DART - zdjęcia Strona Główna DART - zdjęcia
Witamy na forum dyskusyjnym wszystkich miłośników darta niezależnie od miejsca zamieszkania, przynależności klubowej, organizacyjnej, itp.
Zarejestruj się i dyskutuj z nami.


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat

Poprzedni temat «» Następny temat
Cykl 10 turniejów w Brzuszku (na Retkini)
Autor Wiadomość
herod 
Come on!



Drużyna: Brak
Tarcza: Bladzioch Czwarty
Lotki: Simon Whitlock Winmau**
Pomógł: 5 razy
Wiek: 40
Dołączył: 18 Lis 2008
Posty: 1008
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Gru 19, 2015 8:45 pm   Cykl 10 turniejów w Brzuszku (na Retkini)

W ubiegły wtorek rozpoczął się nowy cykl w Pełnym Brzuszku. Warto odnotować i zareklamować, ponieważ niewiele w ostatnim czasie mamy cyklów na Retkini. Namawiam do udziału tych co mają blisko i daleko, dobra atmosfera gwarantowana :lotka:

Cykl 10 turniejów w Pizzerii ,,Pełen Brzuszek'', ul. Kusocińskiego 65, początek o godzinie 19 w każdy wtorek. Wpisowe 5 zł, wrzuty przegrywającego,
nagrody na koniec cyklu dla pierwszej trójki kasa z wpisowego ( I-50%, II 30%, III- 20%),
klasyfikacja 7 z 10. Piwko gratis za każdego maksa :-)
 
 
herod 
Come on!



Drużyna: Brak
Tarcza: Bladzioch Czwarty
Lotki: Simon Whitlock Winmau**
Pomógł: 5 razy
Wiek: 40
Dołączył: 18 Lis 2008
Posty: 1008
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Gru 21, 2015 10:54 am   

Wyniki:

Turniej 1 (15.12.2015r.)
1 - Artur Nierodka
2 - Dariusz Dębski
3 - Piotr Szczęsny
4 - Adam Grabarczyk
5-6 - Marek Jarzębowski
5-6 - Jacek Świercz
7-8 - Agnieszka Szewczyk
7-8 - Piotr Cecuła
9-12 - Jarecki

Klasyfikacja po 1 z 10:
1. Artur Nierodka 20
2. Dariusz Dębski 16
3. Piotr Szczęsny 12
4. Adam Grabarczyk 10
5. Marek Jarzębowski 8
5. Jacek Świercz 8
7. Agnieszka Szewczyk 6
7. Piotr Cecuła 6
9. Jarecki 4
 
 
herod 
Come on!



Drużyna: Brak
Tarcza: Bladzioch Czwarty
Lotki: Simon Whitlock Winmau**
Pomógł: 5 razy
Wiek: 40
Dołączył: 18 Lis 2008
Posty: 1008
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Gru 24, 2015 10:45 am   

Wyniki:

Turniej 2 (22.12.2015r.)
1 - Dariusz Dębski (20)
2 - Adam Grabarczyk (16)
3 - Łukasz Czarnecki (12)
4 - Maciej Barwicki (10)
5-6 - Adam Wyrwał (8)
5-6 - Agnieszka Szewczyk (8)
7-8 - Jacek Świercz (6)
7-8 - Piotr Szczęsny (6)

Klasyfikacja po 2 z 10:
1. Dariusz Dębski 36
2. Adam Grabarczyk 26
3. Artur Nierodka 20
4. Piotr Szczęsny 18
5. Jacek Świercz 14
5. Agnieszka Szewczyk 14
7. Łukasz Czarnecki 12
8. Maciej Barwicki 10
9. Marek Jarzębowski 8
9. Adam Wyrwał 8
11. Piotr Cecuła 6
12. Jarecki 4
 
 
herod 
Come on!



