5.04.2014 MISTRZOSTWA MAŁOPOLSKI W STEEL DARCIE |
Autor |
Wiadomość |
Majo_82
Drużyna: SB PIRATES
Tarcza: Blade V
Lotki: Gary Anderson Phase3 23g/18g
Pomógł: 7 razy Wiek: 42 Dołączył: 18 Kwi 2008 Posty: 1859 Skąd: Kraków
|
Wysłany: Wto Mar 18, 2014 12:47 pm 5.04.2014 MISTRZOSTWA MAŁOPOLSKI W STEEL DARCIE
|
|
|
Małopolskie Stowarzyszenie Darta zaprasza na :
Mistrzostwa Małopolski w steel darcie - Turniej Pucharu Polski POD
5.04.2014 r.
Klub Kwadrat ul. Skarżyńskiego 1 Kraków
Start godzina 14:00
Zapisy do 13:45
Gwarantowana pula nagród :
Turniej Męski - 1000 zł
Turniej Kobiecy - 500 zł
Wpisowe 20 zł
Przy minimum 5 juniorach osobny turniej juniorski
System gry - Grupy + SKO
Dress code obowiązuje od fazy Single KO !
https://www.facebook.com/...ry_type=regular |
|
|
|
|
Majo_82
Drużyna: SB PIRATES
Tarcza: Blade V
Lotki: Gary Anderson Phase3 23g/18g
Pomógł: 7 razy Wiek: 42 Dołączył: 18 Kwi 2008 Posty: 1859 Skąd: Kraków
|
Wysłany: Wto Mar 18, 2014 12:49 pm
|
|
|
Lista Startowa :
Kobiety :
1.
2.
Mężczyźni :
1.
2.
Juniorzy :
1.
2. |
|
|
|
|
Swiety
Drużyna: Loża Szyderców
Wiek: 41 Dołączył: 11 Paź 2007 Posty: 52 Skąd: Krakw
|
Wysłany: Wto Mar 18, 2014 12:57 pm
|
|
|
Lista Startowa :
Kobiety :
1.
2.
Mężczyźni :
1. Artur Świątek
2. Tomasz Topa
3. Oktawian Wroniak
Juniorzy :
1.
2. |
|
|
|
|
MieszkoC
Drużyna: Panda Team
Tarcza: Winmau Blade4 Dual Core
Lotki: POWER 9FIVE 24G PHIL TAYLOR
Pomógł: 1 raz Wiek: 46 Dołączył: 03 Gru 2013 Posty: 127 Skąd: Nowy Sącz
|
Wysłany: Wto Mar 18, 2014 1:14 pm
|
|
|
Lista Startowa :
Kobiety :
1.
2.
Mężczyźni :
1. Artur Świątek
2. Tomasz Topa
3. Oktawian Wroniak
4. Mieszko Ciuła
5. Bartosz Chronowski
6. Michał Krogulski
Juniorzy :
1.
2. |
|
|
|
|
Majo_82
Drużyna: SB PIRATES
Tarcza: Blade V
Lotki: Gary Anderson Phase3 23g/18g
Pomógł: 7 razy Wiek: 42 Dołączył: 18 Kwi 2008 Posty: 1859 Skąd: Kraków
|
Wysłany: Wto Mar 18, 2014 1:36 pm
|
|
|
Lista Startowa :
Kobiety :
1.
2.
Mężczyźni :
1. Artur Świątek
2. Tomasz Topa
3. Oktawian Wroniak
4. Mieszko Ciuła
5. Bartosz Chronowski
6. Michał Krogulski
7. Maciej Kołacz
8. Sebastian Makwiński
9. Grzegorz Konieczny
10. Mateusz Kubała
11. Łukasz Kamiński
Juniorzy :
1.
