Champion Cup 2013/14 |
Autor |
Wiadomość |
Demo
Dołączył: 09 Lis 2013 Posty: 6 Skąd: Łódź
|
Wysłany: Sob Lis 09, 2013 3:22 pm Champion Cup 2013/14
|
|
|
Serdecznie zapraszamy na otwarty cykl 8 TURNIEJÓW Indywidualnych LDWŁ Champion Cup 2013/14. Uczestnicy naszego Rankingu Indywidualnego 2013/14 (dotyczy to zawodników z Województwa Łódzkiego) mają możliwość wzięcia udziału w przyszłorocznych Mistrzostwach Polski i Turniejach Krajowych. Najlepsza zawodniczka i zawodnik z rankingu będą występowali w składzie naszej Drużyny Narodowej i reprezentowali Polskę na kolejnych Mistrzostwach Europy, które odbędą się w dniach od 14 do 21.06.2014 w miejscowośći Poreč w Chorwacji.
Terminarz tuniejów oraz regulamin turnieju na stronie www.dart-lodz.pl |
|
|
|
|
Demo
Dołączył: 09 Lis 2013 Posty: 6 Skąd: Łódź
|
Wysłany: Pon Lis 18, 2013 1:55 pm Champion Cup 2013/14 Wyniki
|
|
|
1 Brochocki Rafał
2 Łuczak Szymon
3 Białecki Piort
4 Szelest Jacek
5-6 Bugajski Szymon
5-6 Narkowicz Artur
7-8 Cieplucha Dariusz
7-8 Klate Piotr
9-12 Mielczarek Paweł
9-12 Malinowski Kazimierz
9-12 Golis Marian
9-12 Tomczyk Przemysław
13-16 Krzywiec Grzegorz
13-16 Żychliński Krzysztof
13-16 Dębski Dariusz
13-16 Cecuła Piotr
17-24 Wroński Arkadiusz
17-24 Kuljon Adam |
|
|
|
|
Demo
Dołączył: 09 Lis 2013 Posty: 6 Skąd: Łódź
|
Wysłany: Pon Sty 13, 2014 4:34 pm Champion Cup cz. 2
|
|
|
1 Brochocki Rafał 180, 17 L
2 Krzywiec Grzesiek 2 x 171, 16L
3 Marian Golis
4 Białecki Piotr
5-6 Łuczak Szymon
5-6 Dębski Dariusz 145 zej
7-8 Żychliński Krzysztof
7-8 Palmowski Przemysław
9-12 Cieplucha Dariusz
9-12 Tomczak Przemysław
9-12 Jędrzejczyk Andrzej 180
9-12 Cecuła Piotr
13-16 Wroński Arkadiusz
13-16 Romaniszyn Michał
13-16 Kuljon Adam |
|
|
|
|
Demo
Dołączył: 09 Lis 2013 Posty: 6 Skąd: Łódź
|
Wysłany: Pon Sty 13, 2014 4:37 pm Champion Cup cz. 3
|
|
|
Co się narobiło ! Gratulacje Dębski !
1 Dębski Dariusz 127 zej.
2 Cieplucha Dariusz
3 Białecki Piotr 171
4 Brochocki Rafał 180, 16 L
5-6 Narkowicz Artur
5-6 Grzegorek Seweryn
7-8 Golis Marian
7-8 Jędrzejczyk Andrzej
9-12 Żychliński Krzysztof
9-12 Wroński Arkadiusz
9-12 Palmowski Przemysław
9-12 Cecuła Piotr
13-16Tomczak Przemysław |
|
|
|
|
Demo
Dołączył: 09 Lis 2013 Posty: 6 Skąd: Łódź
|
Wysłany: Pon Lut 17, 2014 11:51 am Champion Cup cz. 4
|
|
|
1 - Narkowicz Artur
2 - Białecki Piotr - 2 x max, 17L, 18L
3 - Bugajski Szymon
4 - Brochocki Rafał
5-6 - Dębski Dariusz
5-6 - Łuczak Szymon
7-8 - Szelest Jacek
7-8 - Kuljon Adam
9-12 - Cieplucha Dariusz
9-12 - Golis Marian
9-12 - Żychliński Krzysztof
9-12 - Wroński Arkadiusz
13-16 - Dąbrowski Paweł |
|
|
|
|
Demo
Dołączył: 09 Lis 2013 Posty: 6 Skąd: Łódź
|
Wysłany: Pon Mar 17, 2014 7:51 am Champion Cup
|
|
|
1 - Szelest Jacek
2 - Brochocki Rafał - 17L
3 - Cieplucha Dariusz - 2 x Max
4 - Narkowicz Artur
5-6 - Łuczak Szymon - 18L
5-6 - Białecki Piotr
7-8 - Golis Marian
7-8 - Kuljon Adam
9-12 - Romaniszyn Michał
9-12 - Dębski Dariusz
9-12 - Palmowski Przemysław
9-12 - Sawicki Dariusz
13-16 - Wroński Arkadiusz |
|
|
|
|
|