SuperLiga Warszawa 2015/2016 |
Autor |
Wiadomość |
M.K.
Drużyna: Warszawskie Rekiny
Lotki: X-DART 18g-soft, 18g-steel
Wiek: 59 Dołączył: 30 Lip 2010 Posty: 461 Skąd: Warszawa
|
Wysłany: Czw Paź 01, 2015 11:44 am SuperLiga Warszawa 2015/2016
|
|
|
Witam!
Rozpoczynamy zapisy do SuperLigi Warszawa POD 2015/2016.
Termin zapisów upływa 25.10.2015.
Miejsce rozgrywek Klub "Kuźnia" Warszawa ul. Ząbkowska 42
Koordynatorem w sezonie 2015/2016 jest Marek Kubowicz.
System rozgrywek podam po zakończeniu zapisów.
Wpisowe 120,00 zł
- 60,00 zł na nagrody
- 20,00 zł na tarcze
- 40,00 zł licencja POD
Zapraszamy WSZYSTKICH do zapisów.
Marek 601 21 56 64, marek.k@madruk.pl
LISTA:
1. Asia Kubowicz
2. Marek Kubowicz |
|
|
|
|
EyTy
Lotki: MVG 25g
Dołączył: 04 Maj 2015 Posty: 18 Skąd: Warszawa
|
Wysłany: Czw Paź 01, 2015 12:54 pm
|
|
|
LISTA:
1. Asia Kubowicz
2. Marek Kubowicz
3. Sebastian Błażejewski |
|
|
|
|
R. Kraszewski
Wiek: 32 Dołączył: 16 Wrz 2015 Posty: 5 Skąd: Wołomin
|
Wysłany: Wto Paź 06, 2015 1:48 pm
|
|
|
LISTA:
1. Asia Kubowicz
2. Marek Kubowicz
3. Sebastian Błażejewski
4. Robert Kraszewski |
|
|
|
|
Artur S.
Tarcza: Target Pro Tour
Lotki: One 80 SWORD EDGE Cutlass 21g
Wiek: 50 Dołączył: 22 Sty 2014 Posty: 19 Skąd: Warszawa
|
Wysłany: Czw Paź 08, 2015 1:21 pm
|
|
|
LISTA:
1. Asia Kubowicz
2. Marek Kubowicz
3. Sebastian Błażejewski
4. Robert Kraszewski
5. Artur Sobociński |
|
|
|
|
mr_woo
Pomógł: 4 razy Wiek: 43 Dołączył: 03 Sie 2007 Posty: 366 Skąd: Warszawa
|
Wysłany: Pią Paź 09, 2015 12:57 pm
|
|
|
LISTA:
1. Asia Kubowicz
2. Marek Kubowicz
3. Sebastian Błażejewski
4. Robert Kraszewski
5. Artur Sobociński
6. Łukasz Wacławski |
|
|
|
|
M.K.
Drużyna: Warszawskie Rekiny
Lotki: X-DART 18g-soft, 18g-steel
Wiek: 59 Dołączył: 30 Lip 2010 Posty: 461 Skąd: Warszawa
|
Wysłany: Pon Paź 19, 2015 9:21 am
|
|
|
LISTA:
1. Asia Kubowicz
2. Marek Kubowicz
3. Sebastian Błażejewski
4. Robert Kraszewski
5. Artur Sobociński
6. Łukasz Wacławski
7. Karolina Podgórska
8. Krzysztof Ratajski |
|
|
|
|
puszek
Drużyna: KUŹNIALegionas Wilno
Tarcza: Harrows
Lotki: Harrows Bristow
Wiek: 26 Dołączył: 12 Wrz 2014 Posty: 9 Skąd: Warszawa (Mokotów)
|
Wysłany: Wto Paź 20, 2015 9:42 pm
|
|
|
LISTA:
1. Asia Kubowicz
2. Marek Kubowicz
3. Sebastian Błażejewski
4. Robert Kraszewski
5. Artur Sobociński
6. Łukasz Wacławski
7. Karolina Podgórska
8. Krzysztof Ratajski
9. Michał Chyliński |
|
|
|
|
M.K.
Drużyna: Warszawskie Rekiny
Lotki: X-DART 18g-soft, 18g-steel
Wiek: 59 Dołączył: 30 Lip 2010 Posty: 461 Skąd: Warszawa
|
Wysłany: Czw Paź 22, 2015 12:04 pm
|
|
|
LISTA:
1. Asia Kubowicz - zapłacone
2. Marek Kubowicz - zapłacone
3. Sebastian Błażejewski
4. Robert Kraszewski
5. Artur Sobociński
6. Łukasz Wacławski
7. Karolina Podgórska - zapłacone
8. Krzysztof Ratajski - zapłacone
9. Michał Chyliński
10. Adam Jurzyk
Ostateczny termin zgłoszenia i wpłaty 28.10.2015 |
|
|
|
|
Icetouch
Wiek: 33 Dołączył: 13 Gru 2012 Posty: 194 Skąd: Wołomin
|
Wysłany: Sob Paź 24, 2015 6:34 pm
|
|
|
LISTA:
1. Asia Kubowicz - zapłacone
2. Marek Kubowicz - zapłacone
3. Sebastian Błażejewski
4. Robert Kraszewski
5. Artur Sobociński
6. Łukasz Wacławski
7. Karolina Podgórska - zapłacone
8. Krzysztof Ratajski - zapłacone
9. Michał Chyliński
10. Adam Jurzyk
11. Adam Dąbrowski
12. Kamil Dąbrowski
Ostateczny termin zgłoszenia i wpłaty 28.10.2015 |
|
|
|
|
M.K.
