PUCHAR POLSKI -WIELKOPOLSKA- RYDZYNA k.LESZNA 11-12.01.2014 |
Autor |
Wiadomość |
-młody-
Tarcza: Winmau Blade IV
Lotki: Winmau Testament 24g
Wiek: 37 Dołączył: 07 Sty 2009 Posty: 334 Skąd: Serby City
|
Wysłany: Sob Gru 21, 2013 3:10 pm
|
|
|
31. Rafał Piotrowski Norwegia ( Sercem Serby City )
Ty kur...a w dowód popatrz a nie mi tu jakąś norwegią podjeżdżasz ty... ty... wieśniaku ty |
|
|
|
|
mir@s
Tarcza: TARGET PRO play
Lotki: Harrows Nemesis 18 gr. Unicorn T90 23gr.
Pomógł: 3 razy Dołączył: 05 Lut 2009 Posty: 403 Skąd: Głogów
|
Wysłany: Sob Gru 21, 2013 5:14 pm
|
|
|
-młody- napisał/a: | 31. Rafał Piotrowski Norwegia ( Sercem Serby City )
Ty kur...a w dowód popatrz a nie mi tu jakąś norwegią podjeżdżasz ty... ty... wieśniaku ty |
to żeś młody poleciał |
|
|
|
|
Bartek_C
Pomógł: 1 raz Wiek: 42 Dołączył: 18 Gru 2013 Posty: 146 Skąd: Warszawa
|
Wysłany: Śro Gru 25, 2013 11:46 pm
|
|
|
PANIE:
1. Agnieszka Łęga - Police
2. Asia Kubowicz - Warszawa
3.
PANOWIE;
