DART - zdjęcia Strona Główna DART - zdjęcia
Witamy na forum dyskusyjnym wszystkich miłośników darta niezależnie od miejsca zamieszkania, przynależności klubowej, organizacyjnej, itp.
Zarejestruj się i dyskutuj z nami.

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat

Poprzedni temat «» Następny temat
Dobry księgowy? Proszę o pomoc w wyborze
Autor Wiadomość
Marcelina 

Wysłany: Śro Maj 18, 2016 1:40 pm   Dobry księgowy? Proszę o pomoc w wyborze

Hej,
Prowadzę jedną (własną) firmę, drugą - razem ze wspólnikiem, chociaż jestem w niej raczej inwestorką, niż właścicielką. Do jednej i do drugiej potrzebuję księgowego, ale takiego, który naprawdę będzie miał głowę na karku, a nie tylko i wyłącznie brał pieniądze na "ładne oczy" (niestety, taki też mi się zdarzył :roll: ). Myślałam nad skorzystaniem z usługi tej firmy, ale nie jestem do końca przekonana, bo nikt z moich znajomych z nimi nie współpracował: http://emprise.pl/ Wiecie może coś o nich? Ktoś kojarzy, albo ma znajomych, którzy mogliby się na ten temat wypowiedzieć? Z góry dzięki za pomoc. Pozdrawiam serdecznie

dandun 

Wysłany: Wto Cze 14, 2016 9:57 am   

Ja proponuję WIOL - biuro rachunkowe z Łodzi. Korzystam z ich usług od dłuższego czasu i jestem zadowolony z ich podejścia do moich spraw.

gloniger 

Wysłany: Nie Sty 08, 2017 9:22 pm   

Moim zdaniem popytaj znajomych gdzie i kto prowadzi im księgowość. Takie opinie od znajomych będą dla ciebie najlepsze przy wyborze.

metoda ARPwave

kahtex 

Wysłany: Pon Cze 26, 2017 9:34 am   

Dobrze jest jeśli przedsiębiorca sprecyzuje swoje oczekiwania. Księgowych na rynku jest bardzo dużo i proszę mi wierzyć, każdy ma inne podejście do klienta. Dopiero po ustaleniu podstawowych punktów współpracy należy zapytać o cenę. Kierowanie się w wyborze księgowego tylko i wyłącznie ceną jest bardzo ryzykowne. W tej samej cenie jeden księgowy będzie oczekiwał osobistego dostarczania dokumentów, ograniczy swoją pracę tylko do wyliczenia podatku oraz składek ZUS a inny oprócz podstawowych obowiązków przewidzi pewne sytuacje podatkowe, zaoferuje wsparcie, sam może zgłosić się po odbiór dokumentów i zechce poznać naszą firmę, oraz przy udzieleniu odpowiednich pełnomocnictw skontaktuje się z różnymi urzędami w naszych sprawach.
żłobek Brwinów

cominoanna 

Wysłany: Czw Lip 27, 2017 7:01 pm   

wcześniej miałem księgową która małobrakowało a doprowadziłaby moją firmę do dna. Oczywiście nie rozumiejąc zasad księgowości, wydawało mi się - że to co robi tamta księgowa było dobre, wkońcu za to jej płaciłem. Po rezygnacji z usług, gdy się okazało że są błędy w ksiegowości itd., została mi polecona inna księgowa.
naciągnięte ścięgno achillesa

harimex 

Wysłany: Sob Paź 28, 2017 6:38 pm   

Ja od 3 lat mam firmę i księgowość prowadzi mi biuro Infoprofit w Lublinie na Łęczyńskiej, są banery na płocie oraz mapka na ich stronie więc na pewno trafisz. W cenie mam reprezentację przed skarbówką oraz zusem, ze skarbówką nie miałam jeszcze starcia, z zusem raz w sprawie nieprzyznania zasiłku - udało się. Najlepiej zadzwon i umów się na spotkanie. Plusem jest że zatrudniają kilka osób, więc nie ma problemu, że Ci księgowa zachoruje
lukier plastyczny Warszawa

Odpowiedz do tematu