DART - zdjęcia Strona Główna DART - zdjęcia
Witamy na forum dyskusyjnym wszystkich miłośników darta niezależnie od miejsca zamieszkania, przynależności klubowej, organizacyjnej, itp.
Zarejestruj się i dyskutuj z nami.


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat

Poprzedni temat «» Następny temat
PSDK organizacja rozgrywek MLSD OSTRAKLASA sezon 2013/2014
Autor Wiadomość
JS62NH 


Drużyna: Raut'ersi
Lotki: aztec 20,PT Legend
Pomógł: 1 raz
Wiek: 61
Dołączył: 29 Wrz 2010
Posty: 22
Skąd: Kraków
  Wysłany: Nie Kwi 28, 2013 1:42 pm   PSDK organizacja rozgrywek MLSD OSTRAKLASA sezon 2013/2014

Witam wszystkich ...
W imieniu zarządu PSDK chciałbym poinformować wszystkich zainteresowanych,że nasze stowarzyszenie od przyszłego sezonu,tj.2013/2014 będzie organizatorem rozgrywek MLSD Ostraklasa.
Wszelkie informacje znajdziecie na stronie:
http://www.ostraklasa.pl/
Pozdrawiam.
Prezes zarządu PSDK.
Janusz Szczęśniak.
Ostatnio zmieniony przez geddeon Nie Kwi 28, 2013 9:02 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Bober 


Drużyna: SportBar
Tarcza: Advantage Trainer
Lotki: RvB 18g,Ted Henkey 23g
Pomógł: 4 razy
Wiek: 48
Dołączył: 06 Cze 2009
Posty: 1793
Skąd: Kraków
Wysłany: Wto Kwi 30, 2013 11:13 pm   

Widzę że podczas PO w Policach dużo sie w Krakowie działo...

Po pierwsze chciałbym zapytac kogo to jest decyzja???

Po drugie jeżeli już zostało to postanowione zgodnie z... (tu też chciałbym sie dowiedzieć jak?) zostanie kontynuowany patronat i współpraca z POD

Pozdrawiam
Współzałożyciel ligi MLSD Ostraklasa
Przemek Bobrowski
 
 
 
siwers 


Dołączył: 24 Sty 2012
Posty: 225
Skąd: PL
Wysłany: Śro Maj 01, 2013 1:50 am   

Przemku, forum nie jest oficjalnym kanałem Ostraklasy. Zapytaj zarządu!
 
 
JS62NH 


Drużyna: Raut'ersi
Lotki: aztec 20,PT Legend
Pomógł: 1 raz
Wiek: 61
Dołączył: 29 Wrz 2010
Posty: 22
Skąd: Kraków
Wysłany: Czw Maj 02, 2013 1:01 pm   

zgadzam się z Siwym ale z drugiej strony w końcu sam zamieściłem tutaj informację więc chętnie odpowiem na pytanie Przemka...
na początek zaznaczę tylko,że czas umieszczenia tego postu nie ma nic wspólnego z PO...(czekałem na dogranie pewnych spraw związanych z organizacją przyszłego sezonu i dlatego nie zamieszczałem tego wcześniej)...
a teraz odpowiedzi:
1.jest to nasza(PSDK)decyzja chociaż a jeśli ktoś nie zgadza się z nią to może spokojnie to powiedzieć choć niczego to nie zmieni...oczywiście zdajemy sobie sprawę z tego,że znajdą się osoby którym to nie odpowiada ale przecież jesteśmy dorośli i nikt nikogo do niczego nie zmusza ...(z tego co wiem to Prezes Golden wiedział o naszych planach niemalże od początku tego sezonu)...
2.a teraz sprawa patronatu POD...pozwól,że zadam Ci pytanie,które powinno wystarczyć za odpowiedź;w czym się ten rzekomy patronat objawia i jakie my(MLSD)mamy z niego korzyści???(odpowiedz sobie na to pytanie a sam)...
3.a co do współpracy z POD to nie widzę przeszkód ponieważ w statucie mamy zapisane,że jesteśmy otwarci (np.organizujemy ogólnopolskie rozgrywki między organizacjami,ligami i innymi stowarzyszeniami nie wyłączając POD chętnymi do współpracy)...


pozdrawiam
Współzałożyciel ligi MLSD Ostraklasa(tak jak jeszcze paru innych)

Janusz Szczęśniak
p.s.zapraszam do dyskusji na naszym(MLSD)forum...także innych zawodników...
 
