SOFT W KAMIENICY III CYKL |
Autor |
Wiadomość |
mob
Drużyna: Włóczykije
Dołączył: 02 Lut 2015 Posty: 97 Skąd: ŁÓDŹ
|
Wysłany: Śro Lut 25, 2015 7:58 pm SOFT W KAMIENICY III CYKL
|
|
|
Zapraszamy do "Kamienicy" (Łódź, P.O.W 28) na cykl 10 turniejów softowych 501 D.O.
Gramy w każdy Czwartek od godz. 19.00. Startujemy 26.02. Przed turniejem rozdanie nagród za poprzedni cykl.
Wpisowe 9 pln, wrzuty przegrywającego. Za maxa(tylko 180) lub zejście powyżej 120 i szybkie lotki do 15l do wyboru piwo lub lufka od baru, za szybkie lotki do 11l butelka whisky od baru .
Za zwycięstwo w turnieju 50% wpisowego + 0,5 wódeczki.
Do końcowej klasyfikacji wymagana obecność na przynajmniej 8 turniejach. Do końcowej punktacji zaliczamy wszystkie obecności (nic nie odejmujemy).
Na zakończenie cyklu puchary dla pierwszej 3. Nagrody niespodzianki dla sklasyfikowanych (ilość uzależniona od frekwencji).
Za prowadzenie odpowiedzialni: Michał Misiek Pilecki, Adam Kuljon.
Przybywajcie tłumnie |
|
|
|
|
qlfi
Wiek: 33 Dołączył: 17 Maj 2014 Posty: 361 Skąd: Łódź
|
Wysłany: Czw Lut 26, 2015 11:43 pm
|
|
|
Wyniki pierwszego turnieju
9-12 Michał Borowiecki
9-12 Łukasz Czarnecki
7-8 Emilia Michalska
7-8 Adam Kuljon
5-6 Kalina Pietrzak
5-6 Tomasz Bernacki
4 Michał Pilecki
3 Szymon Mackiewicz
2 Szymon Bugajski
1 Dariusz Cieplucha 17L |
|
|
|
|
qlfi
Wiek: 33 Dołączył: 17 Maj 2014 Posty: 361 Skąd: Łódź
|
Wysłany: Nie Mar 08, 2015 7:12 pm
|
|
|
Wyniki 5.03.2015
9 Michał Pilecki
7-8 Łukasz Czarnecki
7-8 Adam Kuljon
5-6 Witold Geberle
5-6 Michał Borowiecki
4 Szymon Mackiewicz
3 Kalina Pietrzak
2 Szymon Bugajski
1 Dariusz Cieplucha 18Lx2 |
|
|
|
|
qlfi
Wiek: 33 Dołączył: 17 Maj 2014 Posty: 361 Skąd: Łódź
|
Wysłany: Sob Mar 14, 2015 11:56 am
|
|
|
Wyniki 12.03.2015
17 Adrian Jagodziński
13-16 Michał Borowiecki
13-16 Damian Jagodziński
13-16 Emilia Michalska
13-16 Agata Gralak
9-12 Krzysztof Waberski
9-12 Michał Pilecki
9-12 Kalina Pietrzak
9-12 Łukasz Czarnecki
7-8 Adam Kuljon
7-8 Piotr Kujawski
5-6 Mirosław Drążek
5-6 Marcin Jezionek
4 Szymon Bugajski
3 Tomasz Bernacki 17L
2 Szymon Mackiewicz
1 Dariusz Cieplucha 180 |
|
|
|
|
pik48
Drużyna: Legion
Tarcza: Blade 5
Lotki: Joe Cullen 21G
Wiek: 32 Dołączył: 21 Cze 2010 Posty: 813 Skąd: Ksawerów
|
Wysłany: Czw Mar 19, 2015 4:31 pm
|
|
|
Jak co czwartek zapraszamy na SOFT W KAMIENICY, rozpoczynamy o 19:00.
DLA KAŻDEGO ZAWODNIKA, KTÓRY NIE BRAŁ UDZIAŁU W TYM CYKLU PIERWSZE LITROWE PIWO ZA GROSZ.
