DART - zdjęcia Strona Główna DART - zdjęcia
Witamy na forum dyskusyjnym wszystkich miłośników darta niezależnie od miejsca zamieszkania, przynależności klubowej, organizacyjnej, itp.
Zarejestruj się i dyskutuj z nami.


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: CzarekMichał
Wto Sie 29, 2006 11:36 am
Domowy Trening Dartowy
Autor Wiadomość
Sixeros 


Drużyna: ------
Tarcza: Bull`s Shark Pro
Lotki: Simon Whitlock 22g
Pomógł: 3 razy
Wiek: 31
Dołączył: 31 Gru 2012
Posty: 250
Skąd: Olkusz - Kraków
Wysłany: Pon Lut 25, 2013 9:56 pm   

No ja gram 1,5 miecha i mój rekord to 501 w 25 lotek, jakby nie double to byłoby lepiej bo pare razy przy 20 miałem na doubla i przychodziła seria nie trafionych doubli i koniec na 30 :/ Ale cały czas do przodu.. A zegar doubli to tez tak około 110 - 120 lotki robie
 
 
songolooz 



Tarcza: Unicorn Eclipse
Lotki: Targetl POWER 8ZERO 21g
Dołączył: 26 Lis 2012
Posty: 112
Skąd: Plewiska
Wysłany: Wto Mar 05, 2013 1:03 pm   

Zmieniłem ostatnio sposób treningu. Ostatni nie przynosił oczekiwanych rezultatów. Szukałem czegoś co poprawiło by duble oraz automatyczne rzucanie. Dodatkowo ogranicza mnie ostatnio czas czyli mam godzinę na trening dziennie, ale do rzeczy, znalazłem "system", który sprawia mi dużą frajdę oraz świetne rezultaty.

Zaczynam od wolnego rzucania w T20 i T19. Kilkanaście rzutów.
Potem robię zegar singli. Potem rzucam kilka razy w D20 oraz D5 (nienawidzę tej liczby więc trenuję ;P ).
Następnie gram od 32 w dół. Czyli próbuje kończyć D16 jak się nie uda bo trafię na przykład singlową 16 biję D8 itp. Jeśli przerzucę wynik przykładowo zostało mi D8 rzuciłem 16 to nie gram dalej D8 tylko od początku 32. Ostatnie 15 minut gram vs Comp. 501 2-3 legi tyle ile czasu starczy.

Rezultat piorunujący.
 
 
 
Sixeros 


Drużyna: ------
Tarcza: Bull`s Shark Pro
Lotki: Simon Whitlock 22g
Pomógł: 3 razy
Wiek: 31
Dołączył: 31 Gru 2012
Posty: 250
Skąd: Olkusz - Kraków
Wysłany: Wto Mar 05, 2013 8:12 pm   

Musze się pochwalić, wybaczcie.

W swojej karierze darta nie rzuciłem jeszcze maxa, gram 2 miesiące. Od niedzieli zmieniłem lotki bardzo drastycznie bo o 4g. I od razu czułem że rzuca się lepiej, kilka razy trafiłem 140 ale nie udało się 180 i dalej się nie udaje :D

Grałem dzisiaj jak zwykle tylko że ze spadkiem formy, nie rzucało mi się zbyt dobrze. Ale przed chwilą przyszła zagrać moja mama, <ona od 301 i kończy siglem> Ja normalnie 501 doublem. I udało mi się zamknąć lega ze 155. T19,T20,D19. Moja radość była ogromna bo sam przed rzutem powiedziałem że nie trafie, a tu psikus :P i od razu humor lepszy i ochota do treningu wraca po licznych frustracjach dzisiejszych. Wcześniej moim najwyższym zamknięciem było 80 - T20,D10 także skok duży :D


Pozdrawiam Sixeros :lotka: :lotka: :lotka:
 
