DART - zdjęcia Strona Główna DART - zdjęcia
Witamy na forum dyskusyjnym wszystkich miłośników darta niezależnie od miejsca zamieszkania, przynależności klubowej, organizacyjnej, itp.
Zarejestruj się i dyskutuj z nami.


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat

Poprzedni temat «» Następny temat
PUCHAR KZN LATA 2015
Autor Wiadomość
BRO 


Drużyna: KZN
Tarcza: Bulls AdvantageII-Trainer
Lotki: sigma one 950 soft 18g.
Wiek: 38
Dołączył: 05 Sie 2009
Posty: 504
Skąd: Łódź,KZN
Wysłany: Śro Lip 01, 2015 11:39 am   PUCHAR KZN LATA 2015

Zapraszamy na turniej 501 D.O.(soft)Gramy w SOBOTY o 19.00.-Dart KZN Club Srebrzyńska 39 ,Łódź.
Terminy,LIPIEC 4,11,25;SIERPIEŃ 1,8,15,22,29; WRZESIEŃ 5,12,19,26.
Wpisowe 6 zł,wrzuty przegrywającego.Do klasyfikacji zaliczamy 6 najlepszych
i 6 obecności.Puchary pamiątkowe I,II,III miejsca,pamiątki i dodatkowe nagrody dla wszystkich
sklasyfikowanych.Za max i zakończenie
powyżej 110p.piwko.WPISOWE (5) TWORZY PULE DLA PIERWSZYCH TRZECH MIEJSC W CYKLU (II-50%,II-30%,III-20%)(1 NA ŁSD)
ZAPRASZAMY
 
 
BRO 


Drużyna: KZN
Tarcza: Bulls AdvantageII-Trainer
Lotki: sigma one 950 soft 18g.
Wiek: 38
Dołączył: 05 Sie 2009
Posty: 504
Skąd: Łódź,KZN
Wysłany: Śro Lip 08, 2015 6:48 pm   

TURNIEJ I 4.07.2015
1.Witold Geberle 18 pkt.
2.Marcin Gieros 14 pkt.
3.Szymon Łuczak 10 pkt.
4.Łukasz Czarnecki 8 pkt.
5.Szymon Bugajski 6 pkt.
6.Łukasz Żelazowski 4 pkt.
7.Adam Wyrwał 3 pkt.

PULA:35

ZAPRASZAMY ZA TYDZIEŃ
 
 
BRO 


Drużyna: KZN
Tarcza: Bulls AdvantageII-Trainer
Lotki: sigma one 950 soft 18g.
Wiek: 38
Dołączył: 05 Sie 2009
Posty: 504
Skąd: Łódź,KZN
Wysłany: Czw Lip 23, 2015 2:22 pm   

TURNIEJ II 11.07.2015
1.Witold Geberle 24 pkt.
2.Szymon Łuczak 20 pkt.
3.Marcin Gieros 16 pkt.
4.Michał Zdunek 12 pkt.
5.Marcin Brodziak 10 pkt.
6.Łukasz Żelazowski 8 pkt.
7.Rafał Dudzik 7 pkt.
8.Marcin Makówka 6 pkt.
9.Maciej Wysocki 5 pkt.
10.Marcin Stankiewicz 4 pkt.
11.Ola 3 pkt.
12.Michalina 2 pkt.

PULA:95

zapraszamy w soboty o 19 tej
 
 
BRO 


Drużyna: KZN
Tarcza: Bulls AdvantageII-Trainer
Lotki: sigma one 950 soft 18g.
Wiek: 38
Dołączył: 05 Sie 2009
Posty: 504
Skąd: Łódź,KZN
Wysłany: Pią Lip 31, 2015 11:15 am   

TURNIEJ III 25.07.2015
1.Szymon Bugajski 18 pkt.
2.Łukasz Czarnecki 14 pkt.
3.Łukasz Żelazowski 10 pkt.
4.Marcin Gieros 8 pkt. pkt.
5.Maciej Wysocki 6 pkt.
6.Michał Zdunek 4 pkt.
7.Marcin Stankiewicz 3 pkt.
8.Piotr Włodarczyk 2 pkt.



