To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
DART - zdjęcia
Witamy na forum dyskusyjnym wszystkich miłośników darta niezależnie od miejsca zamieszkania, przynależności klubowej, organizacyjnej, itp.
Zarejestruj się i dyskutuj z nami.

Ogólnie o darcie - Rzutki do 150 zł

Romanbdg - Sob Gru 05, 2020 10:47 am
Temat postu: Rzutki do 150 zł
Witam poszukuje rzutek do 150 zł. Najlepiej żeby miały min. 90 % wolframu.
pitrusek - Czw Lut 04, 2021 1:59 pm

według mnie naj opcją jest lotki winmau sabotage 90% choć w tym przedziale cenowym z 90 % wolframu może być sredni wybor te wydają sie najlepsze chociaż wolfram jest ważny ale nie najważniejszy ważniejsze jest to jaki preferujesz barell grupy chudy długie lotki cieńkie z barelem z jakimiś natłoczonymi wzorami czy bez to według mnie ejst najważniejsza rzecz jak wybierzesz lotki idealne dla cb pod względem barella długości i co ważne gramów jak to ci idelanie spasuje to możesz i na początek grać tymi z mosiądzu bo to nie jest na początek najważniejsze a nwm czy jesteś początkujący jak tak to polecam dla cb jakieś z mosiądzu jeżeli nie to naj indywidualnie choć te co wymieniłem powinny być ok bo masz duży zakres wyboru co do gramów także powinieneś coś dla siebie znaleść :D :D
Natan23 - Pią Maj 20, 2022 9:57 am

Może poszukująac w google znajdziesz jakieś dobrej jakości rzutki
eSeNTe - Pią Cze 24, 2022 1:03 am

pitrusek napisał/a:
nwm czy jesteś początkujący
Jeżeli ktoś pisze "rzutki" to musi być początkujący. Jeszcze gorzej by było gdyby napisał strzałki ;) Nie kupuj nic na siłę. Jeżeli mieszkasz w mieście gdzie organizowane są turnieje, to idź na nie i po prostu popróbuj. Raczej nikt nie będzie miał nic przeciwko, żebyś sobie przetestował. A później jak już się zdecydujesz, to jest pełno osób, które sprzedają swoje lotki z różnych powodów ( nie podeszły, kupili nowe, leżą już parę lat). Nie musisz od razu kupować nowych, bo może za chwilę się zniechęciłsz niepowodzeniami. W TV wszystko wygląda łatwo, pięknie i przyjemnie. Niestety dla większości zawodników tak nie jest
. Gdyby każdy człowiek tak rzucał to nie było by tej śmietanki w topie co roku. Pozdro.



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group