DART - zdjęcia Strona Główna DART - zdjęcia
Witamy na forum dyskusyjnym wszystkich miłośników darta niezależnie od miejsca zamieszkania, przynależności klubowej, organizacyjnej, itp.
Zarejestruj się i dyskutuj z nami.


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat

Poprzedni temat «» Następny temat
Super Liga Łódź 2010/2011
Autor Wiadomość
Bober 


Drużyna: SportBar
Tarcza: Advantage Trainer
Lotki: RvB 18g,Ted Henkey 23g
Pomógł: 4 razy
Wiek: 48
Dołączył: 06 Cze 2009
Posty: 1793
Skąd: Kraków
Wysłany: Wto Cze 07, 2011 10:33 am   

I tak bardzo długo zwlekaliscie z walkowerami...
 
 
 
herod 
Come on!



Drużyna: Brak
Tarcza: Bladzioch Czwarty
Lotki: Simon Whitlock Winmau**
Pomógł: 5 razy
Wiek: 46
Dołączył: 18 Lis 2008
Posty: 990
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Cze 07, 2011 11:33 am   

ZYGA napisał/a:
herod napisał/a:
Pozostał mi pojedynek z Jackiem Szymczakiem - rozegramy i protokół dostarczymy do Kręgu.


Już w tamtym sezonie była rozmowa na temat rozgrywania meczów przy świadkach, w lokalu. Tak żeby nie było żadnych niejasności.


Zyga Podejrzliwy.

Zyga nie bój, nasze spotkanie niczego nie zmienia. Miejsce w tabeli i tak sie nam przez to nie zmieni , gdybyśmy chcieli szachraić oddałby któryś z nas walkowera na korzyść tego drugiego.

Twoje intencje jednak rozumiem praktyka jak najbardziej prawidłowa aby grać w lokalach. Z tym że niczego to nie gwarantuje jeżeli chodzi o prawidłowość zapisu, to że ktoś gra w lokalu nie zmienia faktu że nie można wpisać do protokołu czego się chce , gwiazdek, maksów i pięknych zejść. Wszystko w SL opiera się na wzajemnym zaufaniu do siebie. Ja do ciebie nie tracę zaufania i mam nadzieje że tobie też nie dałem podstaw abyś o mnie myślał inaczej.

ps. Nie martw się, nie wpisze sobie 9 lotki, dziesięciu maksów i zejścia 170 po prostu nie chce nam się nam deko jechać z Retkini na Widzew żeby zagrać ostatni mecz z kolegą sąsiadem z osiedla który to mecz i tak niczego już nie zmienia w układzie tabeli. Jak się uprzesz oddam Jackowi walkowera i będziesz mógł spać spokojnie.

Pozdro
 
 
ZYGA 



Tarcza: Blade 4
Lotki: Maestro Premier Tungsten 24g
Pomógł: 1 raz
Wiek: 38
Dołączył: 25 Cze 2009
Posty: 378
Skąd: LDZ-Stoki
Wysłany: Wto Cze 07, 2011 7:48 pm   

Może wasz mecz nie ma żadnego, ale mimo wszystko powinien zostać rozegrany przy świadkach. Powinniście tak zrobić, żeby nikt nie wysuwał takich zastrzeżeń.
Ja też mogłem sobie zagrać w domu np. z Emilem. I ciekawe co by było jakbym miał dzień życia i rzucił 10 lotkę, zejście 170 i do tego z 5 maksów. Na co dzień mi się to nie zdarza i ktoś mógłby zarzucić nam nieuczciwość.
Jak się zapisywaliście do Superligi to wiedzieliście, że gra się w lokalach zgłoszonych do rozgrywek i nie widzę powodu dla którego macie to robić w domu.

Ponadto z regulaminu Superligi:
• Miejsce rozgrywania serii SuperLIGA musi być wyposażone w minimum 2 (dwie) dobrze oświetlone tarcze sizalowe.

