Super Liga Kraków 2014/2015 |
Autor |
Wiadomość |
Rudzielec
Dołączyła: 23 Wrz 2013 Posty: 37 Skąd: Kraków
|
Wysłany: Wto Lut 10, 2015 12:16 pm
|
|
|
jakieś nieobecności??
Czy Marcin nie wycofywał się z rozgrywek?? |
|
|
|
|
Majo_82
Drużyna: SB PIRATES
Tarcza: Blade V
Lotki: Gary Anderson Phase3 23g/18g
Pomógł: 7 razy Wiek: 42 Dołączył: 18 Kwi 2008 Posty: 1859 Skąd: Kraków
|
Wysłany: Wto Lut 10, 2015 12:23 pm
|
|
|
Marcin jednak gra z nami dalej. Ja od razu pisze że spóźnię się na pewno ok 30 minut |
|
|
|
|
Bober
Drużyna: SportBar
Tarcza: Advantage Trainer
Lotki: RvB 18g,Ted Henkey 23g
Pomógł: 4 razy Wiek: 48 Dołączył: 06 Cze 2009 Posty: 1793 Skąd: Kraków
|
Wysłany: Czw Lut 12, 2015 11:19 am
|
|
|
Rzemool niestety rezygnuje z SL |
|
|
|
|
scorpions28
Drużyna: BANDA JANOSIKA
Wiek: 43 Dołączył: 24 Paź 2011 Posty: 252 Skąd: bochnia
|
Wysłany: Czw Lut 12, 2015 12:09 pm
|
|
|
Mnie dzisiaj nie ma |
|
|
|
|
Bober
Drużyna: SportBar
Tarcza: Advantage Trainer
Lotki: RvB 18g,Ted Henkey 23g
Pomógł: 4 razy Wiek: 48 Dołączył: 06 Cze 2009 Posty: 1793 Skąd: Kraków
|
Wysłany: Pią Lut 13, 2015 10:25 am
|
|
|
Zaległy mecz
Bobrowski - Zielińska-Kołacz 8-0
Bobrowski - Ferenc 0-8 w.o. |
|
|
|
|
greengo44
Drużyna: Melomani,Dart Demons
Tarcza: Unicorn Eclipse Pro
Lotki: Krokodyle 21g
Pomógł: 4 razy Wiek: 44 Dołączył: 29 Wrz 2011 Posty: 2461 Skąd: Kraków
|
Wysłany: Czw Mar 05, 2015 10:17 pm
|
|
|
Witam
Niestety z powodu kłopotów z ręką (i głową ) muszę odstawić lotki, pewnie na dłuższy czas dlatego rezygnuję z dalszego udziału w rozgrywkach SL. Dziękuję wszystkim za spotkania, dobrą zabawę i walkę przy tarczy . Pozdrawiam i życzę 9 lotki
Łukasz |
|
|
|
|
Majo_82
Drużyna: SB PIRATES
Tarcza: Blade V
Lotki: Gary Anderson Phase3 23g/18g
Pomógł: 7 razy Wiek: 42 Dołączył: 18 Kwi 2008 Posty: 1859 Skąd: Kraków
|
Wysłany: Pon Mar 09, 2015 8:17 am
|
|
|
18:00 24 Artur Świątek 9 Ewelina Zielinska-Kolacz Łukasz Kamiński
18:00 25 Krzysztof Kciuk 8 Rafał Zahora Marcin Rzemiński
18:00 26 Łukasz Ferenc 2 Agata Fidelus Andrzej Luty walkower 0:8
18:00 27 Bartek Chronowski 3 Krzysztof Galus Przemysław Bobrowski walkower 0:8
