PUCHAR KZN LATA 2015 |
Autor |
Wiadomość |
BRO
Drużyna: KZN
Tarcza: Bulls AdvantageII-Trainer
Lotki: sigma one 950 soft 18g.
Wiek: 44 Dołączył: 05 Sie 2009 Posty: 564 Skąd: Łódź,KZN
|
Wysłany: Śro Lip 01, 2015 12:39 pm PUCHAR KZN LATA 2015
|
|
|
Zapraszamy na turniej 501 D.O.(soft)Gramy w SOBOTY o 19.00.-Dart KZN Club Srebrzyńska 39 ,Łódź.
Terminy,LIPIEC 4,11,25;SIERPIEŃ 1,8,15,22,29; WRZESIEŃ 5,12,19,26.
Wpisowe 6 zł,wrzuty przegrywającego.Do klasyfikacji zaliczamy 6 najlepszych
i 6 obecności.Puchary pamiątkowe I,II,III miejsca,pamiątki i dodatkowe nagrody dla wszystkich
sklasyfikowanych.Za max i zakończenie
powyżej 110p.piwko.WPISOWE (5) TWORZY PULE DLA PIERWSZYCH TRZECH MIEJSC W CYKLU (II-50%,II-30%,III-20%)(1 NA ŁSD)
ZAPRASZAMY |
|
|
|
|
BRO
Drużyna: KZN
Tarcza: Bulls AdvantageII-Trainer
Lotki: sigma one 950 soft 18g.
Wiek: 44 Dołączył: 05 Sie 2009 Posty: 564 Skąd: Łódź,KZN
|
Wysłany: Śro Lip 08, 2015 7:48 pm
|
|
|
TURNIEJ I 4.07.2015
1.Witold Geberle 18 pkt.
2.Marcin Gieros 14 pkt.
3.Szymon Łuczak 10 pkt.
4.Łukasz Czarnecki 8 pkt.
5.Szymon Bugajski 6 pkt.
6.Łukasz Żelazowski 4 pkt.
7.Adam Wyrwał 3 pkt.
PULA:35
ZAPRASZAMY ZA TYDZIEŃ |
|
|
|
|
BRO
Drużyna: KZN
Tarcza: Bulls AdvantageII-Trainer
Lotki: sigma one 950 soft 18g.
Wiek: 44 Dołączył: 05 Sie 2009 Posty: 564 Skąd: Łódź,KZN
|
Wysłany: Czw Lip 23, 2015 3:22 pm
|
|
|
TURNIEJ II 11.07.2015
1.Witold Geberle 24 pkt.
2.Szymon Łuczak 20 pkt.
3.Marcin Gieros 16 pkt.
4.Michał Zdunek 12 pkt.
5.Marcin Brodziak 10 pkt.
6.Łukasz Żelazowski 8 pkt.
7.Rafał Dudzik 7 pkt.
8.Marcin Makówka 6 pkt.
9.Maciej Wysocki 5 pkt.
10.Marcin Stankiewicz 4 pkt.
11.Ola 3 pkt.
12.Michalina 2 pkt.
PULA:95
zapraszamy w soboty o 19 tej |
|
|
|
|
BRO
Drużyna: KZN
Tarcza: Bulls AdvantageII-Trainer
Lotki: sigma one 950 soft 18g.
Wiek: 44 Dołączył: 05 Sie 2009 Posty: 564 Skąd: Łódź,KZN
|
Wysłany: Pią Lip 31, 2015 12:15 pm
|
|
|
TURNIEJ III 25.07.2015
1.Szymon Bugajski 18 pkt.
2.Łukasz Czarnecki 14 pkt.
3.Łukasz Żelazowski 10 pkt.
4.Marcin Gieros 8 pkt. pkt.
5.Maciej Wysocki 6 pkt.
6.Michał Zdunek 4 pkt.
7.Marcin Stankiewicz 3 pkt.
8.Piotr Włodarczyk 2 pkt.
PULA:135
zapraszamy w soboty o 19 tej |
|
|
|
|
BRO
Drużyna: KZN
Tarcza: Bulls AdvantageII-Trainer
Lotki: sigma one 950 soft 18g.
Wiek: 44 Dołączył: 05 Sie 2009 Posty: 564 Skąd: Łódź,KZN
|
Wysłany: Wto Sie 04, 2015 12:22 pm
|
|
|
TURNIEJ IV 01.08.2015
1.Witold Geberle 24 pkt.
2.Szymon Łuczak 20 pkt.
3.Łukasz Czarnecki 16 pkt.
4.Maciej Wysocki 12 pkt. pkt.