 
Bober 


Drużyna: SportBar
Tarcza: Advantage Trainer
Lotki: RvB 18g,Ted Henkey 23g
Pomógł: 4 razy
Wiek: 48
Dołączył: 06 Cze 2009
Posty: 1793
Skąd: Kraków
Wysłany: Czw Maj 02, 2013 2:27 pm   

JS62NH napisał/a:

1.jest to nasza(PSDK)decyzja chociaż a jeśli ktoś nie zgadza się z nią to może spokojnie to powiedzieć choć niczego to nie zmieni...oczywiście zdajemy sobie sprawę z tego,że znajdą się osoby którym to nie odpowiada ale przecież jesteśmy dorośli i nikt nikogo do niczego nie zmusza ...

pozdrawiam
Współzałożyciel ligi MLSD Ostraklasa(tak jak jeszcze paru innych)

Janusz Szczęśniak


ad1 Podoba mi sie to zdanie!!! Również uważam że demokracja jest przereklamowana a pytanie zainteresowanych o zdanie mija sie z celem bo ja i tak mam rację!!!

no chyba że ja poprostu źle odbieram tego posta..

Może PSDK postanowiło załozyc swoja lige i postanowiło podpiąć sie pod nie zastrzeżoną nazwę i logo bo tak łatwiej??

Januszu....

Współzałożyciel a jeden z pomysłodawców to róznica... Jeżeli 5 osób będzie ze soba rozmawiało o ewentualnym interesie ale tylko 2 z nich bedzie miało czas, odwage i chęci ten interes załozyc to wcale nie oznacza że pozostała trójka z urzędu zostaje wspólnikami!!!
Ostatnio zmieniony przez Bober Czw Maj 02, 2013 2:35 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
Bober 


Drużyna: SportBar
Tarcza: Advantage Trainer
Lotki: RvB 18g,Ted Henkey 23g
Pomógł: 4 razy
Wiek: 48
Dołączył: 06 Cze 2009
Posty: 1793
Skąd: Kraków
Wysłany: Czw Maj 02, 2013 2:31 pm   

Ja poprostu nie rozumiem kto na jakiej zasadzie i jakim prawem przekazał lub chce przekazać Ostraklasę PSDK. Bardzo chętnie spotkam sie z tymi osobami po jednej i drugej stronie, zapytam, posłucham, tylko nie wiem gdzie i kiedy???

Decyzje są podejmowane przez nie wiadomo kogo... członkowie Zarządów odchodzą przychodzą, zastepują, powracają itp.

jak to sie mówi... "nie ma komu ch..u powiedzieć"..
 
 
 
geddeon 
st.ogn. rez.



Drużyna: Dartchester Utd. Krk
Tarcza: Bull Advantage II
Lotki: Unicorn - Gripper - 22g
Pomógł: 1 raz
Wiek: 53
Dołączył: 20 Mar 2009
Posty: 1838
Skąd: Kraków
Wysłany: Pią Maj 03, 2013 2:14 am   

Zacznę bardzo nietypowo
nie po to żeby wszczynać jakieś kłótnie czy zaczepki....

W zasadzie powinienem napisać tylko:

Janusz - daj sobie spokój... zostałeś Prezesem z tego co wiem, a to zobowiązuje. To nie jest oficjalny kanał Naszego stowarzyszenia a tylko forum dyskusyjne. Nie musisz odpowiadać tutaj na każdą głupią zaczepkę czy wywołanie do tablicy!!! Powodzenia.

na motywach powieści:
Bober napisał/a:
.......
4. Majo - daj sobie spokój... zostałeś Prezesem z tego co wiem, a to zobowiązuje. To nie jest oficjalny kanał Waszego stowarzyszenia a tylko forum dyskusyjne. Nie musisz odpowiadać tutaj na każdą głupią zaczepkę czy wywołanie do tablicy!!! Powodzenia.
........


