DART - zdjęcia Strona Główna DART - zdjęcia
Witamy na forum dyskusyjnym wszystkich miłośników darta niezależnie od miejsca zamieszkania, przynależności klubowej, organizacyjnej, itp.
Zarejestruj się i dyskutuj z nami.


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat

Poprzedni temat «» Następny temat
PUCHAR WIOSNY KZN 2016
Autor Wiadomość
BRO 


Drużyna: KZN
Tarcza: Bulls AdvantageII-Trainer
Lotki: sigma one 950 soft 18g.
Wiek: 38
Dołączył: 05 Sie 2009
Posty: 504
Skąd: Łódź,KZN
Wysłany: Czw Mar 31, 2016 7:47 pm   PUCHAR WIOSNY KZN 2016

Zapraszamy na turniej 501 D.O.(soft)Gramy w PIĄTKI o 19.00.-Dart KZN Club Srebrzyńska 39 ,Łódź.
Terminy,KWIECIEŃ 1,8,15,22,29; 6,13,20,27;CZERWIEC 3,10,17,24.
Wpisowe 6 zł,wrzuty przegrywającego.Do klasyfikacji zaliczamy 7 najlepszych
i 7 obecności.Puchary pamiątkowe I,II,III miejsca,pamiątki i dodatkowe nagrody dla wszystkich
sklasyfikowanych.Za max i zakończenie
powyżej 110p.piwko.WPISOWE (5) TWORZY PULE DLA PIERWSZYCH TRZECH MIEJSC W CYKLU (II-50%,II-30%,III-20%)(1 NA ŁSD)
ZAPRASZAMY
 
 
BRO 


Drużyna: KZN
Tarcza: Bulls AdvantageII-Trainer
Lotki: sigma one 950 soft 18g.
Wiek: 38
Dołączył: 05 Sie 2009
Posty: 504
Skąd: Łódź,KZN
Wysłany: Nie Kwi 03, 2016 9:12 pm   

TURNIEJ I 01.04.2016 :
1.Łukasz Czarnecki 18 pkt.
2.Michał Sosnowski 14 pkt.
3.Krzysztof Curyło 10 pkt.
4.Krzysztof Borszyński 8 pkt.
5.Michał Zdunek 6 pkt.
6.Paweł Lewandowski 4 pkt.
7.Magda Owczarek 3 pkt.

pula :35

ZAPRASZAMY ZA TYDZIEŃ ...
 
 
BRO 


Drużyna: KZN
Tarcza: Bulls AdvantageII-Trainer
Lotki: sigma one 950 soft 18g.
Wiek: 38
Dołączył: 05 Sie 2009
Posty: 504
Skąd: Łódź,KZN
Wysłany: Pon Kwi 11, 2016 4:04 pm   

TURNIEJ II 08.04.2016 :
1.Dominik Białek 24 pkt.
2.Robert Piotrowski 20 pkt.
3.Tomasz Iwanek 16 pkt. (141)
4.Michał Zdunek 12 pkt.
5.Łukasz Czarnecki 10 pkt.
6.Sylwester Piciulewicz 8 pkt.
7.Krzysztof Borszyński 7 pkt.
8.Artur Skwarna 6 pkt.
9.Marcin Figlus 5 pkt.
10.Magda Owczarek 4 pkt.
11.Paweł Lewandowski 3 pkt.

pula :90

ZAPRASZAMY ZA TYDZIEŃ ...
 
 
BRO 


Drużyna: KZN
Tarcza: Bulls AdvantageII-Trainer
Lotki: sigma one 950 soft 18g.
Wiek: 38
Dołączył: 05 Sie 2009
Posty: 504
Skąd: Łódź,KZN
Wysłany: Pon Kwi 18, 2016 4:47 pm   

TURNIEJ III 015.04.2016 :
1.Łukasz Czarnecki 24 pkt. (2 x180)
2.Robert Piotrowski 20 pkt. (180)
3.Sylwester Piciulewicz 16 pkt.
4.Dominik Białek 12 pkt.
5.Tomasz Iwanek 10 pkt.
6.Krzysztof Curyło 8 pkt.
7.Paweł Lewandowski 7 pkt.
8.Marcin Figlus 6 pkt.
9.Krzysztof Borszyński 5 pkt.
10.Magda Owczarek 4 pkt.
11.Lidia Kaczmarek 3 pkt.
12.Krzysztof Lange 2 pkt.

