DART - zdjęcia Strona Główna DART - zdjęcia
Witamy na forum dyskusyjnym wszystkich miłośników darta niezależnie od miejsca zamieszkania, przynależności klubowej, organizacyjnej, itp.
Zarejestruj się i dyskutuj z nami.


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: CzarekMichał
Wto Sie 29, 2006 12:36 pm
Domowy Trening Dartowy
Autor Wiadomość
chines88 



Drużyna: Brak
Tarcza: Winmau Blade 4
Lotki: Winmau Simon Whitlock 20g
Wiek: 35
Dołączył: 04 Sty 2013
Posty: 59
Skąd: Będzin
Wysłany: Śro Mar 13, 2013 9:56 am   

Sixeros napisał/a:
Ja sobie zrobiłem karteczki z Wszystkimi doublami, singlami, i niektórymi triplami, jak mam ochote lub na rozpoczęcie sesji po zegarze singli bądz przed meczem, losuje sobie po karteczce i w to pole ładuje 3 lotki, potem następne i tak kilka razy.

Tak jak Blue boy napisał u góry można zrobić żeby np na 1/2 karteczki dziennie po 50 lotek władować też może być jako fajne wyzwanie :D

Pzdr



Kurcze, naprawdę ciekawe, muszę sobie takie coś zrobić i zacząć trening na ostro bo trzeba polepszyć swoje wyniki.
 
 
kuksio 


Tarcza: WINMAU Blade IV
Lotki: Razor Edge 20g, Harrows Black Arrow 20g
Pomógł: 1 raz
Dołączył: 06 Lut 2013
Posty: 101
Skąd: Gdynia
Wysłany: Śro Mar 13, 2013 3:59 pm   

Dziś stwierdziłem, że potrenuję troszkę duble bo strasznie mi ostatnio idą. Zrobiłem pierw mój stan-dartowy trening po czym odpaliłem bobs27 na dart pro. Grałem wcześniej w to dwa 3 razy i raz była skucha na samym początku (czyli doszedłem do D5), później do D7 a za 3 razem do D18 więc nie najgorzej. Dziś pierwsze gry to jakaś masakra bo nie mogłem żadnego trafić i często kończyłem na D5 lub D7. Później udało mi się dojść do D18 i na koniec przed chwilą zakończyć wynikiem 159.
 
 
sirJax 



Tarcza: Winmau blade 4+ ring.
Lotki: Target TONY O'SHEA 24G PRO PLAYER
Pomógł: 1 raz
Wiek: 53
Dołączył: 03 Sty 2013
Posty: 114
Skąd: Poznań
Wysłany: Nie Mar 17, 2013 2:14 pm   

Chyba dostanę QRWICY ...
Zrobiłem sobie rundę zegara dubli traktując to jako rozgrzewkę bez zapisywania i kończę 19x1 20x1 i bullseye x1, niestety w zegarze z zapisywaniem wyników już nie jest tak kolorowo i kończę go 19x1 20x20 i bullseye uwaga 119 i jak tu nie dostać QRWICY :evil:
 
 
sirJax 



Tarcza: Winmau blade 4+ ring.
Lotki: Target TONY O'SHEA 24G PRO PLAYER
Pomógł: 1 raz
Wiek: 53
Dołączył: 03 Sty 2013
Posty: 114
Skąd: Poznań
Wysłany: Nie Mar 17, 2013 4:33 pm   

ArNo napisał/a:


Teraz minie co najmniej pół roku zanim to powtórzysz :P :P :P


Toś mnie Arku pocieszył :P
 
 
songolooz 



Tarcza: Unicorn Eclipse
Lotki: Targetl POWER 8ZERO 21g
Dołączył: 26 Lis 2012
Posty: 112
Skąd: Plewiska
Wysłany: Pon Mar 18, 2013 8:50 am   

Ja szczerze powiedziawszy tylko raz w życiu robiłem zegar dubli :)
Tak to rzucam konkretne duble zaczynając od D16.

