DART - zdjęcia Strona Główna DART - zdjęcia
Witamy na forum dyskusyjnym wszystkich miłośników darta niezależnie od miejsca zamieszkania, przynależności klubowej, organizacyjnej, itp.
Zarejestruj się i dyskutuj z nami.


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat

Poprzedni temat «» Następny temat
PUCHAR POLSKI -WIELKOPOLSKA- RYDZYNA k.LESZNA 11-12.01.2014
Autor Wiadomość
-młody- 


Tarcza: Winmau Blade IV
Lotki: Winmau Testament 24g
Wiek: 32
Dołączył: 07 Sty 2009
Posty: 334
Skąd: Serby City
Wysłany: Sob Gru 21, 2013 3:10 pm   

31. Rafał Piotrowski Norwegia ( Sercem Serby City )
Ty kur...a w dowód popatrz a nie mi tu jakąś norwegią podjeżdżasz ty... ty... wieśniaku ty :)
 
 
 
mir@s 



Tarcza: TARGET PRO play
Lotki: Harrows Nemesis 18 gr. Unicorn T90 23gr.
Pomógł: 3 razy
Dołączył: 05 Lut 2009
Posty: 403
Skąd: Głogów
Wysłany: Sob Gru 21, 2013 5:14 pm   

-młody- napisał/a:
31. Rafał Piotrowski Norwegia ( Sercem Serby City )
Ty kur...a w dowód popatrz a nie mi tu jakąś norwegią podjeżdżasz ty... ty... wieśniaku ty :)


to żeś młody poleciał :D :D :D
 
 
 
Bartek_C 


Pomógł: 1 raz
Wiek: 37
Dołączył: 18 Gru 2013
Posty: 146
Skąd: Warszawa
Wysłany: Śro Gru 25, 2013 11:46 pm   

PANIE:
1. Agnieszka Łęga - Police
2. Asia Kubowicz - Warszawa
3.

PANOWIE;

1. PIOTR ROCHMANKOWSKI LESZNO
2. DANIEL MAKIEWICZ -LESZNO
3. Adam Kwiecień WIERUSZÓW
4. Adam Glapiak - Leszno
5. Grzegorz Mróz -Leszno
6. Klaudiusz Stachowiak - Leszno
7. Bartosz Derwich - Jarocin
8. Paweł Osiełkowski - Jarocin
9. Paweł Cykman - Leszno
10. Patryk Żabka
11. Dominik Szymkowiak-Leszno
12. Piotr Łęga - Police
13. Cieślak Sławomir - Głogów
14. Sobczyński Bartosz - Poznań
15. Michał Matuszewski -Leszno
16. Tomek Szakal Krause -Lubin-Poznań
17. Maciej Petera - Serby City
18. Krzysztof Gontarewicz - Zielona Góra
19. Tadeusz Rybka - JG
20. Przemek Szlachetka -Leszno
21. Grypczyński Marek - Śrem
22. Paweł Siwiec - Gdańsk
23. Krzysztof Chmielewski - Gdańsk
24. Tomasz Milewczyk - Gdańsk
25. Ryszard Kotliński - Zbychowo
26. Łukasz Kopania - Gdańsk
27. Krzysztof Konkol - Gdynia
28. Paweł Siemaszko - Gdynia
29.Tomasz Rochmankowski - Leszno
30.Roman Radojewski-Pudliszki
31. Rafał Piotrowski Norwegia ( Sercem Serby City )
32. Mirosław Sieroń - Głogów
33.Piekut Tomasz-Poznań-Szczecin
34. Caliński Kamil - Warszawa
35. Bartek Caliński - j.w.
36. Marek Kubowicz - j.w.
 
 
Bartek_C 


Pomógł: 1 raz
Wiek: 37
Dołączył: 18 Gru 2013
Posty: 146
Skąd: Warszawa
Wysłany: Śro Gru 25, 2013 11:57 pm   

Lista Turniej Masters-otwarta
1.Piotr Rochmankowski
2. Grzegorz Mróz
3. Bartosz Caliński
4. Marek Kubowicz
5. Asia Kubowicz
6. Kamil Caliński
 
 
StachuNo 


Drużyna: SL Pleszew
Lotki: barówki
Dołączył: 15 Sty 2012
Posty: 634
Skąd: Pleszew
Wysłany: Wto Gru 31, 2013 2:53 pm   