PULA:135

zapraszamy w soboty o 19 tej
 
 
BRO 


Drużyna: KZN
Tarcza: Bulls AdvantageII-Trainer
Lotki: sigma one 950 soft 18g.
Wiek: 38
Dołączył: 05 Sie 2009
Posty: 504
Skąd: Łódź,KZN
Wysłany: Wto Sie 04, 2015 11:22 am   

TURNIEJ IV 01.08.2015
1.Witold Geberle 24 pkt.
2.Szymon Łuczak 20 pkt.
3.Łukasz Czarnecki 16 pkt.
4.Maciej Wysocki 12 pkt. pkt.
5.Marcin Gieros 10 pkt.
6.Dariusz Magdziarz 8 pkt.
7.Tomasz Kawecki 7 pkt.
8.Pole 6 pkt.
9.Michał Zdunek 5 pkt.
10.Przemysław Bernacki 4 pkt.


PULA:185

zapraszamy w soboty o 19 tej
 
 
BRO 


Drużyna: KZN
Tarcza: Bulls AdvantageII-Trainer
Lotki: sigma one 950 soft 18g.
Wiek: 38
Dołączył: 05 Sie 2009
Posty: 504
Skąd: Łódź,KZN
Wysłany: Wto Sie 11, 2015 1:30 pm   

TURNIEJ V 08.08.2015
1.Szymon Łuczak 18 pkt.
2.Witold Geberle 14 pkt.
3.Marcin Brodziak 10 pkt.
4.Adam Wyrwał 8 pkt. pkt.
5.Łukasz Czarnecki 6 pkt.
6.Maciej Wysocki 4 pkt.
7.Tomasz Kawecki 3 pkt.


PULA:220

zapraszamy w soboty o 19 tej
 
 
BRO 


Drużyna: KZN
Tarcza: Bulls AdvantageII-Trainer
Lotki: sigma one 950 soft 18g.
Wiek: 38
Dołączył: 05 Sie 2009
Posty: 504
Skąd: Łódź,KZN
Wysłany: Pią Sie 21, 2015 12:08 pm   

TURNIEJ VI 15.08.2015
1.Szymon Łuczak 18 pkt.
2.Witold Geberle 14 pkt.
3.Łukasz Żelazowski 10 pkt.
4.Marcin Brodziak 8 pkt. pkt.
5.Maciej Wysocki 6 pkt.
6.Bartek Gołdyn 4 pkt.
7.Marcin Stankiewicz 3 pkt.
8.Michał Zdunek pkt.2.


PULA:260

zapraszamy w soboty o 19 tej
 
 
BRO 


Drużyna: KZN
Tarcza: Bulls AdvantageII-Trainer
Lotki: sigma one 950 soft 18g.
Wiek: 38
Dołączył: 05 Sie 2009
Posty: 504
Skąd: Łódź,KZN
Wysłany: Nie Sie 23, 2015 7:27 pm   

TURNIEJ VII 22.08.2015
1.Szymon Bugajski 24 pkt.
2.Marcin Brodziak 20 pkt.
3.Szymon Łuczak 16 pkt.
4.Marcin Stankiewicz 12 pkt. pkt.
5.Michał Zdunek 10 pkt.
6.Andrzej Klate 8 pkt.
7.Marcin Gieros 7 pkt.
8.Piotr Kujawski 6 pkt.
9.Maciej Wysocki 5 pkt.

PULA:305

zapraszamy w soboty o 19 tej
 
 
BRO 


Drużyna: KZN
Tarcza: Bulls AdvantageII-Trainer
Lotki: sigma one 950 soft 18g.
Wiek: 38
Dołączył: 05 Sie 2009
Posty: 504
Skąd: Łódź,KZN
Wysłany: Nie Sie 30, 2015 3:38 pm   

TURNIEJ VIII 29.08.2015
1.Marcin Brodziak 18 pkt.
2.Łukasz Żelazowski 14 pkt.
3.Michał Zdunek 10 pkt.
4.Marcin Gieros 8 pkt. pkt.
5.Szymon Bugajski 6 pkt.
6.Łukasz Gumieny 4 pkt.
7.Pole 3 pkt.


PULA:340

zapraszamy w soboty o 19 tej
Ostatnio zmieniony przez BRO Śro Wrz 16, 2015 11:32 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
BRO 


Drużyna: KZN
Tarcza: Bulls AdvantageII-Trainer
Lotki: sigma one 950 soft 18g.
Wiek: 38
Dołączył: 05 Sie 2009
Posty: 504
Skąd: Łódź,KZN
Wysłany: Śro Wrz 16, 2015 11:31 am   

TURNIEJ IX 05.09.2015
1.Szymon Łuczak 24 pkt.
2.Łukasz Żelazowski 20 pkt.
3.Witold Geberle 16 pkt.
4.Marcin Gieros 12 pkt. pkt.
5.Maciej Wysocki 10 pkt.
6.Piotr Włodarczyk 8 pkt.
7.Michał Zdunek 7 pkt.
8.Łukasz Czarnecki 6 pkt.
9.Marcin Stankiewicz 5 pkt.
10.Gumienny 4 pkt.
11.Krzysztof Borszyński 3 pkt.(Pole)


