|
DART - zdjęcia
Witamy na forum dyskusyjnym wszystkich miłośników darta niezależnie od miejsca zamieszkania, przynależności klubowej, organizacyjnej, itp. Zarejestruj się i dyskutuj z nami.
|
Pub Novohucki (Dziupla) |
Autor |
Wiadomość |
Small
Drużyna: Aleja Róż
Lotki: te same od XXX lat 16.g.
Wiek: 47 Dołączył: 03 Lut 2005 Posty: 821 Skąd: Kraków Niju Huta
|
Wysłany: Pon Mar 02, 2015 1:04 pm
|
|
|
ech ten Olo ... znowu nic nie rzucał |
|
|
|
|
HaDeS
Drużyna: Aleja Róż
Dołączył: 05 Gru 2012 Posty: 470 Skąd: Nowa Huta
|
Wysłany: Nie Mar 08, 2015 10:07 am
|
|
|
Wyniki turnieju 04.03.2015 Dziupla:
1. Czarnecki Tomasz
2. Toboła Patryk
3. Świątek Artur
4. Marciniak Paweł
5/6. Prażuch Wojtek, Kara Jacek
7/8. Porąbka Krzysztof, Czyrnek Robert
9/12. Bukowiński Marek, Szporna Franciszek, Szastak Radosław, Sosnowski Michał
13/16. Bil Piotr, Nowaczek Bartek, Dzięgiel Paweł, Balicki Łukasz
17/24. Czarnecka Joanna, Kowalski Piotr, Polakow Iwan, Mika Mateusz, Bober Michał, Hulist Włodzimierz, Badocha Marcin, Karolczak Katarzyna
25. Synowiec Rafał
Wybryki:
Czyrnek 171
Szporna 171
Kara 171
Toboła 180
Bil 114
Światek 100 |
|
|
|
|
HaDeS
Drużyna: Aleja Róż
Dołączył: 05 Gru 2012 Posty: 470 Skąd: Nowa Huta
|
Wysłany: Sob Mar 14, 2015 2:57 am
|
|
|
Wyniki turnieju 11.03.2015. Dziupla:
1. Prażuch Wojtek
2. Marciniak Paweł
3. Czarnecki Tomasz
4. Tokarek Dawid
5/6. Janiczek Ryszard, Szporna Franciszek
7/8. Szastak Radosław, Farat Roksana
9/12. Porąbka Krzysztof, Leszczyński Krzysztof, Nowaczek Bartek, Sikora Katarzyna
13/16. Kowalski Piotr, Bil Piotr, Czarnecka Joanna, Bober Jarosław
17/24. Rożdżyński Artur, Sabała Łukasz, Bukowiński Marek, Sarysz Wojtek, Hulist Włodzimierz, Baran Tadeusz, Dzięgiel Paweł, Sikora Rafał
25/30. Szostak Artur, Pająk Marcin, Wicher Anna, Ryczek Grzegorz, Karolczak Katarzyna, Synowiec Rafał
Wybryki:
Janiczek 50
|
|
|
|
|
HaDeS
Drużyna: Aleja Róż
Dołączył: 05 Gru 2012 Posty: 470 Skąd: Nowa Huta
|
Wysłany: Pią Mar 20, 2015 6:22 pm
|
|
|
Wyniki turnieju 18.03.2015. Dziupla:
1. Gaczorek Mirosław
2. Sosnowski Michał
3. Dzięgiel Paweł
4. Sabała Łukasz
5/6. Lizak Konrad, Świątek Artur
7/8. Wicher Anna, Janiczek Ryszard
9/12. Prażuch Wojtek, Nowaczek Bartek, Porąbka Krzysztof, Bil Piotr
13/16. Szporna Franciszek, Mika Mateusz, Pająk Marcin, Bober Jarosław
17/21. Kara Jacek, Karolczak Katarzyna, Ryczek Grzegorz, Rożdżyński Artur, Czarnecka Joanna
Wybryki:
Gaczorek 50, 16l, 18l
Janiczek 112 |
|
|
|
|
HaDeS
Drużyna: Aleja Róż
Dołączył: 05 Gru 2012 Posty: 470 Skąd: Nowa Huta
|
Wysłany: Czw Mar 26, 2015 8:27 am
|
|
|
Wyniki turnieju 25.03.2015 Dziupla:
1. Janiczek Ryszard
2. Toboła Patryk
3. Baran Tadeusz
4. Gaczorek Mirosław
5/6. Farat Roksana, Dzięgiel Paweł
