DART - zdjęcia Strona Główna DART - zdjęcia
Witamy na forum dyskusyjnym wszystkich miłośników darta niezależnie od miejsca zamieszkania, przynależności klubowej, organizacyjnej, itp.
Zarejestruj się i dyskutuj z nami.


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat

Poprzedni temat «» Następny temat
Superliga Poznań Agawa 2012/2013
Autor Wiadomość
olka 



Drużyna: PARTNER-KI
Pomogła: 1 raz
Wiek: 37
Dołączyła: 10 Wrz 2007
Posty: 577
Skąd: Poznań
Wysłany: Czw Lis 29, 2012 11:35 pm   Superliga Poznań Agawa 2012/2013

Uczestnicy:

1. Rafał Biernacki
2. Andrzej Dróżyński
3. Robert Kaźmierczak
4. Adam Kwiecień
5. Dariusz Pawlak
6. Piotr Rochmankowski
7. Tomasz Roszyk
8. Jola Rzepka
9. Krzysztof Siejak
10. Klaudiusz Stachowiak
11. Krzysztof Stróżyk
12. Dominik Szymaniak
13. Maciej Wężyk
14. Jakub Wiśniewski
15. Krzysztof Wojciechowski
16. Patryk Żabka
17. Hubert Kochański
18. Olka Boniecka
19. Przemo Chatys
20. Mateusz Szklanny
21. Krzysztof Cichy
22. Maciej Plewka
23. Jacek Adamczewski
24. Marcin Marciniak

Gramy w cyklu 7 sesji- system każdy z każdym:

Sesja- kolejki- data
SESJA 1- 01:04- 02/12/2012
SESJA 2- 05:08- 13/01/2013
SESJA 3- 09:12- 10/02/2013
SESJA 4- 13:15- 10/03/2013
SESJA 5- 16:18- 14/04/2013
SESJA 6- 19:21- 12/05/2013
SESJA 7- 22:23- 09/06/2013

Po każdej sesji o godz. 16 rozegrany zostanie Turniej Okręgowy POD- wpisowe 15 zł

Zapraszamy serdecznie
 
 
 
olka 



Drużyna: PARTNER-KI
Pomogła: 1 raz
Wiek: 37
Dołączyła: 10 Wrz 2007
Posty: 577
Skąd: Poznań
Wysłany: Pią Sty 25, 2013 12:02 am   

Wyniki kolejek 1-8

1 kolejka
Biernacki Rafał - Dróżyński Andrzej 2 - 5
Wilczyński Michał - Kwiecień Adam 1 - 5
Pawlak Dariusz - Rochmankowski Piotr 5 - 3
Roszyk Tomasz - Rzepka Jola 5 - 3
Siejak Krzysztof - Stachowiak Klaudiusz 5 - 2
Stróżyk Krzysztof - Szymaniak Dominik 5 - 2
Łuczak Łukasz - Wiśniewski Jakub 5 - 1
Adamczewski Jacek - Żabka Patryk 0 - 5
Kochański Hubert - Boniecka Aleksandra 5 - 2
Chatys Przemysław - Szklanny Mateusz 3 - 5
Cichy Krzysztof - Plewka Maciej 5 - 0
Wojciechowski Krzysztof - Marciniak Marcin 5 - 1
Wężyk Maciej - Wiśniewski Jakub 5 - 0

2 kolejka
Szymaniak Dominik - Adamczewski Jacek 5 - 1
Kwiecień Adam - Łuczak Łukasz 4 - 4
Plewka Maciej - Siejak Krzysztof 2 - 5
Żabka Patryk - Kochański Hubert 5 - 2
Wiśniewski Jakub - Pawlak Dariusz 0 - 5
Boniecka Aleksandra - Chatys Przemysław 1 - 5
Dróżyński Andrzej - Cichy Krzysztof 4 - 4
Marciniak Marcin - Biernacki Rafał 4 - 4
Rochmankowski Piotr - Stróżyk Krzysztof 4 - 4
Stachowiak Klaudiusz - Roszyk Tomasz 1 - 5
Szklanny Mateusz - Wilczyński Michał 5 - 0
Rzepka Jola - Wojciechowski Krzysztof 0 - 5
Kwiecień Adam - Wężyk Maciej 3 - 5

