Turnieje 501 D.O. na "ostro" we WROCŁAWIU |
Autor |
Wiadomość |
STRYJU
Dołączył: 11 Gru 2013 Posty: 54 Skąd: WROCŁAW
|
Wysłany: Wto Lip 21, 2015 12:03 pm Turnieje 501 D.O. na "ostro" we WROCŁAWIU
|
|
|
Gdzie: PUB KOMINEK, ul. Horbaczewskiego 29d, Wrocław;
Kiedy: turnieje czwartkowe;
zapisy do godz. 19:00, start o 19:30
wpisowe: 10 PLN w całości przeznaczone na nagrody za dany turniej.
w co gramy: 501 D.O.
system gry: ustalany przed każdym turniejem w zależności od ilości uczestników.
Do dyspozycji 4 tarcze. |
|
|
|
|
playkot
Dołączył: 21 Lip 2015 Posty: 3 Skąd: Warszawa
|
Wysłany: Wto Lip 21, 2015 1:06 pm
|
|
|
Chętnie wpadnę! Dzięki za informację. |
|
|
|
|
STRYJU
Dołączył: 11 Gru 2013 Posty: 54 Skąd: WROCŁAW
|
Wysłany: Pon Lip 27, 2015 12:41 pm
|
|
|
Wyniki turnieju z 23.07.2015
1. Stryjski Wojciech
2. Muciłowicz Marcin
3. Kasprzyszak Grzegorz - Głogów
4. Gajos Sebastian
5. Furmańczuk Jacek
6. Janik Sebastian
7. Piotrowski Damian
Wybryki:
Stryjski Wojciech: 180, 114HF, 15L, 16L, 17L, 18L
Muciłowicz Marcin 180
i jeszcze kwestia nagród:
- turniej do 12 osób włącznie nagrody dla finalistów 1m - 70%, 2m - 30%
- turniej powyżej 12 osób finaliści 1m - 70%, 2m - 30% po odjęciu nagród za 3 miejsca (zwrot wpisowego)
Do zobaczenia przy tarczy w najbliższy czwartek 30.07.2015 godz. 19:00 |
|
|
|
|
STRYJU
Dołączył: 11 Gru 2013 Posty: 54 Skąd: WROCŁAW
|
Wysłany: Pon Sie 03, 2015 2:32 pm
|
|
|
Wyniki turnieju z 30.07.2015:
1. Muciłowicz Marcin
2. Gajos Sebastian
3. Ostrowski Piotr
4. Kasprzyszak Grzegorz - Głogów
5. Boss Wiktor
5. Rądlewski Łukasz
5. Stryjski Wojciech
Wybryki:
Kasprzyszak Grzegorz: 107HF, 111HF
Muciłowicz Marcin: 133HF, 18L
Do zobaczenia przy tarczy w najbliższy czwartek 06.08.2015 |
|
|
|
|
STRYJU
Dołączył: 11 Gru 2013 Posty: 54 Skąd: WROCŁAW
|
Wysłany: Nie Sie 09, 2015 8:28 pm
|
|
|
Wyniki turnieju z 06.08.2015
1. Ostrowski Piotr
2. Płonka Łukasz
3. Muciłowicz Marcin
3. Musialski Tomasz
5. Stryjski Wojciech
5. Pacierpnik Gosia
5. Pacierpnik Darek
5. Lech Nina
Wybryki:
Płonka Łukasz: 180
Muciłowicz Marcin: 146HF
Ostrowski Piotr: 144HF
Do zobaczenia przy tarczy w najbliższy czwartek 13.08.2015 o godz. 19:00 |
|