18:45 28 Przemyslaw Bobrowski 4 Miroslaw Gaczorek Ewelina Zielińska
18:45 29 Lukasz Kaminski 1 Andrzej Luty Rafał Zahora 1:7
18:45 30 Artur Świątek 9 Marcin Rzemiński Bartek Chronowski walkower 8:0
18:45 31 Krzysztof Kciuk 8 Jacek Styczyński Łukasz Ferenc
19:30 32 Agata Fidelus 7 Ewelina Zielinska-Kolacz Marcin Rzemiński 6:2
19:30 33 Krzysztof Galus 6 Rafał Zahora Jacek Styczyński
19:30 34 Łukasz Ferenc 2 Miroslaw Gaczorek Andrzej Luty walkower 0:8
19:30 35 Bartek Chronowski 3 Przemyslaw Bobrowski Krzysztof Kciuk walkower 0:8
20:15 36 Lukasz Kaminski 1 Artur Świątek Rafał Zahora
20:15 37 Krzysztof Kciuk 8 Andrzej Luty Ewelina Zielinska-Kolacz 5:3
20:15 38 Agata Fidelus 7 Marcin Rzemiński Łukasz Ferenc walkower 8:0
20:15 39 Krzysztof Galus 6 Jacek Styczyński Przemyslaw Bobrowski
21:00 40 Miroslaw Gaczorek 5 Ewelina Zielinska-Kolacz Bartek Chronowski 4:4
21:00 41 Przemyslaw Bobrowski 4 Rafał Zahora Krzysztof Galus
21:00 42 Łukasz Ferenc 2 Bartek Chronowski Artur Świątek obustronny walkower 0:0
21:00 43 Lukasz Kaminski 1 Krzysztof Kciuk Jacek Styczyński 2:6
21:45 44 Agata Fidelus 7 Artur Świątek Ewelina Zielinska-Kolacz
21:45 45 Krzysztof Galus 6 Andrzej Luty Lukasz Kaminski 5:3
21:45 46 Miroslaw Gaczorek 5 Marcin Rzemiński Artur Świątek walkower 8:0 |
Ostatnio zmieniony przez Majo_82 Pon Mar 16, 2015 9:39 am, w całości zmieniany 2 razy |
|
|
|
|
Bober
Drużyna: SportBar
Tarcza: Advantage Trainer
Lotki: RvB 18g,Ted Henkey 23g
Pomógł: 4 razy Wiek: 48 Dołączył: 06 Cze 2009 Posty: 1793 Skąd: Kraków
|
Wysłany: Pon Mar 09, 2015 3:40 pm
|
|
|
Bartek Chronowski z braku czasu również rezygnuje z SL w tym roku... |
|
|
|
|
Majo_82
Drużyna: SB PIRATES
Tarcza: Blade V
Lotki: Gary Anderson Phase3 23g/18g
Pomógł: 7 razy Wiek: 42 Dołączył: 18 Kwi 2008 Posty: 1859 Skąd: Kraków
|
Wysłany: Wto Mar 10, 2015 8:53 am
|
|
|
aktualna tabela
forum.jpg
|
|
Plik ściągnięto 12438 raz(y) 41.84 KB |
|
|
|
|
|
Rudzielec
Dołączyła: 23 Wrz 2013 Posty: 37 Skąd: Kraków
|
Wysłany: Czw Mar 12, 2015 2:01 pm
|
|
|
Bardzo proszę w rozpiskach przed zjazdem nie uwzględniać osób które zrezygnowały z gry |
|
|
|
|
cyna
Drużyna: Dar(t)ciuchy
Tarcza: Eclipse Pro
Lotki: Stephen Bunting 12g.