Ale mam pytanie:

Jak to jest, że jeden temat może być dyskutowany na forum a inny już nie ?
Nie wiem jak to działa, ale wydaje mi się że chodzi o to, który temat jest korzystny i chcę go wspierać to nie rozmawiamy o tym, a jak jest niewygodny to już cała zasada, że "forum nie jest oficjalnym kanałem" gwałtownie traci na swojej wartości.

Ja uważałem zawsze, że forum jest po to, żeby właśnie niektóre sprawy przedyskutować
i wymienić opinie, poglądy.
Więc ja tez jako jeden z tych z PSDK postaram się coś napisac w tym temacie.

Bober napisał/a:

Po pierwsze chciałbym zapytać kogo to jest decyzja???

Decyzja członków i zarządu PSDK.
Osobiście sam naciskałem na to od dawna.
Powód ? Bardzo prosty. mam dość tzw. partyzantki finansowej.
Jak wiadomo mam (trochę wątpliwy :roll: ) zaszczyt być skarbnikiem Ostraklasy.
Nie, żebym był strachliwy, bo z urzędnikami państwowymi miałem wiele do czynienia, ale wiem, ze zderzenie z nimi czasem bywa bolesne.
Trzymanie pieniędzy na swoim prywatnym koncie lub kopercie, uważam za bardzo zły pomysł.
I to nie ze względów "legalnosci" wpływów na prywatne konto, ale bardziej przyziemnych (w dosłownym tego słowa znaczeniu)
Co by się stało jakbym nagle "zasnął w Panu", "poszedł na łono Abrahama" tudzież "znalazł się w krainie wiecznych łowów ?
W jaki sposób odzyskalibyście wszyscy pieniądze przeznaczone na nagrody i na puchary i niechciane statuetki ?
W tym miejscu pozdrawiam Łojtka, który to właśnie w luźnej rozmowie ze mną rzucił mi taki mocny argument.
Liga musi mieć legalne i własne konto dla bezpieczeństwa finansowego.
Bober napisał/a:

Po drugie jeżeli już zostało to postanowione zgodnie z... (tu też chciałbym się dowiedzieć jak?) zostanie kontynuowany patronat i współpraca z POD

To również dla mnie jest zagadka ......
jako że Janusz nie dostał odpowiedzi to ja chętnie za nim powtórzę :
Na jakich zasadach odbywał się ten patronat ?
I na jakich zasadach odbywała się ta współpraca z POD, która tak bardzo ucierpi jesli to PSDK poprowadzi ligę ?
Co możemy przez to stracić ?
Jako stowarzyszenie jesteśmy otwarci na wszelka współpracę o czym zawsze informujemy wszystkich.
Ale jeśli była jakaś realna współpraca (po za wzajemnym linkowaniem ) to chyba te 3 sezony przespałem .....
Wydaje mi się że cale to zapytanie nie jest przypadkowe.
Ma na celu pokazanie na zewnątrz, że PSDK to taki twór, który może zagrozić POD i ogólnie jest bardzo złe...
Tylko nie wiem po co i w jakim celu ?
Komu my tak naprawdę możemy zagrozić i w jakim sensie.

Cytat:
Może PSDK postanowiło założyć swoja ligę i postanowiło podpiąć sie pod nie zastrzeżoną nazwę i logo bo tak łatwiej??

Bardzo ciekawa hipoteza.
Ale tak naprawdę kogo stać na zastrzeżenie nazwy ?
W Urzędzie Patentowym zastrzeżenie znaku towarowego (również nazwy) kosztowało od 500 zł wzwyż od klasy, do 2000 zł i więcej ...
Wiem, bo kiedyś się tym zainteresowałem chcąc opatentować logo firmy....ale mi przeszło po usłyszeniu tej informacji.
Ale wracając do szczegółów; to muszę trochę nieskromnie przypomnieć, że nazwa OSTRAKLASA jest moim osobistym pomysłem.
Wzięła się ona z małej "przeróbki" od nazwy Polskiej Ligi Piłki Nożnej EKSTRAKLASA.
No i kolejny raz muszę być nieskromny, ale sytuacja tego wymaga, więc: LOGO MLSD OSTRAKLASA jest również moim dziełem, które sam skonstruowałem.
I tego nie może nikt podważyć .
Więc chciałbym zapytać : O jakim "podpinaniu" jest mowa ??
Dlaczego teraz ja jako członek PSDK mam się czuć winny podpinania się pod coś co sam stworzyłem ?
W tym przypadku to chyba ja powinienem mieć pretensje do Janusza, ze mi sie podpina pod logo i nazwę.... :shock:
Można iść dalej tą drogą .... bo są kolejne rzeczy, tylko po co ??