1. PIOTR ROCHMANKOWSKI LESZNO
2. DANIEL MAKIEWICZ -LESZNO
3. Adam Kwiecień WIERUSZÓW
4. Adam Glapiak - Leszno
5. Grzegorz Mróz -Leszno
6. Klaudiusz Stachowiak - Leszno
7. Bartosz Derwich - Jarocin
8. Paweł Osiełkowski - Jarocin
9. Paweł Cykman - Leszno
10. Patryk Żabka
11. Dominik Szymkowiak-Leszno
12. Piotr Łęga - Police
13. Cieślak Sławomir - Głogów
14. Sobczyński Bartosz - Poznań
15. Michał Matuszewski -Leszno
16. Tomek Szakal Krause -Lubin-Poznań
17. Maciej Petera - Serby City
18. Krzysztof Gontarewicz - Zielona Góra
19. Tadeusz Rybka - JG
20. Przemek Szlachetka -Leszno
21. Grypczyński Marek - Śrem
22. Paweł Siwiec - Gdańsk
23. Krzysztof Chmielewski - Gdańsk
24. Tomasz Milewczyk - Gdańsk
25. Ryszard Kotliński - Zbychowo
26. Łukasz Kopania - Gdańsk
27. Krzysztof Konkol - Gdynia
28. Paweł Siemaszko - Gdynia
29.Tomasz Rochmankowski - Leszno
30.Roman Radojewski-Pudliszki
31. Rafał Piotrowski Norwegia ( Sercem Serby City )
32. Mirosław Sieroń - Głogów
33.Piekut Tomasz-Poznań-Szczecin
34. Caliński Kamil - Warszawa
35. Bartek Caliński - j.w.
36. Marek Kubowicz - j.w. |
|
|
|
|
Bartek_C
Pomógł: 1 raz Wiek: 42 Dołączył: 18 Gru 2013 Posty: 146 Skąd: Warszawa
|
Wysłany: Śro Gru 25, 2013 11:57 pm
|
|
|
Lista Turniej Masters-otwarta
1.Piotr Rochmankowski
2. Grzegorz Mróz
3. Bartosz Caliński
4. Marek Kubowicz
5. Asia Kubowicz
6. Kamil Caliński |
|
|
|
|
StachuNo
Drużyna: SL Pleszew
Lotki: barówki
Dołączył: 15 Sty 2012 Posty: 1152 Skąd: Pleszew
|
Wysłany: Wto Gru 31, 2013 2:53 pm
|
|
|
1. Agnieszka Łęga - Police
2. Asia Kubowicz - Warszawa
3.Katarzyna Grocholska - Pleszew
PANOWIE;
1. PIOTR ROCHMANKOWSKI LESZNO
2. DANIEL MAKIEWICZ -LESZNO
3. Adam Kwiecień WIERUSZÓW
4. Adam Glapiak - Leszno
5. Grzegorz Mróz -Leszno
6. Klaudiusz Stachowiak - Leszno
7. Bartosz Derwich - Jarocin
8. Paweł Osiełkowski - Jarocin
9. Paweł Cykman - Leszno
10. Patryk Żabka
11. Dominik Szymkowiak-Leszno
12. Piotr Łęga - Police
13. Cieślak Sławomir - Głogów
14. Sobczyński Bartosz - Poznań
15. Michał Matuszewski -Leszno
16. Tomek Szakal Krause -Lubin-Poznań
17. Maciej Petera - Serby City
18. Krzysztof Gontarewicz - Zielona Góra
19. Tadeusz Rybka - JG
20. Przemek Szlachetka -Leszno
21. Grypczyński Marek - Śrem
22. Paweł Siwiec - Gdańsk
23. Krzysztof Chmielewski - Gdańsk
24. Tomasz Milewczyk - Gdańsk
25. Ryszard Kotliński - Zbychowo
26. Łukasz Kopania - Gdańsk
27. Krzysztof Konkol - Gdynia
28. Paweł Siemaszko - Gdynia
29.Tomasz Rochmankowski - Leszno
30.Roman Radojewski-Pudliszki
31. Rafał Piotrowski Norwegia ( Sercem Serby City )
32. Mirosław Sieroń - Głogów
33.Piekut Tomasz-Poznań-Szczecin
34. Caliński Kamil - Warszawa
35. Bartek Caliński - j.w.
36. Marek Kubowicz - j.w.
37. Maciej Nowak - Pleszew
38. Jakub Koralewski - Pleszew
39. Kamil Stanisławski - Pleszew
40. Stanisław Nowak - Pleszew |
|
|
|
|
Junior100
Lotki: Unicorn 24g
Wiek: 49 Dołączył: 11 Sie 2009 Posty: 94 Skąd: ZG
|
Wysłany: Czw Sty 02, 2014 11:18 am
|
|
|
1. Agnieszka Łęga - Police
2. Asia Kubowicz - Warszawa
3.Katarzyna Grocholska - Pleszew
PANOWIE;
