DART - zdjęcia Strona Główna DART - zdjęcia
Witamy na forum dyskusyjnym wszystkich miłośników darta niezależnie od miejsca zamieszkania, przynależności klubowej, organizacyjnej, itp.
Zarejestruj się i dyskutuj z nami.


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat

Poprzedni temat «» Następny temat
NIE TAKI DIABEŁ STRASZNY!!!LEG ŁOWICZ 5:5 C.D.C NADZIEJA
Autor Wiadomość
Pendzel76 
WIDZEW ŁÓDŹ



Drużyna: Matka siedzi z tylu
Wiek: 47
Dołączył: 01 Lis 2003
Posty: 1107
Skąd: Łódź-Zarzewek
Wysłany: Nie Sty 18, 2004 5:39 pm   NIE TAKI DIABEŁ STRASZNY!!!LEG ŁOWICZ 5:5 C.D.C NADZIEJA

Gdy przybylismy w sobote nikt z nas nie przypuszczal do czego jestesmy tak naprawde zdolni, i na to co zrobil nasz Jacus :!: Bylismy gotowi remis brac w ciemno :!: :!: :!:
Zostalismy przywitani przez gospodarzy bardzo milo, poczestunek itp
Nikt tak nie gosci jak Leg Łowicz z tego miejsca chcialbym serdecznie podziekowac gospodarzom :!: Poczestunek w 90%i tak padl łupem Manka z Aztekow ktorego zabralismy po kolezensku ze soba :D
Dobra do rzeczy :
Pierwszy mecz Siekierski Mariusz kontra Dziworski Jacek-Jacek przyzwyczail nas do dobrych zejsc i do katastrofalnego dabla w jego wykonaniu :oops: Lecz tego dnia byl po prostu numerem
JEDEN naszej druzyny. Pierwszego lega panowie zaczeli dobrze rowne zejscia Jacek ustawia dabla pierwszy i pierwsza lotka kuje 6 :D 1:0 dla nas
W drugim legu dominacja Jacka, maszyna gra praktycznie co kolejka ustawia Jacek dabel 16 i znow pewnie pierwsza lotka konczy 2:0 ,mecz 1:0 :D
Drugi mecz Grzanka Sylwester kontra Domanska Viola w tym meczu bardzo dobra gra Sylwka :!: :!: :!: Viola starala sie utrzymac tempo ale Sylwek pewnie konczy obydwa legi i jest remis 1:1
Trzeci mecz Lebioda Jacek i Kolodziejski Michal
Kolo opromieniony gra, w piatek w Metropolis zajal 2 miejsce zaczyna pewnie juz nas do tego przyzwyczail ale o dziwo Jacek gra bardzo dobrze i do konca pierwszego lega trwala wyrownana gra
Panowie ustawiaja dabla i z obu stron lekka rzezba w ktorej to Kolo kuje pierwszy dabla 6 :lol:
Drugi leg juz pewniejsza gra Kola lekko udaje mu sie odskoczyc od przeciwnika i kuje pierwsza lotka dabla 16 :D
Jest 2:1 dla nas
Czwarty singiel Turki Maciek kontra Ja wiedzialem ze w tym meczu jak wygram ustawie nasz tim w bardzo dogodnej i komfortowej sytuacji :!: Wiec zaczynam ostro maszyna gra Maciek troche slabiej odskakuje na bezpieczne 100 pkt ustawiam dabel 10 i czwarta lotka koncze spokojnie jest 50% sukcesu :D
Drugi leg Ja zaczynam i znow jest ekstra, kuje, maszyna gra ale i Maciek gra zajebiscie bardzo dobra gra z obu stron :!: Ustawiamy dabla ,ale Maciek pewnie kuje go przede mna