Drużyna: Warszawskie Rekiny
Lotki: X-DART 18g-soft, 18g-steel
Wiek: 59 Dołączył: 30 Lip 2010 Posty: 461 Skąd: Warszawa
|
Wysłany: Śro Paź 28, 2015 9:33 am
|
|
|
LISTA:
1. Asia Kubowicz - zapłacone
2. Marek Kubowicz - zapłacone
3. Sebastian Błażejewski
4. Robert Kraszewski
5. Artur Sobociński - zapłacone
6. Łukasz Wacławski
7. Karolina Podgórska - zapłacone
8. Krzysztof Ratajski - zapłacone
9. Michał Chiliński
10. Adam Jurzyk
11. Adam Dąbrowski
12. Kamil Dąbrowski
13. Jerzy Kobylarz - zapłacone
14. Jacek Krupka - zapłacone
Ostateczny termin zgłoszenia i wpłaty 28.10.2015 |
|
|
|
|
M.K.
Drużyna: Warszawskie Rekiny
Lotki: X-DART 18g-soft, 18g-steel
Wiek: 59 Dołączył: 30 Lip 2010 Posty: 461 Skąd: Warszawa
|
Wysłany: Śro Paź 28, 2015 10:24 am
|
|
|
LISTA:
1. Asia Kubowicz - zapłacone
2. Marek Kubowicz - zapłacone
3. Sebastian Błażejewski
4. Robert Kraszewski
5. Artur Sobociński - zapłacone
6. Łukasz Wacławski
7. Karolina Podgórska - zapłacone
8. Krzysztof Ratajski - zapłacone
9. Michał Chiliński
10. Adam Jurzyk
11. Adam Dąbrowski
12. Kamil Dąbrowski
13. Jerzy Kobylarz - zapłacone
14. Jacek Krupka - zapłacone
15. Tomasz Brzęczkowski
Ostateczny termin zgłoszenia i wpłaty 28.10.2015 |
|
|
|
|
Krzysiek_K
Tarcza: Winmau Blade 4
Lotki: Harrows Black Ice 24g
Wiek: 36 Dołączył: 31 Gru 2013 Posty: 49 Skąd: Warszawa
|
Wysłany: Śro Paź 28, 2015 11:37 am
|
|
|
LISTA:
1. Asia Kubowicz - zapłacone
2. Marek Kubowicz - zapłacone
3. Sebastian Błażejewski
4. Robert Kraszewski
5. Artur Sobociński - zapłacone
6. Łukasz Wacławski
7. Karolina Podgórska - zapłacone
8. Krzysztof Ratajski - zapłacone
9. Michał Chiliński
10. Adam Jurzyk
11. Adam Dąbrowski
12. Kamil Dąbrowski
13. Jerzy Kobylarz - zapłacone
14. Jacek Krupka - zapłacone
15. Tomasz Brzęczkowski
16. Krzysztof Kwiatkowski |
|
|
|
|
M.K.
Drużyna: Warszawskie Rekiny
Lotki: X-DART 18g-soft, 18g-steel
Wiek: 59 Dołączył: 30 Lip 2010 Posty: 461 Skąd: Warszawa
|
Wysłany: Czw Paź 29, 2015 10:12 am
|
|
|
LISTA :
1. Asia Kubowicz - zapłacone
2. Marek Kubowicz - zapłacone
3. Sebastian Błażejewski - zapłacone
4. Robert Kraszewski - zapłacone
5. Artur Sobociński - zapłacone
6. Krzysztof Kwiatkowski - zapłacone
7. Karolina Podgórska - zapłacone
8. Krzysztof Ratajski - zapłacone
9. Michał Chiliński - zapłacone
10. Adam Jurzyk - zapłacone
11. Adam Dąbrowski - zapłacone
12. Kamil Dąbrowski - zapłacone
13. Jerzy Kobylarz - zapłacone
14. Jacek Krupka - zapłacone
15. Tomasz Brzęczkowski - zapłacone
16. Michał Kowalczyk |
|
|
|
|
M.K.
Drużyna: Warszawskie Rekiny
Lotki: X-DART 18g-soft, 18g-steel
Wiek: 59 Dołączył: 30 Lip 2010 Posty: 461 Skąd: Warszawa
|
Wysłany: Czw Lis 19, 2015 10:27 am
|
|
|
Rozpoczynamy SL
22.11.2015 godz. 12:00
Proszę o dopisywanie się kto będzie.
1. Asia Kubowicz
2. Marek Kubowicz
3. Artur Sobociński
4. Tomasz Brzęczkowski |
|
|
|
|
adjurzyk
Dołączył: 17 Wrz 2015 Posty: 8 Skąd: warszawa
|
Wysłany: Czw Lis 19, 2015 12:14 pm
|
|
|
Rozpoczynamy SL
22.11.2015 godz. 12:00
Proszę o dopisywanie się kto będzie.
1. Asia Kubowicz
2. Marek Kubowicz
3. Artur Sobociński
4. Tomasz Brzęczkowski
5. Adam Jurzyk |
|
|
|
|
|