1. PIOTR ROCHMANKOWSKI LESZNO
2. DANIEL MAKIEWICZ -LESZNO
3. Adam Kwiecień WIERUSZÓW
4. Adam Glapiak - Leszno
5. Grzegorz Mróz -Leszno
6. Klaudiusz Stachowiak - Leszno
7. Bartosz Derwich - Jarocin
8. Paweł Osiełkowski - Jarocin
9. Paweł Cykman - Leszno
10. Patryk Żabka
11. Dominik Szymkowiak-Leszno
12. Piotr Łęga - Police
13. Cieślak Sławomir - Głogów
14. Sobczyński Bartosz - Poznań
15. Michał Matuszewski -Leszno
16. Tomek Szakal Krause -Lubin-Poznań
17. Maciej Petera - Serby City
18. Krzysztof Gontarewicz - Zielona Góra
19. Tadeusz Rybka - JG
20. Przemek Szlachetka -Leszno
21. Grypczyński Marek - Śrem
22. Paweł Siwiec - Gdańsk
23. Krzysztof Chmielewski - Gdańsk
24. Tomasz Milewczyk - Gdańsk
25. Ryszard Kotliński - Zbychowo
26. Łukasz Kopania - Gdańsk
27. Krzysztof Konkol - Gdynia
28. Paweł Siemaszko - Gdynia
29.Tomasz Rochmankowski - Leszno
30.Roman Radojewski-Pudliszki
31. Rafał Piotrowski Norwegia ( Sercem Serby City )
32. Mirosław Sieroń - Głogów
33.Piekut Tomasz-Poznań-Szczecin
34. Caliński Kamil - Warszawa
35. Bartek Caliński - j.w.
36. Marek Kubowicz - j.w.
37. Maciej Nowak - Pleszew
38. Jakub Koralewski - Pleszew
39. Kamil Stanisławski - Pleszew
40. Stanisław Nowak - Pleszew
41. Tomasz Mikołajczyk - ZG
42. Tomasz Przyłębski - ZG |
|
|
|
|
olowek
Tarcza: WB4
Lotki: Winmau Assault 24g
Dołączył: 19 Sty 2012 Posty: 25 Skąd: Głogów
|
Wysłany: Sob Sty 04, 2014 12:35 pm
|
|
|
1. Agnieszka Łęga - Police
2. Asia Kubowicz - Warszawa
3.Katarzyna Grocholska - Pleszew
PANOWIE;
1. PIOTR ROCHMANKOWSKI LESZNO
2. DANIEL MAKIEWICZ -LESZNO
3. Adam Kwiecień WIERUSZÓW
4. Adam Glapiak - Leszno
5. Grzegorz Mróz -Leszno
6. Klaudiusz Stachowiak - Leszno
7. Bartosz Derwich - Jarocin
8. Paweł Osiełkowski - Jarocin
9. Paweł Cykman - Leszno
10. Patryk Żabka
11. Dominik Szymkowiak-Leszno
12. Piotr Łęga - Police
13. Cieślak Sławomir - Głogów
14. Sobczyński Bartosz - Poznań
15. Michał Matuszewski -Leszno
16. Tomek Szakal Krause -Lubin-Poznań
17. Maciej Petera - Serby City
18. Krzysztof Gontarewicz - Zielona Góra
19. Tadeusz Rybka - JG
20. Przemek Szlachetka -Leszno
21. Grypczyński Marek - Śrem
22. Paweł Siwiec - Gdańsk
23. Krzysztof Chmielewski - Gdańsk
24. Tomasz Milewczyk - Gdańsk
25. Ryszard Kotliński - Zbychowo
26. Łukasz Kopania - Gdańsk
27. Krzysztof Konkol - Gdynia
28. Paweł Siemaszko - Gdynia
29.Tomasz Rochmankowski - Leszno
30.Roman Radojewski-Pudliszki
31. Rafał Piotrowski Norwegia ( Sercem Serby City )
32. Mirosław Sieroń - Głogów
33.Piekut Tomasz-Poznań-Szczecin
34. Caliński Kamil - Warszawa
35. Bartek Caliński - j.w.
36. Marek Kubowicz - j.w.
37. Maciej Nowak - Pleszew
38. Jakub Koralewski - Pleszew
39. Kamil Stanisławski - Pleszew
40. Stanisław Nowak - Pleszew
41. Tomasz Mikołajczyk - ZG
42. Tomasz Przyłębski - ZG
43. Grzegorz Kasprzyszak-Głogów |
|
|
|
|
himek
Dołączył: 13 Mar 2011 Posty: 5 Skąd: Zielona Góra
|
Wysłany: Pon Sty 06, 2014 10:38 am
|
|
|
1. Agnieszka Łęga - Police
2. Asia Kubowicz - Warszawa
3.Katarzyna Grocholska - Pleszew
PANOWIE;
1. PIOTR ROCHMANKOWSKI LESZNO
2. DANIEL MAKIEWICZ -LESZNO
3. Adam Kwiecień WIERUSZÓW
4. Adam Glapiak - Leszno
5. Grzegorz Mróz -Leszno
6. Klaudiusz Stachowiak - Leszno
7. Bartosz Derwich - Jarocin
8. Paweł Osiełkowski - Jarocin
9. Paweł Cykman - Leszno
10. Patryk Żabka
11. Dominik Szymkowiak-Leszno
12. Piotr Łęga - Police
13. Cieślak Sławomir - Głogów
14. Sobczyński Bartosz - Poznań
15. Michał Matuszewski -Leszno
16. Tomek Szakal Krause -Lubin-Poznań
17. Maciej Petera - Serby City
18. Krzysztof Gontarewicz - Zielona Góra
19. Tadeusz Rybka - JG
20. Przemek Szlachetka -Leszno
21. Grypczyński Marek - Śrem
22. Paweł Siwiec - Gdańsk
23. Krzysztof Chmielewski - Gdańsk
24. Tomasz Milewczyk - Gdańsk
25. Ryszard Kotliński - Zbychowo
26. Łukasz Kopania - Gdańsk
27. Krzysztof Konkol - Gdynia
28. Paweł Siemaszko - Gdynia
29.Tomasz Rochmankowski - Leszno
30.Roman Radojewski-Pudliszki
31. Rafał Piotrowski Norwegia ( Sercem Serby City )
32. Mirosław Sieroń - Głogów
33.Piekut Tomasz-Poznań-Szczecin
34. Caliński Kamil - Warszawa
35. Bartek Caliński - j.w.
36. Marek Kubowicz - j.w.
37. Maciej Nowak - Pleszew
38. Jakub Koralewski - Pleszew
39. Kamil Stanisławski - Pleszew
40. Stanisław Nowak - Pleszew
41. Tomasz Mikołajczyk - ZG
42. Tomasz Przyłębski - ZG
43. Grzegorz Kasprzyszak-Głogów
44. Dariusz Marciniak - Zielona Góra
45. Szymon Dejnega - Zielona Góra |
|
|
|
|
ROCHU P
Drużyna: .........
