DART - zdjęcia Strona Główna DART - zdjęcia
Witamy na forum dyskusyjnym wszystkich miłośników darta niezależnie od miejsca zamieszkania, przynależności klubowej, organizacyjnej, itp.
Zarejestruj się i dyskutuj z nami.


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat

Poprzedni temat «» Następny temat
Rozliczenie sezonu 2013/2014
Autor Wiadomość
pvd 
Radar


Drużyna: NovohuckiTeam
Tarcza: Hustler Unicorn
Lotki: Ted Hankey Winmau
Pomógł: 1 raz
Wiek: 48
Dołączył: 26 Sie 2007
Posty: 1039
Skąd: Nowa Huta NLD
Wysłany: Czw Sie 14, 2014 10:44 am   Rozliczenie sezonu 2013/2014

Kilka pytań odnośnie rozliczenia dostępnego pod adresem -http://msd.org.pl/test/wp...U-2013-2014.pdf

- czy ,,darowizna" to pozostałość po KLD?(w tym przypadku nazwał bym to po imieniu)
Jeśli tak to czy jest to normalne że darowizna + sponsor dał mniej niż wpisowe do ligi?

- rozliczenie nagród drużynowych - brakuje mi tu rozliczenia ,,imiennego" a nie ogółu bo jestem np zainteresowany kto co skoro w jakiś sposób dołożyłem się do tego (stawki z regulaminu znam)

- wypożyczenie maszyn - ciekawi mnie dlaczego co turniej opłaty wyższe a maszyn tyle samo -pierwszy rozumiem Bochnia zadbała i kosztów nie było , drugi Kociołek i juz drożej natomiast Kwadrat toż to 100% więcej niż 2IPL

- natomiast poraża także kwota za puchary i medale - patrżac na ich jakośc

Dziekuje za udzielenie odpowiedzi na nurtujace mnie pytania i nie dokońca jasne rozliczenie
 
 
 
Grzesiek 



Drużyna: Kryzys Squad
Lotki: 18g Aztec
Pomógł: 3 razy
Wiek: 44
Dołączył: 24 Paź 2008
Posty: 690
Skąd: Kraków
Wysłany: Czw Sie 14, 2014 1:53 pm   

pvd napisał/a:
- czy ,,darowizna" to pozostałość po KLD?(w tym przypadku nazwał bym to po imieniu)
Jeśli tak to czy jest to normalne że darowizna + sponsor dał mniej niż wpisowe do ligi?


tak, darowizna jest tym co zostało w KLD

pvd napisał/a:
- rozliczenie nagród drużynowych - brakuje mi tu rozliczenia ,,imiennego" a nie ogółu bo jestem np zainteresowany kto co skoro w jakiś sposób dołożyłem się do tego (stawki z regulaminu znam)


SPORTBAR - 3000,00
V ELEMENT - 2000,00
DESTROYER - 1000,00

KRYZYS SQUAD - 1000,00
UŚPIENI - 700,00
DMS - 500,00

FARCIARZE - 400,00
WIR - 350,00

Bardziej szczegółowo nie potrafię, mogę tylko opowiedzieć za KRYZYS SQUAD - z nikim się nie podzieliłem, kasę trzymam w zalakowanej kopercie :twisted: .

pvd napisał/a:
- wypożyczenie maszyn - ciekawi mnie dlaczego co turniej opłaty wyższe a maszyn tyle samo -pierwszy rozumiem Bochnia zadbała i kosztów nie było , drugi Kociołek i juz drożej natomiast Kwadrat toż to 100% więcej niż 2IPL


rachunek jest prosty, ile maszyn takie koszty (1 automat = 50 zł)

pvd napisał/a:
- natomiast poraża także kwota za puchary i medale - patrżac na ich jakośc


mnie nie poraziło
 
 
pvd 
Radar


Drużyna: NovohuckiTeam
Tarcza: Hustler Unicorn
Lotki: Ted Hankey Winmau
Pomógł: 1 raz
Wiek: 48
Dołączył: 26 Sie 2007
Posty: 1039
Skąd: Nowa Huta NLD
Wysłany: Czw Sie 14, 2014 2:50 pm   

czyli rozumiem ze organizacja III IPL-a pochłoneła ąż 600 zł - 200 transport i 400 wypozyczenie maszyn + nagrody 450 daję Nam kwotę 1050 zł czyli 1/3 z tego co dał sponsor .
Więc moze skończmy pisać o ,,sponsorze" ligi tylko napiszmy że pieniadze przeszły z KLD i z wpisowego i nie opowiadajmy bzdetów przed sezonowych odnośnie SPONSORA LIGI , który jak widać tak naprawdę pokrył tylko nagrode dla Mistrza Ligi , i nie piszmy ze dzieki sponsorowi 2 liga moze wpłacic tylko 400 zł wpisowego .Bo jak widać budżet ligi to wkład własny zawodników + to co pozostało z poprzednich lat.Jeszcze sobie tak przypomniałem Prezes szumnie chwalił sie dotacja z miasta , która to miała być przeznaczona na promocję darta.Bo narazie odbywają sie turnieje steela a co z ,,sofciarzami" bo cisza?
 
 
 
Psofa 



Drużyna: Raut'ersi
Pomógł: 1 raz
Wiek: 41
Dołączył: 19 Wrz 2008
Posty: 354
Skąd: Kraków
Wysłany: Pią Sie 15, 2014 8:34 pm   

Proponuje nie używać słowa darowizna.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group