3 kolejka
Rochmankowski Piotr - Cichy Krzysztof 5 - 0
Plewka Maciej - Biernacki Rafał 2 - 5
Żabka Patryk - Wojciechowski Krzysztof 5 - 3
Szymaniak Dominik - Chatys Przemysław 5 - 1
Dróżyński Andrzej - Pawlak Dariusz 3 - 5
Wiśniewski Jakub - Siejak Krzysztof 4 - 4
Marciniak Marcin - Łuczak Łukasz 4 - 4
Kwiecień Adam - Stróżyk Krzysztof 0 - 5
Szklanny Mateusz - Roszyk Tomasz 2 - 5
Boniecka Aleksandra - Wilczyński Michał 2 - 5
Rzepka Jola - Kochański Hubert 1 - 5
Stachowiak Klaudiusz - Adamczewski Jacek 2 - 5
Marciniak Marcin - Wężyk Maciej 5 - 3

4 kolejka
Chatys Przemysław - Wiśniewski Jakub 5 - 2
Pawlak Dariusz - Marciniak Marcin 5 - 0
Wojciechowski Krzysztof - Rochmankowski Piotr 5 - 2
Roszyk Tomasz - Dróżyński Andrzej 5 - 3
Cichy Krzysztof - Żabka Patryk 4 - 4
Łuczak Łukasz - Plewka Maciej 5 - 0
Adamczewski Jacek - Boniecka Aleksandra 5 - 1
Stróżyk Krzysztof - Stachowiak Klaudiusz 5 - 0
Siejak Krzysztof - Szymaniak Dominik 2 - 5
Wilczyński Michał - Rzepka Jola 1 - 5
Kochański Hubert - Szklanny Mateusz 5 - 2
Biernacki Rafał - Kwiecień Adam 4 - 4
Wężyk Maciej - Plewka Maciej 5 - 0

5 kolejka
Żabka Patryk - Siejak Krzysztof 5 - 1
Marciniak Marcin - Szymaniak Dominik 1 - 5
Pawlak Dariusz - Boniecka Aleksandra 5 - 0
Plewka Maciej - Rzepka Jola 4 - 4
Cichy Krzysztof - Adamczewski Jacek 5 - 0
Wiśniewski Jakub - Roszyk Tomasz 4 - 4
Wojciechowski Krzysztof - Chatys Przemysław 5 - 0
Łuczak Łukasz - Szklanny Mateusz 5 - 2
Dróżyński Andrzej - Stróżyk Krzysztof 0 - 5
Kwiecień Adam - Kochański Hubert 4 - 4

6 kolejka
Boniecka Aleksandra - Plewka Maciej 4 - 4
Chatys Przemysław - Biernacki Rafał 1 - 5
Stróżyk Krzysztof - Żabka Patryk 4 - 4
Stachowiak Klaudiusz - Marciniak Marcin 1 - 5
Szklanny Mateusz - Wiśniewski Jakub 4 - 4
Rzepka Jola - Łuczak Łukasz 3 - 5
Siejak Krzysztof - Cichy Krzysztof 4 - 4
Roszyk Tomasz - Kwiecień Adam 5 - 1
Szymaniak Dominik - Dróżyński Andrzej 2 - 5
Kochański Hubert - Pawlak Dariusz 5 - 2

7 kolejka
Rzepka Jola - Wiśniewski Jakub 1 - 5
Adamczewski Jacek - Łuczak Łukasz 2 - 5
Stróżyk Krzysztof - Pawlak Dariusz 3 - 5
Stachowiak Klaudiusz - Plewka Maciej 2 - 5
Boniecka Aleksandra - Kwiecień Adam 4 - 4
Chatys Przemysław - Marciniak Marcin 3 - 5
Siejak Krzysztof - Biernacki Rafał 1 - 5
Roszyk Tomasz - Żabka Patryk 1 - 5
Kochański Hubert - Wojciechowski Krzysztof 0 - 5
Szklanny Mateusz - Dróżyński Andrzej 5 - 2

