Super Liga Kraków 2014/2015 |
Autor |
Wiadomość |
Bober
Drużyna: SportBar
Tarcza: Advantage Trainer
Lotki: RvB 18g,Ted Henkey 23g
Pomógł: 4 razy Wiek: 48 Dołączył: 06 Cze 2009 Posty: 1793 Skąd: Kraków
|
Wysłany: Czw Lis 06, 2014 7:47 pm
|
|
|
18:00 1 Lukasz Kaminski 1 Rafał Zahora 4-4
18:00 2 Łukasz Ferenc 2 Ewelina Zielinska-Kolacz 4-4
18:00 3 Bartek Chronowski 3 Jacek Styczyński 8-0
18:00 4 Przemyslaw Bobrowski 4 Marcin Rzemiński 8-0
18:45 5 Miroslaw Gaczorek 5 Andrzej Luty 3-5
18:45 6 Krzysztof Galus 6 Artur Świątek 7 - 1
18:45 7 Agata Fidelus 7 Krzysztof Kciuk 0-8
18:45 8 Lukasz Kaminski 1 Ewelina Zielinska-Kolacz 7-1
19:30 9 Jacek Styczyński 12 Rafał Zahora 5-3
19:30 10 Łukasz Ferenc 2 Marcin Rzemiński 0-0
19:30 11 Bartek Chronowski 3 Andrzej Luty 6-2
19:30 12 Przemyslaw Bobrowski 4 Artur Świątek 7 - 1
20:15 13 Miroslaw Gaczorek 5 Krzysztof Kciuk 0-8
20:15 14 Krzysztof Galus 6 Agata Fidelus 7-1
20:15 15 Lukasz Kaminski 1 Jacek Styczyński 3-5
20:15 16 Marcin Rzemiński 11 Ewelina Zielinska-Kolacz 6-2
21:00 17 Andrzej Luty 10 Rafał Zahora 6-2
21:00 18 Łukasz Ferenc 2 Artur Świątek 7-1
21:00 19 Bartek Chronowski 3 Krzysztof Kciuk 2-6
21:00 20 Przemyslaw Bobrowski 4 Agata Fidelus 8-0
21:45 21 Miroslaw Gaczorek 5 Krzysztof Galus 2-6
21:45 22 Lukasz Kaminski 1 Marcin Rzemiński 8-0 w.o.
21:45 23 Andrzej Luty 10 Jacek Styczyński 6-2 |
Ostatnio zmieniony przez Bober Sob Sty 10, 2015 12:52 pm, w całości zmieniany 10 razy |
|
|
|
|
Bober
Drużyna: SportBar
Tarcza: Advantage Trainer
Lotki: RvB 18g,Ted Henkey 23g
Pomógł: 4 razy Wiek: 48 Dołączył: 06 Cze 2009 Posty: 1793 Skąd: Kraków
|
Wysłany: Śro Lis 12, 2014 11:21 am
|
|
|
20-11 kolejny (zaległy z Października) zjazd Krakowskiej SuperLigi. Mam nadzieje że w pełnym skladzie.... |
|
|
|
|
Bober
Drużyna: SportBar
Tarcza: Advantage Trainer
Lotki: RvB 18g,Ted Henkey 23g
Pomógł: 4 razy Wiek: 48 Dołączył: 06 Cze 2009 Posty: 1793 Skąd: Kraków
|
Wysłany: Śro Lis 12, 2014 2:16 pm
|
|
|
Zjazd nr 2 20-11-2014
18:00 24 Grzegorz Konieczny 9 Ewelina Zielinska-Kolacz Łukasz Kamiński
18:00 25 Krzysztof Kciuk 8 Rafał Zahora Marcin Rzemiński
18:00 26 Łukasz Ferenc 2 Agata Fidelus Andrzej Luty
18:00 27 Bartek Chronowski 3 Krzysztof Galus Przemysław Bobrowski
18:45 28 Przemyslaw Bobrowski 4 Miroslaw Gaczorek Lukasz Kaminski