Decydujacy trzeci leg Maciek zaczyna znow mocno maszyna gra ale o dziwo ja sie trzymam rowno za nim, nie widac faworyta do wygrania tego lega dochodzimy do dabla Maciek 16 singiel,8 singiel 4 opona uffff ja dabel 6 pierwsza lotka opona , opona i trzecia jest maszyna gra ja radocha druzyna radocha Maciek smutny :D i troche zdziwiony ze go ogralem :shock:
3:1 dla nas
Pierwszy tim Mariusz i Sylwek & Kolo i ja i wiemy ze musi sie to skaczyc dla nas Zaczynamy dobrze ale panowie z Łowica graja spokojnie troszke gorzej od nas :!: Pierwszy konczyc moze Kolo ustawia dabel 7 i rzezbi go okrutnie ja Blokuje Mariusza ktory ma juz ustawionego dabel 1 ustawiam 16 i zaczynam rzezbic :cry: Sylwek schodzi i umozliwia konczenie Mariuszowi ktory kuje pierwsza lotka 1 :cry: Przegrywamy lega ale nie przejmujemy sie tym
Zaczynamy ostro ale to co zagral w tym legu Mariusz zaskoczylo nas piekne zejscia ustawil dabla i bez zadnych historii panowie z Łowicza ogrywaja nas 2:0 Pierwsza nasza porazka w timach w lidze :cry:
3:2 prowadzimy
Drugi tim JAcek i Maciek & Viola i Jacek
Chlopaki z Łowicza zaczynaja ostro odskakuja od naszej pary na 200 pkt kontroluja gre do konca lega i pewnie wygrywaja go
W drugim legu nareszcie cos sie ruszylo Viola ladnie kuje 20 jacek wali 19 :lol: a chlopaki z Lega zwolnili chyba troche sie nie spodziewali takiej gry w naszym wykonaniu :D Nasi odskakuja w koncowce na 100 pkt i zaczynaja rzezbic a ja zaczynam wyrywac moje ostatnie pozostalosci wlosow :D Z dabla nic nie wyszlo srodki Jacek kuje blizej i jest 1:1
Decydujacy leg wyrownany nasi pewnie graja ale i chlopaki z lega nie daja nam odskoczyc Obydwie druzyny schodza na dabla i wtedy Jacek nasz Jacus w 12 rundzie 2 lotka wali dabel 16 jest wybuch radosci 4:2 dla nas pierwsza wygrana w lidze Jacka i Violi i to w jakim waznym meczu :!: :!: :!:
4:2 i Mariusz kontra Viola
Viola zaczela wreszcie grac super zejsca co Mariuszowi podcielo skrzydla Viola ustawia dabel 16 i w 14 rundzie trafia :D
Drugi leg juz wyrównany dobra gra z obu stron od 10 rundy zaczyna sie rzezba Viola 16 i Mariusz 16 Viola rzuca opona ,opona i jest wrzeszcze jest Violka wygrala NIE wydawalo mi sie :D wszyscy zlewaja ze mnie :oops: Mariusz w kolejnych trzech lotkach trafia i jest 1:1 :cry:
Trzeci leg Viola troszke siadla co skrzetnie wykorzystal Mariusz i wygrywa 2:1
nadal prowadzimy 4:3 :D
Kolejny pojedynek Sylwek kontra Jacek Panowie pierwszego lega grali spokojnie w koncowce do glosu doszedl Jacek ustawil dabla 18 i 4 lotka trafil Wybuch radosci 1:0
w kolejnym legu znowu wyrownana gra i rzezba na koniec lega z ktorej zwyciesko wychodzi Sylwek 1:1