7/8. Porąbka Krzysztof, Bober Jarosław
9/12. Kara Grzegorz, Czarnecki Tomasz, Świątek Artur, Wicher Anna
13/16. Synowiec Rafał, Nowaczek Bartek, Szporna Franciszek, Kara Jacek
17/24. Rożdżyński Artur, Ryczek Grzegorz, Bil Piotr, Kowalski Piotr, Sabała Łukasz, Karolczak Katarzyna, Czarnecka Joanna, Bukowiński Marek
Wybryki:
Toboła 180
Gaczorek 180 |
|
|
|
|
HaDeS
Drużyna: Aleja Róż
Dołączył: 05 Gru 2012 Posty: 470 Skąd: Nowa Huta
|
Wysłany: Pią Kwi 10, 2015 8:10 am
|
|
|
Wyniki 08.04.2015 Dziupla:
1. Gaczorek Mirosław
2. Bil Piotr
3. Czarnecki Tomasz
4. Toboła Patryk
5/6. Janiczek Ryszard, Farat Roksana
7/8. Porąbka Krzysztof, Tokarek Dawid
9/12. Kowalski Piotr, Synowiec Rafał, Szporna Franciszek, Świątek Artur
13/16. Ryczek Grzegorz, Sabała Łukasz, Karolczak Katarzyna, Prażuch Wojtek
17/24. Kara Jacek, Rożdżyński Artur, Dzięgiel Paweł, Czarnecka Joanna, Struś Michał, Bober Jarosław, Nowaczek Bartek
25. Król Piotr
Wybryki:
Czarnecki 180
Toboła 100
Janiczek 180
Gaczorek 17l
Bil 112, 18l |
|
|
|
|
HaDeS
Drużyna: Aleja Róż
Dołączył: 05 Gru 2012 Posty: 470 Skąd: Nowa Huta
|
Wysłany: Sob Kwi 18, 2015 2:31 am
|
|
|
Wyniki turnieju 15.04.2015 Dziupla:
1. Gaczorek Mirosław
2. Czarnecki Tomasz
3. Porąbka Krzysztof
4. Sosnowski Michał
5/6. Toboła Patryk, Celiński Marcin
7/8. Bil Piotr, Tokarek Dawid
9/12. Hulist Włodzimierz, Kowalski Piotr, Piekielniak Piotr, Sabała Łukasz
13/16. Szporna Franciszek, Struś Michał, Ryczek Grzegorz, Janiczek Ryszard
17/24. Nowaczek Katarzyna, Bober Jarosław, Czyrnek Robert, Klimek Anna, Pająk Marcin
Synowiec Rafał, Bober Michał, Dzięgiel Paweł
25/29. Czarnecka Joanna, Sikora Katarzyna, Świątek Artur, Samoliński Wojtek, Nowaczek Bartek
Wybryki:
Czyrnek 50
Janiczek 180
Gaczorek 180, 17lx2 |
|
|
|
|
HaDeS
Drużyna: Aleja Róż
Dołączył: 05 Gru 2012 Posty: 470 Skąd: Nowa Huta
|
Wysłany: Sob Kwi 25, 2015 9:28 am
|
|
|
Wyniki turnieju 22.04.2015. Dziupla:
1. Gaczorek Mirosław
2. Czarnecki Tomasz
3. Marciniak Paweł
4. Bil Piotr
5/6. Porąbka Krzysztof, Kowalski Piotr
7/8. Sabała Łukasz, Klimek Anna
9/12. Kulenty Radosław, Czarnecka Joanna, Synowiec Rafał, Toboła Patryk
13/16. Tokarek Dawid, Bober Jarosław, Ryczek Grzegorz, Dzięgiel Paweł
17/22. Białkowski Jacek, Kara Jacek, Rożdżyński Artur, Pająk Marcin, Hulist Włodzimierz, Sikora Rafał
Wybryki:
Bil 12l, 101
Czarnecki 180x2, 100
Sabała 17l
Gaczorek 180x2, 17lx2 |
|
|
|
|
HaDeS
Drużyna: Aleja Róż
Dołączył: 05 Gru 2012 Posty: 470 Skąd: Nowa Huta
|
Wysłany: Pon Kwi 27, 2015 9:39 am
|
|
|
Bardzo prosimy o potwierdzenie udziału (do wtorku g. 11) w finale sms'em pod nr telefonu: 696 594 469. Potwierdzenie potrzebne by w razie "W" powiadomić odpowiednią ilość "rezerwistów".
