DART - zdjęcia Strona Główna DART - zdjęcia
Witamy na forum dyskusyjnym wszystkich miłośników darta niezależnie od miejsca zamieszkania, przynależności klubowej, organizacyjnej, itp.
Zarejestruj się i dyskutuj z nami.


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat

Poprzedni temat «» Następny temat
LOTKO-SKOCZKI :)
Autor Wiadomość
Dartles 
Leszek Puchowski



Tarcza: Winmau Blade 4
Lotki: High Performance 25g
Pomógł: 8 razy
Wiek: 45
Dołączył: 04 Gru 2002
Posty: 5340
Skąd: Poole, UK / Łódź
Wysłany: Czw Sty 01, 2004 7:54 pm   LOTKO-SKOCZKI :)

Jest 1 stycznia, wczesny wieczór... W sumie nie ma co robić, więc wpadłem na kolejny goopi pomysł - aby przyrówać darterów do skoczków narciarskich. Stawiam pifko dla propozycji, która mnie rozwali :) . A oto kilka moich...

Irek Baranowski / Hoellwarth - gra (skacze) dłuuugo, zawsze wysoko ale najwyższe laury zbiera stosunkowo rzadko

Jarek Staniszewski / Sven Hannawald - mieli swoją dekadę, rzucali (skakali) zajebiście, ciężko im było jednak znieść gorycz porażki. Sukces i wysoka forma kwitowana wybuchami radości, doły przyjmowane powoli.... z pokorą, ale dalej z "kurwami" pod nosem

Krzysiek Stańczak / Marcin Bachleda - rzuca i skacze, ale generalnie cienko to wychodzi :) . Nie mniej zadowolenia z 13 miejsc jest...

Adam Warzycha / Jakub Janda - kiedyś były miejsca 5-6, a czasem i podium się zdarzyło, a teraz co... ledwo do 30-stki wchodzą i to nie zawsze....

Witek Rychłowski / Janne Ahonnen - rzadko dają ciała, a zawsze godny podziwu spokój i... uśmieszek po konkursie :)

Bartek Kosek / Simon Amman - cóż, zajebista forma... ale przez pół sezonu, z tym że Simon skacze, a gdzie Bartek ??

Paweł Pełzowski / Sigurd Pettersen - wskoczyli do czołówki jak filipy z konopii... zobaczymy czy się w niej zadomowią... :twisted:

Macie jakieś propozycje ??
 
 
 
Pietja 



Drużyna: Lwy Darta
Tarcza: Lowen S.P.O.R.T. Turnier Dart
Lotki: Karella 16 g (barele)
Wiek: 45
Dołączył: 04 Lis 2003
Posty: 1102
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Sty 04, 2004 8:06 pm   Re: LOTKO-SKOCZKI :)

Hmmm bardzo ciekawy post...

Ja jednak Stanika porównałbym do Martina Schmitta...Czemu? Bo Hanavald jeszcze w zeszłym sezonie czarował wspaniałymi skokami, a gwiazdy Martina i Staniszewskiego zgasły już dawniej :)

Coż... moje porównania to:

Stefan Nowak jak Andreas Goldberger tyle lat wśród najlepszych!

Włodek Dmochowski = Matti Hautamaeki. Jak ma formę trzeba być Małyszem darta by go pokonać...

Michał Marciszewski/Wojciech Fortuna - bohater jednego wieczoru :)

Artur Wojciechowski/Kazuyoshi Funaki - piękny styl, brak odległości... (patrz dobre zejście brak zakończenia...)

Piotr Puchowski/Andreas Widhoeltz(chyba tak się to pisze:)) - ziarnko do ziarnka i zbierze się miarka.

Leszek Puchowski/Thomas Morgenstern - wilekie ambicje i wola walki, wygrzebie się z każdego dołka:)

Tomasz Kucharski/Roberto Ceccon - taka sama średnia ilość skoczni we Włoszech na jednego dobrego skoczka, jak ilość maszyn w Paradise na dobrego dartera :) Czyli prawdziwy leader swojego teamu.

I na razie to wszystko bo mi się już myśleć nie chce :lol:

A i jeszcze może stworzę jeszcze jakieś porównanie co do swojej skromnej osoby...Nie będzie to łatwe gdyż nie pamiętam nazwisk skoczków z Kazachstanu:)
W takim razie pozostał mi chyba Apoloniusz Tajner bo tylko on ma podobną wagę do mojej...
:lol: :lol: :lol:
 
 
 
Pietja 



Drużyna: Lwy Darta
Tarcza: Lowen S.P.O.R.T. Turnier Dart
Lotki: Karella 16 g (barele)
Wiek: 45
Dołączył: 04 Lis 2003
Posty: 1102
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Sty 04, 2004 8:50 pm   Re: LOTKO-SKOCZKI :)

Kurcze spodobały mi się te porównania :D
W nawiązaniu do dzisiejszego sukcesu Emilki może zajmiemy się kobietami:)
Sukcesy pań w dziedzinie skoków narciarskich są raczej mierne, więc pozwól Lechu, że zmienię trochę zasady i porównam nasze darterki do sportsmenek innych dyscyplin...

Emilka Szczepaniak/Małgorzata Glinka - pomimo tego, że wzrost tych Pań jest odwrotnie proporcjonalny to obie w decydującym momencie mają piekielne uderzenie porażające przeciwnika. Nieskazitelna uroda też jest ich elementem wspólnym...Ulubienice publiczności.

Dagmara Wiśniewska/Renata Mauer-Różańska - wytrawne oko, spokój...Zawsze najlepsza na największych imprezach. Prawdziwa mistrzyni.

Katarzyna Borzęcka/Iwona Guzowska - rozwali niejednego faceta :)

Viola Domańska/Martyna Wojciechowska - rodzynek w swoim teamie, ale wspaniale prowadzi go do sukcesu...


I chyba na tym poprzestanę bo zaraz mi odbije i zacznę porównywać darterów do np. polityków, a wtedy mógłbym przez przypadek kogoś urazić bo przecież wśród lotkarzy chyba nie ma aż takich kalafiorów :twisted:
 
 
 
CzarekMichał 



Drużyna: Matka siedzi z tyłu
Tarcza: Bull's Focus
Lotki: Target Sport90 - Excel 22g
Pomógł: 14 razy
Wiek: 48
Dołączył: 26 Lis 2002
Posty: 4703
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Sty 05, 2004 5:06 pm   

Emila jest jak Peter Zonta. Oboje urodzili się 9 stycznia 1979 i oboje na 5 dni przed urodzinami wygrali turnieje. Zonta w konkursie 4 skoczni, a Emila Awanturę o kasę :D
 
 
 
Pendzel76 
WIDZEW ŁÓDŹ



Drużyna: Matka siedzi z tylu
Wiek: 47
Dołączył: 01 Lis 2003
Posty: 1107
Skąd: Łódź-Zarzewek
Wysłany: Wto Sty 06, 2004 11:08 am   

8)
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group