1. Agnieszka Łęga - Police
2. Asia Kubowicz - Warszawa
3.Katarzyna Grocholska - Pleszew

PANOWIE;

1. PIOTR ROCHMANKOWSKI LESZNO
2. DANIEL MAKIEWICZ -LESZNO
3. Adam Kwiecień WIERUSZÓW
4. Adam Glapiak - Leszno
5. Grzegorz Mróz -Leszno
6. Klaudiusz Stachowiak - Leszno
7. Bartosz Derwich - Jarocin
8. Paweł Osiełkowski - Jarocin
9. Paweł Cykman - Leszno
10. Patryk Żabka
11. Dominik Szymkowiak-Leszno
12. Piotr Łęga - Police
13. Cieślak Sławomir - Głogów
14. Sobczyński Bartosz - Poznań
15. Michał Matuszewski -Leszno
16. Tomek Szakal Krause -Lubin-Poznań
17. Maciej Petera - Serby City
18. Krzysztof Gontarewicz - Zielona Góra
19. Tadeusz Rybka - JG
20. Przemek Szlachetka -Leszno
21. Grypczyński Marek - Śrem
22. Paweł Siwiec - Gdańsk
23. Krzysztof Chmielewski - Gdańsk
24. Tomasz Milewczyk - Gdańsk
25. Ryszard Kotliński - Zbychowo
26. Łukasz Kopania - Gdańsk
27. Krzysztof Konkol - Gdynia
28. Paweł Siemaszko - Gdynia
29.Tomasz Rochmankowski - Leszno
30.Roman Radojewski-Pudliszki
31. Rafał Piotrowski Norwegia ( Sercem Serby City )
32. Mirosław Sieroń - Głogów
33.Piekut Tomasz-Poznań-Szczecin
34. Caliński Kamil - Warszawa
35. Bartek Caliński - j.w.
36. Marek Kubowicz - j.w.
37. Maciej Nowak - Pleszew
38. Jakub Koralewski - Pleszew
39. Kamil Stanisławski - Pleszew
40. Stanisław Nowak - Pleszew
 
 
Junior100 



Lotki: Unicorn 24g
Wiek: 45
Dołączył: 11 Sie 2009
Posty: 94
Skąd: ZG
Wysłany: Czw Sty 02, 2014 11:18 am   

1. Agnieszka Łęga - Police
2. Asia Kubowicz - Warszawa
3.Katarzyna Grocholska - Pleszew

PANOWIE;

1. PIOTR ROCHMANKOWSKI LESZNO
2. DANIEL MAKIEWICZ -LESZNO
3. Adam Kwiecień WIERUSZÓW
4. Adam Glapiak - Leszno
5. Grzegorz Mróz -Leszno
6. Klaudiusz Stachowiak - Leszno
7. Bartosz Derwich - Jarocin
8. Paweł Osiełkowski - Jarocin
9. Paweł Cykman - Leszno
10. Patryk Żabka
11. Dominik Szymkowiak-Leszno
12. Piotr Łęga - Police
13. Cieślak Sławomir - Głogów
14. Sobczyński Bartosz - Poznań
15. Michał Matuszewski -Leszno
16. Tomek Szakal Krause -Lubin-Poznań
17. Maciej Petera - Serby City
18. Krzysztof Gontarewicz - Zielona Góra
19. Tadeusz Rybka - JG
20. Przemek Szlachetka -Leszno
21. Grypczyński Marek - Śrem
22. Paweł Siwiec - Gdańsk
23. Krzysztof Chmielewski - Gdańsk
24. Tomasz Milewczyk - Gdańsk
25. Ryszard Kotliński - Zbychowo
26. Łukasz Kopania - Gdańsk
27. Krzysztof Konkol - Gdynia
28. Paweł Siemaszko - Gdynia
29.Tomasz Rochmankowski - Leszno
30.Roman Radojewski-Pudliszki
31. Rafał Piotrowski Norwegia ( Sercem Serby City )
32. Mirosław Sieroń - Głogów
33.Piekut Tomasz-Poznań-Szczecin
34. Caliński Kamil - Warszawa
35. Bartek Caliński - j.w.
36. Marek Kubowicz - j.w.
37. Maciej Nowak - Pleszew
38. Jakub Koralewski - Pleszew
39. Kamil Stanisławski - Pleszew
40. Stanisław Nowak - Pleszew
41. Tomasz Mikołajczyk - ZG
42. Tomasz Przyłębski - ZG
 
 
olowek 



Tarcza: WB4
Lotki: Winmau Assault 24g
Dołączył: 19 Sty 2012
Posty: 25
Skąd: Głogów
Wysłany: Sob Sty 04, 2014 12:35 pm   

