENT 6-4
13 ( piątek ) marca 2020 19:30
FAK DART TEAM VS KLIMACIKI 6-4
13 ( piątek ) marca 2020 19:30
WRP BOCHNIA VS TCF HUB MISZ MASZ 7-3
14 ( sobota ) marca 2020 19:00
ALEJA RÓŻ VS SB MAXX 4-6
15 ( niedziela ) marca 2020 19:30
KRYZYS SQUAD VS SB PIRATES 4-6
II liga
14 ( sobota ) marca 2020 18:00
KĄSAJ VS TADAM AFERA 6-4
14 ( sobota ) marca 2020 19:30
DRUŻYNA A VS MASTERS OF DARTCORE 5-5
14 ( sobota ) marca 2020 20:30
ANGRY DARTS VS BLADE TEAM 2-8
15 ( niedziela ) marca 2020 17:00
BANDA JANOSIKA VS INIEMAMOCNI 2-8
wrp jasny - Pon Mar 09, 2020 9:27 pm
I liga
13 ( piątek ) marca 2020 19:00
NOWOHUCIANIE NH2010 VS V ELEMENT 5-5
13 ( piątek ) marca 2020 19:30
FAK DART TEAM VS KLIMACIKI 6-4
13 ( piątek ) marca 2020 19:30
WRP BOCHNIA VS TCF HUB MISZ MASZ 6-4
14 ( sobota ) marca 2020 19:00
ALEJA RÓŻ VS SB MAXX 4-6
15 ( niedziela ) marca 2020 19:30
KRYZYS SQUAD VS SB PIRATES 4-6
II liga
14 ( sobota ) marca 2020 18:00
KĄSAJ VS TADAM AFERA 6-4
14 ( sobota ) marca 2020 19:30
DRUŻYNA A VS MASTERS OF DARTCORE 4-6
14 ( sobota ) marca 2020 20:30
ANGRY DARTS VS BLADE TEAM 2-8
15 ( niedziela ) marca 2020 17:00
BANDA JANOSIKA VS INIEMAMOCNI 3-7
Small - Wto Mar 10, 2020 2:24 pm
I liga
13 ( piątek ) marca 2020 19:00
NOWOHUCIANIE NH2010 VS V ELEMENT 6:4
13 ( piątek ) marca 2020 19:30
FAK DART TEAM VS KLIMACIKI 7:3
13 ( piątek ) marca 2020 19:30
WRP BOCHNIA VS TCF HUB MISZ MASZ 7:3
14 ( sobota ) marca 2020 19:00
ALEJA RÓŻ VS SB MAXX 5:5
15 ( niedziela ) marca 2020 19:30
KRYZYS SQUAD VS SB PIRATES 6:4
II liga
14 ( sobota ) marca 2020 18:00
KĄSAJ VS TADAM AFERA 7:3
14 ( sobota ) marca 2020 19:30
DRUŻYNA A VS MASTERS OF DARTCORE 5:5
14 ( sobota ) marca 2020 20:30
ANGRY DARTS VS BLADE TEAM 2:8
15 ( niedziela ) marca 2020 17:00
BANDA JANOSIKA VS INIEMAMOCNI 2:8
magdragon - Wto Mar 10, 2020 11:58 pm Temat postu: Re: Typer KLD 2019/2020 - kolejka XIII I liga
13 ( piątek ) marca 2020 19:00
NOWOHUCIANIE NH2010 VS V ELEMENT 6:4
13 ( piątek ) marca 2020 19:30
FAK DART TEAM VS KLIMACIKI 7:3
13 ( piątek ) marca 2020 19:30
WRP BOCHNIA VS TCF HUB MISZ MASZ 7:3
14 ( sobota ) marca 2020 19:00
ALEJA RÓŻ VS SB MAXX 5:5
15 ( niedziela ) marca 2020 19:30
KRYZYS SQUAD VS SB PIRATES 7:3
II liga
14 ( sobota ) marca 2020 18:00
KĄSAJ VS TADAM AFERA 7:3
14 ( sobota ) marca 2020 19:30
DRUŻYNA A VS MASTERS OF DARTCORE 4:6
14 ( sobota ) marca 2020 20:30
ANGRY DARTS VS BLADE TEAM 2:8
15 ( niedziela ) marca 2020 17:00
BANDA JANOSIKA VS INIEMAMOCNI 4:6
|
|
|