SOFT W KAMIENICY IV CYKL |
Autor |
Wiadomość |
mob
Drużyna: Włóczykije
Dołączył: 02 Lut 2015 Posty: 97 Skąd: ŁÓDŹ
|
Wysłany: Śro Maj 06, 2015 10:37 pm SOFT W KAMIENICY IV CYKL
|
|
|
Zapraszamy do "Kamienicy" (Łódź, P.O.W 28) na cykl 10 turniejów softowych 501 D.O.
Gramy w każdy Czwartek od godz. 19.00. Startujemy 7.05. Przed turniejem rozdanie nagród za poprzedni cykl.
Wpisowe 10 pln, wrzuty przegrywającego. Za maxa(tylko 180) lub zejście powyżej 120 i szybkie lotki do 15l do wyboru piwo lub lufka od baru, za szybkie lotki do 11l butelka whisky od baru .
Za zwycięstwo w turnieju 50% wpisowego + 0,5 wódeczki.
Do końcowej klasyfikacji wymagana obecność na przynajmniej 8 turniejach. Do końcowej punktacji zaliczamy wszystkie obecności (nic nie odejmujemy).
Na zakończenie cyklu puchary dla pierwszej 3. Nagrody niespodzianki dla sklasyfikowanych (ilość uzależniona od frekwencji).
Za prowadzenie odpowiedzialni: Michał Misiek Pilecki, Adam Kuljon.
Przybywajcie tłumnie |
|
|
|
|
qlfi
Wiek: 33 Dołączył: 17 Maj 2014 Posty: 361 Skąd: Łódź
|
Wysłany: Pią Maj 08, 2015 12:34 pm
|
|
|
Wyniki pierwszego turnieju
9-12 Marcin Wasilewski
9-12 Adam Kuljon
9-12 Michał Pilecki
9-12 Agata Gralak
7-8 Kalina Pietrzak
7-8 Krzysztof Waberski 17L
5-6 Michał Borowiecki
5-6 Łukasz Czarnecki
4 Patryk Żeromiński
3 Tomasz Bernacki
2 Dariusz Cieplucha 180x2, 14L, 15L
1 Wojciech Kozłowski 180x2, 16L, 18L |
|
|
|
|
qlfi
Wiek: 33 Dołączył: 17 Maj 2014 Posty: 361 Skąd: Łódź
|
Wysłany: Pią Maj 15, 2015 2:11 pm
|
|
|
Wyniki 14.05.2015
13 Damian Jagodziński
9-12 Emilia Michalska
9-12 Adam Wyrwał
9-12 Łukasz Czarnecki
9-12 Marcin Wasilewski
7-8 Szymon Bugajski
7-8 Adam Kuljon
5-6 Krzysztof Waberski 180
5-6 Michał Pilecki
4 Marcin Jezionek 16L
3 Adrian Jagodziński
2 Dariusz Cieplucha 18L
1 Tomasz Bernacki 180 |
|
|
|
|
qlfi
Wiek: 33 Dołączył: 17 Maj 2014 Posty: 361 Skąd: Łódź
|
Wysłany: Sob Maj 23, 2015 11:03 am
|
|
|
Wyniki 21.05.2015
7 Damian Jagodziński
5-6 Adrian Jagodziński
5-6 Tomasz Bernacki
4 Adam Kuljon
3 Emilia Michalska
2 Krzysztof Waberski
1 Łukasz Czarnecki |
|
|
|
|
qlfi
Wiek: 33 Dołączył: 17 Maj 2014 Posty: 361 Skąd: Łódź
|
Wysłany: Pią Maj 29, 2015 11:04 am
|
|
|
Wyniki 28.05.2015
7-8 Adam Kuljon
7-8 Damian Jagodziński
5-6 Szymon Bugajski
5-6 Adrian Jagodziński
4 Łukasz Czarnecki
3 Adam Wyrwał
2 Krzysztof Waberski
1 Dariusz Cieplucha |
|
|
|
|
qlfi
Wiek: 33 Dołączył: 17 Maj 2014 Posty: 361 Skąd: Łódź