2. |
|
|
|
|
mazi
Drużyna: TORNADO
Tarcza: BLADE 4 DC
Lotki: UNICORN Sigma carbon 23,3 gr
Wiek: 41 Dołączył: 18 Maj 2012 Posty: 519 Skąd: Gdańsk
|
Wysłany: Wto Mar 18, 2014 3:06 pm
|
|
|
Chciałem przybyć, niestety w tym samym terminie jest turniej pod Elblągiem (Tolkmicko) więc może następnym razem
Swoją drogą zapraszam chętnych do Gdańska na 22 marca na DZIEŃ DARTERA http://www.darts501.pl/dzien_dartera/
pozdrawiam
mazi |
|
|
|
|
Mały28
Drużyna: Destroyer
Tarcza: Focus
Lotki: Adrian Lewis 21g
Wiek: 38 Dołączył: 10 Sty 2013 Posty: 25 Skąd: Bochnia
|
Wysłany: Wto Mar 18, 2014 4:07 pm
|
|
|
Lista Startowa :
Kobiety :
1.
2.
Mężczyźni :
1. Artur Świątek
2. Tomasz Topa
3. Oktawian Wroniak
4. Mieszko Ciuła
5. Bartosz Chronowski
6. Michał Krogulski
7. Maciej Kołacz
8. Sebastian Makwiński
9. Grzegorz Konieczny
10. Mateusz Kubała
11. Łukasz Kamiński
12. Łukasz Morajka
Juniorzy :
1.
2. |
|
|
|
|
Majo_82
Drużyna: SB PIRATES
Tarcza: Blade V
Lotki: Gary Anderson Phase3 23g/18g
Pomógł: 7 razy Wiek: 42 Dołączył: 18 Kwi 2008 Posty: 1859 Skąd: Kraków
|
Wysłany: Wto Mar 18, 2014 4:24 pm
|
|
|
Lista Startowa :
Kobiety :
1. Karolina Pacia
2. Agnieszka Przychodzka
Mężczyźni :
1. Artur Świątek
2. Tomasz Topa
3. Oktawian Wroniak
4. Mieszko Ciuła
5. Bartosz Chronowski
6. Michał Krogulski
7. Maciej Kołacz
8. Sebastian Makwiński
9. Grzegorz Konieczny
10. Mateusz Kubała
11. Łukasz Kamiński
12. Łukasz Morajka
13. Marcin Rzemiński
14. Dawid Robak
Juniorzy :
1.
2. |
|
|
|
|
andre
Drużyna: Destroyer/Titan
Tarcza: Bull's Advantage
Lotki: no name :)
Pomógł: 3 razy Wiek: 37 Dołączył: 24 Lis 2008 Posty: 627 Skąd: Bochnia/Kraków
|
Wysłany: Wto Mar 18, 2014 4:45 pm
|
|
|
Lista Startowa :
Kobiety :
1. Karolina Pacia
2. Agnieszka Przychodzka
Mężczyźni :
1. Artur Świątek
2. Tomasz Topa
3. Oktawian Wroniak
4. Mieszko Ciuła
5. Bartosz Chronowski
6. Michał Krogulski
7. Maciej Kołacz
8. Sebastian Makwiński
9. Grzegorz Konieczny
10. Mateusz Kubała
11. Łukasz Kamiński
12. Łukasz Morajka
13. Marcin Rzemiński
14. Dawid Robak
15. Andrzej Kamionka
Juniorzy :
1.
2. |
|
|
|
|
Bober
Drużyna: SportBar
Tarcza: Advantage Trainer
Lotki: RvB 18g,Ted Henkey 23g
Pomógł: 4 razy Wiek: 48 Dołączył: 06 Cze 2009 Posty: 1793 Skąd: Kraków
|
Wysłany: Wto Mar 18, 2014 6:50 pm
|
|
|
Lista Startowa :
Kobiety :
1. Karolina Pacia
2. Agnieszka Przychodzka
Mężczyźni :
1. Artur Świątek
2. Tomasz Topa
3. Oktawian Wroniak
4. Mieszko Ciuła
5. Bartosz Chronowski
6. Michał Krogulski
7. Maciej Kołacz
8. Sebastian Makwiński
9. Grzegorz Konieczny
10. Mateusz Kubała
11. Łukasz Kamiński
12. Łukasz Morajka
13. Marcin Rzemiński
14. Dawid Robak
15. Andrzej Kamionka
16. Krzysztof Kciuk
17. Przemysław Bobrowski
18. Mirosław Gaczorek
Juniorzy :
1.