 
MadDog 



Drużyna: -
Tarcza: teściowa de lux
Lotki: 26gr McCoy's Shark
Pomógł: 2 razy
Wiek: 45
Dołączył: 21 Lis 2012
Posty: 91
Skąd: Katowice
Wysłany: Wto Mar 05, 2013 10:05 pm   

witam , zagrałem dzisiaj w to "BOOBS 27" :) bardzo miły trening dubelków.
Czy ktoś w to szarpie? Bo nie znalazłem jakichś wyników tak jak podajecie w zegarze
Ukręciłem 149 pkt , nie mam za bardzo porównania czy to dobry wynik czy nędza...w każdym razie DBull wstrętnie nie wszedł
pozdrawiam
 
 
cyna 



Drużyna: Dar(t)ciuchy
Tarcza: Eclipse Pro
Lotki: Stephen Bunting 12g.
Pomógł: 6 razy
Dołączył: 15 Sty 2010
Posty: 756
Skąd: świętokrzyskie
Wysłany: Wto Mar 05, 2013 11:32 pm   

Też w to często gram i zgadzam się z J. Partem, który powiedział, że wynik ok. 400 pkt jest dobry, koło 600 bardzo dobry...
 
 
piontek 



Drużyna: Nowohucianie
Wiek: 35
Dołączył: 31 Lip 2011
Posty: 240
Skąd: NH
Wysłany: Wto Mar 12, 2013 12:04 pm   

Fajna opcja treningu :) też zacząłem w to cisnąć, i mój najlepszy wynik jak do tej pory to 243 :/ także daleko mi do dobrego wyniku.
 
 
 
pik48 


Drużyna: Legion
Tarcza: Blade 5
Lotki: Joe Cullen 21G
Wiek: 32
Dołączył: 21 Cze 2010
Posty: 813
Skąd: Ksawerów
Wysłany: Wto Mar 12, 2013 1:03 pm   

MadDog napisał/a:
witam , zagrałem dzisiaj w to "BOOBS 27" :)


Na czym polega ta gra ?
 
 
 
kuksio 


Tarcza: WINMAU Blade IV
Lotki: Razor Edge 20g, Harrows Black Arrow 20g
Pomógł: 1 raz
Dołączył: 06 Lut 2013
Posty: 101
Skąd: Gdynia
Wysłany: Wto Mar 12, 2013 1:04 pm   

http://dart.com.pl/904/bobs-27-dart-zasady-gry/
 
 
Juri 



Tarcza: Unicorn Eclipse HD
Lotki: Target Pure 26g aka "Wyrwisizal"
Pomógł: 18 razy
Dołączył: 01 Gru 2012
Posty: 894
Skąd: Kielce
Wysłany: Wto Mar 12, 2013 1:30 pm   

Kurka wodna, motyla noga... na trainerze cieżko mi narazie na plus wyjść :P
 
 
dugi12 


Dołączył: 19 Gru 2011
Posty: 337
Skąd: polska
Wysłany: Wto Mar 12, 2013 2:01 pm   

Juri napisał/a:
Kurka wodna, motyla noga... na trainerze cieżko mi narazie na plus wyjść :P


Nie Tobie jednemu :D

Chyba że coś źle liczę???

Rzucam np dabla 10, trafiam dwa razy dopisuje sobie +40, nie trafiam żadnej - 20. Bez względu na wynik ( o ile jestem na plusie) przechodzę na dabel 11.....

Wychodzi na to że trzeba trafiać mw raz na kolejnego dabla czyli ok 33% aby w ogóle ukonczyć gre, a gdzie tu jeszcze wyjść plus 200pkt ?:o

Macie skuteczność 50% na dablach? :x
 
 
MadDog 



Drużyna: -
Tarcza: teściowa de lux
Lotki: 26gr McCoy's Shark
Pomógł: 2 razy
Wiek: 45
Dołączył: 21 Lis 2012
Posty: 91
Skąd: Katowice
Wysłany: Wto Mar 12, 2013 2:20 pm   

dugi12 napisał/a:


Chyba że coś źle liczę???

Rzucam np dabla 10, trafiam dwa razy dopisuje sobie +40, nie trafiam żadnej - 20. Bez względu na wynik ( o ile jestem na plusie) przechodzę na dabel 11.....

