DART - zdjęcia Strona Główna DART - zdjęcia
Witamy na forum dyskusyjnym wszystkich miłośników darta niezależnie od miejsca zamieszkania, przynależności klubowej, organizacyjnej, itp.
Zarejestruj się i dyskutuj z nami.


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat

Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: Viola
Pią Sie 01, 2008 11:29 am
ZAPOWIEDŹ 6 KOLEJKI TYPERA ŁLD
Autor Wiadomość
Dartles 
Leszek Puchowski



Tarcza: Winmau Blade 4
Lotki: High Performance 25g
Pomógł: 8 razy
Wiek: 45
Dołączył: 04 Gru 2002
Posty: 5340
Skąd: Poole, UK / Łódź
Wysłany: Nie Lis 28, 2004 11:40 pm   ZAPOWIEDŹ 6 KOLEJKI TYPERA ŁLD

GRUPA ZIELONA:

Schenker Intrako - Remiza Aztex -:-

Jak widać po wynikach Schenker gromi... ale... debiutantów... Z drużynami bardziej doświadczonymi miewa problemy (5:5 ze Staropolskim i 6:4 z Metropolis). Remiza gra coraz lepiej (3 miejsce w tabeli), a w ostatniej kolejce chłopaki odnieśli niespodziewanie wysokie zwycięstwo z Rokitą... tak więc... hit kolejki :) . Jak Stefan będzie w formie i mu serducho wytrzyma, to przy wsparciu ekipy może być mała niespodzianka..., ale tak czy owak (nawet jeśli wygra Nowak) faworytem jest Schenker. Na pewno warto ten meczyk obaczyć ;) .

Typ experta: 1x

Młode Metropolis - Red Boys -:-

Hmmmm, tu może zdarzyć się wszystko... właściwie każdy wynik (między powiedzmy 9:1 i 1:9 jest możliwy :D ). Młode najpierw remisuje u siebie z Tomim, potem rozbija na wyjeździe dotychczasowego współlidera (Staropolskie)... i co ja mam powiedzieć o ich formie... różnie bywa... Tymczasem "czerwone chłopaki" niespodziewanie zaliczyli 4 mecze bez porażki, w ostatniej kolejce rozbijając totalnie outsiderów grupy... Tak jak powiedziałem... gówno wiadomo :D z lekkim wskazaniem na Metropolis.

Typ experta: 1X

ŁKD Leg Łowicz - Bazyliszek -:-

No tutaj teoretycznie mniejszy problem. Bazyliszek poległ ze Schenkerem 0:10 i teraz pewnie polegnie z Legiem... może wymiar będzie mniejszy, ale wydaje mi się że drużyna Bazyliszka nie ma co liczyć, że LEGionistów weźmie nagle jakaś niemoc totalna... wszelkie atuty po stronie "pasiaków" :D .

Typ experta: 1

Rokita Team - Staropolskie -:-

Kolejny mecz, w którym każdy wynik "dozwolony". Pomimo ogólnie dobrych występów, w ostatniej kolejce obydwa teamy poniosły dotkliwe porażki. Na pewno i jedni i drudzy będą chcieli się odkuć... za Rokitą przemawiają "własne ściany", za Staropolskim nieco wyższy poziom, ale na pewno będzie ciekawie :) .

Typ experta: X2

V Element - Tomi Widzew -:-

Cóż... V Element ma po V kolejkach 5 punktów... (każdy jeden za porażkę)... Tomi też nie zasmakowało jeszcze smaku zwycięstwa, aczkolwiek zarobiło dodatkowe 2 punkty za remisy (w tym z Metropolis !! ). No i to będzie mecz prawdy... jeśli Tomi chciałoby myśleć o zajęciu w miarę dobrej pozycji na koniec sezonu... ten mecz musi wygrać... a dla V Elementu zawsze to jakaś szansa, na zrobienie pierwszych punktów... za mecz... nie "z urzędu".

Typ experta: 2

GRUPA NIEBIESKA:

Intrako Classic - JKA Widzew -:-

Classic w ostatniej kolejce w końcu zaznało smaku... porażki... JKA natomiast, mimo że przegrywa i przegrywa po 4:6, pokazuje że potrafi grać :D . Wiem, że brzmi to dziwnie, ale chłopaki z Widzewa w dwóch ostatnich meczach zanotowali takie porażki z faworytami grupy (Czarnym Koniem i Nadzieją), ale wcześniej... z przeciętnym American Pie choćby... Classic mimo porażki z Mistrzami rozegrało dobrą partię i na pewno będzie chciało się odkuć... ale łatwo z pewnością nie będzie :].

Typ experta: 1X

Zagłoba - American Pie -:-

Zawodnicy Zagłoby jak na debiutantów radzą sobie całkiem przyzwoicie..., a zainteresowanie turniejami indywidualnymi pozwala przypuszczać, że dalsze postępy będą szybko czynione... No i to dobry sprawdzian, bo na pewno na własnym terenie stać ich, aby podjąć walkę z ligowym średniakiem z Retkinii. American Pie jest już jednak doświadczoną drużyną i w sumie... niewygodnym rywalem. Myślę, że walka będzie do samego końca i wynik będzie oscylował gdzieś w pobliżu remisu...

Typ experta: X

Intrako Blues - Czarny Koń -:-

Muszę przyznać, że Blues radzą sobie lepiej niż przypuszczałem..., ale jeśli uda im się urwać punkt Koniom, to mi gały wyjdą na wierzch i zjem dwie surowe cytryny :D . Goście są faworytem.... raczej zdecydowanym, chociaż Blues powinno zgarnąć 2-4 małe punkty.

Typ experta: 2

Nadzieja - DC Kapeć -:-

Hmmm... właściwie podoba "przymiarka sił" jak w poprzednim meczu, tylko tym razem ze wskazaniem na gospodarzy. Kapeć zajmuje wysokie miejsce w tabeli, ale urwanie punktów Nadziei (na razie mają komplet) byłoby sporą niespodzianką.

Typ experta: 1

Pomorska Team - Zyg-Zak Pabianice -:-

No i tu mamy analogiczną sytuacją, jak w grupie zielonej (między V elementem i Tomi). Pomorska walczy o pierwsze punkty, no i powinna ich szukać właśnie w tym meczu, bo Pabianice jeszcze czegoś wielkiego (poza wolą walki) nie pokazały. Nie mniej to drużyna gości wystąpi w roli faworyta i... chyba to wygra ;) .

Typ experta: 2

Sorry jak jakieś byki porobiłem, ale i tak cud, że urodziłem to dzisiaj ;) .
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group