1. Agnieszka Łęga - Police
2. Asia Kubowicz - Warszawa
3.Katarzyna Grocholska - Pleszew

PANOWIE;

1. PIOTR ROCHMANKOWSKI LESZNO
2. DANIEL MAKIEWICZ -LESZNO
3. Adam Kwiecień WIERUSZÓW
4. Adam Glapiak - Leszno
5. Grzegorz Mróz -Leszno
6. Klaudiusz Stachowiak - Leszno
7. Bartosz Derwich - Jarocin
8. Paweł Osiełkowski - Jarocin
9. Paweł Cykman - Leszno
10. Patryk Żabka
11. Dominik Szymkowiak-Leszno
12. Piotr Łęga - Police
13. Cieślak Sławomir - Głogów
14. Sobczyński Bartosz - Poznań
15. Michał Matuszewski -Leszno
16. Tomek Szakal Krause -Lubin-Poznań
17. Maciej Petera - Serby City
18. Krzysztof Gontarewicz - Zielona Góra
19. Tadeusz Rybka - JG
20. Przemek Szlachetka -Leszno
21. Grypczyński Marek - Śrem
22. Paweł Siwiec - Gdańsk
23. Krzysztof Chmielewski - Gdańsk
24. Tomasz Milewczyk - Gdańsk
25. Ryszard Kotliński - Zbychowo
26. Łukasz Kopania - Gdańsk
27. Krzysztof Konkol - Gdynia
28. Paweł Siemaszko - Gdynia
29.Tomasz Rochmankowski - Leszno
30.Roman Radojewski-Pudliszki
31. Rafał Piotrowski Norwegia ( Sercem Serby City )
32. Mirosław Sieroń - Głogów
33.Piekut Tomasz-Poznań-Szczecin
34. Caliński Kamil - Warszawa
35. Bartek Caliński - j.w.
36. Marek Kubowicz - j.w.
37. Maciej Nowak - Pleszew
38. Jakub Koralewski - Pleszew
39. Kamil Stanisławski - Pleszew
40. Stanisław Nowak - Pleszew
41. Tomasz Mikołajczyk - ZG
42. Tomasz Przyłębski - ZG
43. Grzegorz Kasprzyszak-Głogów
 
 
himek 


Dołączył: 13 Mar 2011
Posty: 5
Skąd: Zielona Góra
Wysłany: Pon Sty 06, 2014 10:38 am   

1. Agnieszka Łęga - Police
2. Asia Kubowicz - Warszawa
3.Katarzyna Grocholska - Pleszew

PANOWIE;

1. PIOTR ROCHMANKOWSKI LESZNO
2. DANIEL MAKIEWICZ -LESZNO
3. Adam Kwiecień WIERUSZÓW
4. Adam Glapiak - Leszno
5. Grzegorz Mróz -Leszno
6. Klaudiusz Stachowiak - Leszno
7. Bartosz Derwich - Jarocin
8. Paweł Osiełkowski - Jarocin
9. Paweł Cykman - Leszno
10. Patryk Żabka
11. Dominik Szymkowiak-Leszno
12. Piotr Łęga - Police
13. Cieślak Sławomir - Głogów
14. Sobczyński Bartosz - Poznań
15. Michał Matuszewski -Leszno
16. Tomek Szakal Krause -Lubin-Poznań
17. Maciej Petera - Serby City
18. Krzysztof Gontarewicz - Zielona Góra
19. Tadeusz Rybka - JG
20. Przemek Szlachetka -Leszno
21. Grypczyński Marek - Śrem
22. Paweł Siwiec - Gdańsk
23. Krzysztof Chmielewski - Gdańsk
24. Tomasz Milewczyk - Gdańsk
25. Ryszard Kotliński - Zbychowo
26. Łukasz Kopania - Gdańsk
27. Krzysztof Konkol - Gdynia
28. Paweł Siemaszko - Gdynia
29.Tomasz Rochmankowski - Leszno
30.Roman Radojewski-Pudliszki
31. Rafał Piotrowski Norwegia ( Sercem Serby City )
32. Mirosław Sieroń - Głogów
33.Piekut Tomasz-Poznań-Szczecin
34. Caliński Kamil - Warszawa
35. Bartek Caliński - j.w.
36. Marek Kubowicz - j.w.
37. Maciej Nowak - Pleszew
38. Jakub Koralewski - Pleszew
39. Kamil Stanisławski - Pleszew
40. Stanisław Nowak - Pleszew
41. Tomasz Mikołajczyk - ZG
42. Tomasz Przyłębski - ZG
43. Grzegorz Kasprzyszak-Głogów
44. Dariusz Marciniak - Zielona Góra
45. Szymon Dejnega - Zielona Góra
 
