SuperLiga Warszawa 2014/2015 |
Autor |
Wiadomość |
M.K.
Drużyna: Warszawskie Rekiny
Lotki: X-DART 18g-soft, 18g-steel
Wiek: 59 Dołączył: 30 Lip 2010 Posty: 461 Skąd: Warszawa
|
Wysłany: Nie Wrz 21, 2014 1:29 pm SuperLiga Warszawa 2014/2015
|
|
|
Rozpoczynamy zapisy do SuperLigi Warszawa POD 2014/2015.
Termin zapisów upływa 12.10.2014.
Miejsce rozgrywek Klub "Kuźnia" Warszawa ul. Ząbkowska 42
Koordynatorem w sezonie 2014/2015 jest Marek Kubowicz.
System rozgrywek podamy po zakończeniu zapisów.
Wpisowe 120,00 zł
- 60,00 zł na nagrody
- 20,00 zł na tarcze, flamastry
- 40,00 zł licencja POD
Zapraszamy WSZYSTKICH do zapisów.
Marek 601 21 56 64, Bartek 504 66 47 88
LISTA:
1. Asia Kubowicz
2. Marek Kubowicz
3. Bartosz Caliński |
|
|
|
|
SebaEjty
Lotki: MvG 25
Dołączył: 02 Wrz 2014 Posty: 15 Skąd: Warszawa
|
Wysłany: Nie Wrz 21, 2014 2:41 pm
|
|
|
LISTA:
1. Asia Kubowicz
2. Marek Kubowicz
3. Bartosz Caliński
4. Sebastian Błażejewski |
|
|
|
|
Bartek_C
Pomógł: 1 raz Wiek: 42 Dołączył: 18 Gru 2013 Posty: 146 Skąd: Warszawa
|
Wysłany: Nie Wrz 21, 2014 7:25 pm
|
|
|
LISTA:
1. Asia Kubowicz
2. Marek Kubowicz
3. Bartosz Caliński
4. Sebastian Błażejewski
5. Robert Matuszczak
6. Sławomir Podgórski |
|
|
|
|
Jacek Krupka
Drużyna: 2
Lotki: Harołs
Wiek: 46 Dołączył: 14 Wrz 2011 Posty: 238 Skąd: Warszawa
|
Wysłany: Nie Wrz 21, 2014 10:23 pm
|
|
|
LISTA:
1. Asia Kubowicz
2. Marek Kubowicz
3. Bartosz Caliński
4. Sebastian Błażejewski
5. Robert Matuszczak
6. Sławomir Podgórski
7. Jacek Krupka |
|
|
|
|
Artur S.
Tarcza: Target Pro Tour
Lotki: One 80 SWORD EDGE Cutlass 21g
Wiek: 51 Dołączył: 22 Sty 2014 Posty: 19 Skąd: Warszawa
|
Wysłany: Pon Wrz 22, 2014 10:29 am
|
|
|
LISTA:
1. Asia Kubowicz
2. Marek Kubowicz
3. Bartosz Caliński
4. Sebastian Błażejewski
5. Robert Matuszczak
6. Sławomir Podgórski
7. Jacek Krupka
8. Artur Sobociński |
|
|
|
|
M.K.
Drużyna: Warszawskie Rekiny
Lotki: X-DART 18g-soft, 18g-steel
Wiek: 59 Dołączył: 30 Lip 2010 Posty: 461 Skąd: Warszawa
|
Wysłany: Czw Wrz 25, 2014 11:35 pm
|
|
|
LISTA:
1. Asia Kubowicz
2. Marek Kubowicz
3. Bartosz Caliński
4. Sebastian Błażejewski
5. Robert Matuszczak
6. Sławomir Podgórski
7. Jacek Krupka
8. Artur Sobociński
9. Tomasz Szarański |
|
|
|
|
mr_woo
Pomógł: 4 razy Wiek: 43 Dołączył: 04 Sie 2007 Posty: 366 Skąd: Warszawa
|
Wysłany: Czw Wrz 25, 2014 11:47 pm
|
|
|
LISTA:
1. Asia Kubowicz
2. Marek Kubowicz
3. Bartosz Caliński
4. Sebastian Błażejewski
5. Robert Matuszczak
6. Sławomir Podgórski
7. Jacek Krupka
8. Artur Sobociński
9. Tomasz Szarański
10. Łukasz Wacławski |
|
|
|
|
M.K.