W powietrzu bylo czuc narastajace emocje Decydujacu leg Jacek gra swietnie pewne zejscia na 19 ,17 i 20 pozwalaja mu odskoczyc ustawia dabla i zaczyna rzezbe Sylwek go dochodzi i tez rzezba Jacek ustawia dabel 11 i 3 lotka jest jest jest :!: :!: :!: 2:1dla Jacka ktory ginie w usciskach Kola jest podrzuczany jak piorko do gory :!: :!: :!: 5:3 Mamy juz minimum remis Panowie z Łowicza przecierali oczy ze zdziwienia :shock:
przedostatni mecz Jacek Lebioda i ja
Jestem zdenerwowany i bardzo skupiony ciekaw jestem jakie mialem cisnienie :D
Zaczynamy spokojnie ale Jacek odskakuje na 100 pkt ja nic nie moge rzucic Jacek dochodzi do dabla i rzezba ja powoli schodze
Jacek ustawia dabel 6 i rzezbi a ja dabel 15 i gdy go celuje rece lataja mi strasznie jak alkoholikowi :oops: Jacek w koncu 8 lotka trafia dabel 6 i jest 1:0 dla niego
Drugi leg to juz calkowita dominacja Jacka
Katastrofalna moja gra :!: Jacek w 7 rundzie kuje 135 i perwsza lotka dabel 20 Wybuch radosci u gospodazy Ja smutny czulem sie jakby umarł mi ktos bliski :cry:
5:4 i ostatni mecz Maciek Turski i Kolodziejski Michal
W klubie zapanowala cisza cisza przed buza :!: :!: :!:
Panowie zaczynaja dosyc spokojnie gra bardzo wyrownana w koncowce odskakuje Kolo ustawia dabla i zaczyna rzezbe Maciek go dochodzi i takrze rzeba :D w koncu srodki Pierwszy Kolo rzyca i centralnie w oko byka Jesttttttttttt wyjmuje lotke rzut Macka jedna dziura od srodka Jest Jest Jest 1:0 Kolo
Drugi leg i znow bardzo wyrownana gra widac po rzutach chlopakow ze odczuwaja bardzo duza presje wyniku :!: :!: :!: Poraz kolejny decyduja srodki Tym razem pierwszy Maciek kuje 25 podchodzi Kolo dlugo celuje celuje rzut i 25 Poraz kolejny Maciek rzuca i znow trafia 25 Kolo zaczyna znow dlugo celowac rzuca 5 dziur od srodka :cry:
Decydujacy leg o losach calego spotkania zaczynaja chlopaki ostro maszyna gra bardzo wyrownany leg w ktorym w koncowce Maciek ustawia dabel 16 Kolo w kolejnych 2 rzutach ma tez dabel 16 rzuca trzeci raz pudlo :cry: Wielka szansa dla Macka 1 lotka trafia singlowa16 a druga dabel 16 fura :D Rzuca 3 lotka z calej sily w maszyne :shock: Lotka rostrzaskuje sie w drobne kawalki :roll: :shock: :roll:
Kolo jakby troche przestraszony podchodzi i zaczyna rzucac dabla 16 i wszystkie 3 lotki w opone :cry: Maciek poskladal lotke rzucil 16 singla 8 singla i trzecia trafil dabel 4 Wielka radosc w obozie gospodarzy wyciagneli 5:5
My troszke smutni bo byla szansa wywiezc 3 pkt z Łowicza ale i 2 pkt tez sie przydadza :!: :!: :!:
Dziekujemy Legowi Łowicz za wspaniala gre i za wielkie emocje dodam ze rownolegle do naszej gry w telewizji odbywal sie Konkursk Skokow w Zakopanym i nie bylo osoby w pubie ktora nie patrzyla na nasza gre :!: :!: :!:
 