 
ROCHU P 


Drużyna: .........
Tarcza: harows
Lotki: kiepskie :)
Wiek: 40
Dołączył: 01 Wrz 2011
Posty: 220
Skąd: Leszno
Wysłany: Wto Sty 07, 2014 7:38 pm   

1. Agnieszka Łęga - Police
2. Asia Kubowicz - Warszawa
3.Katarzyna Grocholska - Pleszew

PANOWIE;

1. PIOTR ROCHMANKOWSKI LESZNO
2. DANIEL MAKIEWICZ -LESZNO
3. Adam Kwiecień WIERUSZÓW
4. Adam Glapiak - Leszno
5. Grzegorz Mróz -Leszno
6. Klaudiusz Stachowiak - Leszno
7. Bartosz Derwich - Jarocin
8. Paweł Osiełkowski - Jarocin
9. Paweł Cykman - Leszno
10. Patryk Żabka
11. Dominik Szymkowiak-Leszno
12. Piotr Łęga - Police
13. Cieślak Sławomir - Głogów
14. Sobczyński Bartosz - Poznań
15. Michał Matuszewski -Leszno
16. Tomek Szakal Krause -Lubin-Poznań
17. Maciej Petera - Serby City
18. Krzysztof Gontarewicz - Zielona Góra
19. Tadeusz Rybka - JG
20. Przemek Szlachetka -Leszno
21. Grypczyński Marek - Śrem
22. Paweł Siwiec - Gdańsk
23. Krzysztof Chmielewski - Gdańsk
24. Tomasz Milewczyk - Gdańsk
25. Ryszard Kotliński - Zbychowo
26. Łukasz Kopania - Gdańsk
27. Krzysztof Konkol - Gdynia
28. Paweł Siemaszko - Gdynia
29.Tomasz Rochmankowski - Leszno
30.Roman Radojewski-Pudliszki
31. Rafał Piotrowski Norwegia ( Sercem Serby City )
32. Mirosław Sieroń - Głogów
33.Piekut Tomasz-Poznań-Szczecin
34. Caliński Kamil - Warszawa
35. Bartek Caliński - j.w.
36. Marek Kubowicz - j.w.
37. Maciej Nowak - Pleszew
38. Jakub Koralewski - Pleszew
39. Kamil Stanisławski - Pleszew
40. Stanisław Nowak - Pleszew
41. Tomasz Mikołajczyk - ZG
42. Tomasz Przyłębski - ZG
43. Grzegorz Kasprzyszak-Głogów
44. Dariusz Marciniak - Zielona Góra
45. Szymon Dejnega - Zielona Góra
46. Rafał Biernacki
47. Tytus Kanik
 
 
 
ROCHU P 


Drużyna: .........
Tarcza: harows
Lotki: kiepskie :)
Wiek: 40
Dołączył: 01 Wrz 2011
Posty: 220
Skąd: Leszno
Wysłany: Wto Sty 07, 2014 7:44 pm   

turniej Masters:
1.Piotr Rochmankowski
2. Grzegorz Mróz
3. Bartosz Caliński
4. Marek Kubowicz
5. Asia Kubowicz
6. Kamil Caliński
7. Rafał Biernacki
8. Tytus Kanik
9.Tomasz Mikołajczak
Ostatnio zmieniony przez ROCHU P Śro Sty 08, 2014 8:59 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
ROCHU P 


Drużyna: .........
Tarcza: harows
Lotki: kiepskie :)
Wiek: 40
Dołączył: 01 Wrz 2011
Posty: 220
Skąd: Leszno
Wysłany: Wto Sty 07, 2014 8:25 pm   

Puchar Polski Rydzyna
Dodatkowe informacje.
Nocleg 180 za pokój 2 osobowy ze śniadaniem ,
Turniej Masters rozegrany tylko i wyłącznie przy udziale 16 zawodników
16 UCZESTNIKÓW-wpisowe 50 zł )
SPONSOREM TURNIEJU MASTERS JEST MB PHARMA