Cytat:
Ja po prostu nie rozumiem kto na jakiej zasadzie i jakim prawem przekazał lub chce przekazać Ostraklasę PSDK. Bardzo chętnie spotkam sie z tymi osobami po jednej i drugej stronie, zapytam, posłucham, tylko nie wiem gdzie i kiedy???

Mam to samo.
Zupełnie nie rozumiem na jakiej zasadzie i jakim prawem ktoś chce przekazać KLD pod zarząd nowo-powstałego MSD... :-D
Ale pewnie na tej samej zasadzie co OSTRAKLASĘ pod PSDK.
Z tym wyjątkiem, że tamto ma Twoje poparcie i nie warto odpowiadać na głupie zaczepki (czyli zwykle proste pytania) a jeśli ktoś się jednak zdecyduje takowe zadać to się dowiaduje, że właśnie się skompromitował,
(np. Ivona pytająca o logo KLD na profilu fb) a w przypadku PSDK są zadawane pytania na forum i nie może być mowy o żadnej kompromitacji.
Fakt - forum nie jest żadnym oficjalnym kanałem żadnego stowarzyszenia, ale oficjalny kanał nie służy do dyskusji lecz tylko do przekazywania suchych informacji.
Wiec gdzie można dyskutować i o cokolwiek zapytać jeśli nie na forum ??
Cytat:
Decyzje są podejmowane przez nie wiadomo kogo... członkowie Zarządów odchodzą przychodzą, zastępują, powracają itp.

No sam widzisz jak to teraz jest.
I dlatego trzeba to zmienić. Jeśli w Zarządzie Ligi jedni nie są partnerami do dyskusji dal innych, inni rezygnują, ale nie rezygnują. Jeśli ktoś podejmie jakąś decyzje to jest zbluzgany za to, że ktoś inny był przeciwny ale się wszystkiego wyparł i zrobił z siebie ofiarę... I w gruncie rzeczy obrywają Ci co chcą być fair a nie Ci co maja inne "wyższe idee" itd, itp....
Mnie tez to się nie podoba.

Pozdrawiam
a skoro modne jest wymienianie to :
Pomysłodawca NLS (nie wypaliło 2008 rok)
"Współtwórca" ligi MLSD Ostraklasa
Pomysłodawca nazwy "OSTRAKLASA"
Autor logo OSTRAKLASY
Pierwotny założyciel i właściciel serwisu rozgrywek MLSD OSTRAKLASA
Właściciel fanpage-u STEEL DART ZONE
Założyciel serwisu na fb : PSDK
Twórca i właściciel strony : STEEL DART ZONE (dartNH)
Autor logo PSDK
Autor profilu na Tweeter PSDK

Piotr Cymerys
:wink:
 
 
 
andre 



Drużyna: Destroyer/Titan
Tarcza: Bull's Advantage
Lotki: no name :)
Pomógł: 3 razy
Wiek: 37
Dołączył: 24 Lis 2008
Posty: 627
Skąd: Bochnia/Kraków
Wysłany: Pią Maj 03, 2013 10:52 am   

KLD dla MSD, OSTRAKLASA dla PSDK i po problemie. Nie ma wtedy monopolu na darta dla żadnego ze stowarzyszeń. Każdy powinien być zadowolony, no chyba że ktoś ma manie władzy.
 