Oczywiście posiadasz takowe, bo inaczej nie stosujesz się do regulaminu.

i kolejny.
- Wszystkie pojedynki muszą odbywać się na tarczach sizalowych (więcej : patrz regulamin POD)

tego również mi nie udowodnisz, bo nie wybieram się do Ciebie, a co do wybranych lokali, wiem że są tam warunki w jakich grali pozostali gracze

Z tabeli na tą chwilę wynika, że masz jeszcze możliwość zająć miejsca premiowane nagrodami pieniężnymi, więc nie jestem taki pewien czy nie grasz o nic.
 
 
uzi 



Drużyna: Włóczykije Łódź
Tarcza: Bull's Shark Pro
Lotki: Penetrator 4 - 23g
Pomógł: 15 razy
Wiek: 38
Dołączył: 16 Gru 2005
Posty: 847
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Cze 07, 2011 10:14 pm   

ZYGA napisał/a:
miejsca premiowane nagrodami pieniężnymi

a to będą jakieś nagrody pieniężne :o ?
 
 
 
ZYGA 



Tarcza: Blade 4
Lotki: Maestro Premier Tungsten 24g
Pomógł: 1 raz
Wiek: 38
Dołączył: 25 Cze 2009
Posty: 378
Skąd: LDZ-Stoki
Wysłany: Śro Cze 08, 2011 6:26 am   

• Na zakończenie rozgrywek SuperLIGI nagradzanych jest pierwszych 8 zawodników, rozgrywek wg klucza:
1. 30 %
2. 18 %
3. 13%
4. 13 %
5. 9 %
6. 9 %
7. 4 %
8. 4 %

z regulaminu superligi
 
 
herod 
Come on!



Drużyna: Brak
Tarcza: Bladzioch Czwarty
Lotki: Simon Whitlock Winmau**
Pomógł: 5 razy
Wiek: 46
Dołączył: 18 Lis 2008
Posty: 990
Skąd: Łódź
Wysłany: Śro Cze 08, 2011 7:11 am   

Już napisałem Ci wyżej , że jak chcesz ZYGA to będzie walkower i masz to załatwione.

Natomiast my z Jackiem zagramy sobie i tak ale specjalnie dla Ciebie zgłosimy walkowera na korzyść tego który wygrał w efekcie my będziemy mieli fun z gry ze sobą , Zyga będzie miał fun że nikt mu maksa nielegalnie nie wpisał i koledzy go nie oszukali, a najgorzej straci na tym kasa zawodów 2 PLN (dżizas mam nadzieje że nie zabraknie na puchary ;) )

Tak jak pisałem regulamin rozumiem choć jest on jak dla mnie mało precyzyjny i może warto pomyśleć nad jego przerobieniem na przyszłość , bo zauważ jak łatwo można podważyć twoje cytaty z regulaminu kiedy piszesz że:
ZYGA napisał/a:
.... z regulaminu Superligi:
• Miejsce rozgrywania serii SuperLIGA musi być wyposażone w minimum 2 (dwie) dobrze oświetlone tarcze sizalowe.
Oczywiście posiadasz takowe, bo inaczej nie stosujesz się do regulaminu.

Posiadam i zapraszam do obejrzenia dwie obok siebie tarcze sizalowe dobrze oświetlone.

ZYGA napisał/a:

i kolejny.
- Wszystkie pojedynki muszą odbywać się na tarczach sizalowych (więcej : patrz regulamin POD)

jak wyżej

ZYGA napisał/a:

tego również mi nie udowodnisz, bo nie wybieram się do Ciebie, a co do wybranych lokali, wiem że są tam warunki w jakich grali pozostali gracze

W regulaminie nie ma nic o tym że Zyga musi coś apropobować lub wiedzieć jakie gdzie są warunki.

ZYGA napisał/a:

Z tabeli na tą chwilę wynika, że masz jeszcze możliwość zająć miejsca premiowane nagrodami pieniężnymi, więc nie jestem taki pewien czy nie grasz o nic.

Nie gram o nic. Z tabeli może i wynika ale z wyników meczy które już rozegrałem a nie są wpisane w tabeli wynika fakt że : nie mam szans na miejsca premiowane.

ps.
ZYGA napisał/a:
Może wasz mecz nie ma żadnego, ale mimo wszystko powinien zostać rozegrany przy świadkach.

Mówiłem to że grasz w lokalu nie znaczy że będą świadkowie, a barman może być zajęty zupełnie czymś innym.