Tarcza: harows
Lotki: kiepskie :)
Wiek: 45 Dołączył: 01 Wrz 2011 Posty: 220 Skąd: Leszno
|
Wysłany: Wto Sty 07, 2014 7:38 pm
|
|
|
1. Agnieszka Łęga - Police
2. Asia Kubowicz - Warszawa
3.Katarzyna Grocholska - Pleszew
PANOWIE;
1. PIOTR ROCHMANKOWSKI LESZNO
2. DANIEL MAKIEWICZ -LESZNO
3. Adam Kwiecień WIERUSZÓW
4. Adam Glapiak - Leszno
5. Grzegorz Mróz -Leszno
6. Klaudiusz Stachowiak - Leszno
7. Bartosz Derwich - Jarocin
8. Paweł Osiełkowski - Jarocin
9. Paweł Cykman - Leszno
10. Patryk Żabka
11. Dominik Szymkowiak-Leszno
12. Piotr Łęga - Police
13. Cieślak Sławomir - Głogów
14. Sobczyński Bartosz - Poznań
15. Michał Matuszewski -Leszno
16. Tomek Szakal Krause -Lubin-Poznań
17. Maciej Petera - Serby City
18. Krzysztof Gontarewicz - Zielona Góra
19. Tadeusz Rybka - JG
20. Przemek Szlachetka -Leszno
21. Grypczyński Marek - Śrem
22. Paweł Siwiec - Gdańsk
23. Krzysztof Chmielewski - Gdańsk
24. Tomasz Milewczyk - Gdańsk
25. Ryszard Kotliński - Zbychowo
26. Łukasz Kopania - Gdańsk
27. Krzysztof Konkol - Gdynia
28. Paweł Siemaszko - Gdynia
29.Tomasz Rochmankowski - Leszno
30.Roman Radojewski-Pudliszki
31. Rafał Piotrowski Norwegia ( Sercem Serby City )
32. Mirosław Sieroń - Głogów
33.Piekut Tomasz-Poznań-Szczecin
34. Caliński Kamil - Warszawa
35. Bartek Caliński - j.w.
36. Marek Kubowicz - j.w.
37. Maciej Nowak - Pleszew
38. Jakub Koralewski - Pleszew
39. Kamil Stanisławski - Pleszew
40. Stanisław Nowak - Pleszew
41. Tomasz Mikołajczyk - ZG
42. Tomasz Przyłębski - ZG
43. Grzegorz Kasprzyszak-Głogów
44. Dariusz Marciniak - Zielona Góra
45. Szymon Dejnega - Zielona Góra
46. Rafał Biernacki
47. Tytus Kanik |
|
|
|
|
ROCHU P
Drużyna: .........
Tarcza: harows
Lotki: kiepskie :)
Wiek: 45 Dołączył: 01 Wrz 2011 Posty: 220 Skąd: Leszno
|
Wysłany: Wto Sty 07, 2014 7:44 pm
|
|
|
turniej Masters:
1.Piotr Rochmankowski
2. Grzegorz Mróz
3. Bartosz Caliński
4. Marek Kubowicz
5. Asia Kubowicz
6. Kamil Caliński
7. Rafał Biernacki
8. Tytus Kanik
9.Tomasz Mikołajczak |
Ostatnio zmieniony przez ROCHU P Śro Sty 08, 2014 8:59 am, w całości zmieniany 1 raz |
|
|
|
|
ROCHU P
Drużyna: .........
Tarcza: harows
Lotki: kiepskie :)
Wiek: 45 Dołączył: 01 Wrz 2011 Posty: 220 Skąd: Leszno
|
Wysłany: Wto Sty 07, 2014 8:25 pm
|
|
|
Puchar Polski Rydzyna
Dodatkowe informacje.