2. |
|
|
|
|
MieszkoC
Drużyna: Panda Team
Tarcza: Winmau Blade4 Dual Core
Lotki: POWER 9FIVE 24G PHIL TAYLOR
Pomógł: 1 raz Wiek: 46 Dołączył: 03 Gru 2013 Posty: 127 Skąd: Nowy Sącz
|
Wysłany: Wto Mar 18, 2014 10:33 pm
|
|
|
Lista Startowa :
Kobiety :
1. Karolina Pacia
2. Agnieszka Przychodzka
Mężczyźni :
1. Artur Świątek
2. Tomasz Topa
3. Oktawian Wroniak
4. Mieszko Ciuła
5. Bartosz Chronowski
6. Michał Krogulski
7. Maciej Kołacz
8. Sebastian Makwiński
9. Grzegorz Konieczny
10. Mateusz Kubała
11. Łukasz Kamiński
12. Łukasz Morajka
13. Marcin Rzemiński
14. Dawid Robak
15. Andrzej Kamionka
16. Krzysztof Kciuk
17. Przemysław Bobrowski
18. Mirosław Gaczorek
19. Łukasz Fikiel
Juniorzy :
1.
2. |
|
|
|
|
Ivona
Wjedzma
Drużyna: R.C.M.
Lotki: Kamikaze boski wiatr nie ma przebacz :P
Dołączyła: 17 Lut 2007 Posty: 239 Skąd: Kraków
|
Wysłany: Śro Mar 19, 2014 9:34 am
|
|
|
Lista Startowa :
Kobiety :
1. Karolina Pacia
2. Agnieszka Przychodzka
3. Iwona Kopczyńska
Mężczyźni :
1. Artur Świątek
2. Tomasz Topa
3. Oktawian Wroniak
4. Mieszko Ciuła
5. Bartosz Chronowski
6. Michał Krogulski
7. Maciej Kołacz
8. Sebastian Makwiński
9. Grzegorz Konieczny
10. Mateusz Kubała
11. Łukasz Kamiński
12. Łukasz Morajka
13. Marcin Rzemiński
14. Dawid Robak
15. Andrzej Kamionka
16. Krzysztof Kciuk
17. Przemysław Bobrowski
18. Mirosław Gaczorek
19. Łukasz Fikiel
Juniorzy :
1.
2. |
|
|
|
|
Majo_82
Drużyna: SB PIRATES
Tarcza: Blade V
Lotki: Gary Anderson Phase3 23g/18g
Pomógł: 7 razy Wiek: 42 Dołączył: 18 Kwi 2008 Posty: 1859 Skąd: Kraków
|
Wysłany: Śro Mar 19, 2014 12:32 pm
|
|
|
Lista Startowa :
Kobiety :
1. Karolina Pacia
2. Agnieszka Przychodzka
3. Iwona Kopczyńska
4. Lidia Konwent
5. Magdalena Konwent
Mężczyźni :
1. Artur Świątek
2. Tomasz Topa
3. Oktawian Wroniak
4. Mieszko Ciuła
5. Bartosz Chronowski
6. Michał Krogulski
7. Maciej Kołacz
8. Sebastian Makwiński
9. Grzegorz Konieczny
10. Mateusz Kubała
11. Łukasz Kamiński
12. Łukasz Morajka
13. Marcin Rzemiński
14. Dawid Robak
15. Andrzej Kamionka
16. Krzysztof Kciuk
17. Przemysław Bobrowski
18. Mirosław Gaczorek
19. Łukasz Fikiel
20. Andrzej Góra
21. Konrad Babula
22. Rafał Zahora
23. Paweł Wandzel
24. Grzegorz Ryniewicz
25. Łukasz Cisoń
Juniorzy :
1.