ZYGA napisał/a:

... dzień życia i rzucił 10 lotkę, zejście 170 i do tego z 5 maksów. Na co dzień mi się to nie zdarza ...

Życzę ci Zyga oby jak najprędziej!


Reasumując naszą dysputę, pomyślmy nad zmianą w regulaminie i odpowiednim zapisem na temat miejsca rozgrywania spotkań SL POD. Spotkania powinny odbywać się jedynie w lokalach zgłoszonych i zaaprobowanych przez organizację.
 
 
ZYGA 



Tarcza: Blade 4
Lotki: Maestro Premier Tungsten 24g
Pomógł: 1 raz
Wiek: 38
Dołączył: 25 Cze 2009
Posty: 378
Skąd: LDZ-Stoki
Wysłany: Śro Cze 08, 2011 7:23 am   

tak jak Ci powiedziałem powyżej, twoje mieszkanie nie zostało zgłoszone jako lokal superligi, więc nie mam zamiaru sprawdzać czy masz pół tarczy czy dwadzieścia siedem...

po drugie istotne jest to, że skoro zapisałeś się do rozgrywek, to nie widzę powodu żebyś miał być "świętą krową" i rozgrywał mecze gdzie sobie zażyczysz. Każdy z nas jeździł po lokalach i nie grał nic w domu.

jak dla mnie możesz sobie wpisywać maxy i inne wybryki oraz oddać tyle walkowerów ile chcesz, bo mi to wisi...chodzi tylko o to, żeby eliminować niejasne sytuacje, nie ważne o jaką stawkę toczy się mecz.
 
 
herod 
Come on!



Drużyna: Brak
Tarcza: Bladzioch Czwarty
Lotki: Simon Whitlock Winmau**
Pomógł: 5 razy
Wiek: 46
Dołączył: 18 Lis 2008
Posty: 990
Skąd: Łódź
Wysłany: Śro Cze 08, 2011 7:40 am   

ZYGA napisał/a:
tak jak Ci powiedziałem powyżej, twoje mieszkanie nie zostało zgłoszone jako lokal superligi, więc nie mam zamiaru sprawdzać czy masz pół tarczy czy dwadzieścia siedem...

po drugie istotne jest to, że skoro zapisałeś się do rozgrywek, to nie widzę powodu żebyś miał być "świętą krową" i rozgrywał mecze gdzie sobie zażyczysz. Każdy z nas jeździł po lokalach i nie grał nic w domu.

jak dla mnie możesz sobie wpisywać maxy i inne wybryki oraz oddać tyle walkowerów ile chcesz, bo mi to wisi...chodzi tylko o to, żeby eliminować niejasne sytuacje, nie ważne o jaką stawkę toczy się mecz.


Na początek: nie potrzebnie się unosisz, bo sprawa jest już załatwiona (walkower)

ZYGA napisał/a:
tak jak Ci powiedziałem powyżej, twoje mieszkanie nie zostało zgłoszone jako lokal superligi, więc nie mam zamiaru sprawdzać czy masz pół tarczy czy dwadzieścia siedem...

Skoro jesteś oczytany w regulaminie i podpierasz się nim napisz mi proszę czy jest taki jednoznaczny zapis, że pojedynki mogą odbywać się tylko w zgłoszonych lokalach. A nie piszesz o jakiś tarczach oświetlonych etc... o to mi chodzi.

ZYGA napisał/a:

jak dla mnie możesz sobie wpisywać maxy i inne wybryki oraz oddać tyle walkowerów ile chcesz, bo mi to wisi...

Wiesz że nie zrobiłbym tego.

ZYGA napisał/a:

chodzi tylko o to, żeby eliminować niejasne sytuacje, nie ważne o jaką stawkę toczy się mecz.


Mnie również ... więc spokojnie.
 
 
piasek 


Tarcza: Bull's Focus
Lotki: Pro Stone Mark Walsh 22g
Wiek: 41
Dołączył: 11 Mar 2009
Posty: 359
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Cze 14, 2011 8:57 pm   

Potrzebuję informacji na temat następujących meczów (może być sam wynik)

Gossa-Biller
Pakuła-Narowski
Kasiński-Gossa
Biller-Galazka
Biller-Pakula
Biller-Zdunek
Kruk-Biller
Kruk-Zdunek
Kruk-Gossa

Jeśli ktoś ma jakiekolwiek info na temat w/w meczów to proszę pisać, może być na priv.

