DART - zdjęcia Strona Główna DART - zdjęcia
Witamy na forum dyskusyjnym wszystkich miłośników darta niezależnie od miejsca zamieszkania, przynależności klubowej, organizacyjnej, itp.
Zarejestruj się i dyskutuj z nami.


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat

Poprzedni temat «» Następny temat
SuperLiga Warszawa 2013/2014
Autor Wiadomość
M.K. 



Drużyna: Warszawskie Rekiny
Lotki: X-DART 18g-soft, 18g-steel
Wiek: 53
Dołączył: 30 Lip 2010
Posty: 456
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pon Wrz 02, 2013 1:50 pm   SuperLiga Warszawa 2013/2014

Regulamin rozgrywek Super Ligi Warszawa sezon 2013/2014:



Rozgrywki SL rozpoczną się w październiku 2013 rok. Planowane zakończenie rozgrywek maj 2014.

Sesje spotkań będą planowane na co drugą niedzielę miesiąca (w miarę możliwości lokalowych).

Miejscem rozgrywek będzie klub osiedlowy "Kuźnia" ul. Ząbkowska 42.



Formuła rozgrywek.

Rozegrane zostaną pojedynki "każdy z każdym" mecz i rewanż, przy czym sesja rewanżowa

rozpocznie się nie wcześniej niż po zakończeniu ostatniego pojedynku sesji pierwszych spotkań.

Niedzielne sesje ogłaszane będą na stronie internetowej, z miesięcznym wyprzedzeniem, łącznie

z planem rozgrywek. Na sesji możliwe będzie rozegranie wyłącznie spotkań zaplanowanych na

daną sesję. Odstępstwa od reguły muszą być akceptowane przez organizatorów.

Pojedynczy mecz między dwoma zawodnikami odbywać się będzie na dystansie 8 legów.

Koniecznym jest aby podczas każdego z pojedynczych spotkań gracze rozegrali dokładnie 8 legów.

W przypadku zwycięstwa jednego z zawodników otrzymuje on 2 PKT. W przypadku rezultatu 4:4 obydwaj gracze otrzymają po jednym PKT (REMIS).

Na stronie www.dartwarszawa.pl będzie dostępna na bieżąco macierz wyników.

O końcowym rezultacie decydować będą kolejno:

- "duże punkty" uzyskane za zwycięstwo / remis

- "małe punkty" stosunek wygranych legów do przegranych legów

- mecz bezpośredni

w przypadku nie rozstrzygnięcia sytuacji punktowej między trzema zawodnikami kierując się powyższymi

zasadami decydować będzie dodatkowy mecz rozegrany formułą "best of 7" między nimi.



Wpisowe 120 zł, może być płatne w ratach ale nie później niż do 8 września 2013
Podział finansowy wpisowego :

20 zł ze 120 przeznaczone będzie na prowadzenie klubu Kuźnia

30 zł jest odprowadzone do Polskiej Organizacji Darta (licencja)

70 zł zostanie przeznaczone na nagrody finansowe oraz rzeczowe

Lista graczy:

1. Konrad Krasuski
2. Adam Szczesik
3. Joanna Kubowicz
4. Marek Kubowicz
5. Marcin Koziarek
6. Kamil Caliński
7. Bartosz Caliński
8. Adam Kłopotowski
9. Krzysztof Kobylski
10. Artur Sobociński
11. Łukasz Wacławski
12. Piotr Karolak
13. Agnieszka Sala
14. Jacek Szczepaniak
15. Maja Groszek
16. Mariusz Kędzierski
17. Jacek Krupka
18. Michał Szyller
19. Krzysztof Ratajski
20. Sebastian Błażejewski
21. Tomasz Brzęczkowski
Ostatnio zmieniony przez M.K. Wto Wrz 03, 2013 6:42 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Kony 



Drużyna: PragaDart
Tarcza: Bull's Focus
Lotki: Unicorn Adrian Lewis BLACK 23g
Wiek: 34
Dołączył: 25 Kwi 2010
Posty: 62
Skąd: Warszawa
Wysłany: Wto Wrz 03, 2013 6:16 am   

Lista graczy:

1 Konrad Krasuski
2 Adam Szczesik
3 Joanna Kubowicz
4 Marek Kubowicz
5 Marcin Koziarek
6 Kamil Caliński
7 Bartosz Caliński
8 Adam Kłopotowski
9 Krzysztof Kobylski
10 Artur Sobociński
11 Łukasz Wacławski
12 Piotr Karolak
13 Agnieszka Sala
14 Jacek Szczepaniak
15 Maja Groszek
16 Mariusz Kędzierski
17 Jacek Krupka
18 Michał Szyller
19 Krzysztof Ratajski
20 Sebastian Błażejewski
21 Tomasz Brzęczkowski
22 Robert Matuszczak
23 Paweł Kamiński
24 Sebastian Olszewski
 
 
 
M.K. 