Jedyne co zauważyłem to jak mam na turnieju mam rzucić d20 to jest kompletna porażka (z wiadomych powodów, nie lubię tej liczby i jeszcze się stresuje, że jak się ręka omsknie i trafie 1 lub 5 to już jestem totalnie zrezygnowany).

Jak już się "wysiliłem" i napisałem posta to się pochwalę co ostatnio osiągnąłem :) .
W sumie moja życiówka :) 28 lotka na finisz, ale wyglądało to tak:
132 -> 85 -> 85 -> 85 -> 43 -> 31 (wystawione na D20) czyli do tego miejsca 18 lotek i już byłem bardzo z siebie zadowolony. Potem zaczęły się lekkie schody bo zamiast d20 trafiłem 1 wystawiłem na d16 i gwałciłem pająka przy d16. Finalnie skończyłem rzucając 8 i d12.

Dartpro ma fajną opcję gry przeciwko "sobie". Zapisuje się wynik gry i można następną grać właśnie vs oldme :) I taką właśnie grę ostatnio preferuje.
 
 
 
SiostraIrena 



Drużyna: Oś Eko- lubuska liga
Tarcza: Blade IV
Lotki: Barney 24 gr
Pomógł: 1 raz
Wiek: 42
Dołączył: 17 Lut 2011
Posty: 122
Skąd: Zielona Góra
Wysłany: Pon Mar 18, 2013 9:35 am   

Kiedyś lubiłem grać vs sam sobie. Niestety po prawie roku przerwy, muszę stwierdzić że nie mam ze sobą dużych szans, zwłaszcza na zapięciach :D
 
 
songolooz 



Tarcza: Unicorn Eclipse
Lotki: Targetl POWER 8ZERO 21g
Dołączył: 26 Lis 2012
Posty: 112
Skąd: Plewiska
Wysłany: Pon Mar 18, 2013 9:36 am   

Heheh ;) jedyny problem robi się kiedy na liczniku zostało np. 32 i wiem już po której grze, że jeśli nie zapnę trzema lotkami, które mi pozostały to przegram :)

Ma to naturalnie swoje plusy, ale to dość stresująca sytuacja :)
 
 
 
kuksio 


Tarcza: WINMAU Blade IV
Lotki: Razor Edge 20g, Harrows Black Arrow 20g
Pomógł: 1 raz
Dołączył: 06 Lut 2013
Posty: 101
Skąd: Gdynia
Wysłany: Czw Mar 21, 2013 8:28 pm   

Aż muszę się pochwalić znów. Dziś szło dosyć średnio, a mianowicie:
-pierw zegar singli (jak dwie z trzech w polu to przechodzę do następnej, czyli minimalna ilość kolejek to 20) udało się zrobić w 25 kolejek więc na prawdę spoko, jak na razie rekord.
-później zegar dubli+bull w 108 lotek więc naprawdę nie źle
-no i przeszedłem do 501, w sumie zagrałem tylko 19 partii no i właśnie szło tak sobie, partyjki przeplatane zakończeniem w 2x lub 4x lotce. Ale udało się w tych 19 grach zrobić trzy 180-ki i raz w tym zakończenie 17-tą lotką. Wczoraj pobiłem swój rekord i zakończyłem 16-tą
 
 
kuksio 


Tarcza: WINMAU Blade IV
Lotki: Razor Edge 20g, Harrows Black Arrow 20g
Pomógł: 1 raz
Dołączył: 06 Lut 2013
Posty: 101
Skąd: Gdynia
Wysłany: Sob Mar 23, 2013 6:19 pm   

A ostatnio z nudów w pracy stworzyłem arkusz do treningu. Trening to:
-zegar singli (jak dwie z trzech lotek w celu to przechodzę dalej), czyli zapisujemy ilość kolejek gdzie minimalna ilość to 20.
-zegar dubli
-bull, bulleye
-zegar tripli od T10 w górę