Chcielibyśmy jak najszybciej uzupełnić tabelę do końca.
 
 
CzarekMichał 



Drużyna: Matka siedzi z tyłu
Tarcza: Bull's Focus
Lotki: Target Sport90 - Excel 22g
Pomógł: 14 razy
Wiek: 48
Dołączył: 26 Lis 2002
Posty: 4703
Skąd: Łódź
Wysłany: Śro Cze 15, 2011 8:06 am   

Pierwsza ósemka już się nie zmieni.
Bardzo proszę zawodników z pierwszej trójki o jak najszybsze potwierdzenie chęci wzięcia udziału w krajowym finale SL.
 
 
 
Metmisiek 



Drużyna: DartallicA
Tarcza: Bull's Focus
Lotki: Nemesis 18 g
Wiek: 39
Dołączył: 22 Paź 2007
Posty: 349
Skąd: Łódź - Koziny
Wysłany: Śro Cze 15, 2011 5:53 pm   

Biller - Zdunek 5:3

W dalszym ciągu czekam na odzew od pana Kruka i Marasa.
 
 
 
piasek 


Tarcza: Bull's Focus
Lotki: Pro Stone Mark Walsh 22g
Wiek: 41
Dołączył: 11 Mar 2009
Posty: 359
Skąd: Łódź
Wysłany: Śro Cze 15, 2011 7:37 pm   

To już nie czekaj, bo jutro jest ostatni dzień rozegrania zaległych meczów.

Z tego co wiem to mieliście obustronne nieobecności, czy jednak było inaczej?

Jeśli tak to proszę o info, jeśli nie to czy któraś ze stron się z drugą kontaktowała?
 
 
ZYGA 



Tarcza: Blade 4
Lotki: Maestro Premier Tungsten 24g
Pomógł: 1 raz
Wiek: 38
Dołączył: 25 Cze 2009
Posty: 378
Skąd: LDZ-Stoki
Wysłany: Śro Cze 15, 2011 8:23 pm   

ZYGA napisał/a:
Co do zaległych meczy:
bardzo chętnie rozegram zaległości z Harym, Marasem i Włodkiem.
W najbliższy czwartek będę od 18 w Rokicie, a za tydzień w od 18 w Kręgu.
Jeśli macie ochotę zagrać, zapraszam.


wszystkie trzy mecze nie odbyły się do tej pory. dodam tylko, że nie z mojej winy, ponieważ w wyznaczonych terminach stawiłem się do gry :cry:
 
 
CzarekMichał 



Drużyna: Matka siedzi z tyłu
Tarcza: Bull's Focus
Lotki: Target Sport90 - Excel 22g
Pomógł: 14 razy
Wiek: 48
Dołączył: 26 Lis 2002
Posty: 4703
Skąd: Łódź
Wysłany: Śro Cze 15, 2011 9:05 pm   

ZYGA napisał/a:
ZYGA napisał/a:
Co do zaległych meczy:
bardzo chętnie rozegram zaległości z Harym, Marasem i Włodkiem.
W najbliższy czwartek będę od 18 w Rokicie, a za tydzień w od 18 w Kręgu.
Jeśli macie ochotę zagrać, zapraszam.


wszystkie trzy mecze nie odbyły się do tej pory. dodam tylko, że nie z mojej winy, ponieważ w wyznaczonych terminach stawiłem się do gry :cry:


A zaglądałeś do tabeli?
http://www.dartfoto.com/i...a&sortuj=punkty

Masz komplet wyników, więc nie masz co się przejmować :)
 
 
 
ZYGA 



Tarcza: Blade 4
Lotki: Maestro Premier Tungsten 24g
Pomógł: 1 raz
Wiek: 38
Dołączył: 25 Cze 2009
Posty: 378
Skąd: LDZ-Stoki
Wysłany: Czw Cze 16, 2011 6:23 am   

nie widziałem, ale dzięki :peace:
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group