I MIEJSCE 450 + niespodzianka + puchar
II MIEJSCE 250 +puchar
III MIEJSCE 2 X 100 ZŁ+ medal
NAJLEPSZA KOBIETA SZAMPAN + 50 zł+ pucharek )
Sobota –pierwszy turniej Pucharu Polski start 14.00 (zapisy do 13.30) wpisowe 30zł
Panowie
I miejsce 250+ Voucher podarunkowy dla dwóch osób na romantyczny weekend w Polsce
ufundowany przez
Biuro Podróży Kompas Travel
+ puchar +zestaw tarcza +szafka unicorn ufundowana przez dart-mp Mariusz Paul
II 150zł + puchar
III x 2 -75zł + pucharek
V-VIII 4 X 30zł + medal
Panie –start 16.00
I miejsce 100 + pucharek
II 50 + pucharek
III 25ZŁ + DYPLOM x 2

Niedziela –pierwszy turniej Pucharu Polski start 11.00 (zapisy do 10.30) wpisowe 30zł
Panowie
I miejsce 250+ voucher na weekend dla dwóch osób w hotel Eden Rydzyna ufundowany przez
Restauracja i hotel Eden + puchar
II 150zł + puchar
III x 2 -75zł + pucharek
V-VIII 4 X 30zł + medal
Panie start -13.00
I miejsce 100 + pucharek
II 50 + pucharek
III 25ZŁ + DYPLOM x 2

będą także nagrody losowane dla uczestników ufundowane przez Eden green&spa
,wszystkich serdecznie ZAPRASZAMY
Ostatnio zmieniony przez ROCHU P Wto Sty 07, 2014 10:19 pm, w całości zmieniany 4 razy  
 
 
 
PIECIA 


Drużyna: Sedina/Partner
Tarcza: Bull's Shark Pro
Lotki: Tony O'Shea "Stone"24gr
Pomógł: 1 raz
Wiek: 38
Dołączył: 16 Paź 2010
Posty: 335
Skąd: Police
Wysłany: Wto Sty 07, 2014 8:43 pm   

Piter podaj jeszcze system grania (dziś już drugie pytanie takie dostałem).
Będą grupy? czy od razu KO?
 
 
ROCHU P 


Drużyna: .........
Tarcza: harows
Lotki: kiepskie :)
Wiek: 40
Dołączył: 01 Wrz 2011
Posty: 220
Skąd: Leszno
Wysłany: Wto Sty 07, 2014 8:53 pm   

Miła informacja dla zwycięzcy turnieju Pucharu Polski firma dart-mp Mariusz Paul ufundował
zestaw Tarcza + szafka unicorn Phil Taylor.
Serdecznie zapraszamy do zapisów.
 
 
 
ROCHU P 


Drużyna: .........
Tarcza: harows
Lotki: kiepskie :)
Wiek: 40
Dołączył: 01 Wrz 2011
Posty: 220
Skąd: Leszno
Wysłany: Wto Sty 07, 2014 9:04 pm   

Co do turnieju Master mamy 8 uczestników,ten turniej zostanie rozegrany tylko i wyłącznie wtedy gdy będziemy mieli pełną 16tkę .
Ten turniej rozgrywamy od pierwszego meczu systemem K.O. do 3 wygranych legów po sam finał.

System rozgrywania turnieju Pucharu Polski -
od początku turnieju obowiązuje system K.O.
do 64- zawodników gramy 2 sety-set do 3 wygranych legów (czyli best of 5)
powyżej 64 -zawodników gramy 2 sety do 2 wygranych legów (czyli best of 3)

w razie pytań jak coś jest nie zrozumiałe proszę na maila
info@exssport.pl
 
 
 
ROCHU P 


Drużyna: .........
Tarcza: harows
Lotki: kiepskie :)
Wiek: 40
Dołączył: 01 Wrz 2011
Posty: 220
Skąd: Leszno
Wysłany: Śro Sty 08, 2014 8:59 am   

turniej Masters:
1.Piotr Rochmankowski
2. Grzegorz Mróz
3. Bartosz Caliński
4. Marek Kubowicz
5. Asia Kubowicz
6. Kamil Caliński
7. Rafał Biernacki
8. Tytus Kanik
9.Tomasz Mikołajczak
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group