2. |
|
|
|
|
MieszkoC
Drużyna: Panda Team
Tarcza: Winmau Blade4 Dual Core
Lotki: POWER 9FIVE 24G PHIL TAYLOR
Pomógł: 1 raz Wiek: 46 Dołączył: 03 Gru 2013 Posty: 127 Skąd: Nowy Sącz
|
Wysłany: Czw Mar 20, 2014 11:31 am
|
|
|
Lista Startowa :
Kobiety :
1. Karolina Pacia
2. Agnieszka Przychodzka
3. Iwona Kopczyńska
4. Lidia Konwent
5. Magdalena Konwent
6. Barbara Schmidt - Nowy Sącz
7. Nicola Zięba - Nowy Sącz
Mężczyźni :
1. Artur Świątek
2. Tomasz Topa
3. Oktawian Wroniak
4. Mieszko Ciuła - Nowy Sącz
5. Bartosz Chronowski - Nowy Sącz
6. Michał Krogulski - Nowy Sącz
7. Maciej Kołacz
8. Sebastian Makwiński
9. Grzegorz Konieczny
10. Mateusz Kubała
11. Łukasz Kamiński
12. Łukasz Morajka
13. Marcin Rzemiński
14. Dawid Robak
15. Andrzej Kamionka
16. Krzysztof Kciuk
17. Przemysław Bobrowski
18. Mirosław Gaczorek
19. Łukasz Fikiel - Nowy Sącz
20. Andrzej Góra
21. Konrad Babula
22. Rafał Zahora
23. Paweł Wandzel
24. Grzegorz Ryniewicz
25. Łukasz Cisoń - Nowy Sącz
26. Kamil Krupka - Nowy Sącz
27. Szymon Gumulak - Nowy Sącz
28. Kantor Lucjan - Nowy Sącz
29. Wójcik Darek - Nowy Sącz |
|
|
|
|
Majo_82
Drużyna: SB PIRATES
Tarcza: Blade V
Lotki: Gary Anderson Phase3 23g/18g
Pomógł: 7 razy Wiek: 42 Dołączył: 18 Kwi 2008 Posty: 1859 Skąd: Kraków
|
Wysłany: Czw Mar 20, 2014 4:47 pm
|
|
|
Lista Startowa :
Kobiety :
1. Karolina Pacia
2. Agnieszka Przychodzka
3. Iwona Kopczyńska
4. Lidia Konwent
5. Magdalena Konwent
6. Barbara Schmidt - Nowy Sącz
7. Nicola Zięba - Nowy Sącz
Mężczyźni :
1. Artur Świątek
2. Tomasz Topa
3. Oktawian Wroniak
4. Mieszko Ciuła - Nowy Sącz
5. Bartosz Chronowski - Nowy Sącz
6. Michał Krogulski - Nowy Sącz
7. Maciej Kołacz
8. Sebastian Makwiński
9. Grzegorz Konieczny
10. Mateusz Kubała
11. Łukasz Kamiński
12. Łukasz Morajka
13. Marcin Rzemiński
14. Dawid Robak
15. Andrzej Kamionka
16. Krzysztof Kciuk
17. Przemysław Bobrowski
18. Mirosław Gaczorek
19. Łukasz Fikiel - Nowy Sącz
20. Andrzej Góra
21. Konrad Babula
22. Rafał Zahora
23. Paweł Wandzel
24. Grzegorz Ryniewicz
25. Łukasz Cisoń - Nowy Sącz
26. Kamil Krupka - Nowy Sącz
27. Szymon Gumulak - Nowy Sącz
28. Kantor Lucjan - Nowy Sącz
29. Wójcik Darek - Nowy Sącz
30. Sławomir Trojanowski
Juniorzy :
1.
2. |
|
|
|
|
|