DART - zdjęcia Strona Główna DART - zdjęcia
Witamy na forum dyskusyjnym wszystkich miłośników darta niezależnie od miejsca zamieszkania, przynależności klubowej, organizacyjnej, itp.
Zarejestruj się i dyskutuj z nami.


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat

Poprzedni temat «» Następny temat
SuperLiga Warszawa 2015/2016
Autor Wiadomość
M.K. 



Drużyna: Warszawskie Rekiny
Lotki: X-DART 18g-soft, 18g-steel
Wiek: 53
Dołączył: 30 Lip 2010
Posty: 456
Skąd: Warszawa
  Wysłany: Czw Paź 01, 2015 11:44 am   SuperLiga Warszawa 2015/2016

Witam!

Rozpoczynamy zapisy do SuperLigi Warszawa POD 2015/2016.

Termin zapisów upływa 25.10.2015.

Miejsce rozgrywek Klub "Kuźnia" Warszawa ul. Ząbkowska 42

Koordynatorem w sezonie 2015/2016 jest Marek Kubowicz.

System rozgrywek podam po zakończeniu zapisów.

Wpisowe 120,00 zł
- 60,00 zł na nagrody
- 20,00 zł na tarcze
- 40,00 zł licencja POD

Zapraszamy WSZYSTKICH do zapisów.

Marek 601 21 56 64, marek.k@madruk.pl


LISTA:
1. Asia Kubowicz
2. Marek Kubowicz
 
 
EyTy 


Lotki: MVG 25g
Dołączył: 04 Maj 2015
Posty: 17
Skąd: Warszawa
Wysłany: Czw Paź 01, 2015 12:54 pm   

LISTA:
1. Asia Kubowicz
2. Marek Kubowicz
3. Sebastian Błażejewski
 
 
R. Kraszewski 


Wiek: 26
Dołączył: 16 Wrz 2015
Posty: 5
Skąd: Wołomin
Wysłany: Wto Paź 06, 2015 1:48 pm   

LISTA:
1. Asia Kubowicz
2. Marek Kubowicz
3. Sebastian Błażejewski
4. Robert Kraszewski
 
 
Artur S. 


Tarcza: Target Pro Tour
Lotki: One 80 SWORD EDGE Cutlass 21g
Wiek: 44
Dołączył: 22 Sty 2014
Posty: 19
Skąd: Warszawa
Wysłany: Czw Paź 08, 2015 1:21 pm   

LISTA:
1. Asia Kubowicz
2. Marek Kubowicz
3. Sebastian Błażejewski
4. Robert Kraszewski
5. Artur Sobociński
 
 
mr_woo 



Pomógł: 2 razy
Wiek: 37
Dołączył: 03 Sie 2007
Posty: 359
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pią Paź 09, 2015 12:57 pm   

LISTA:
1. Asia Kubowicz
2. Marek Kubowicz
3. Sebastian Błażejewski
4. Robert Kraszewski
5. Artur Sobociński
6. Łukasz Wacławski
 
 
M.K. 



Drużyna: Warszawskie Rekiny
Lotki: X-DART 18g-soft, 18g-steel
Wiek: 53
Dołączył: 30 Lip 2010
Posty: 456
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pon Paź 19, 2015 9:21 am   

LISTA:
1. Asia Kubowicz
2. Marek Kubowicz
3. Sebastian Błażejewski
4. Robert Kraszewski
5. Artur Sobociński
6. Łukasz Wacławski
7. Karolina Podgórska
8. Krzysztof Ratajski
 
 
puszek 


Drużyna: KUŹNIALegionas Wilno
Tarcza: Harrows
Lotki: Harrows Bristow
Wiek: 20
Dołączył: 12 Wrz 2014
Posty: 9
Skąd: Warszawa (Mokotów)
Wysłany: Wto Paź 20, 2015 9:42 pm   

LISTA:
1. Asia Kubowicz
2. Marek Kubowicz
3. Sebastian Błażejewski
4. Robert Kraszewski
5. Artur Sobociński
6. Łukasz Wacławski
7. Karolina Podgórska
8. Krzysztof Ratajski
9. Michał Chyliński
 
 
M.K. 



Drużyna: Warszawskie Rekiny
Lotki: X-DART 18g-soft, 18g-steel
Wiek: 53
Dołączył: 30 Lip 2010
Posty: 456
Skąd: Warszawa
Wysłany: Czw Paź 22, 2015 12:04 pm   

LISTA:
1. Asia Kubowicz - zapłacone
2. Marek Kubowicz - zapłacone
3. Sebastian Błażejewski
4. Robert Kraszewski
5. Artur Sobociński
6. Łukasz Wacławski
7. Karolina Podgórska - zapłacone
8. Krzysztof Ratajski - zapłacone
9. Michał Chyliński
10. Adam Jurzyk

Ostateczny termin zgłoszenia i wpłaty 28.10.2015
 
 
Icetouch 


Wiek: 27
Dołączył: 13 Gru 2012
Posty: 194
Skąd: Wołomin
Wysłany: Sob Paź 24, 2015 6:34 pm   

LISTA:
1. Asia Kubowicz - zapłacone
2. Marek Kubowicz - zapłacone
3. Sebastian Błażejewski
4. Robert Kraszewski
5. Artur Sobociński
6. Łukasz Wacławski
7. Karolina Podgórska - zapłacone
8. Krzysztof Ratajski - zapłacone
9. Michał Chyliński
10. Adam Jurzyk
11. Adam Dąbrowski
12. Kamil Dąbrowski

Ostateczny termin zgłoszenia i wpłaty 28.10.2015
 
 
M.K. 