18:45 29 Lukasz Kaminski 1 Andrzej Luty Rafał Zahora
18:45 30 Grzegorz Konieczny 9 Marcin Rzemiński Bartek Chronowski
18:45 31 Krzysztof Kciuk 8 Jacek Styczyński Łukasz Ferenc
19:30 32 Agata Fidelus 7 Ewelina Zielinska-Kolacz Marcin Rzemiński
19:30 33 Krzysztof Galus 6 Rafał Zahora Jacek Styczyński
19:30 34 Łukasz Ferenc 2 Miroslaw Gaczorek Andrzej Luty
19:30 35 Bartek Chronowski 3 Przemyslaw Bobrowski Krzysztof Kciuk
20:15 36 Lukasz Kaminski 1 Grzegorz Konieczny Agata Fidelus
20:15 37 Krzysztof Kciuk 8 Andrzej Luty Ewelina Zielinska-Kolacz
20:15 38 Agata Fidelus 7 Marcin Rzemiński Łukasz Ferenc
20:15 39 Krzysztof Galus 6 Jacek Styczyński Przemyslaw Bobrowski
21:00 40 Miroslaw Gaczorek 5 Ewelina Zielinska-Kolacz Bartek Chronowski
21:00 41 Przemyslaw Bobrowski 4 Rafał Zahora Krzysztof Galus
21:00 42 Łukasz Ferenc 2 Bartek Chronowski Ewelina Zielinska-Kolacz
21:00 43 Lukasz Kaminski 1 Krzysztof Kciuk Jacek Styczyński
21:45 44 Agata Fidelus 7 Grzegorz Konieczny Ewelina Zielinska-Kolacz
21:45 45 Krzysztof Galus 6 Andrzej Luty Lukasz Kaminski
21:45 46 Miroslaw Gaczorek 5 Marcin Rzemiński Grzegorz Konieczny |
|
|
|
|
Bober
Drużyna: SportBar
Tarcza: Advantage Trainer
Lotki: RvB 18g,Ted Henkey 23g
Pomógł: 4 razy Wiek: 48 Dołączył: 06 Cze 2009 Posty: 1793 Skąd: Kraków
|
Wysłany: Nie Lis 16, 2014 8:52 pm
|
|
|
Grzegorz Konieczny rezygnuje z SL w jego miejsce wchodzi Artur Światek |
|
|
|
|
Rudzielec
Dołączyła: 23 Wrz 2013 Posty: 37 Skąd: Kraków
|
Wysłany: Pon Lis 17, 2014 7:27 pm
|
|
|
jakieś nieobecności?? |
|
|
|
|
Bober
Drużyna: SportBar
Tarcza: Advantage Trainer
Lotki: RvB 18g,Ted Henkey 23g
Pomógł: 4 razy Wiek: 48 Dołączył: 06 Cze 2009 Posty: 1793 Skąd: Kraków
|
Wysłany: Wto Lis 18, 2014 11:16 pm
|
|
|
wyniki 2 zjazdu:
18:00 24 Artur Swiatek - Ewelina Zielinska-Kolacz 5-3
18:00 25 Krzysztof Kciuk - Rafał Zahora 7-1
18:00 26 Łukasz Ferenc - Agata Fidelus 6-2
18:00 27 Bartek Chronowski - Krzysztof Galus 4-4
18:45 28 Przemysław Bobrowski - Mirosław Gaczorek 4-4
18:45 29 Łukasz Kamiński - Andrzej Luty 2-6
18:45 30 Artur Swiatek - Marcin Rzemiński 1-7
18:45 31 Krzysztof Kciuk - Jacek Styczyński 7-1
19:30 32 Agata Fidelus - Ewelina Zielinska-Kolacz 3-5
19:30 33 Krzysztof Galus - Rafał Zahora 8-0
19:30 34 Łukasz Ferenc - Mirosław Gaczorek 1-7
19:30 35 Bartek Chronowski - Przemysław Bobrowski 0-8 w.o.