Drużyna: Brak
Tarcza: Bladzioch Czwarty
Lotki: Simon Whitlock Winmau**
Pomógł: 5 razy
Wiek: 40
Dołączył: 18 Lis 2008
Posty: 1008
Skąd: Łódź
Wysłany: Śro Sty 06, 2016 5:22 pm   

Pierwszy turniej w nowym roku i od razu rekordowa frekwencja. Atmosfera również należała do najprzedniejszych :-)

Przy okazji, wszystkim darterom i darterkom najlepsze życzenia noworoczne, powodzenia nie tylko przy darterskiej tarczy ale przede wszystkim w życiu zarówno prywatnie jak i zawodowo.


Wyniki:

Turniej 3 (05.01.2016r.)

1 Łukasz Czarnecki 20
2 Adam Grabarczyk 16
3 Jarosław Tomczak 12
4 Piotr Szczęsny 10
5-6 Dariusz Dębski 8
5-6 Adam Wyrwał 8
7-8 Artur Nierodka 6
5-8 Jarecki 6
9-12 Maciej Barwicki 4
9-12 Piotr Cecuła 4
9-12 Jakub Banach 4
9-12 Sławomir Szwalbe 4
13-16 Agnieszka Szewczyk 2
13-16 Jacek Świercz 2
13-16 Eryk 2


Klasyfikacja po 3 z 10:
1 Dariusz Dębski 44
2 Adam Grabarczyk 42
3 Łukasz Czarnecki 32
4 Artur Nierodka 28
5 Piotr Szczęsny 26
6 Agnieszka Szewczyk 16
6 Jacek Świercz 16
6 Adam Wyrwał 16
9 Maciej Barwicki 14
10 Jarosław Tomczak 12
11 Piotr Cecuła 10
11 Jarecki 10
13 Marek Jarzębowski 8
14 Jakub Banach 4
14 Sławomir Szwalbe 4
16 Eryk 2
 
 
herod 
Come on!



Drużyna: Brak
Tarcza: Bladzioch Czwarty
Lotki: Simon Whitlock Winmau**
Pomógł: 5 razy
Wiek: 40
Dołączył: 18 Lis 2008
Posty: 1008
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Sty 16, 2016 9:59 am   

Wyniki:
Turniej 4 (12.01.2016r.)

1 - Seweryn Grzegorek 20
2 - Dariusz Dębski 16
3 - Adam Wyrwał 12
4 - Adam Grabarczyk 10
5-6 - Łukasz Czarnecki 8
5-6 - Leszek Puchowski 8
7-8 - Maciej Barwicki 6
7-8 - Marek Jarzębowski 6
9-12 - Sławomir Pacpuchowski 4
9-12 - Tomasz Dudka 4
9-12 - Agnieszka Szewczyk 4
9-12 - Piotr Cecuła 4

Klasyfikacja po 4 z 10:
1 Dariusz Dębski 60
2 Adam Grabarczyk 52
3 Łukasz Czarnecki 40
4 Piotr Szczęsny 28
4 Adam Wyrwał 28
6 Artur Nierodka 26
7 Seweryn Grzegorek 20
7 Maciej Barwicki 20
7 Agnieszka Szewczyk 20
10 Jacek Świercz 16
11 Marek Jarzębowski 14
11 Piotr Cecuła 14
13 Jarosław Tomczak 12
14 Jarecki 10
15 Leszek Puchowski 8
16 Jakub Banach 4
16 Sławomir Szwalbe 4
16 Sławomir Pacpuchowski 4
16 Tomasz Dudka 4
20 Eryk 2
 
 
herod 
Come on!



Drużyna: Brak
Tarcza: Bladzioch Czwarty
Lotki: Simon Whitlock Winmau**
Pomógł: 5 razy
Wiek: 40
Dołączył: 18 Lis 2008
Posty: 1008
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Sty 28, 2016 9:38 pm   

Wyniki:
Turniej 5 (19.01.2016r.)