|
|
|
|
|
HaDeS
Drużyna: Aleja Róż
Dołączył: 05 Gru 2012 Posty: 470 Skąd: Nowa Huta
|
Wysłany: Czw Maj 14, 2015 9:39 am
|
|
|
Wyniki turnieju Dziupla 06.05.2015:
1. Czarnecki Tomasz
2. Gaczorek Mirosław
3. Bil Piotr
4. Górski Mariusz
5/6. Szastak Radosław, Porąbka Krzysztof
7/8. Nowaczek Katarzyna, Rożdżyński Artur
9/12. Kowalski Piotr, Bukowiński Marek, Bober Jarosław, Synowiec Rafał
13/16. Tokarek Dawid, Dzięgiel Paweł, Klimek Anna, Hulist Włodzimierz
17/23. Pająk Marcin, Ryczek Grzegorz, Świątek Artur, Kara Jacek, Sabała Łukasz, Nowaczek Bartek, Czarnecka Joanna
Wybryki:
Bober Jarosław 171
Gaczorek Mirosław 115, 14l
Szastak Radosław 50 x3
Dzięgiel Paweł 118
Bukowiński Marek 180
Czarnecki Tomasz 180
Górski Mariusz 50
Wyniki turnieju 13.05.2015 Dziupla:
1. Janiczek Ryszard
2. Toboła Patryk
3. Bil Piotr
4. Czarnecki Tomasz
5/6. Synowiec Rafał, Gaczorek Mirosław
7/8. Sabała Łukasz, Szporna Franciszek
9/12. Tokarek Dawid, Dzięgiel Paweł, Kara Jacek, Kowalski Piotr
13/16. Ryczek Grzegorz, Klimek Anna, Porąbka Krzysztof, Czarnecka Joanna
17/21. Szastak Radosław, Rożdżyński Artur, Pająk Marcin, Nowaczek Katarzyna, Mika Mateusz
Wybryki:
Bil 18l
Synowiec 50
Gaczorek 15l, 50
Janiczek 101, 101, 102, 18l. |
|
|
|
|
HaDeS
Drużyna: Aleja Róż
Dołączył: 05 Gru 2012 Posty: 470 Skąd: Nowa Huta
|
Wysłany: Czw Maj 21, 2015 6:23 pm
|
|
|
Wyniki turnieju w Dziupli 20.05.2015:
1. Czarnecki Tomasz
2. Sosnowski Michał
3. Kara Jacek
4. Bil Piotr
5/6. Janiczek Ryszard, Farat Roksana
7/8. Gaczorek Mirosław, Sabała Łukasz
9/12. Porąbka Krzysztof, Bober Jarosław, Prażuch Wojtek, Dzięgiel Paweł
13/16. Nowaczek Katarzyna, Szastak Radosław, Synowiec Rafał, Świątek Artur
17. Czarnecka Joanna
Wybryki:
Gaczorek: 3 x180, 121, 50, 12l
Janiczek: 17l |
|
|
|
|
HaDeS
Drużyna: Aleja Róż
Dołączył: 05 Gru 2012 Posty: 470 Skąd: Nowa Huta
|
Wysłany: Czw Maj 28, 2015 8:53 am
|
|
|
Wyniki turnieju 27.05.2015 Dziupla:
1. Gaczorek Mirosław
2. Janiczek Ryszard
3. Dzięgiel Paweł
4. Seremet Paweł
5/6. Szastak Radosław, Szporna Franciszek