5.Marcin Gieros 10 pkt.
6.Dariusz Magdziarz 8 pkt.
7.Tomasz Kawecki 7 pkt.
8.Pole 6 pkt.
9.Michał Zdunek 5 pkt.
10.Przemysław Bernacki 4 pkt.
PULA:185
zapraszamy w soboty o 19 tej |
|
|
|
|
BRO
Drużyna: KZN
Tarcza: Bulls AdvantageII-Trainer
Lotki: sigma one 950 soft 18g.
Wiek: 44 Dołączył: 05 Sie 2009 Posty: 564 Skąd: Łódź,KZN
|
Wysłany: Wto Sie 11, 2015 2:30 pm
|
|
|
TURNIEJ V 08.08.2015
1.Szymon Łuczak 18 pkt.
2.Witold Geberle 14 pkt.
3.Marcin Brodziak 10 pkt.
4.Adam Wyrwał 8 pkt. pkt.
5.Łukasz Czarnecki 6 pkt.
6.Maciej Wysocki 4 pkt.
7.Tomasz Kawecki 3 pkt.
PULA:220
zapraszamy w soboty o 19 tej |
|
|
|
|
BRO
Drużyna: KZN
Tarcza: Bulls AdvantageII-Trainer
Lotki: sigma one 950 soft 18g.
Wiek: 44 Dołączył: 05 Sie 2009 Posty: 564 Skąd: Łódź,KZN
|
Wysłany: Pią Sie 21, 2015 1:08 pm
|
|
|
TURNIEJ VI 15.08.2015
1.Szymon Łuczak 18 pkt.
2.Witold Geberle 14 pkt.
3.Łukasz Żelazowski 10 pkt.
4.Marcin Brodziak 8 pkt. pkt.
5.Maciej Wysocki 6 pkt.
6.Bartek Gołdyn 4 pkt.
7.Marcin Stankiewicz 3 pkt.
8.Michał Zdunek pkt.2.
PULA:260
zapraszamy w soboty o 19 tej |
|
|
|
|
BRO
Drużyna: KZN
Tarcza: Bulls AdvantageII-Trainer
Lotki: sigma one 950 soft 18g.
Wiek: 44 Dołączył: 05 Sie 2009 Posty: 564 Skąd: Łódź,KZN
|
Wysłany: Nie Sie 23, 2015 8:27 pm
|
|
|
TURNIEJ VII 22.08.2015
1.Szymon Bugajski 24 pkt.
2.Marcin Brodziak 20 pkt.
3.Szymon Łuczak 16 pkt.
4.Marcin Stankiewicz 12 pkt. pkt.
5.Michał Zdunek 10 pkt.
6.Andrzej Klate 8 pkt.
7.Marcin Gieros 7 pkt.
8.Piotr Kujawski 6 pkt.
9.Maciej Wysocki 5 pkt.
PULA:305
zapraszamy w soboty o 19 tej |
|
|
|
|
BRO
Drużyna: KZN
Tarcza: Bulls AdvantageII-Trainer
Lotki: sigma one 950 soft 18g.
Wiek: 44 Dołączył: 05 Sie 2009 Posty: 564 Skąd: Łódź,KZN
|
Wysłany: Nie Sie 30, 2015 4:38 pm
|
|
|
TURNIEJ VIII 29.08.2015
1.Marcin Brodziak 18 pkt.
2.Łukasz Żelazowski 14 pkt.
3.Michał Zdunek 10 pkt.
4.Marcin Gieros 8 pkt. pkt.
5.Szymon Bugajski 6 pkt.
6.Łukasz Gumieny 4 pkt.
7.Pole 3 pkt.
PULA:340
zapraszamy w soboty o 19 tej |
Ostatnio zmieniony przez BRO Śro Wrz 16, 2015 12:32 pm, w całości zmieniany 1 raz |
|
|
|
|
BRO
Drużyna: KZN
Tarcza: Bulls AdvantageII-Trainer
Lotki: sigma one 950 soft 18g.
Wiek: 44 Dołączył: 05 Sie 2009 Posty: 564 Skąd: Łódź,KZN
|
Wysłany: Śro Wrz 16, 2015 12:31 pm
|
|
|
TURNIEJ IX 05.09.2015
1.Szymon Łuczak 24 pkt.
2.Łukasz Żelazowski 20 pkt.
3.Witold Geberle 16 pkt.
4.Marcin Gieros 12 pkt. pkt.
5.Maciej Wysocki 10 pkt.
6.Piotr Włodarczyk 8 pkt.
7.Michał Zdunek 7 pkt.
8.Łukasz Czarnecki 6 pkt.