1 - Adam Grabarczyk - 180
2 - Dariusz Dębski
3 - Łukasz Czarnecki
4 - Agnieszka Szewczyk
5-6 - Adam Wyrwał
5-6 - Maciej Barwicki - 180
7-8 - Piotr Cecuła
7-8 - Marek Jarzębowski

Klasyfikacja po 5 z 10:
1 - Dariusz Dębski 76
2 - Adam Grabarczyk 72
3 - Łukasz Czarnecki 52
4 - Adam Wyrwał 36
5 - Agnieszka Szewczyk 30
6 - Piotr Szczęsny 28
7 - Maciej Barwicki 28
8 - Artur Nierodka 26
9 - Seweryn Grzegorek 20
9 - Marek Jarzębowski 20
11 - Piotr Cecuła 20
12 - Jacek Świercz 16
13 - Jarosław Tomczak 12
14 - Jarecki 10
15 - Leszek Puchowski 8
16 - Jakub Banach 4
16 - Sławomir Szwalbe 4
16 - Tomasz Dudka 4
16 - Sławomir Pacpuchowski 4
20 - Eryk 2
 
 
herod 
Come on!



Drużyna: Brak
Tarcza: Bladzioch Czwarty
Lotki: Simon Whitlock Winmau**
Pomógł: 5 razy
Wiek: 40
Dołączył: 18 Lis 2008
Posty: 1008
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Sty 28, 2016 9:47 pm   

Wyniki:
Turniej 6 (26.01.2016r.)

1 - Piotr Piątczak - 2x180, 2x 16L
2 - Łukasz Czarnecki
3 - Artur Nierodka
4 - Jacek Świercz - 180
5-6 - Adam Wyrwał
5-6 - Adam Grabarczyk
7-8 - Tomasz Dudka
7-8 - Maciej Barwicki
9-12 - Agnieszka Szewczyk
9-12 - Piotr Cecuła
9-12 - Dariusz Dębski

Klasyfikacja po 6 z 10:
1 - Dariusz Dębski 80
1 - Adam Grabarczyk 80
3 - Łukasz Czarnecki 68
4 - Adam Wyrwał 44
5 - Artur Nierodka 38
6 - Agnieszka Szewczyk 34
6 - Maciej Barwicki 34
8 - Piotr Szczęsny 28
9 - Jacek Świercz 26
10 - Piotr Cecuła 24
11 - Seweryn Grzegorek 20
11 - Marek Jarzębowski 20
11 - Piotr Piątczak 20
14 - Jarosław Tomczak 12
15 - Jarecki 10
15 - Tomasz Dudka 10
17 - Leszek Puchowski 8
17 - Jakub Banach 4
17 - Sławomir Szwalbe 4
17 - Sławomir Pacpuchowski 4
21 - Eryk 2
 
 
herod 
Come on!



Drużyna: Brak
Tarcza: Bladzioch Czwarty
Lotki: Simon Whitlock Winmau**
Pomógł: 5 razy
Wiek: 40
Dołączył: 18 Lis 2008
Posty: 1008
Skąd: Łódź
Wysłany: Śro Lut 03, 2016 11:05 am   

Wyniki:
Turniej 7 (02.02.2016r.)

1 - Bartosz Wieczorek: 2x180, 14L, 2x16L, 17L
2 - Adam Grabarczyk
3 - Tomasz Peda
4 - Andrzej Nowak
5-6 - Dariusz Dębski: zamek: 135
5-6 - Adam Wyrwał
7-8 - Jarecki: 180
7-8 - Paweł Mielczarek
9-12 - Maciek Barwicki
9-12 - Dariusz Marciniak
9-12 - Jacek Świercz
9-12 - Piotr Cecuła
13-16 - Agnieszka Szewczyk
13-16 - Piotr Szczęsny
13-16 - Łukasz Czarnecki

Aktualna klasyfikacja na stronie:
http://www.darts.abajt.pl...e.html#brzuszek
 
 
herod 
Come on!