|
|
|
STRYJU
Dołączył: 11 Gru 2013 Posty: 54 Skąd: WROCŁAW
|
Wysłany: Czw Wrz 10, 2015 1:54 pm
|
|
|
Wyniki turnieju z 13.08.2015
1. Stryjski Wojciech
2. Muciłowicz Marcin
3-4. Gajos Sebastian
3-4. Liszka Mariusz
5-8. Pacierpnik Gosia
5-8. Ostrowski Piotr
5-8. Kasprzyszak Grzegorz - Głogów
5-8. Piotrowski Damian
9-12. Lipka Jerzy
9-12. Rądlewski Łukasz
9-12. Lech Nina
9-12. Lech Karolina
Wybryki:
Gajos Sebastian 18L
Lech Nina 180x1 |
Ostatnio zmieniony przez STRYJU Czw Wrz 10, 2015 2:01 pm, w całości zmieniany 1 raz |
|
|
|
|
STRYJU
Dołączył: 11 Gru 2013 Posty: 54 Skąd: WROCŁAW
|
Wysłany: Czw Wrz 10, 2015 2:00 pm
|
|
|
Wyniki turnieju z 03.09.2015
1. Boss Wiktor
2. Bagiński Darek
3-4. Ostrowski Piotr
3-4. Gajos Sebastian
5-8. Stryjski Wojciech
5-8. Pacierpnik Gosia
5-8. Rądlewski Łukasz
Wybryki:
Ostrowski Piotr 151 HF, 18Lx2 |
|
|
|
|
GUCIO
Tarcza: BULLS ADVANTAGE II
Wiek: 50 Dołączył: 09 Mar 2009 Posty: 12 Skąd: Wrocław
|
Wysłany: Czw Wrz 10, 2015 7:40 pm
|
|
|
Wyniki turnieju z 03.09.2015
1. Boss Wiktor
2. Bagiński Darek
3-4. Ostrowski Piotr
3-4. Gajos Sebastian
5-8. Stryjski Wojciech
5-8. Pacierpnik Gosia
5-8. Rądlewski Łukasz
Wybryki:
Ostrowski Piotr 151 HF, 18Lx2
Boss Wiktor 101 HF |
|
|
|
|
STRYJU
Dołączył: 11 Gru 2013 Posty: 54 Skąd: WROCŁAW
|
Wysłany: Śro Wrz 16, 2015 12:41 pm
|
|
|
Wyniki turnieju z 10.09.2015
1. Ostrowski Piotr
2. Lech Nina
3-4. Muciłowicz Marcin
3-4. Kasprzyszak Grzegorz - Głogów
5-8. Stryjski Wojciech
5-8. Gajos Sebastian
5-8. Pacierpnik Gosia
5-8. Liszka Mariusz
9-12. Piotrowski Damian
Wybryki:
Ostrowski Piotr 17L
Gajos Sebastian 17L
Stryjski Wojciech 17L
Muciłowicz Marcin 18L, 180
Do zobaczenia przy tarczy w najbliższy czwartek 17.09.2015 o 19:00 w KOMINKU |
|
|
|
|
GUCIO
Tarcza: BULLS ADVANTAGE II
Wiek: 50 Dołączył: 09 Mar 2009 Posty: 12 Skąd: Wrocław
|
Wysłany: Śro Wrz 16, 2015 9:53 pm
|
|
|
WYNIKI TURNIEJU TESTOWEGO PUB "ORION" 12.09.2015
Kolejność po wyjściu z grup
GRUPA 1
1 ROMAN MATCZAK - LAST 16
2 JAROSŁAW ŁOMŻA - LAST 16
3 MARCIN WÓJCIK - LAST 16
4 GRZEGORZ TARCZOŃ - LAST 16
5 DARIUSZ MAKOWIECKI
6 KASIA ŁUCKA
GRUPA 2
1 KRZYSZTOF KIJANOWSKI - LAST 16
2 LESZEK MOTYLEWSKI - LAST 16