PULA:395

zapraszamy w soboty o 19 tej
Ostatnio zmieniony przez BRO Śro Wrz 16, 2015 11:42 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
BRO 


Drużyna: KZN
Tarcza: Bulls AdvantageII-Trainer
Lotki: sigma one 950 soft 18g.
Wiek: 38
Dołączył: 05 Sie 2009
Posty: 504
Skąd: Łódź,KZN
Wysłany: Śro Wrz 16, 2015 11:41 am   

TURNIEJ X 12.09.2015
1.Witold Geberle 24 pkt.
2.Łukasz Żelazowski 20 pkt.
3.Paweł Tuszyński 16 pkt.
4.Szymon Łuczak 12 pkt. pkt.
5.Marcin Stankiewicz 10 pkt.
6.Łukasz Czarnecki 8 pkt.
7.Krzysztof Borszyński 7 pkt.
8.Michał Zdunek 6 pkt.
9.Maciej Wysocki 5 pkt.
10.Adam Wyrwał 4 pkt.
11.Marcin Gieros 3 pkt.
12.Łukasz Ciącio 2 pkt.


PULA:455

zapraszamy w soboty o 19 tej
 
 
BRO 


Drużyna: KZN
Tarcza: Bulls AdvantageII-Trainer
Lotki: sigma one 950 soft 18g.
Wiek: 38
Dołączył: 05 Sie 2009
Posty: 504
Skąd: Łódź,KZN
Wysłany: Pon Wrz 21, 2015 11:11 am   

TURNIEJ XI 19.09.2015
1.Marcin Brodziak 24 pkt.
2.Szymon Łuczak 20 pkt.
3.Szymon Bugajski 16 pkt.
4.Witold Geberle 12 pkt. pkt.
5.Maciej Wysocki 10 pkt.
6.Marcin Gieros 8 pkt.
7.Michał Zdunek 7 pkt.
8.Bartek Gołdyn 6 pkt.
9.Łukasz Gumienny 5 pkt.
10.Marcin Stankiewicz 4 pkt.
11.Łukasz Żelazowski 3 pkt.
12.Krzysztof Borszyński 2 pkt.


PULA:515

zapraszamy w soboty o 19 tej
 
 
BRO 


Drużyna: KZN
Tarcza: Bulls AdvantageII-Trainer
Lotki: sigma one 950 soft 18g.
Wiek: 38
Dołączył: 05 Sie 2009
Posty: 504
Skąd: Łódź,KZN
Wysłany: Pon Wrz 28, 2015 11:46 am   

TURNIEJ XII 26.09.2015
1.Szymon Łuczak 24 pkt.
2.Witold Geberle 20 pkt.
3.Łukasz Gumienny 16 pkt.
4.Łukasz Ciącio 12 pkt.
5.Szymon Bugajski 10 pkt.
6.Marcin Gieros 8 pkt.
7.Marcin Stankiewicz 7 pkt.
8.Łukasz Czarnecki 6 pkt.
9.Łukasz Żelazowski 5 pkt.
10.Krzysztof Borszyński 4 pkt.

PULA:555

ZAPRASZAMY NA TURNIEJ PUCHARU JESIENI KZN 2015 ,PIERWSZY JUŻ W SOBOTĘ O 19.00.
 
 
BRO 


Drużyna: KZN
Tarcza: Bulls AdvantageII-Trainer
Lotki: sigma one 950 soft 18g.
Wiek: 38
Dołączył: 05 Sie 2009
Posty: 504
Skąd: Łódź,KZN
Wysłany: Wto Wrz 29, 2015 5:58 pm   

KLASYFIKACJA KOŃCOWA PUCHARU LATA KZN 2015
1.WITOLD GEBERLE 126 pkt.(114 zl)
SZYMON ŁUCZAK 126 pkt.(114 zl)
2.Marcin Brodziak 90 pkt.(166 zl)
3.Łukasz Żelazowski 82 pkt.(111 zl)
4.Szymon Bugajski 80 pkt.
5.Marcin Gieros 68 pkt.
6.Łukasz Czarnecki 58 pkt.
7.Michał Zdunek 53 pkt.
8.Maciej Wysocki 49 pkt.
9.Marcin Stankiewicz 42 pkt.
10.Krzysztof Borszyński 25 pkt.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group