DLA WSZYSTKICH GRAJĄCYCH KOLOROWE SHOTY PO 2ZŁ. |
|
|
|
|
qlfi
Wiek: 33 Dołączył: 17 Maj 2014 Posty: 361 Skąd: Łódź
|
Wysłany: Pon Mar 23, 2015 11:34 am
|
|
|
Wyniki 19.03.2015
7 Justyna Pilecka
5-6 Łukasz Czarnecki
5-6 Agata Gralak
4 Adam Kuljon
3 Szymon Bugajski
2 Witold Geberle 180, 16L
1 Dariusz Cieplucha 180 |
|
|
|
|
qlfi
Wiek: 33 Dołączył: 17 Maj 2014 Posty: 361 Skąd: Łódź
|
Wysłany: Pon Mar 30, 2015 2:29 pm
|
|
|
Wyniki 26.03.2015
7-8 Adam Kuljon
7-8 Zdzisław Nowak
5-6 Michał Pilecki
5-6 Michał Borowiecki
4 Łukasz Czarnecki
3 Szymon Bugajski
2 Szymon Mackiewicz
1 Dariusz Cieplucha 17L |
|
|
|
|
qlfi
Wiek: 33 Dołączył: 17 Maj 2014 Posty: 361 Skąd: Łódź
|
Wysłany: Sob Kwi 04, 2015 7:33 pm
|
|
|
Wyniki 2.04.2015
9-12 Irek Dryk
9-12 Krzysztof Waberski
9-12 Michał Pilecki
9-12 Adam Kuljon
7-8 Kalina Pietrzak
7-8 Michał Borowiecki
5-6 Rafał Dryk 180
5-6 Agata Gralak
4 Witold Geberle
3 Szymon Mackiewicz
2 Dariusz Cieplucha 180
1 Szymon Bugajski |
|
|
|
|
qlfi
Wiek: 33 Dołączył: 17 Maj 2014 Posty: 361 Skąd: Łódź
|
Wysłany: Sob Kwi 11, 2015 5:38 pm
|
|
|
Wyniki 9.04.2015
9-12 Daniel Janas
9-12 Artur Bugajny
9-12 Michał Borowiecki
9-12 Kalina Pietrzak 171
7-8 Łukasz Czarnecki
7-8 Adam Kuljon
5-6 Szymon Mackiewicz
5-6 Przemysław Żeromiński
4 Mirosław Drążek
3 Michał Pilecki
2 Szymon Bugajski
1 Dariusz Cieplucha 180x2, 14L, 16L, 18L |
|
|
|
|
dart-mp
Drużyna: DC Lubniewice
Tarcza: ADVANTAGE II
Lotki: @ 501 seria 25gr.
Pomógł: 4 razy Wiek: 46 Dołączył: 29 Sie 2008 Posty: 688 Skąd: lubniewice
|
Wysłany: Pon Kwi 13, 2015 10:31 am
|
|
|
Witam serdecznie,
na weekend 17-19.4. jest możliwość zakupu akcesorii do darta soft i steel
bardzo duży wybór lotek, tarcz i akcesoria
zapraszam w
piątek od 17 - 23 godz
sobota od 10 - 23 godz
niedziela od 10 - 17 godz
Miejsce turnieju:
Ośrodek Wypoczynkowo – Hotelowy „Prząśniczka” położony w kompleksie leśnym wzniesień łódzkich ARTURÓWEK
ul. Studencka 20/24, 91-513, Łódź
dziękuję Mariusz Paul |
|
|
|
|
qlfi
Wiek: 33 Dołączył: 17 Maj 2014 Posty: 361 Skąd: Łódź
|
Wysłany: Pon Kwi 20, 2015 3:59 pm
|
|
|
Wyniki 16.04.2015
9-12 Przemysław Żeromiński
9-12 Adam Kuljon
9-12 Damian Magdziarz
9-12 Krzysztof Waberski
7-8 Zdzisław Nowak
7-8 Łukasz Czarnecki
5-6 Michał Borowiecki
5-6 Kalina Pietrzak
4 Witold Geberle
3 Szymon Mackiewicz
2 Szymon Bugajski 148
1 Dariusz Cieplucha 180x2 |
|
|
|
|
qlfi
Wiek: 33 Dołączył: 17 Maj 2014 Posty: 361 Skąd: Łódź
|
Wysłany: Sob Kwi 25, 2015 7:55 pm
|
|
|
Wyniki 23.04.2015
7-8 Kalina Pietrzak
7-8 Michał Borowiecki
5-6 Adam Kuljon
5-6 Łukasz Czarnecki
4 Szymon Bugajski
3 Szymon Mackiewicz
2 Dariusz Cieplucha 18L
1 Krzysztof Waberski |
|
|
|
|
qlfi
Wiek: 33 Dołączył: 17 Maj 2014 Posty: 361 Skąd: Łódź
|
Wysłany: Czw Maj 07, 2015 3:26 pm
|
|
|
Wyniki 30.04
9-12 Zdzisław Nowak
9-12 Justyna Pilecka
9-12 Michał Pilecki
9-12 Dawid Herberg
7-8 Michał Borowiecki
7-8 Tomasz Łuczyński
5-6 Kalina Pietrzak
5-6 Krzysztof Waberski
4 Łukasz Czarnecki
3 Szymon Bugajski
2 Szymon Mackiewicz
1 Dariusz Cieplucha |
|
|
|
|
|