 
 
Bober 


Drużyna: SportBar
Tarcza: Advantage Trainer
Lotki: RvB 18g,Ted Henkey 23g
Pomógł: 4 razy
Wiek: 48
Dołączył: 06 Cze 2009
Posty: 1793
Skąd: Kraków
Wysłany: Pią Maj 03, 2013 7:49 pm   

Problem polega na tym że MSD tworzy się po to aby kierować KOD a ostraklasa i PSDK to dwa osobne twory z których jeden postanowił przejąć drugi. Jeżeli PSDK chce patronowac ostraklasie proszę bardzo al ekstraklasa wg regulaminu ma mieć wybrany zarząd który będzie nią kierowa. I członkowie zarządu PSDK nie powinni i wręcz nie mogą zasiadać na obu stołkach.
Ament!!!!
 
 
 
geddeon 
st.ogn. rez.



Drużyna: Dartchester Utd. Krk
Tarcza: Bull Advantage II
Lotki: Unicorn - Gripper - 22g
Pomógł: 1 raz
Wiek: 53
Dołączył: 20 Mar 2009
Posty: 1838
Skąd: Kraków
Wysłany: Pią Maj 03, 2013 11:13 pm   

Cytat:
Problem polega na tym że MSD tworzy się po to aby kierować KOD a ostraklasa i PSDK to dwa osobne twory z których jeden postanowił przejąć drugi.

Po pierwsze to chyba nie jest jakiś problem a jeśli jest to dla kogo ?.


Cytat:
Jeżeli PSDK chce patronowac ostraklasie proszę bardzo al ekstraklasa wg regulaminu ma mieć wybrany zarząd który będzie nią kierowa.

Zauważyłem szybką zmianę poglądów. Jeszcze nie dawno można było przeczytać że nie jesteś zwolennikiem demokracji. A teraz już znowu jesteś ??
Cytat:
I członkowie zarządu PSDK nie powinni i wręcz nie mogą zasiadać na obu stołkach. Ament!!!!

To teraz ja muszę wprost zapytać :
Na jakiej podstawie i jakim prawem chcesz ustawiać wszystkich i mówić wszystkim co mają robić i jakie zasady maja obowiązywać ?
Czyja to jest decyzja ?
Czy posiadasz Przemku monopol na darta i wszyscy muszą się dostosować ?
Cala ta wypowiedź brzmi jak wytyczne do które trzeba natychmiast wykonać ....

Wracając do MSD to zauważ ze skład zarządu w pewnej części pokrywa się ze składem zarządu KLD.
W chwili powstania PSDK 4 na 5 członków zarządu MLSD było założycielami stowarzyszenia więc sytuacja bardzo podobna.
W KLD - dobrze
W MLSD - źle

Nie bardzo rozumiem tez teraz postulatu, że muszą być wybory do zarządu MLSD.
A jak nie wygrasz to będą kolejne ?
Członkowie zarządu PSDK nie mogą zasiadać w zarządzie OSTRAKLASY ?
A członkowie zarządu MSD mogą zasiadać w zarządzie KLD ? :o
Tu nie ma konfliktu interesów ?
(przepraszam, że ciągle przywołuję MSD ale to dobry przykład przy takich argumentach)
Możemy iść dalej tą drogą i zapytać czy właściciele lokali w których odbywają się
rozgrywki darta mogą zasiadać w zarządzie jakiejkolwiek organizacji prowadzącej te rozgrywki w regionie ? Czy będzie wtedy konflikt interesów ?
Pewnie też nie będzie ....
Wychodzi na to, że jedynie tylko zarząd PSDK nie pasuje do całej układanki.... i powinno się a wręcz należy, zakazać pełnienia jakichkolwiek innych funkcji.

PS. prosiłbym jednak o odpowiedzi na zadane pytania Janusza i moje, zawarte we wcześniejszych postach.
 
 
 
Bober 


Drużyna: SportBar
Tarcza: Advantage Trainer
Lotki: RvB 18g,Ted Henkey 23g
Pomógł: 4 razy
Wiek: 48
Dołączył: 06 Cze 2009
Posty: 1793
Skąd: Kraków
Wysłany: Nie Maj 05, 2013 10:31 am   

geddeon napisał/a:
Cytat:
Problem polega na tym że MSD tworzy się po to aby kierować KOD a ostraklasa i PSDK to dwa osobne twory z których jeden postanowił przejąć drugi.

Po pierwsze to chyba nie jest jakiś problem a jeśli jest to dla kogo ?.