Arkusz sam oblicza średnie, sam podkreśla jak średnia z któregoś dubla jak i ilość rzutów na którymś z dubli jest większa niż 10. Jedynie trzeba pamiętać by na początku wpisać która to gra (potrzebne do liczenia średnich).
Jak by ktoś chciał to mogę podesłać, pisać na PW
 
 
kuksio 


Tarcza: WINMAU Blade IV
Lotki: Razor Edge 20g, Harrows Black Arrow 20g
Pomógł: 1 raz
Dołączył: 06 Lut 2013
Posty: 101
Skąd: Gdynia
Wysłany: Pią Mar 29, 2013 7:00 pm   

Znów chciał bym się pochwalić. Właśnie robiłem trening i zegar singli (tak że 2 z 3 lotek muszą być w celu) zrobiłem w 21 kolejkach, czyli tylko jeden błąd na felernej 11-stce.
 
 
MadDog 



Drużyna: -
Tarcza: teściowa de lux
Lotki: 26gr McCoy's Shark
Pomógł: 2 razy
Wiek: 45
Dołączył: 21 Lis 2012
Posty: 91
Skąd: Katowice
Wysłany: Pią Mar 29, 2013 7:43 pm   

wielu wielkich Dart-playerów zdradza tajniki swojego warsztatu, opisując trening i to jak doszli do kunsztu.

Z braku takowych porad na naszym rodzimym poletku - u nos na Ślonsku i we całej Polsce , chciałbym zdradzić receptę na codzienny progres.



Pozdro ze Ślunska :)
 
 
Leoś 


Tarcza: Blade 4
Lotki: Unicorn Paul Nicholson 22gr
Pomógł: 8 razy
Wiek: 54
Dołączył: 17 Lut 2009
Posty: 343
Skąd: Poznań
Wysłany: Pią Mar 29, 2013 7:45 pm   

kuksio napisał/a:
Znów chciał bym się pochwalić. Właśnie robiłem trening i zegar singli (tak że 2 z 3 lotek muszą być w celu) zrobiłem w 21 kolejkach, czyli tylko jeden błąd na felernej 11-stce.


No powiem Ci , że baaaaardzo fajny wynik . Gratuluję !! !!
 
 
Sixeros 


Drużyna: ------
Tarcza: Bull`s Shark Pro
Lotki: Simon Whitlock 22g
Pomógł: 3 razy
Wiek: 31
Dołączył: 31 Gru 2012
Posty: 250
Skąd: Olkusz - Kraków
Wysłany: Sob Mar 30, 2013 12:31 am   

Ja to robię tak w około 30 po paru dniach grania tego ale od wczoraj nowymi lotkami. Co nie zmienia faktu że nie skupiam się bardzo dokładnie na singlach, wole trenować double a te single traktuje jak rozgrzewkę i myśle że to wystarczy na razie. Z ustawianiem pod double nie mam problemu a tyle co robie + gra, cricket i inne boby targety i wszystko co w dartPro mi wystarczają.. Ale tak jak ty codzinnie rundke strzelam do statystyk
 
 
Leoś 


Tarcza: Blade 4
Lotki: Unicorn Paul Nicholson 22gr
Pomógł: 8 razy
Wiek: 54
Dołączył: 17 Lut 2009
Posty: 343
Skąd: Poznań
Wysłany: Sob Mar 30, 2013 10:37 am   

A ja niestety nie mam serca do zegarów i innych ... Jedynie czasami pogram 201 d.o. . Przy 201 szybko dochodzisz do ustawienia i doubla. A tak to 501 d.o. lub cricket.
 
 
tomtomd 



Tarcza: Eclipse Pro Trainer, Blade IV
Lotki: Masterdarts Jyhan Artut 22g
Wiek: 51
Dołączył: 24 Lut 2012
Posty: 137
Skąd: Słupsk
Wysłany: Sob Mar 30, 2013 12:39 pm   

MadDog napisał/a:
wielu wielkich Dart-playerów zdradza tajniki swojego warsztatu, opisując trening i to jak doszli do kunsztu.

Z braku takowych porad na naszym rodzimym poletku - u nos na Ślonsku i we całej Polsce , chciałbym zdradzić receptę na codzienny progres.



I wszystko jasne :lol: Fajna czcionka :lol:
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group