20:15 36 Łukasz Kamiński - Artur Swiatek 7-1
20:15 37 Krzysztof Kciuk - Andrzej Luty 7-1
20:15 38 Agata Fidelus - Marcin Rzemiński 2-6
20:15 39 Krzysztof Galus - Jacek Styczyński 6-2
21:00 40 Mirosław Gaczorek - Ewelina Zielinska-Kolacz 5-3
21:00 41 Przemysław Bobrowski - Rafał Zahora 8-0
21:00 42 Łukasz Ferenc - Bartek Chronowski 8-0 w.o.
21:00 43 Łukasz Kamiński - Krzysztof Kciuk 0-8
21:45 44 Agata Fidelus - Artur Swiatek 5-3
21:45 45 Krzysztof Galus - Andrzej Luty 5-3
21:45 46 Mirosław Gaczorek - Marcin Rzemiński 5-3
21:45 47 Przemysław Bobrowski - Jacek Styczyński 8-0 |
Ostatnio zmieniony przez Bober Sob Sty 10, 2015 12:53 pm, w całości zmieniany 5 razy |
|
|
|
|
Bober
Drużyna: SportBar
Tarcza: Advantage Trainer
Lotki: RvB 18g,Ted Henkey 23g
Pomógł: 4 razy Wiek: 48 Dołączył: 06 Cze 2009 Posty: 1793 Skąd: Kraków
|
Wysłany: Pią Lis 21, 2014 10:19 am
|
|
|
3 zjazd SuperLigi Kraków odbędzie sie 04-12-2014
48 18:00 Bartek Chronowski 3 Ewelina Zielinska-Kolacz Andrzej Luty
49 18:00 Łukasz Ferenc 2 Rafał Zahora Krzysztof Kciuk
50 18:00 Łukasz Kamiński 1 Agata Fidelus Przemysław Bobrowski
51 18:00 Krzysztof Galus 6 Krzysztof Kciuk Agata Fidelus
52 18:50 Mirosław Gaczorek 5 Artur Swiatek Ewelina Zielinska-Kolacz
53 18:50 Przemysław Bobrowski 4 Andrzej Luty Mirosław Gaczorek
54 18:50 Bartek Chronowski 3 Marcin Rzemiński Łukasz Ferenc
55 18:50 Łukasz Ferenc 2 Jacek Styczyński Bartek Chronowski
56 19:40 Ewelina Zielinska-Kolacz 13 Rafał Zahora Artur Swiatek
57 19:40 Łukasz Kamiński 1 Krzysztof Galus Rafał Zahora
58 19:40 Mirosław Gaczorek 5 Agata Fidelus Ewelina Zielinska-Kolacz
59 19:40 Przemysław Bobrowski 4 Krzysztof Kciuk Jacek Styczyński
60 20:30 Bartek Chronowski 3 Artur Swiatek Przemysław Bobrowski
61 20:30 Łukasz Ferenc 2 Andrzej Luty Artur Swiatek
62 20:30 Marcin Rzemiński 11 Rafał Zahora Krzysztof Kciuk
63 20:30 Jacek Styczyński 12 Ewelina Zielinska-Kolacz Agata Fidelus
64 21:20 Łukasz Kamiński 1 Mirosław Gaczorek Ewelina Zielinska-Kolacz
65 21:20 Przemysław Bobrowski 4 Krzysztof Galus Mirosław Gaczorek
66 21:20 Bartek Chronowski 3 Agata Fidelus Bartek Chronowski
67 21:20 Łukasz Ferenc 2 Krzysztof Kciuk Krzysztof Galus
68 22:10 Artur Swiatek 9 Rafał Zahora Krzysztof Kciuk
69 22:10 Andrzej Luty 10 Ewelina Zielinska-Kolacz Bartek Chronowski
70 22:10 Marcin Rzemiński 11 Jacek Styczyński Krzysztof Galus
71 22:10 Łukasz Kamiński 1 Przemysław Bobrowski Rafał Zahora |
|
|
|
|
Majo_82
Drużyna: SB PIRATES
Tarcza: Blade V
Lotki: Gary Anderson Phase3 23g/18g