Drużyna: Warszawskie Rekiny
Lotki: X-DART 18g-soft, 18g-steel
Wiek: 53
Dołączył: 30 Lip 2010
Posty: 456
Skąd: Warszawa
Wysłany: Wto Wrz 03, 2013 2:59 pm   

Lista graczy:

1. Konrad Krasuski
2. Adam Szczesik
3. Joanna Kubowicz
4. Marek Kubowicz
5. Marcin Koziarek
6. Kamil Caliński
7. Bartosz Caliński
8. Adam Kłopotowski
9. Krzysztof Kobylski
10. Artur Sobociński
11. Łukasz Wacławski
12. Piotr Karolak
13. Agnieszka Sala
14. Jacek Szczepaniak
15. Maja Groszek
16. Mariusz Kędzierski
17. Jacek Krupka
18. Michał Szyller
19. Krzysztof Ratajski
20. Sebastian Błażejewski
21. Tomasz Brzęczkowski
22. Robert Matuszczak
23. Paweł Kamiński
24. Sebastian Olszewski
25. Jerzy Kobylarz
 
 
Kony 



Drużyna: PragaDart
Tarcza: Bull's Focus
Lotki: Unicorn Adrian Lewis BLACK 23g
Wiek: 34
Dołączył: 25 Kwi 2010
Posty: 62
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pią Wrz 06, 2013 3:54 pm   

Lista graczy:

1. Konrad Krasuski
2. Adam Szczesik
3. Joanna Kubowicz
4. Marek Kubowicz
5. Marcin Koziarek
6. Kamil Caliński
7. Bartosz Caliński
8. Adam Kłopotowski
9. Krzysztof Kobylski
10. Artur Sobociński
11. Łukasz Wacławski
12. Piotr Karolak
13. Agnieszka Sala
14. Jacek Szczepaniak
15. Maja Groszek
16. Mariusz Kędzierski
17. Jacek Krupka
18. Michał Szyller
19. Krzysztof Ratajski
20. Sebastian Błażejewski
21. Tomasz Brzęczkowski
22. Robert Matuszczak
23. Paweł Kamiński
24. Sebastian Olszewski
25. Jerzy Kobylarz
26. Tomasz Szarański
27. Krzysztof Kwiatkowski
28. Michał Leszczyński
 
 
 
M.K. 



Drużyna: Warszawskie Rekiny
Lotki: X-DART 18g-soft, 18g-steel
Wiek: 53
Dołączył: 30 Lip 2010
Posty: 456
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pon Wrz 09, 2013 3:25 pm   

Lista graczy:

1. Konrad Krasuski
2. Adam Szczesik
3. Joanna Kubowicz
4. Marek Kubowicz
5. Marcin Koziarek
6. Kamil Caliński
7. Bartosz Caliński
8. Adam Kłopotowski
9. Krzysztof Kobylski
10. Artur Sobociński
11. Łukasz Wacławski
12. Piotr Karolak
13. Agnieszka Sala
14. Jacek Szczepaniak
15. Maja Groszek
16. Mariusz Kędzierski
17. Jacek Krupka
18. Michał Szyller
19. Krzysztof Ratajski
20. Sebastian Błażejewski
21. Tomasz Brzęczkowski
22. Robert Matuszczak
23. Paweł Kamiński
24. Sebastian Olszewski
25. Jerzy Kobylarz
26. Tomasz Szarański
27. Krzysztof Kwiatkowski
28. Michał Leszczyński
29. Adam Kubiak
 
 
M.K. 



Drużyna: Warszawskie Rekiny
Lotki: X-DART 18g-soft, 18g-steel
Wiek: 53
Dołączył: 30 Lip 2010
Posty: 456
Skąd: Warszawa
Wysłany: Wto Wrz 10, 2013 6:09 pm   

Lista graczy:

1. Konrad Krasuski
2. Adam Szczesik
3. Joanna Kubowicz
4. Marek Kubowicz
5. Marcin Koziarek
6. Kamil Caliński
7. Bartosz Caliński
8. Adam Kłopotowski
9. Krzysztof Kobylski
10. Artur Sobociński
11. Łukasz Wacławski
12. Piotr Karolak
13. Agnieszka Sala
14. Jacek Szczepaniak
15. Maja Groszek
16. Mariusz Kędzierski
17. Jacek Krupka
18. Michał Szyller
19. Krzysztof Ratajski
20. Sebastian Błażejewski
21. Tomasz Brzęczkowski
22. Robert Matuszczak
23. Paweł Kamiński
24. Sebastian Olszewski
25. Jerzy Kobylarz
26. Tomasz Szarański
27. Krzysztof Kwiatkowski
28. Michał Leszczyński
29. Adam Kubiak
30. Jakub Kowalczyk
31. Grzegorz Kowalski
 