Nocleg 180 za pokój 2 osobowy ze śniadaniem ,
Turniej Masters rozegrany tylko i wyłącznie przy udziale 16 zawodników
16 UCZESTNIKÓW-wpisowe 50 zł )
SPONSOREM TURNIEJU MASTERS JEST MB PHARMA
I MIEJSCE 450 + niespodzianka + puchar
II MIEJSCE 250 +puchar
III MIEJSCE 2 X 100 ZŁ+ medal
NAJLEPSZA KOBIETA SZAMPAN + 50 zł+ pucharek )
Sobota –pierwszy turniej Pucharu Polski start 14.00 (zapisy do 13.30) wpisowe 30zł
Panowie
I miejsce 250+ Voucher podarunkowy dla dwóch osób na romantyczny weekend w Polsce
ufundowany przez
Biuro Podróży Kompas Travel
+ puchar +zestaw tarcza +szafka unicorn ufundowana przez dart-mp Mariusz Paul
II 150zł + puchar
III x 2 -75zł + pucharek
V-VIII 4 X 30zł + medal
Panie –start 16.00
I miejsce 100 + pucharek
II 50 + pucharek
III 25ZŁ + DYPLOM x 2
Niedziela –pierwszy turniej Pucharu Polski start 11.00 (zapisy do 10.30) wpisowe 30zł
Panowie
I miejsce 250+ voucher na weekend dla dwóch osób w hotel Eden Rydzyna ufundowany przez
Restauracja i hotel Eden + puchar
II 150zł + puchar
III x 2 -75zł + pucharek
V-VIII 4 X 30zł + medal
Panie start -13.00
I miejsce 100 + pucharek
II 50 + pucharek
III 25ZŁ + DYPLOM x 2
będą także nagrody losowane dla uczestników ufundowane przez Eden green&spa
,wszystkich serdecznie ZAPRASZAMY |
Ostatnio zmieniony przez ROCHU P Wto Sty 07, 2014 10:19 pm, w całości zmieniany 4 razy |
|
|
|
|
PIECIA
Drużyna: Sedina/Partner
Tarcza: Bull's Shark Pro
Lotki: Tony O'Shea "Stone"24gr
Pomógł: 1 raz Wiek: 42 Dołączył: 17 Paź 2010 Posty: 335 Skąd: Police
|
Wysłany: Wto Sty 07, 2014 8:43 pm
|
|
|
Piter podaj jeszcze system grania (dziś już drugie pytanie takie dostałem).
Będą grupy? czy od razu KO? |
|
|
|
|
ROCHU P
Drużyna: .........
Tarcza: harows
Lotki: kiepskie :)
Wiek: 45 Dołączył: 01 Wrz 2011 Posty: 220 Skąd: Leszno
|
Wysłany: Wto Sty 07, 2014 8:53 pm
|
|
|
Miła informacja dla zwycięzcy turnieju Pucharu Polski firma dart-mp Mariusz Paul ufundował
zestaw Tarcza + szafka unicorn Phil Taylor.
Serdecznie zapraszamy do zapisów. |
|
|
|
|
ROCHU P
Drużyna: .........
Tarcza: harows
Lotki: kiepskie :)
Wiek: 45 Dołączył: 01 Wrz 2011 Posty: 220 Skąd: Leszno
|
Wysłany: Wto Sty 07, 2014 9:04 pm
|
|
|
Co do turnieju Master mamy 8 uczestników,ten turniej zostanie rozegrany tylko i wyłącznie wtedy gdy będziemy mieli pełną 16tkę .
Ten turniej rozgrywamy od pierwszego meczu systemem K.O. do 3 wygranych legów po sam finał.
System rozgrywania turnieju Pucharu Polski -
od początku turnieju obowiązuje system K.O.
do 64- zawodników gramy 2 sety-set do 3 wygranych legów (czyli best of 5)
powyżej 64 -zawodników gramy 2 sety do 2 wygranych legów (czyli best of 3)
w razie pytań jak coś jest nie zrozumiałe proszę na maila
info@exssport.pl |
|
|
|
|
ROCHU P
Drużyna: .........
Tarcza: harows
Lotki: kiepskie :)
Wiek: 45 Dołączył: 01 Wrz 2011 Posty: 220 Skąd: Leszno
|
Wysłany: Śro Sty 08, 2014 8:59 am
|
|
|
turniej Masters:
1.Piotr Rochmankowski
2. Grzegorz Mróz
3. Bartosz Caliński
4. Marek Kubowicz
5. Asia Kubowicz
6. Kamil Caliński
7. Rafał Biernacki
8. Tytus Kanik
9.Tomasz Mikołajczak |
|
|
|
|
|