Jest dla mnie i jeszcze dla kilku osób


Cytat:
Jeżeli PSDK chce patronowac ostraklasie proszę bardzo al ekstraklasa wg regulaminu ma mieć wybrany zarząd który będzie nią kierowa.

Zauważyłem szybką zmianę poglądów. Jeszcze nie dawno można było przeczytać że nie jesteś zwolennikiem demokracji. A teraz już znowu jesteś ??

Nie jestem co nie znaczy że nie muszę w niej żyć
Cytat:
I członkowie zarządu PSDK nie powinni i wręcz nie mogą zasiadać na obu stołkach. Ament!!!!

To teraz ja muszę wprost zapytać :
Na jakiej podstawie i jakim prawem chcesz ustawiać wszystkich i mówić wszystkim co mają robić i jakie zasady maja obowiązywać ?
Czyja to jest decyzja ?

Ja teżpytałem czyja i jakim prawem??

Czy posiadasz Przemku monopol na darta i wszyscy muszą się dostosować ?

Nie posiadam niestety...

Cala ta wypowiedź brzmi jak wytyczne do które trzeba natychmiast wykonać ....

Ty masz jakąś manię niższości,, jak przy GP gdzie chcieliśmy wykorzystać stanowiska PSDK i Ty twierdziłeś że chcę abyście klęczeli przed nami na kolanach...

Wracając do MSD to zauważ ze skład zarządu w pewnej części pokrywa się ze składem zarządu KLD.
W chwili powstania PSDK 4 na 5 członków zarządu MLSD było założycielami stowarzyszenia więc sytuacja bardzo podobna.
W KLD - dobrze
W MLSD - źle

Nie podobna bo jak już wcześniej napisałem MSD po to powstaje a PSDK miało inne cele i nie było mowy o przejmowaniu OSTRAKLASY, przynajmniej tak ponoć twierdziłeś no ale to słowo przeciwko słowu...

Nie bardzo rozumiem tez teraz postulatu, że muszą być wybory do zarządu MLSD.
A jak nie wygrasz to będą kolejne ? - nie rozśmieszaj mnie...

A dlaczego ma nie być??? Sam taki regulamin tworzyłeś i zaakceptowałeś!!!

Członkowie zarządu PSDK nie mogą zasiadać w zarządzie OSTRAKLASY ?
A członkowie zarządu MSD mogą zasiadać w zarządzie KLD ? :o
Tu nie ma konfliktu interesów ?
(przepraszam, że ciągle przywołuję MSD ale to dobry przykład przy takich argumentach)
Możemy iść dalej tą drogą i zapytać czy właściciele lokali w których odbywają się
rozgrywki darta mogą zasiadać w zarządzie jakiejkolwiek organizacji prowadzącej te rozgrywki w regionie ? Czy będzie wtedy konflikt interesów ?
Pewnie też nie będzie ....
Wychodzi na to, że jedynie tylko zarząd PSDK nie pasuje do całej układanki.... i powinno się a wręcz należy, zakazać pełnienia jakichkolwiek innych funkcji.

Nie pasujesz tylko Ty i Siwers. MSD poprosiło pytających o czas na pracę i wtedy będą mogli sobie ich wywoływać do tablicy.

Wy już ten czas mieliście i bardzo mi się nie podoba co robicie.

PS. prosiłbym jednak o odpowiedzi na zadane pytania Janusza i moje, zawarte we wcześniejszych postach.
 
 
 
piontek 



Drużyna: Nowohucianie
Wiek: 35
Dołączył: 31 Lip 2011
Posty: 240
Skąd: NH
Wysłany: Nie Maj 05, 2013 12:13 pm   

Skoro tylko Tobie i kilku osobom to nie odpowiada to myślę że nie ma problemu. Liga na tym nie ucierpi jeżeli nie zagracie. Zawsze możesz zrobić swoją ligę dla mistrzów gdzie się gra o kasę o czym zawsze mówiłeś, a leszcze o czym też wspominałeś zawsze będą sobie grali osobno. Jesteśmy wszyscy świadomi że nie da się każdemu dogodzić, tym bardziej tym którzy by chcieli ciągnąć za sznurki wszystkim co jest związane z dartem.