3 PIOTR OSTROWSKI - LAST 16
4 KRZYSZTOF FAŁAT- LAST 16
5 WIKTOR BOSS
6 GRZEGORZ KASPRZYSZAK
GRUPA 3
1 ARKADIUSZ NIEKRASZ - LAST 16
2 MARIUSZ GAWŁOWICZ - LAST 16
3 PIOTR KARPIŃSKI - LAST 16
4 GOSIA KUBAŃSKA - LAST 16
5 DAMIAN PIOTROWSKI
6 SYLWIA KOTKOWSKA
GRUPA 4
1 PIOTR WALA - LAST 16
2 DARIUSZ BAGIŃSKI - LAST 16
3 MICHAŁ MALCHEREK - LAST 16
4 PAWEŁ DOBROWOLSKI - LAST 16
5 SEBASTIAN GAJOS - LAST 16
LAST 16
MATCZAK - DOBROWOLSKI 2:3
GAWŁOWICZ - OSTROWSKI 0:3
WALA - TARCZOŃ 2:3
MOTYLEWSKI - KARPIŃSKI 3:0
NIEKRASZ - FAŁAT 3:0
ŁOMŻA - MALCHEREK 1:3
KIJANOWSKI - KUBAŃSKA 3:0
BAGIŃSKI - WÓJCIK 2:3
LAST 8
DOBROWOLSKI - OSTROWSKI 1:4
TARCZOŃ - MOTYLEWSKI 0:4
NIEKRASZ - MALCHEREK 4:0
KIJANOWSKI - WÓJCIK 2:4
PÓŁFINAŁY
OSTROWSKI - MOTYLEWSKI 0:4
NIEKRASZ - WÓJCIK 4:3
FINAŁ
MOTYLEWSKI - NIEKRASZ 5:4
WYBRYKI:
NIEKRASZ - 180,180,180,13L,
GAWŁOWICZ - 180,180
BOSS - 180,180
MALCHEREK - 180,180
KIJANOWSKI - 180,15L
OSTROWSKI - 180,14L
ŁOMŻA - 17L
DOBROWOLSKI - 180
WÓJCIK - 180 |
|
|
|
|
STRYJU
Dołączył: 11 Gru 2013 Posty: 54 Skąd: WROCŁAW
|
Wysłany: Śro Wrz 23, 2015 12:29 pm
|
|
|
Wyniki turnieju z 17.09.2015
1. Stryjski Wojciech
2. Muciłowicz Marcin
3-4. Gajos Sebastian
3-4. Kasprzyszak Grzegorz - Głogów
5-6. Lech Nina
5-6. Pacierpnik Gosia
5-6. Ostrowski Piotr
Wybryki:
Stryjski Wojciech: 180x2, 171x1, 18L
Kasprzyszak Grzegorz: 120 HF
Do zobaczenia przy tarczy w najbliższy czwartek 24.09.2015 godz. 19:00 w KOMINKU - ul. Horbaczewskiego 29d, Wrocław |
|
|
|
|
Ostry
Dołączył: 13 Wrz 2015 Posty: 102 Skąd: Wrocław
|
Wysłany: Nie Wrz 27, 2015 11:03 am
|
|
|
Wyniki turnieju steelowego w PUBie "Orion" we Wrocławiu z 26.09.2015r.:
Grupa A
1.Motylewski Leszek 3pkt 11:6
2.Wójcik Marcin 3pkt 11:7
3.Gawłowicz Mariusz 3pkt 10:6
4.Karpiński Piotr 1pkt 5:9
5.Kotkowska Sylwia 0pkt 3:13
Grupa B
1.Ostrowski Piotr 3pkt 9:1
2.Lichołat Sławomir 2pkt 7:6
3.Kubańska Małgorzata 1pkt 5:7
4.Makowiecki Dariusz 0pkt 2:9
Grupa C
1.Niekrasz Arkadiusz 3pkt 9:3
2.Malcherek Michał 2pkt 8:5
3.Dobrowolski Paweł 1pkt 5:7
4.Łomża Jarosław 0pkt 2:9
Złoty leg:
Kubańska - Dobrowolski 0:1
1/4:
Motylewski - Dobrowolski 4:1
Ostrowski - Gawłowicz 4:0
Niekrasz - Wójcik 4:2