|
Wysłany: Pią Cze 05, 2015 4:28 pm
|
|
|
Wyniki 4.06.2015
9-11 Kalina Pietrzak
9-11 Dawid Herberg
9-11 Emilia Michalska
7-8 Adam Wyrwał
7-8 Krzysztof Waberski 180
5-6 Adam Kuljon
5-6 Łukasz Czarnecki
4 Michał Borowiecki
3 Szymon Bugajski
2 Tomasz Bernacki 18L 125
1 Dariusz Cieplucha |
|
|
|
|
qlfi
Wiek: 33 Dołączył: 17 Maj 2014 Posty: 361 Skąd: Łódź
|
Wysłany: Pią Cze 12, 2015 2:20 pm
|
|
|
Wyniki 11.06.2015
9-12 Patryk Żeromiński
9-12 Marcin Wasilewski
9-12 Łukasz Czarnecki
9-12 Michał Pilecki
7-8 Adam Kuljon
7-8 Emilia Michalska
5-6 Rafał Werner
5-6 Adam Wyrwał
4 Krzysztof Waberski
3 Paweł Cichocki
2 Dariusz Cieplucha 17L
1 Tomasz Bernacki |
|
|
|
|
qlfi
Wiek: 33 Dołączył: 17 Maj 2014 Posty: 361 Skąd: Łódź
|
Wysłany: Pią Cze 19, 2015 8:05 pm
|
|
|
Wyniki 18.06.2015
13-16 Szymon Mackiewicz
13-16 Piotr Jaśkiewicz
13-16 Emilia Michalska
13-16 Adam Wyrwał
9-12 Adam Kuljon (pokonanie Darka nie wystarczyło)
9-12 Rafał Werner
9-12 Krzysztof Waberski
9-12 Dawid Herberg
7-8 Michał Borowiecki
7-8 Łukasz Czarnecki
5-6 Mirosław Drążek
5-6 Zdzisław Nowak
4 Michał Pilecki
3 Tomasz Smulewicz
2 Tomasz Bernacki 171
1 Darek Cieplucha 180x2, 17L |
|
|
|
|
qlfi
Wiek: 33 Dołączył: 17 Maj 2014 Posty: 361 Skąd: Łódź
|
Wysłany: Pią Cze 26, 2015 9:37 am
|
|
|
Wyniki 25.06.2015
9 Adam Kuljon
7-8 Emilia Michalska
7-8 Łukasz Czarnecki
5-6 Michał Pilecki
5-6 Adam Wyrwał
4 Mirosław Drążek
3 Tomasz Bernacki
2 Krzysztof Waberski
1 Dariusz Cieplucha 18Lx2, 171 |
|
|
|
|
Lestat
Piotr Puchowski
Drużyna: Rokita
Tarcza: Blade IV
Lotki: Target Endeavour
Pomógł: 42 razy Wiek: 56 Dołączył: 30 Wrz 2003 Posty: 5329 Skąd: Łódź
|
Wysłany: Pią Cze 26, 2015 9:40 am
|
|
|
tak przy okazji, jak wrzucisz wyniki z czwartku w piątek do 13-ej, to na 95% pojawia się od razu, jak później to dopiero w poniedziałek. |
|
|
|
|
qlfi
Wiek: 33 Dołączył: 17 Maj 2014 Posty: 361 Skąd: Łódź
|
Wysłany: Sob Lip 04, 2015 3:14 am
|
|
|
Wyniki 2.07.2015
7-8 Patryk Żeromiński
7-8 Tomasz Smulewicz
5-6 Maciej Lisaj
5-6 Lukasz Czarnecki
4 Michał Pilecki 180
3 Adam Wyrwał
2 Krzysztof Waberski
1 Dariusz Cieplucha 180 |
|
|
|
|
qlfi
Wiek: 33 Dołączył: 17 Maj 2014 Posty: 361 Skąd: Łódź
|
Wysłany: Pią Lip 10, 2015 1:40 am
|
|
|
Wyniki 9.07.2015
9-10 Rafał Skrzypski
9-10 Adam Kuljon
7-8 Tomasz Bernacki
7-8 Łukasz Czarnecki
5-6 Piotr Szczęsny
5-6 Artur Nierodka
4 Dawid Herberg
3 Adam Wyrwał
2 Szymon Bugajski
1 Dariusz Cieplucha 171, 18L |
|
|
|
|
|