DART - zdjęcia Strona Główna DART - zdjęcia
Witamy na forum dyskusyjnym wszystkich miłośników darta niezależnie od miejsca zamieszkania, przynależności klubowej, organizacyjnej, itp.
Zarejestruj się i dyskutuj z nami.


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat

Poprzedni temat «» Następny temat
Jakaś nowa liga
Autor Wiadomość
Kugel 



Drużyna: BULLSquad
Pomógł: 2 razy
Wiek: 54
Dołączył: 16 Lis 2005
Posty: 1557
Skąd: Łódż City
Wysłany: Pon Kwi 25, 2016 8:08 am   Jakaś nowa liga

Oświadczenie
Przy okazji wczorajszego meczu z Kamienicą okazało się że na przyszły sezon powstaje nowa liga pod egidą DLD. Jako sekretarz na rejon łódzki jest wymieniony Dariusz Dębski.
Podany jest tam skład ligi w liczbie 14-tu drużyn, grających aktualnie w Łódzkiej Lidze Darta
pod auspicjami Łódzkiego Stowarzyszenia Darta. Jako kapitan jednej z tych drużyn pragnę oświadczyć że nie zgłaszaliśmy BULLSquadu do tych rozgrywek ani nie mamy najmniejszego zamiaru zgłaszać naszej drużyny w najbliższej przyszłości. Jeżeli istnieje drużyna o takiej samej nazwie to zapraszam do rozmowy o prawie do nazwy drużyny.
Z poważaniem Robert ,,Kugel" Topolski

P.S. Listę drużyn najłatwiej znaleźć wpisując LIga Darta Darek Dębski
 
 
 
cris132 
niezadowolony



Lotki: nie używam
Pomógł: 1 raz
Wiek: 46
Dołączył: 24 Sty 2007
Posty: 487
Skąd: óć
  Wysłany: Pon Kwi 25, 2016 9:59 am   Re: Jakaś nowa liga

Hm... Kugel
To nie JAKAŚ nowa liga, tylko wyraźnie: Łódzka Liga Darta.
Więc może nie o prawa do nazwy drużyny by pytać a Ligi?
W końcu "Królowa może być tylko jedna" :D
Ostatnio zmieniony przez cris132 Pon Kwi 25, 2016 10:02 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
Lestat 
Piotr Puchowski



Drużyna: Rokita
Tarcza: Blade IV
Lotki: Target Endeavour
Pomógł: 42 razy
Wiek: 56
Dołączył: 30 Wrz 2003
Posty: 5329
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Kwi 25, 2016 10:01 am   

Znowu? Ręce opadają... Tak dla porzadku, oto pełna lista druzyn, które "zgłosiły sie" do tej jakiejs nowej ligi, prosze Kapitanów o potwierdzenie...

Krokodyl Leg
Orły Ozorków
Sami Swoi
Karolew
BullSquad
Dartsway
Ooopaaa
Drink 4x4
Vendetta
Dart Vaders
Team Żuberki
Agrafka
Czarny Koń
Ignoranci
 
 
 
Kugel 



Drużyna: BULLSquad
Pomógł: 2 razy
Wiek: 54
Dołączył: 16 Lis 2005
Posty: 1557
Skąd: Łódż City
Wysłany: Pon Kwi 25, 2016 10:38 am   

cris132 napisał/a:
To nie JAKAŚ nowa liga, tylko wyraźnie: Łódzka Liga Darta.
Więc może nie o prawa do nazwy drużyny by pytać a Ligi?

Na razie chodzi o drużynę.
Nikt sobie nie będzie BULLSquadem gęby wycierał bo to za poważni ludzie.
 
 
 
KUJA 
Pierwszy Cyc



Drużyna: Bolteam
Tarcza: Winmau Blade5
Lotki: Harrows I.C.E 18g/PERFECT STORM 23G
Wiek: 51
Dołączył: 23 Lis 2005
Posty: 1076
Skąd: ZARZEW
Wysłany: Wto Kwi 26, 2016 9:21 am   

cris132 napisał/a:
To nie JAKAŚ nowa liga, tylko wyraźnie: Łódzka Liga Darta.


Witam, na razie wysłałem prośbę o zmianę nazwy na stronie internetowej zobaczymy czy ktoś zareaguje i jaki będzie skutek.
Przywłaszczenie sobie nazwy od wielu lat używanej przez nasze Stowarzyszenie stanowi pogwałcenie przyjętych standardów i zwykłej kultury, jeśli tak chce zaczynać istnienie nowy "twór" to nie za dobrze to świadczy o organizatorach.
 
 
KUJA 
Pierwszy Cyc



Drużyna: Bolteam
Tarcza: Winmau Blade5
Lotki: Harrows I.C.E 18g/PERFECT STORM 23G
Wiek: 51
Dołączył: 23 Lis 2005
Posty: 1076
Skąd: ZARZEW
Wysłany: Wto Kwi 26, 2016 12:59 pm   

Jestem po rozmowie z organizatorem i otrzymałem zapewnienie, że nazwa zostanie zmieniona.
Podobno strona jest w trakcie przygotowania.
 
