DART - zdjęcia Strona Główna DART - zdjęcia
Witamy na forum dyskusyjnym wszystkich miłośników darta niezależnie od miejsca zamieszkania, przynależności klubowej, organizacyjnej, itp.
Zarejestruj się i dyskutuj z nami.


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat

Poprzedni temat «» Następny temat
Nowa tarcza
Autor Wiadomość
pacel 


Dołączył: 16 Sty 2007
Posty: 26
Skąd: Warszawa
Wysłany: Nie Sty 03, 2016 4:51 pm   Nowa tarcza

Z tego co widzę nikt w ostatnim czasie nie zakładał podobnego tematu.

Sfatygowany Blade III wypluwa coraz więcej, dlatego rozglądam się za czymś nowym. Węszę, czytam opinię i na tej bazie utworzyłem krótką listę. Na pierwszym miejscu mam Gladiatora II od One80. Bardzo cienki pająk, podobno dobra jakość sizalu i sensowna cena. Dalej jest Bull's Advantage III. Ponoć obecna czołówka, może nawet szczyt. Kolory urzekające, ale czytam, że sizal twardy jak beton i lepiej podchodzić do niej z czymś ciężkim. Sam ciskam 21 gramami, nie wbijam do ściany, więc tutaj pojawiają się spore wątpliwości. Trzeba wydać na nią sporo hajsu i z tego względu wolałbym mieć pewność, że nie będę musiał w nią rzucać nożami. Średnio podoba mi się drut zawijany przy zielonym środku, chociaż to raczej mniejszy problem. Byłoby miło, gdyby ujawnił się ktoś kto miał do czynienia z tymi tarczami i podzielił się opinią.

Kawałek dalej mam jeszcze Blade IV DC i zwykłą "czwórkę", ale jak czytam, że DC niekoniecznie jest lepsza od IV, to nie wiem czy jest sens.

Także tak. Co radzi forum? Co byście najchętniej powiesili na ścianę, gdyby przyszło Wam robić jutro zakupy?
 
 
lukswgs 



Tarcza: Blade4
Lotki: Winmau Foxfire 20g
Pomógł: 4 razy
Dołączył: 21 Kwi 2011
Posty: 161
Skąd: ddz/wro
Wysłany: Nie Sty 03, 2016 5:06 pm   

Niedawno stałem przed podobnym wyborem i wziąłem koniec końców klasyczną Bladą 4.

Dual Core podobno nie zachwyca, sam gram lotkami z barelem około 18,5g więc też najmocniej to te dzidy w tarczy nie siedzą a B4 to tarcza sprawdzona i ograna przez wiele osób - narzekań większych nie ma. Stosunek cena/jakość chyba najlepszy więc jutro wybrałbym to samo mimo, że Bull's zbierają same ochy i achy;)
 
 
Leoś 


Tarcza: Blade 4
Lotki: Unicorn Paul Nicholson 22gr
Pomógł: 8 razy
Wiek: 54
Dołączył: 17 Lut 2009
Posty: 343
Skąd: Poznań
Wysłany: Nie Sty 03, 2016 5:30 pm   

Ja w marcu 2015 też się zastanawiałem na DC czy zwykłą Blade4. Kupiłem zwykłą i jestem bardzo zadowolony. Rzucam raz , dwa razy w tygodniu , obracam co jakiś czas i jest ok.
 
 
Juri 



Tarcza: Unicorn Eclipse HD
Lotki: Target Pure 26g aka "Wyrwisizal"
Pomógł: 18 razy
Dołączył: 01 Gru 2012
Posty: 894
Skąd: Kielce
Wysłany: Nie Sty 03, 2016 8:03 pm   

Mam bulls'a - bardzo dobrze wykonany, piękne kolory do tego twardy jak diabli i z czasem się "ubija" - osoby z lżejszymi lotkami i słabszym rzutem mogą mieć problem z odbijającymi się lub wypadającymi lotkami.
Drugą tarcze która obecnie mam to Unicorn Eclipse HD - bardzo fajna tarcza, miękka i bardzo szybko się zużywająca, już po kilku godzinach grania można zauważyć pierwsze wychodzące włókna sisalu. Tu po dłuższym graniu (kilka miesięcy) tarcza na najbardziej używanych sektorach w przeciwieństwie do Bulls'a się wybrzusza a nie ubija.
Kolejną tarczę którą kupie będzie Blade 4, jakość wykonania jak w pozostałych dwóch tarczach ale sisal jest coś pomiędzy twardym Bullsem a miękkim Unicornem.
 
 
Veezgi 


Tarcza: Winmau Blade 5
Lotki: Harrows Black ICE 24g
Dołączył: 25 Mar 2014
Posty: 224
Skąd: Kraków
Wysłany: Nie Sty 03, 2016 8:08 pm   

Przez 2,5 roku miałem Blade IV, miesiąc temu kupiłem kolejną, nowiutką bladą czwórke.
Jestem bardzo zadowolony i przypuszczam, że kolejna jaką kupie będzie taka sama ;)
Jak dla mnie najlepszy stosunek jakości do ceny i ogólne wrażenia z użytkowania.
 
 
 
pacel 


Dołączył: 16 Sty 2007
Posty: 26
Skąd: Warszawa
Wysłany: Wto Sty 05, 2016 9:04 am   

Dobra, to powiedzcie mi jak wygląda zawieszka w Blade 4. Szukałem na necie fotek, ale bez sukcesu. Standardowa blaszka czy już coś nowszego? Środek z tyłu jest zaznaczony czy trzeba samemu bawić się w rysowanki?
 
 
Majo_82 



Drużyna: SB PIRATES
Tarcza: Blade V
Lotki: Gary Anderson Phase3 23g/18g
Pomógł: 7 razy
Wiek: 42
Dołączył: 18 Kwi 2008
Posty: 1859
Skąd: Kraków
Wysłany: Wto Sty 05, 2016 11:06 am   

jest zaznaczony środek. normalna blaszka. Nawet w lepszym modelu dual core masz blaszkę ale śruba jest już fajnie wykonana no i system pokręteł żeby się tarcza nie ruszała rewelacja
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group