Drużyna: Warszawskie Rekiny
Lotki: X-DART 18g-soft, 18g-steel
Wiek: 59 Dołączył: 30 Lip 2010 Posty: 461 Skąd: Warszawa
|
Wysłany: Pon Wrz 29, 2014 7:54 pm
|
|
|
LISTA:
1. Asia Kubowicz
2. Marek Kubowicz
3. Bartosz Caliński
4. Sebastian Błażejewski
5. Robert Matuszczak
6. Sławomir Podgórski
7. Jacek Krupka
8. Artur Sobociński
9. Tomasz Szarański
10. Łukasz Wacławski
11. Jakub Kowalczyk |
|
|
|
|
Krzysiek_K
Tarcza: Winmau Blade 4
Lotki: Harrows Black Ice 24g
Wiek: 37 Dołączył: 31 Gru 2013 Posty: 49 Skąd: Warszawa
|
Wysłany: Wto Wrz 30, 2014 7:05 pm
|
|
|
LISTA:
1. Asia Kubowicz
2. Marek Kubowicz
3. Bartosz Caliński
4. Sebastian Błażejewski
5. Robert Matuszczak
6. Sławomir Podgórski
7. Jacek Krupka
8. Artur Sobociński
9. Tomasz Szarański
10. Łukasz Wacławski
11. Jakub Kowalczyk
12. Krzysztof Kwiatkowski |
|
|
|
|
M.K.
Drużyna: Warszawskie Rekiny
Lotki: X-DART 18g-soft, 18g-steel
Wiek: 59 Dołączył: 30 Lip 2010 Posty: 461 Skąd: Warszawa
|
Wysłany: Czw Paź 02, 2014 7:59 am
|
|
|
LISTA:
1. Asia Kubowicz
2. Marek Kubowicz
3. Bartosz Caliński
4. Sebastian Błażejewski
5. Robert Matuszczak
6. Sławomir Podgórski
7. Jacek Krupka
8. Artur Sobociński
9. Tomasz Szarański
10. Łukasz Wacławski
11. Jakub Kowalczyk
12. Krzysztof Kwiatkowski
13. Jarek Kowalczyk |
|
|
|
|
M.K.
Drużyna: Warszawskie Rekiny
Lotki: X-DART 18g-soft, 18g-steel
Wiek: 59 Dołączył: 30 Lip 2010 Posty: 461 Skąd: Warszawa
|
Wysłany: Śro Paź 08, 2014 9:52 am
|
|
|
LISTA:
1. Asia Kubowicz
2. Marek Kubowicz
3. Bartosz Caliński
4. Sebastian Błażejewski
5. Robert Matuszczak
6. Sławomir Podgórski
7. Jacek Krupka
8. Artur Sobociński
9. Tomasz Szarański
10. Łukasz Wacławski
11. Jakub Kowalczyk
12. Krzysztof Kwiatkowski
13. Jarek Kowalczyk
14. Tomasz Brzęczkowski |
|
|
|
|
M.K.
Drużyna: Warszawskie Rekiny
Lotki: X-DART 18g-soft, 18g-steel
Wiek: 59 Dołączył: 30 Lip 2010 Posty: 461 Skąd: Warszawa
|
Wysłany: Śro Paź 08, 2014 4:07 pm
|
|
|
LISTA:
1. Asia Kubowicz
2. Marek Kubowicz
3. Bartosz Caliński
4. Sebastian Błażejewski
5. Robert Matuszczak
6. Sławomir Podgórski
7. Jacek Krupka
8. Artur Sobociński
9. Tomasz Szarański
10. Łukasz Wacławski
11. Jakub Kowalczyk
12. Krzysztof Kwiatkowski
13. Jarek Kowalczyk
14. Tomasz Brzęczkowski
15. Michał Kowalczyk "Senior" |
|
|
|
|
M.K.
Drużyna: Warszawskie Rekiny
Lotki: X-DART 18g-soft, 18g-steel
Wiek: 59 Dołączył: 30 Lip 2010 Posty: 461 Skąd: Warszawa
|
Wysłany: Śro Lis 12, 2014 9:06 pm
|
|
|
LISTA:
1. Asia Kubowicz
2. Marek Kubowicz
3. Tomasz Jaworocki
4. Sebastian Błażejewski
5. Karolina Podgórska
6. Sławomir Podgórski
7. Jacek Krupka
8. Artur Sobociński
9. Krzysztof Ratajski
10. Łukasz Wacławski
11. Adam Jurzyk
12. Krzysztof Kwiatkowski
13. Bogusław Hezler
14. Tomasz Brzęczkowski
15. Michał Kowalczyk "Senior"
16. Robert Matuszczak |
Ostatnio zmieniony przez M.K. Nie Lis 16, 2014 9:07 am, w całości zmieniany 1 raz |
|
|
|
|
M.K.
Drużyna: Warszawskie Rekiny
Lotki: X-DART 18g-soft, 18g-steel
Wiek: 59 Dołączył: 30 Lip 2010 Posty: 461 Skąd: Warszawa
|
Wysłany: Śro Lis 12, 2014 9:10 pm
|
|
|
Niedziela 16.11.2014 godz.12:00, kto będzie w Kuźni proszę o dopisywanie się
1. Asia Kubowicz
2. Marek Kubowicz
3. Artur Sobociński |
|
|
|
|
SebaEjty
Lotki: MvG 25
Dołączył: 02 Wrz 2014 Posty: 15 Skąd: Warszawa
|
Wysłany: Pią Lis 14, 2014 1:00 am
|
|
|
1. Asia Kubowicz
2. Marek Kubowicz
3. Artur Sobocińsk
4. Sebastian Błażejewski |
|
|
|
|
|