Pomógł: 7 razy Wiek: 42 Dołączył: 18 Kwi 2008 Posty: 1859 Skąd: Kraków
|
Wysłany: Sob Lis 22, 2014 10:36 pm
|
|
|
tabela po drugim zjeździe
SUPERLIGA2.jpg
|
|
Plik ściągnięto 9060 raz(y) 30.78 KB |
|
Ostatnio zmieniony przez Majo_82 Nie Lis 23, 2014 7:25 pm, w całości zmieniany 1 raz |
|
|
|
|
greengo44
Drużyna: Melomani,Dart Demons
Tarcza: Unicorn Eclipse Pro
Lotki: Krokodyle 21g
Pomógł: 4 razy Wiek: 44 Dołączył: 29 Wrz 2011 Posty: 2461 Skąd: Kraków
|
Wysłany: Nie Lis 23, 2014 6:35 pm
|
|
|
Cytat: | tabela po drugim zjeździe |
brakuje wyniku mojego meczu w Eweliną (4-4) |
|
|
|
|
Bober
Drużyna: SportBar
Tarcza: Advantage Trainer
Lotki: RvB 18g,Ted Henkey 23g
Pomógł: 4 razy Wiek: 48 Dołączył: 06 Cze 2009 Posty: 1793 Skąd: Kraków
|
Wysłany: Nie Lis 23, 2014 6:58 pm
|
|
|
Brakuje kilku meczy... Majo to poprawi... Cierpliwości |
|
|
|
|
Majo_82
Drużyna: SB PIRATES
Tarcza: Blade V
Lotki: Gary Anderson Phase3 23g/18g
Pomógł: 7 razy Wiek: 42 Dołączył: 18 Kwi 2008 Posty: 1859 Skąd: Kraków
|
Wysłany: Nie Lis 23, 2014 7:24 pm
|
|
|
raptem dwóch juz poprawione |
|
|
|
|
greengo44
Drużyna: Melomani,Dart Demons
Tarcza: Unicorn Eclipse Pro
Lotki: Krokodyle 21g
Pomógł: 4 razy Wiek: 44 Dołączył: 29 Wrz 2011 Posty: 2461 Skąd: Kraków
|
Wysłany: Wto Lis 25, 2014 12:05 pm
|
|
|
Jeśli chodzi o zjazd nr 3 to dotrę na 19:15, może 19:00 więc proszę to uwzględnić w harmonogramie gier. Z góry przepraszam za kłopot... |
|
|
|
|
Rudzielec
Dołączyła: 23 Wrz 2013 Posty: 37 Skąd: Kraków
|
Wysłany: Pon Gru 01, 2014 10:13 am
|
|
|
Proszę o podawanie info gdyby miało kogoś nie być.... |
|
|
|
|
cyna
Drużyna: Dar(t)ciuchy
Tarcza: Eclipse Pro
Lotki: Stephen Bunting 12g.
Pomógł: 6 razy Dołączył: 15 Sty 2010 Posty: 756 Skąd: świętokrzyskie
|
Wysłany: Pon Gru 01, 2014 10:46 am
|
|
|
Piszący do poprawki...
48 18:00 Bartek Chronowski 3 Ewelina Zielinska-Kolacz Andrzej Luty
49 18:00 Łukasz Ferenc 2 Rafał Zahora Krzysztof Kciuk
50 18:00 Łukasz Kamiński 1 Agata Fidelus Przemysław Bobrowski
51 18:00 Krzysztof Galus 6 Krzysztof Kciuk Agata Fidelus
52 18:50 Mirosław Gaczorek 5 Artur Swiatek Ewelina Zielinska-Kolacz
53 18:50 Przemysław Bobrowski 4 Andrzej Luty Mirosław Gaczorek
54 18:50 Bartek Chronowski 3 Marcin Rzemiński Łukasz Ferenc
55 18:50 Łukasz Ferenc 2 Jacek Styczyński Bartek Chronowski
56 19:40 Ewelina Zielinska-Kolacz 13 Rafał Zahora Artur Swiatek
57 19:40 Łukasz Kamiński 1 Krzysztof Galus Rafał Zahora
58 19:40 Mirosław Gaczorek 5 Agata Fidelus Ewelina Zielinska-Kolacz
59 19:40 Przemysław Bobrowski 4 Krzysztof Kciuk Jacek Styczyński