9.Marcin Stankiewicz 5 pkt.
10.Gumienny 4 pkt.
11.Krzysztof Borszyński 3 pkt.(Pole)
PULA:395
zapraszamy w soboty o 19 tej |
Ostatnio zmieniony przez BRO Śro Wrz 16, 2015 12:42 pm, w całości zmieniany 1 raz |
|
|
|
|
BRO
Drużyna: KZN
Tarcza: Bulls AdvantageII-Trainer
Lotki: sigma one 950 soft 18g.
Wiek: 44 Dołączył: 05 Sie 2009 Posty: 564 Skąd: Łódź,KZN
|
Wysłany: Śro Wrz 16, 2015 12:41 pm
|
|
|
TURNIEJ X 12.09.2015
1.Witold Geberle 24 pkt.
2.Łukasz Żelazowski 20 pkt.
3.Paweł Tuszyński 16 pkt.
4.Szymon Łuczak 12 pkt. pkt.
5.Marcin Stankiewicz 10 pkt.
6.Łukasz Czarnecki 8 pkt.
7.Krzysztof Borszyński 7 pkt.
8.Michał Zdunek 6 pkt.
9.Maciej Wysocki 5 pkt.
10.Adam Wyrwał 4 pkt.
11.Marcin Gieros 3 pkt.
12.Łukasz Ciącio 2 pkt.
PULA:455
zapraszamy w soboty o 19 tej |
|
|
|
|
BRO
Drużyna: KZN
Tarcza: Bulls AdvantageII-Trainer
Lotki: sigma one 950 soft 18g.
Wiek: 44 Dołączył: 05 Sie 2009 Posty: 564 Skąd: Łódź,KZN
|
Wysłany: Pon Wrz 21, 2015 12:11 pm
|
|
|
TURNIEJ XI 19.09.2015
1.Marcin Brodziak 24 pkt.
2.Szymon Łuczak 20 pkt.
3.Szymon Bugajski 16 pkt.
4.Witold Geberle 12 pkt. pkt.
5.Maciej Wysocki 10 pkt.
6.Marcin Gieros 8 pkt.
7.Michał Zdunek 7 pkt.
8.Bartek Gołdyn 6 pkt.
9.Łukasz Gumienny 5 pkt.
10.Marcin Stankiewicz 4 pkt.
11.Łukasz Żelazowski 3 pkt.
12.Krzysztof Borszyński 2 pkt.
PULA:515
zapraszamy w soboty o 19 tej |
|
|
|
|
BRO
Drużyna: KZN
Tarcza: Bulls AdvantageII-Trainer
Lotki: sigma one 950 soft 18g.
Wiek: 44 Dołączył: 05 Sie 2009 Posty: 564 Skąd: Łódź,KZN
|
Wysłany: Pon Wrz 28, 2015 12:46 pm
|
|
|
TURNIEJ XII 26.09.2015
1.Szymon Łuczak 24 pkt.
2.Witold Geberle 20 pkt.
3.Łukasz Gumienny 16 pkt.
4.Łukasz Ciącio 12 pkt.
5.Szymon Bugajski 10 pkt.
6.Marcin Gieros 8 pkt.
7.Marcin Stankiewicz 7 pkt.
8.Łukasz Czarnecki 6 pkt.
9.Łukasz Żelazowski 5 pkt.
10.Krzysztof Borszyński 4 pkt.
PULA:555
ZAPRASZAMY NA TURNIEJ PUCHARU JESIENI KZN 2015 ,PIERWSZY JUŻ W SOBOTĘ O 19.00. |
|
|
|
|
BRO
Drużyna: KZN
Tarcza: Bulls AdvantageII-Trainer
Lotki: sigma one 950 soft 18g.
Wiek: 44 Dołączył: 05 Sie 2009 Posty: 564 Skąd: Łódź,KZN
|
Wysłany: Wto Wrz 29, 2015 6:58 pm
|
|
|
KLASYFIKACJA KOŃCOWA PUCHARU LATA KZN 2015
1.WITOLD GEBERLE 126 pkt.(114 zl)
SZYMON ŁUCZAK 126 pkt.(114 zl)
2.Marcin Brodziak 90 pkt.(166 zl)
3.Łukasz Żelazowski 82 pkt.(111 zl)
4.Szymon Bugajski 80 pkt.
5.Marcin Gieros 68 pkt.
6.Łukasz Czarnecki 58 pkt.
7.Michał Zdunek 53 pkt.
8.Maciej Wysocki 49 pkt.
9.Marcin Stankiewicz 42 pkt.
10.Krzysztof Borszyński 25 pkt. |
|
|
|
|
|