Pomógł: 6 razy Dołączył: 15 Sty 2010 Posty: 756 Skąd: świętokrzyskie
|
Wysłany: Pon Kwi 13, 2015 11:25 am
|
|
|
Bober napisał/a: | Kolejne zjazdy:
V - 12 luty
VI - 12 marzec
VII - 16 kwiecień
VIII - 14 maj |
Jeśli termin najbliższego zjazdu jest aktualny, to już teraz informuję, że niestety Agaty i mnie nie będzie... |
|
|
|
|
Majo_82
Drużyna: SB PIRATES
Tarcza: Blade V
Lotki: Gary Anderson Phase3 23g/18g
Pomógł: 7 razy Wiek: 42 Dołączył: 18 Kwi 2008 Posty: 1859 Skąd: Kraków
|
Wysłany: Pon Kwi 13, 2015 11:49 am
|
|
|
Tak termin czwartkowy aktualny. Czyli nieobecni - Agata, Andrzej i Rafał Zahora. Do jutra postaram się wrzucić aktualną tabelę oraz rozpiskę na czwartek |
|
|
|
|
Majo_82
Drużyna: SB PIRATES
Tarcza: Blade V
Lotki: Gary Anderson Phase3 23g/18g
Pomógł: 7 razy Wiek: 42 Dołączył: 18 Kwi 2008 Posty: 1859 Skąd: Kraków
|
Wysłany: Wto Kwi 14, 2015 10:53 am
|
|
|
Rozpiska na czwartek :
47 18:00 Przemysław Bobrowski Jacek Styczyński 8:0
48 18:00 Bartek Chronowski 3 Ewelina Zielinska-Kolacz w.o 0:8
49 18:00 Łukasz Ferenc 2 Rafał Zahora Artur Świątek w.o 0:8
50 18:00 Łukasz Kamiński 1 Agata Fidelus
51 18:50 Krzysztof Galus 6 Krzysztof Kciuk 1- 7
52 18:50 Mirosław Gaczorek 5 Artur Swiatek Ewelina Zielinska-Kolacz
53 18:50 Przemysław Bobrowski 4 Andrzej Luty
54
55 18:50 Łukasz Ferenc 2 Jacek Styczyński w.o 0:8
56 19:40 Ewelina Zielinska-Kolacz 13 Rafał Zahora
57 19:40 Łukasz Kamiński 1 Krzysztof Galus 1:7
58 19:40 Mirosław Gaczorek 5 Agata Fidelus
59 19:40 Przemysław Bobrowski 4 Krzysztof Kciuk
60 20:30 Bartek Chronowski 3 Artur Swiatek w.o 0:8
61 20:30 Łukasz Ferenc 2 Andrzej Luty w.o 0-8
62 20:30 Marcin Rzemiński 11 Rafał Zahora w.o 0:8
63 20:30 Jacek Styczyński 12 Ewelina Zielinska-Kolacz 5:3
64 21:20 Łukasz Kamiński 1 Mirosław Gaczorek 0:8
65 21:20 Przemysław Bobrowski 4 Krzysztof Galus 5:3
66 21:20 Bartek Chronowski 3 Agata Fidelus w.o 0:8
67 21:20 Łukasz Ferenc 2 Krzysztof Kciuk w.o 0:8
68 22:10 Artur Swiatek 9 Rafał Zahora
69 22:10 Andrzej Luty 10 Ewelina Zielinska-Kolacz
70 22:10 Marcin Rzemiński 11 Jacek Styczyński w.o 0:8
71 22:10 Łukasz Kamiński 1 Przemysław Bobrowski 3:5
nieobecni Agata Fidelus, Andrzej Luty oraz Rafał Zahora o tych osobach wiem. Przypominam również że do czwartku należy zagrać mecze zaległe z zjazdu w lutym. |
Ostatnio zmieniony przez Majo_82 Pon Maj 11, 2015 9:38 am, w całości zmieniany 2 razy |
|
|
|
|
Rudzielec
Dołączyła: 23 Wrz 2013 Posty: 37 Skąd: Kraków
|
Wysłany: Czw Kwi 16, 2015 7:02 am
|
|
|
W takim razie rozegram mecz jeśli to możliwe z Jackiem o 18:50 |
|
|
|
|
dartmaster
VEL GAŁEK
Drużyna: SportBar
Tarcza: Winmau Masters
Lotki: Target Carrera C4 24g
Wiek: 47 Dołączył: 01 Paź 2007 Posty: 1464 Skąd: Gród Kraka
|
Wysłany: Czw Kwi 16, 2015 9:40 am
|
|
|
Ja sie pojawie na mecz z Majo ponieważ z Kciuniem zagrałem awansem! |
|
|
|
|
|