7/8. Górski Mariusz, Kara Jacek
9/12. Kowlski Piotr, Porąbka Krzysztod, Sabała Łukasz, Kara Grzegorz
13. Hulist Włodzimierz
Wybryki:
Kara 113
Gaczorek 180, 135, 15l
Szastak 171
Janiczek 18l |
|
|
|
|
HaDeS
Drużyna: Aleja Róż
Dołączył: 05 Gru 2012 Posty: 470 Skąd: Nowa Huta
|
Wysłany: Śro Cze 10, 2015 6:52 pm
|
|
|
Wyniki turnieju 03.06.2015 Dziupla:
1. Gaczorek Mirosław
2. Sosnowski Michał
3. Dzięgiel Paweł
4. Bober Jarosław
5/6. Synowiec Rafał, Bober Michał
7/8. Czarnecki Tomasz, Czyrnek Robert
9/12. Szynal Zdzisław, Nowaczek Bartek, Cygan Karolina, Nowaczek Katarzyna
13/15. Książek Jakub, Farat Roksana, Czarnecka Joanna
Wybryki:
Bober M. 106
Sosnowski 180 |
|
|
|
|
HaDeS
Drużyna: Aleja Róż
Dołączył: 05 Gru 2012 Posty: 470 Skąd: Nowa Huta
|
Wysłany: Pią Cze 12, 2015 9:15 am
|
|
|
Wyniki turnieju 10.06.2015 Dziupla:
1. Książek Jakub
2. Kara Jacek
3. Synowiec Rafał
4. Czarnecki Tomasz
5/6. Kowalski Piotr, Farat Roksana
7/8. Górski Mariusz, Nowaczek Bartek
9/12. Bober Jarosław, Dzięgiel Paweł, Hulist Włodzimierz, Czarnecka Joanna
13/16. Nowaczek Katarzyna, Mika Mateusz, Sosnowski Michał, Ryczek Grzegorz
17. Celiński Marcin
Wybryki:
Kowalski 171 x2
Książek 180
Farat 101
Synowiec 50 |
|
|
|
|
HaDeS
Drużyna: Aleja Róż
Dołączył: 05 Gru 2012 Posty: 470 Skąd: Nowa Huta
|
Wysłany: Czw Cze 25, 2015 7:40 pm
|
|
|
Wyniki turnieju 24.06. Dziupla:
1. Książek Jakub
2. Czarnecki Tomasz
3. Madej Jacek
4. Nowaczek Katarzyna
5/6. Farat Roksana, Wyczesany Grzegorz
7/8. Kowalski Piotr, Dzięgiel Paweł
9/12. Bober Jarosław, Górski Mariusz, Sobala Justyna, Halejcio Anna,
13/15. Janiczek Magdalena, Sosnowski Michał, Czarnecka Joanna
Wybryki:
Dzięgiel 180, 106
Madej 174,17l
180 Książek |
|
|
|
|
|
Nie możesz pisać nowych tematów Nie możesz odpowiadać w tematach Nie możesz zmieniać swoich postów Nie możesz usuwać swoich postów Nie możesz głosować w ankietach Nie możesz załączać plików na tym forum Możesz ściągać załączniki na tym forum
|
Dodaj temat do Ulubionych Wersja do druku
|
|