Drużyna: Brak
Tarcza: Bladzioch Czwarty
Lotki: Simon Whitlock Winmau**
Pomógł: 5 razy
Wiek: 40
Dołączył: 18 Lis 2008
Posty: 1008
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Lut 11, 2016 4:17 pm   

Wyniki
Turniej 8 (09.02.2016)

1 - Andrzej Nowak
2 - Mirosław Drążek
3 - Maciej Barwicki
4 - Adam Wyrwał
5-6 - Piotr Cecuła
5-6 - Adam Grabarczyk
7-8 - Jacek Świercz
7-8 - Agnieszka Szewczyk
9-12 - Łukasz Czarnecki
9-12 - Dariusz Dębski

Aktualna klasyfikacja :
http://www.darts.abajt.pl...e.html#brzuszek
 
 
herod 
Come on!



Drużyna: Brak
Tarcza: Bladzioch Czwarty
Lotki: Simon Whitlock Winmau**
Pomógł: 5 razy
Wiek: 40
Dołączył: 18 Lis 2008
Posty: 1008
Skąd: Łódź
Wysłany: Śro Lut 17, 2016 6:19 pm   

Wyniki
Turniej 9 (16.02.2016)

1 - Artur Nierodka 180, 18L
2 - Adam Grabarczyk
3 - Piotr Szczęsny
4 - Adam Wyrwał
5-6 - Łukasz Czarnecki
5-6 - Dariusz Dębski
7-8 - Piotr Cecuła
Aktualna klasyfikacja :
http://www.darts.abajt.pl...e.html#brzuszek
 
 
herod 
Come on!



Drużyna: Brak
Tarcza: Bladzioch Czwarty
Lotki: Simon Whitlock Winmau**
Pomógł: 5 razy
Wiek: 40
Dołączył: 18 Lis 2008
Posty: 1008
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Lut 25, 2016 6:50 pm   

Wyniki
Turniej 10 (23.02.2016)

1 - Adam Grabarczyk
2 - Łukasz Czarnecki
3 - Dariusz Dębski
4 - Maciek Barwicki
5-6 - Agnieszka Szewczyk
5-6 - Piotr Cecuła
7-8 - Jacek Świercz

Klasyfikacja końcowa :
1 Adam Grabarczyk 140
2 Dariusz Dębski 112
3 Łukasz Czarnecki 98

.....................................
4 Adam Wyrwał 72
5 Maciej Barwicki 60
6 Artur Nierodka 58
7 Agnieszka Szewczyk 50
8 Piotr Cecuła 50
9 Piotr Szczęsny 42
10 Jacek Świercz 42
11 Andrzej Nowak 30
12 Seweryn Grzegorek 20
Piotr Piątczak 20
Bartosz Wieczorek 20
15 Marek Jarzębowski 20
16 Mirosław Drążek 16
17 Jarecki 16
18 Jarosław Tomczak 12
Tomasz Peda 12
20 Tomasz Dudka 10
21 Leszek Puchowski 8
22 Paweł Mielczarek 6
23 Jakub Banach 4
Dariusz Marciniak 4
Sławomir Szwalbe 4
Sławomir Pacpuchowski 4
27 Eryk 2


MAXY
Bartosz Wieczorek 2
Piotr Piatczak 2
Artur Nierodka 1
Maciej Barwicki 1
Adam Grabarczyk 1
Jacek Świercz 1
Jarecki 1

ZAKOŃCZENIA
Bartosz Wieczorek 14L
Piotr Piątczak 16Lx2
Bartosz Wieczorek 16Lx2
Bartosz Wieczorek 17L
Artur Nierodka 18L

ZEJŚCIA
Dariusz Dębski 135

Nowy cykl-BRZUSZEK 501 D.O - soft
Cykl 10 turniejów w Pizzerii ,,Pełen Brzuszek'', ul. Kusocińskiego 65, początek o godzinie 19 w każdy wtorek.Wpisowe 5 zł, wrzuty własne, nagrody na koniec cyklu dla pierwszej trójki kasa z wpisowego ( I-50%, II 30%, III- 20%), klasyfikacja 7 z 10,
Piwko gratis za każdego maksa.
01-08-15-22-29 - marzec
05-12-19-26 - kwiecień
03 - maj
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group