8 kolejka
Wiśniewski Jakub - Kochański Hubert 2 - 5
Pawlak Dariusz - Chatys Przemysław 5 - 1
Dróżyński Andrzej - Stachowiak Klaudiusz 5 - 1
Żabka Patryk - Rzepka Jola 5 - 0
Łuczak Łukasz - Roszyk Tomasz 2 - 5
Biernacki Rafał - Szklanny Mateusz 1 - 5
Wojciechowski Krzysztof - Boniecka Aleksandra 5 - 0
Marciniak Marcin - Adamczewski Jacek 5 - 2
Kwiecień Adam - Szymaniak Dominik 5 - 1
Cichy Krzysztof - Stróżyk Krzysztof 1 - 5

I tabela po 8 kolejkach:


 
 
 
olka 



Drużyna: PARTNER-KI
Pomogła: 1 raz
Wiek: 37
Dołączyła: 10 Wrz 2007
Posty: 577
Skąd: Poznań
Wysłany: Nie Lut 10, 2013 7:24 pm   

Wyniki kolejek od 9 do 12

9 kolejka
Plewka Maciej - Chatys Przemysław 4 - 4
Dróżyński Andrzej - Kochański Hubert 3 - 5
Marciniak Marcin - Roszyk Tomasz 3 - 5
Biernacki Rafał - Adamczewski Jacek 5 - 1
Kwiecień Adam - Siejak Krzysztof 5 - 2
Żabka Patryk - Stachowiak Klaudiusz 5 - 0
Pawlak Dariusz - Szymaniak Dominik 2 - 5
Łuczak Łukasz - Boniecka Aleksandra 5 - 0
Wiśniewski Jakub - Stróżyk Krzysztof 0 - 5
Cichy Krzysztof - Rzepka Jola 5 - 1
10 kolejka
Siejak Krzysztof - Pawlak Dariusz 0 - 5
Adamczewski Jacek - Dróżyński Andrzej 2 - 5
Szklanny Mateusz - Żabka Patryk 2 - 5
Chatys Przemysław - Rochmankowski Piotr 0 - 5
Roszyk Tomasz - Biernacki Rafał 5 - 3
Boniecka Aleksandra - Cichy Krzysztof 2 - 5
Kochański Hubert - Plewka Maciej 5 - 2
Rzepka Jola - Kwiecień Adam 3 - 5
Stróżyk Krzysztof - Marciniak Marcin 5 - 2
Stachowiak Klaudiusz - Wiśniewski Jakub 5 - 2
11 kolejka
Rochmankowski Piotr - Plewka Maciej 5 - 0
Stróżyk Krzysztof - Rzepka Jola 5 - 0
Dróżyński Andrzej - Kwiecień Adam 4 - 4
Pawlak Dariusz - Szklanny Mateusz 3 - 5
Marciniak Marcin - Wiśniewski Jakub 1 - 5
Siejak Krzysztof - Chatys Przemysław 5 - 0
Stachowiak Klaudiusz - Boniecka Aleksandra 5 - 2
Żabka Patryk - Łuczak Łukasz 5 - 2
Adamczewski Jacek - Kochański Hubert 2 - 5
Cichy Krzysztof - Biernacki Rafał 5 - 1
12 kolejka
Roszyk Tomasz - Stróżyk Krzysztof 0 - 5
Chatys Przemysław - Adamczewski Jacek 4 - 4
Boniecka Aleksandra - Dróżyński Andrzej 0 - 5
Łuczak Łukasz - Siejak Krzysztof 5 - 0
Plewka Maciej - Pawlak Dariusz 1 - 5
Biernacki Rafał - Stachowiak Klaudiusz 5 - 3
Kochański Hubert - Marciniak Marcin 4 - 4
Szklanny Mateusz - Cichy Krzysztof 5 - 1
Kwiecień Adam - Rochmankowski Piotr 2 - 5
Rzepka Jola - Szymaniak Dominik 1 - 5

Tabela po 12 kolejkach

 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group