Lichołat - Malcherek 0:4
1/2:
Motylewski - Malcherek 5:1
Ostrowski - Niekrasz 4:5
Finał :
Motylewski - Niekrasz 3:7
Wybryki :
Niekrasz: 180x5,113HF
Motylewski: 16Lx2,17L,180
Gawłowicz:15L,180
Malcherek:17L,180,112HF
Dziękujemy uczestnikom za fajny turniej i zapraszamy wszystkich na następny: 10.10.2015r. o godz. 16-stej. |
|
|
|
|
Ostry
Dołączył: 13 Wrz 2015 Posty: 102 Skąd: Wrocław
|
Wysłany: Nie Paź 11, 2015 11:10 am
|
|
|
Wyniki turnieju steel darta w PUBie Orion z 10.10.2015r.:
Grupa 1:
1.Malcherek Michał 4pkt 12:4
2.Gawłowicz Mariusz 3pkt 12:10
3.Pacierpnik Dariusz 3pkt 11:11
4.Dobrowolski Paweł 2pkt 9:12
5.Czyżewski Sławomir 2pkt 10:11
6.Pacierpnik Gosia 1pkt 8:14
Grupa 2:
1.Ostrowski Piotr 4pkt 12:2
2.Cylny Wojciech 2pkt 10:8
3.Boss Wiktor 2pkt 7:9
4.Kosma Maciej 1pkt 5:10
5.Wójcik Marcin 1pkt 6:11
1/4:
Malcherek - Kosma 3:0
Cylny - Pacierpnik D. 3:1
Boss - Gawłowicz 0:3
Dobrowolski - Ostrowski 1:3
1/2:
Malcherek - Cylny 4:0
Gawłowicz - Ostrowski 4:3
Finał :
Malcherek - Gawłowicz 3:5
Wybryki :
Gawłowicz: 180
Pacierpnik G.:180
Boss: 180
Malcherek:16L
Dziękujemy uczestnikom za miłą atmosferę i dobre zawody. Zapraszamy wszystkich na następny takiż turniej indywidualny 31.10.2015r. o godz. 16-stej w PUBie Orion we Wrocławiu przy ul. Poleskiej 48. |
|
|
|
|
STRYJU
Dołączył: 11 Gru 2013 Posty: 54 Skąd: WROCŁAW
|
Wysłany: Śro Paź 14, 2015 12:39 pm
|
|
|
Wyniki turnieju z 01.10.2015 - PUB KOMINEK
1. Stryjski Wojciech
2. Gajos Sebastian
3-4. Płonka Łukasz
3-4. Boss Wiktor
5-6. Liszka Mariusz
Wybryki:
Stryjski Wojciech: 171x2, 17L , 18Lx2
Gajos Sebastian: 100 HF
Do zobaczenia przy tarczy w najbliższy czwartek 15.10.2015 godz. 19:00 PUB KOMINEK
- ul. Horbaczewskiego 29d, Wrocław |
|
|
|
|
STRYJU
Dołączył: 11 Gru 2013 Posty: 54 Skąd: WROCŁAW
|
Wysłany: Śro Paź 21, 2015 12:00 pm
|
|
|
Wyniki turnieju z 15.10.2015 - PUB KOMINEK
1. Lipka Jerzy
2. Gajos Sebastian
3-4. Stryjski Wojciech
3-4. Lech Nina
5-8. Płonka Łukasz
5-8.Pacierpnik Gosia
5-8.Pacierpnik Darek
Wybryki:
Lipka Jerzy: 102HF
Lech Nina: 180
Do zobaczenia przy tarczy w najbliższy czwartek 22.10.2015 godz. 19:00 PUB KOMINEK
- ul. Horbaczewskiego 29d, Wrocław |
|
|
|
|
|