 
Dartles 
Leszek Puchowski



Tarcza: Winmau Blade 4
Lotki: High Performance 25g
Pomógł: 8 razy
Wiek: 45
Dołączył: 04 Gru 2002
Posty: 5340
Skąd: Poole, UK / Łódź
Wysłany: Wto Kwi 26, 2016 3:55 pm   

DE JA VU??? I pewnie nawet jak powstanie tak samo skończy... I nie ma to jak podpierdolić nazwę marki wypracowywaną od 2000 roku... Sugerowałbym raczej "Retkinia znowu rzadzi darts league" :P
 
 
 
CzarekMichał 



Drużyna: Matka siedzi z tyłu
Tarcza: Bull's Focus
Lotki: Target Sport90 - Excel 22g
Pomógł: 14 razy
Wiek: 48
Dołączył: 26 Lis 2002
Posty: 4703
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Kwi 26, 2016 5:04 pm   

Kugel napisał/a:
Jeżeli istnieje drużyna o takiej samej nazwie to zapraszam do rozmowy o prawie do nazwy drużyny.

Istnieje ;)
http://www.trenddesign.co...uzyny.php?id=66
 
 
 
Dartles 
Leszek Puchowski



Tarcza: Winmau Blade 4
Lotki: High Performance 25g
Pomógł: 8 razy
Wiek: 45
Dołączył: 04 Gru 2002
Posty: 5340
Skąd: Poole, UK / Łódź
Wysłany: Wto Kwi 26, 2016 5:33 pm   

Iwonę Pająk to nawet kojarzę... a wracając do tematu to co tu się wyprawia z ŁLD?? Bo chyba nikt tego nie pamięta kto był współzałożycielem, ale się wkurwię nieco jak zdechnie...
 
 
 
Lestat 
Piotr Puchowski



Drużyna: Rokita
Tarcza: Blade IV
Lotki: Target Endeavour
Pomógł: 42 razy
Wiek: 56
Dołączył: 30 Wrz 2003
Posty: 5329
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Kwi 26, 2016 7:30 pm   

Dartles napisał/a:
Iwonę Pająk to nawet kojarzę... a wracając do tematu to co tu się wyprawia z ŁLD?? Bo chyba nikt tego nie pamięta kto był współzałożycielem, ale się wkurwię nieco jak zdechnie...


Ło jezu co się gorączkujesz...
Dębol odwala stare numery, nic nie psuł od dwóch lat, więc czas jak widać najwyższy. To jak nazwie tą swoja ligę to tylko kwestia zwykłej ludzkiej przyzwoitosci i uczciwości. Czy ją ma - to sie zobaczy. Mam pod tym wzgledem złe doswiadczenia, ale nic nie przesądzam. Ludzie będa grali tam gdzie zechcą. Osobiście prędzej bym juz lotki do rąk nie wziął niż miałbym grać w lidze, którą on firmuje swoim nazwiskiem, ale coż... inni moga miec inne zdanie. W każdym razie zgłaszanie gdzies tam swojej ligi pod nazwa taką jaka jest w uzywana w Łodzi przez kogoś innego od lat 14-tu i "wstępne zapisywanie" do niej druzyn, które nie maja o tym pojecia, jest hmmm... no ciężko mi znależć słowo...
 
 
 
Pietja 



Drużyna: Lwy Darta
Tarcza: Lowen S.P.O.R.T. Turnier Dart
Lotki: Karella 16 g (barele)
Wiek: 45
Dołączył: 04 Lis 2003
Posty: 1102
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Kwi 26, 2016 7:43 pm   

KUJA napisał/a:
Jestem po rozmowie z organizatorem i otrzymałem zapewnienie, że nazwa zostanie zmieniona.
Podobno strona jest w trakcie przygotowania.


No i zmienił. I nazwę i Bulli wypisał ... W porządku koleś ;) Jak obiecał tak uczynił ;)
 
 
 
KUJA 
Pierwszy Cyc



Drużyna: Bolteam
Tarcza: Winmau Blade5
Lotki: Harrows I.C.E 18g/PERFECT STORM 23G
Wiek: 51
Dołączył: 23 Lis 2005
Posty: 1076
Skąd: ZARZEW
Wysłany: Wto Kwi 26, 2016 8:47 pm   

Pietja napisał/a:
No i zmienił. I nazwę i Bulli wypisał ... W porządku koleś Jak obiecał tak uczynił

Tak jak pisałem, otrzymałem takie zapewnienie i organizator się wywiązał więc dobrze to prognozuje.
Dartles napisał/a:
Bo chyba nikt tego nie pamięta kto był współzałożycielem, ale się wkurwię nieco jak zdechnie...

Leszku jak to nikt nie pamięta ? :) ... ja i na pewno jeszcze wielu pamięta Twój wkład i tego już nic nie zmieni ani nikt nie przebije Twojego zaangażowania :brawo:
Dartles napisał/a:
wracając do tematu to co tu się wyprawia z ŁLD??

Spokojnie nic się nie dzieje, Łódzka Liga Darta ma się dobrze, a wręcz pojawiają się nowe możliwości np. http://m.dart.org.pl/ gdzie turnieje mają formę otwartą i każdy może zagrać i Łódzkie Stowarzyszenie Darta zamierza wesprzeć nasze drużyny, które chciałyby tam pojechać ale szczegóły podamy w innym wątku.

Generalnie to my jako Łódzkie Stowarzyszenie Darta nie boimy się zmian, są one naturalną częścią życia, przeżyliśmy już w Łodzi podobne sytuacje i jak widać po ilości drużyn jakoś sobie z tym poradziliśmy i miejmy nadzieję będzie tak i tym razem :) taka "konkurencja" może nas tylko wzmocnić. Do rozpoczęcia nowego sezonu jest jeszcze sporo czasu i zobaczymy jak sytuacja się rozwinie.
Mam nadzieję, że jednak ludzie pamiętają jak bywało w przeszłości, a jeśli zdecydują się na grę w innej lidze to mają takie prawo, a my możemy tylko bardziej postarać się by zachęcić do gry wszyscy wspólnie.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group