Wychodzi na to że trzeba trafiać mw raz na kolejnego dabla czyli ok 33% aby w ogóle ukonczyć gre, a gdzie tu jeszcze wyjść plus 200pkt ?:o

Macie skuteczność 50% na dablach? :x


rzucając na każdym dablu jedno trafienie uciułasz bagatela jakieś 470 pkt
I tu właśnie widać wady dzisiejszej dydaktyki - program programem , a bić po głowie trzeba , żeby zwiększyć dzieciom objętość istoty szarej... :-P
 
 
Blue Boy 



Tarcza: Eclipse Pro
Lotki: Wade Black T 22g
Wiek: 29
Dołączył: 08 Sty 2013
Posty: 217
Skąd: Chorzów
Wysłany: Wto Mar 12, 2013 4:42 pm   

trafiłem dziś przypadkiem na anglojęzyczne forum o darcie, i zauważyłem ciekawe tematy- tygodniowe wyzwania
np. aktualne wygląda tak, że rzucamy 99 lotek w double 8, jedna lotka- jeden punkt
a za tydzień można tak zrobić z d16, t20, co tam nam się podoba, ja dziś spróbóję 99 lotek w moje ulubione d16 :P
 
 
Sixeros 


Drużyna: ------
Tarcza: Bull`s Shark Pro
Lotki: Simon Whitlock 22g
Pomógł: 3 razy
Wiek: 31
Dołączył: 31 Gru 2012
Posty: 250
Skąd: Olkusz - Kraków
Wysłany: Śro Mar 13, 2013 12:37 am   

Ja sobie zrobiłem karteczki z Wszystkimi doublami, singlami, i niektórymi triplami, jak mam ochote lub na rozpoczęcie sesji po zegarze singli bądz przed meczem, losuje sobie po karteczce i w to pole ładuje 3 lotki, potem następne i tak kilka razy.

Tak jak Blue boy napisał u góry można zrobić żeby np na 1/2 karteczki dziennie po 50 lotek władować też może być jako fajne wyzwanie :D

Pzdr
 
 
Juri 



Tarcza: Unicorn Eclipse HD
Lotki: Target Pure 26g aka "Wyrwisizal"
Pomógł: 18 razy
Dołączył: 01 Gru 2012
Posty: 894
Skąd: Kielce
Wysłany: Śro Mar 13, 2013 9:11 am   

Sixeros napisał/a:
Ja sobie zrobiłem karteczki z Wszystkimi doublami, singlami, i niektórymi triplami, jak mam ochote lub na rozpoczęcie sesji po zegarze singli bądz przed meczem, losuje sobie po karteczce i w to pole ładuje 3 lotki, potem następne i tak kilka razy.

Tak jak Blue boy napisał u góry można zrobić żeby np na 1/2 karteczki dziennie po 50 lotek władować też może być jako fajne wyzwanie :D

Pzdr

Całkiem ciekawy patent na urozmaicenie treningu :) przetestuję przy najbliższej okazji.
 
 
sailorripley 
www.strefadarta.pl



Drużyna: Dream Team Konin
Tarcza: Blade 4
Lotki: The Menace - 17gr (soft), 19gr (steel)
Pomógł: 17 razy
Wiek: 44
Dołączył: 17 Sty 2006
Posty: 1916
Skąd: Konin
Wysłany: Śro Mar 13, 2013 9:31 am   

Blue Boy napisał/a:
trafiłem dziś przypadkiem na anglojęzyczne forum o darcie, i zauważyłem ciekawe tematy- tygodniowe wyzwania
np. aktualne wygląda tak, że rzucamy 99 lotek w double 8, jedna lotka- jeden punkt
a za tydzień można tak zrobić z d16, t20, co tam nam się podoba, ja dziś spróbóję 99 lotek w moje ulubione d16 :P


ja dosyć często rzucam sto lotek w sektor 20 (20 - 1 pkt, T20, 3 punkty)!
Najlepsze wyniki: 120 punktów, 80% skuteczność, a najwięcej T20 - 25 sztuk.
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group