Drużyna: Warszawskie Rekiny
Lotki: X-DART 18g-soft, 18g-steel
Wiek: 53
Dołączył: 30 Lip 2010
Posty: 456
Skąd: Warszawa
Wysłany: Śro Paź 28, 2015 9:33 am   

LISTA:
1. Asia Kubowicz - zapłacone
2. Marek Kubowicz - zapłacone
3. Sebastian Błażejewski
4. Robert Kraszewski
5. Artur Sobociński - zapłacone
6. Łukasz Wacławski
7. Karolina Podgórska - zapłacone
8. Krzysztof Ratajski - zapłacone
9. Michał Chiliński
10. Adam Jurzyk
11. Adam Dąbrowski
12. Kamil Dąbrowski
13. Jerzy Kobylarz - zapłacone
14. Jacek Krupka - zapłacone

Ostateczny termin zgłoszenia i wpłaty 28.10.2015
 
 
M.K. 



Drużyna: Warszawskie Rekiny
Lotki: X-DART 18g-soft, 18g-steel
Wiek: 53
Dołączył: 30 Lip 2010
Posty: 456
Skąd: Warszawa
Wysłany: Śro Paź 28, 2015 10:24 am   

LISTA:
1. Asia Kubowicz - zapłacone
2. Marek Kubowicz - zapłacone
3. Sebastian Błażejewski
4. Robert Kraszewski
5. Artur Sobociński - zapłacone
6. Łukasz Wacławski
7. Karolina Podgórska - zapłacone
8. Krzysztof Ratajski - zapłacone
9. Michał Chiliński
10. Adam Jurzyk
11. Adam Dąbrowski
12. Kamil Dąbrowski
13. Jerzy Kobylarz - zapłacone
14. Jacek Krupka - zapłacone
15. Tomasz Brzęczkowski

Ostateczny termin zgłoszenia i wpłaty 28.10.2015
 
 
Krzysiek_K 



Tarcza: Winmau Blade 4
Lotki: Harrows Black Ice 24g
Wiek: 30
Dołączył: 31 Gru 2013
Posty: 49
Skąd: Warszawa
Wysłany: Śro Paź 28, 2015 11:37 am   

LISTA:
1. Asia Kubowicz - zapłacone
2. Marek Kubowicz - zapłacone
3. Sebastian Błażejewski
4. Robert Kraszewski
5. Artur Sobociński - zapłacone
6. Łukasz Wacławski
7. Karolina Podgórska - zapłacone
8. Krzysztof Ratajski - zapłacone
9. Michał Chiliński
10. Adam Jurzyk
11. Adam Dąbrowski
12. Kamil Dąbrowski
13. Jerzy Kobylarz - zapłacone
14. Jacek Krupka - zapłacone
15. Tomasz Brzęczkowski
16. Krzysztof Kwiatkowski
 
 
M.K. 



Drużyna: Warszawskie Rekiny
Lotki: X-DART 18g-soft, 18g-steel
Wiek: 53
Dołączył: 30 Lip 2010
Posty: 456
Skąd: Warszawa
Wysłany: Czw Paź 29, 2015 10:12 am   

LISTA :
1. Asia Kubowicz - zapłacone
2. Marek Kubowicz - zapłacone
3. Sebastian Błażejewski - zapłacone
4. Robert Kraszewski - zapłacone
5. Artur Sobociński - zapłacone
6. Krzysztof Kwiatkowski - zapłacone
7. Karolina Podgórska - zapłacone
8. Krzysztof Ratajski - zapłacone
9. Michał Chiliński - zapłacone
10. Adam Jurzyk - zapłacone
11. Adam Dąbrowski - zapłacone
12. Kamil Dąbrowski - zapłacone
13. Jerzy Kobylarz - zapłacone
14. Jacek Krupka - zapłacone
15. Tomasz Brzęczkowski - zapłacone
16. Michał Kowalczyk
 
 
M.K. 



Drużyna: Warszawskie Rekiny
Lotki: X-DART 18g-soft, 18g-steel
Wiek: 53
Dołączył: 30 Lip 2010
Posty: 456
Skąd: Warszawa
Wysłany: Czw Lis 19, 2015 10:27 am   

Rozpoczynamy SL
22.11.2015 godz. 12:00
Proszę o dopisywanie się kto będzie.

1. Asia Kubowicz
2. Marek Kubowicz
3. Artur Sobociński
4. Tomasz Brzęczkowski
 
 
adjurzyk 


Dołączył: 17 Wrz 2015
Posty: 8
Skąd: warszawa
Wysłany: Czw Lis 19, 2015 12:14 pm   

Rozpoczynamy SL
22.11.2015 godz. 12:00
Proszę o dopisywanie się kto będzie.

1. Asia Kubowicz
2. Marek Kubowicz
3. Artur Sobociński
4. Tomasz Brzęczkowski
5. Adam Jurzyk
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group