 
Kony 



Drużyna: PragaDart
Tarcza: Bull's Focus
Lotki: Unicorn Adrian Lewis BLACK 23g
Wiek: 34
Dołączył: 25 Kwi 2010
Posty: 62
Skąd: Warszawa
Wysłany: Śro Wrz 11, 2013 6:10 am   

Lista graczy:

1. Konrad Krasuski
2. Adam Szczesik
3. Joanna Kubowicz
4. Marek Kubowicz
5. Marcin Koziarek
6. Kamil Caliński
7. Bartosz Caliński
8. Adam Kłopotowski
9. Krzysztof Kobylski
10. Artur Sobociński
11. Łukasz Wacławski
12. Piotr Karolak
13. Agnieszka Sala
14. Jacek Szczepaniak
15. Maja Groszek
16. Mariusz Kędzierski
17. Jacek Krupka
18. Michał Szyller
19. Krzysztof Ratajski
20. Sebastian Błażejewski
21. Tomasz Brzęczkowski
22. Robert Matuszczak
23. Paweł Kamiński
24. Sebastian Olszewski
25. Jerzy Kobylarz
26. Tomasz Szarański
27. Krzysztof Kwiatkowski
28. Michał Leszczyński
29. Adam Kubiak
30. Jakub Kowalczyk
31. Grzegorz Kowalski
32. Mateusz Dzięgielewski
 
 
 
M.K. 



Drużyna: Warszawskie Rekiny
Lotki: X-DART 18g-soft, 18g-steel
Wiek: 53
Dołączył: 30 Lip 2010
Posty: 456
Skąd: Warszawa
Wysłany: Wto Paź 15, 2013 2:47 pm   

Ruszyła, 33 osoby, wyniki na http://www.dartwarszawa.pl/
 
 
Jacek Krupka 


Drużyna: 2
Lotki: MvG
Wiek: 40
Dołączył: 14 Wrz 2011
Posty: 237
Skąd: Warszawa
Wysłany: Nie Sty 19, 2014 6:38 pm   

Kiedy rozegramy reszte meczy,bo robic spotkania informacyjne w dniu w którym jest turniej to chyba lekka przesada.
 
 
M.K. 



Drużyna: Warszawskie Rekiny
Lotki: X-DART 18g-soft, 18g-steel
Wiek: 53
Dołączył: 30 Lip 2010
Posty: 456
Skąd: Warszawa
Wysłany: Śro Sty 29, 2014 11:15 am   

Witam wszystkich zawodników warszawskiej SuperLigi.
Jako koordynator regionu po konsultacji z zarządem POD, informuję że osobą prowadzącą warszawską SuperLigę jest nadal Konrad Krasuski.
Ustaliliśmy z zarządem POD że mecze rozgrywane poza ustalonymi sesjami BĘDĄ ZALICZANE do punktacji.
Przepraszam za niepotrzebne zamieszanie.

Marek Kubowicz
 
 
mr_woo 



Pomógł: 2 razy
Wiek: 37
Dołączył: 03 Sie 2007
Posty: 359
Skąd: Warszawa
Wysłany: Wto Lut 04, 2014 11:53 pm   

M.K. napisał/a:
osobą prowadzącą warszawską SuperLigę jest nadal Konrad Krasuski.


Zapytuję więc uprzejmie, kiedy odbędzie się kolejna sesja lub kiedy i gdzie będę mógł rozegrać mecze z kolegami Krasuskim, Szczesikiem i paroma innymi osobami, o których słuch zaginął? Proponuję najbliższy weekend w Kuźni, ale jestem otwarty i na inne propozycje.
 
 
M.K. 



Drużyna: Warszawskie Rekiny
Lotki: X-DART 18g-soft, 18g-steel
Wiek: 53
Dołączył: 30 Lip 2010
Posty: 456
Skąd: Warszawa
Wysłany: Śro Maj 14, 2014 10:40 am   

20.05.2014 wtorek od 18:30 w Kuźni będzie można rozegrać zaległe mecze Super Ligi.
Proszę dopisywać się do listy kto będzie:
1. Asia Kubowicz
2. Marek Kubowicz
3. Artur Sobociński
4. Bartek Caliński
5. Jakub Kowalczyk
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group