 
 
Banan 
dziedzicPruski



Drużyna: Matka siedzi z tyłu!
Pomógł: 2 razy
Wiek: 48
Dołączył: 02 Cze 2003
Posty: 1335
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Sty 18, 2004 6:49 pm   

I Ty to wszystko z pamięci? :shock: :shock: :shock:
 
 
 
Wielebniak 
Łyżwiarz :)



Drużyna: Matka Siedzi Z Tyłu
Pomógł: 2 razy
Wiek: 46
Dołączył: 29 Wrz 2003
Posty: 1171
Skąd: Dunboyne
Wysłany: Nie Sty 18, 2004 7:28 pm   

Dzieki LEG-owi za przyjęcie. Wielkie dzięki dla naszych kibiców kochanych :D , ale Mańka więcej nie bierzemy, bo wyzarł całe ciasto..... i orzeszki.....
 
 
 
Pendzel76 
WIDZEW ŁÓDŹ



Drużyna: Matka siedzi z tylu
Wiek: 47
Dołączył: 01 Lis 2003
Posty: 1107
Skąd: Łódź-Zarzewek
Wysłany: Nie Sty 18, 2004 7:43 pm   

Troche z pamieci i mala sciage mialem :P
 
 
 
Wielebniak 
Łyżwiarz :)



Drużyna: Matka Siedzi Z Tyłu
Pomógł: 2 razy
Wiek: 46
Dołączył: 29 Wrz 2003
Posty: 1171
Skąd: Dunboyne
Wysłany: Nie Sty 18, 2004 10:37 pm   Re: NIE TAKI DIABEŁ STRASZNY!!!LEG ŁOWICZ 5:5 C.D.C NADZIEJA

Pendzel76 napisał/a:

Kolejny pojedynek Sylwek kontra Jacek Panowie pierwszego lega grali spokojnie w koncowce do glosu doszedl Jacek ustawil dabla 18 i 4 lotka trafil Wybuch radosci 1:0
w kolejnym legu znowu wyrownana gra i rzezba na koniec lega z ktorej zwyciesko wychodzi Sylwek 1:1
W powietrzu bylo czuc narastajace emocje Decydujacu leg Jacek gra swietnie pewne zejscia na 19 ,17 i 20 pozwalaja mu odskoczyc ustawia dabla i zaczyna rzezbe Sylwek go dochodzi i tez rzezba Jacek ustawia dabel 11 i 3 lotka jest jest jest :!: :!: :!: 2:1dla Jacka ktory ginie w usciskach Kola jest podrzuczany jak piorko do gory :!: :!: :!: 5:3 Mamy juz minimum remis Panowie z Łowicza przecierali oczy ze zdziwienia :shock:


Małe sprostowanie. W pierwszym legu wystawiłem i rzuciłem D11 a w trzecim D18 :D a nie odwrotnie :D
 
 
 
CzarekMichał 



Drużyna: Matka siedzi z tyłu
Tarcza: Bull's Focus
Lotki: Target Sport90 - Excel 22g
Pomógł: 14 razy
Wiek: 48
Dołączył: 26 Lis 2002
Posty: 4703
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Sty 18, 2004 11:42 pm   

Dzięki za super relację :) Warto było poczekać.
Wyniki i tabele już są na stronie:
http://www.dartfoto.com/i...yniki&kolejka=7
Same remisy prawie, Maciek miał nosa w typerze 8)
 
 
 
MTMats 



Drużyna: ŁKD "LEG"
Wiek: 56
Dołączył: 05 Paź 2003
Posty: 308
Skąd: Sunsvall
Wysłany: Pon Sty 19, 2004 12:43 am   

No naprawdę relacja pełen profs.
Dzięki , jeszcze raz dzięki za mecz , co to były za emocje uuuffffffff .
Dodam tylko że graliśmy bez naszego podstawowego zawodnika Artka Siekierskiego ale Jacek Lebioda w pełni wywiązał się z zadania zastąpienia go w podstawowym składzie i tak naprawdę dzięki jego wygranej z Pendzlem udało nam się zremisować z Nadzieją .


Leg pozdrawia Nadzieję [/list]
 
 
 
Pendzel76 
WIDZEW ŁÓDŹ



Drużyna: Matka siedzi z tylu
Wiek: 47
Dołączył: 01 Lis 2003
Posty: 1107
Skąd: Łódź-Zarzewek
Wysłany: Pon Sty 19, 2004 9:04 am   

Dziekuje dziekuje
 
 
 
Jedrus 


Drużyna: Matka siedzi z tyłu
Lotki: Harrows 18 g
Wiek: 43
Dołączył: 22 Lis 2003
Posty: 538
Skąd: z Olechowa :-)
Wysłany: Pon Sty 19, 2004 9:31 am   

Gratulacje !! !!
Ale szkoda ze nie byłem z Wami !
Z tego co napisał Grzes to musiało byc EXTRA ! :D
Postaram sie juz zadnego meczu z Nadzieją nie oposcic
wysciskam was dzis na treningu !
Pozdrawiam juz z łodzi ! :-)
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group