60 20:30 Bartek Chronowski 3 Artur Swiatek Przemysław Bobrowski
61 20:30 Łukasz Ferenc 2 Andrzej Luty Artur Swiatek
62 20:30 Marcin Rzemiński 11 Rafał Zahora Krzysztof Kciuk
63 20:30 Jacek Styczyński 12 Ewelina Zielinska-Kolacz Agata Fidelus
64 21:20 Łukasz Kamiński 1 Mirosław Gaczorek Ewelina Zielinska-Kolacz
65 21:20 Przemysław Bobrowski 4 Krzysztof Galus Mirosław Gaczorek
66 21:20 Bartek Chronowski 3 Agata Fidelus Bartek Chronowski
67 21:20 Łukasz Ferenc 2 Krzysztof Kciuk Krzysztof Galus
68 22:10 Artur Swiatek 9 Rafał Zahora Krzysztof Kciuk
69 22:10 Andrzej Luty 10 Ewelina Zielinska-Kolacz Bartek Chronowski
70 22:10 Marcin Rzemiński 11 Jacek Styczyński Krzysztof Galus
71 22:10 Łukasz Kamiński 1 Przemysław Bobrowski Rafał Zahora |
|
|
|
|
Majo_82
Drużyna: SB PIRATES
Tarcza: Blade V
Lotki: Gary Anderson Phase3 23g/18g
Pomógł: 7 razy Wiek: 42 Dołączył: 18 Kwi 2008 Posty: 1859 Skąd: Kraków
|
Wysłany: Pon Gru 01, 2014 11:32 am
|
|
|
48 18:00 Bartek Chronowski 3 Ewelina Zielinska-Kolacz Andrzej Luty
49 18:00 Łukasz Ferenc 2 Rafał Zahora Artur Świątek
50 18:00 Łukasz Kamiński 1 Agata Fidelus Przemysław Bobrowski
51 18:00 Krzysztof Galus 6 Krzysztof Kciuk Marcin Rzemiński
52 18:50 Mirosław Gaczorek 5 Artur Swiatek Ewelina Zielinska-Kolacz
53 18:50 Przemysław Bobrowski 4 Andrzej Luty Mirosław Gaczorek
54 18:50 Bartek Chronowski 3 Marcin Rzemiński Łukasz Ferenc
55 18:50 Łukasz Ferenc 2 Jacek Styczyński Łukasz Kamiński
56 19:40 Ewelina Zielinska-Kolacz 13 Rafał Zahora Artur Swiatek
57 19:40 Łukasz Kamiński 1 Krzysztof Galus Rafał Zahora
58 19:40 Mirosław Gaczorek 5 Agata Fidelus Andrzej Luty
59 19:40 Przemysław Bobrowski 4 Krzysztof Kciuk Jacek Styczyński
60 20:30 Bartek Chronowski 3 Artur Swiatek Przemysław Bobrowski
61 20:30 Łukasz Ferenc 2 Andrzej Luty Krzysztof Galus
62 20:30 Marcin Rzemiński 11 Rafał Zahora Krzysztof Kciuk
63 20:30 Jacek Styczyński 12 Ewelina Zielinska-Kolacz Agata Fidelus
64 21:20 Łukasz Kamiński 1 Mirosław Gaczorek Ewelina Zielinska-Kolacz
65 21:20 Przemysław Bobrowski 4 Krzysztof Galus Mirosław Gaczorek
66 21:20 Bartek Chronowski 3 Agata Fidelus Bartek Chronowski
67 21:20 Łukasz Ferenc 2 Krzysztof Kciuk Artur Świątek
68 22:10 Artur Swiatek 9 Rafał Zahora Krzysztof Kciuk
69 22:10 Andrzej Luty 10 Ewelina Zielinska-Kolacz Bartek Chronowski
70 22:10 Marcin Rzemiński 11 Jacek Styczyński Krzysztof Galus
71 22:10 Łukasz Kamiński 1 Przemysław Bobrowski Agata Fidelus |
Ostatnio zmieniony przez Majo_82 Pon Gru 01, 2014 12:23 pm, w całości zmieniany 1 raz |
|
|
|
|
|