Wg mnie jest to super pomysł i na 100% się sprawdzi. Zachęcam wszystkich gorąco do uczestnictwa.
 
 
 
Bober 


Drużyna: SportBar
Tarcza: Advantage Trainer
Lotki: RvB 18g,Ted Henkey 23g
Pomógł: 4 razy
Wiek: 48
Dołączył: 06 Cze 2009
Posty: 1793
Skąd: Kraków
Wysłany: Nie Maj 05, 2013 3:50 pm   

Nie przypominam sobie abym uzywał słów w takiej konfiguracji...

To raczej Ty nie powinieneś się zapisywac do tej ligi!!! Organizatorzy zapewniają co najmniej 3000 PLN nagród!!! No chyba że Ty swojej-ewentualnej nie przyjmiesz lub przekażesz na cele dobroczynne...
 
 
 
siwers 


Dołączył: 24 Sty 2012
Posty: 225
Skąd: PL
Wysłany: Nie Maj 05, 2013 7:23 pm   

Krótka i zawodna jest ludzka pamięć. No i poglądy można zmienić. Zacytuje Twój post z 'Wto Sty 19, 2010 5:49 pm'

http://www.dartfoto.com/f...p?p=79579#79579

Bober napisał/a:
dartmaster napisał/a:
Przemek wiesz co tak naprawde mnie wkurwia.
że wszyscy mają pretensje do mnie do Ola i do Kciuka że gramy tak dobrze że nikt inny w Krakowie nie może wygrać żadnego turnieju!
Ostatnio w Kotle usłyszeliśmy od jednego gościa że rozwaliliśmy z Olem turnieje w Kojocie bo odkąd zaczęliśmy sie pojawiać to nikt inny nie wygrał! Ludzie przestali przychodzić żekomo przez nas!
Nie wiem czy tak samo się stało w Sport Barze! To wiesz tylko ty jako właściciel.

Powiem tak ja pracowałem na swoją obecną formę 10 lat i naprawde jest mi przykro jak słysze teksty że jesteś za dobry i nie będziemy przychodzić grać na turniej!

Uwież mi jak bym miał możliwość granie codziennie z lepszymi od siebie to nawet nie przyszło by mi na myśł co takiego powiedzieć że pierdole nie przychodze bo nie mam szans wygrać.



A z kolei strasznie miło mi sie zrobiło jak w zeszłym tygodniu trenowałem z pewną osobą która zdołała wygrać ze mną lega i strasznie się cieszyła! Zdrowa reakcja i tak powinno być zawsze!

Pozdrawiam K.Galus


Krzyśku.
Sam dobrze wiesz jak ja się cieszyłem jak udało mi sie wygrać czy urwać lega któremuś z Was. Nie miałem zamiaru rezygnować z turnieju stee'la tylko chciałem jakoś to połączyć. Niestety ostatnie 4 turnieje nie odbyły się z powodu braku zainteresowania. Tak jak Ci już kiedys mówiłem nie każdy ma plany przyszłościowe dotyczące gry w darta i dlatego jak w każdym sporcie robi sie zawody dla "amatorów" i "zawodowców". Wy jeździcie na turnieje okręgowe ogólnopolskie czy międzynarodowe a inni chcieliby też mieć szansę wygrania jakiegoś piwka czy dwóch, dlatego też tego typu turnieje. Co do steela to będę sie rozglądał za jakimiś sponsorami i będę chciał rzadziej ale coś porządnego zrobić. Wiesz że lubę steela i choć zazwyczaj przegrywam to lubię z Wami (czasami :P ) pograć.
Bober
 
 
piontek 



Drużyna: Nowohucianie
Wiek: 35
Dołączył: 31 Lip 2011
Posty: 240
Skąd: NH
Wysłany: Nie Maj 05, 2013 9:10 pm   

Bober napisał/a:
Nie przypominam sobie abym uzywał słów w takiej konfiguracji...

To raczej Ty nie powinieneś się zapisywac do tej ligi!!! Organizatorzy zapewniają co najmniej 3000 PLN nagród!!! No chyba że Ty swojej-ewentualnej nie przyjmiesz lub przekażesz na cele dobroczynne...


Sądzę że nie potrzeba komentować takiego wpisu.
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group