pula :150

ZAPRASZAMY ZA TYDZIEŃ -PIĄTEK GODZ.19
KAŻDEMU ZAWODNIKOWI PO ODPADNIĘCIU Z TURNIEJU PRZYSŁUGUJE JEDNA GRA NA WYBRANYM FLIPERZE (JEDNYM Z CZTERECH :D )
 
 
BRO 


Drużyna: KZN
Tarcza: Bulls AdvantageII-Trainer
Lotki: sigma one 950 soft 18g.
Wiek: 38
Dołączył: 05 Sie 2009
Posty: 504
Skąd: Łódź,KZN
Wysłany: Pon Kwi 25, 2016 10:35 pm   

TURNIEJ IV 22.04.2016 :
1.Michał Sosnowski 24 pkt.
2.Krzysztof Curyło 20 pkt.
3.Robert Piotrowski 16 pkt.
4.Dominik Białek 12 pkt.
5.Tomasz Iwanek 10 pkt.
6.Paweł Lewandowski 8 pkt.
7.Magda Owczarek 7 pkt.
8.Łukasz Czarnecki 6 pkt.
9.Sylwester Piciulewicz 5 pkt. (180)
10.Lidia Kaczmarek 4 pkt.
11.Krzysztof Borszyński 3 pkt.

pula :205

ZAPRASZAMY ZA TYDZIEŃ -PIĄTEK GODZ.19
KAŻDEMU ZAWODNIKOWI PO ODPADNIĘCIU Z TURNIEJU PRZYSŁUGUJE JEDNA GRA NA WYBRANYM FLIPERZE (JEDNYM Z CZTERECH :D )
 
 
BRO 


Drużyna: KZN
Tarcza: Bulls AdvantageII-Trainer
Lotki: sigma one 950 soft 18g.
Wiek: 38
Dołączył: 05 Sie 2009
Posty: 504
Skąd: Łódź,KZN
Wysłany: Śro Maj 04, 2016 12:13 pm   

TURNIEJ IV 29.04.2016 :
1.Łukasz Czarnecki 24 pkt.
2.Michał Sosnowski 20 pkt. (171)
3.Krzysztof Curyło 16 pkt.
4.Łukasz Żelazowski 12 pkt.
5.Marcin Gieros 10 pkt.
6.Krzysztof Borszyński 8 pkt.
7.Magda Owczarek 7 pkt.
8.Artur Skwarna 6 pkt.
9.Paweł Lewandowski 5 pkt.

pula :250

ZAPRASZAMY ZA TYDZIEŃ -PIĄTEK GODZ.19
KAŻDEMU ZAWODNIKOWI PO ODPADNIĘCIU Z TURNIEJU PRZYSŁUGUJE JEDNA GRA NA WYBRANYM FLIPERZE (JEDNYM Z CZTERECH :D )
 
 
BRO 


Drużyna: KZN
Tarcza: Bulls AdvantageII-Trainer
Lotki: sigma one 950 soft 18g.
Wiek: 38
Dołączył: 05 Sie 2009
Posty: 504
Skąd: Łódź,KZN
Wysłany: Sob Maj 07, 2016 10:43 am   

TURNIEJ V 06.05.2016 :
1.Michał Sosnowski 28 pkt.
2.Krzysztof Curyło 24 pkt.
3.Dominik Białek 20 pkt.
4.Sylwester Piciulewicz 16 pkt.
5.Marcin Figlus 14 pkt.
6.Piotr Klate 12 pkt.
7.Tomasz Paluch 11 pkt.
8.Łukasz Czarnecki 10 pkt.
9.Robert Piotrowski 9 pkt.
10.Anton 8 pkt.
11.Artur Skwarna 7 pkt.
12.Jurek Wechta 6 pkt.
13.Leila 5 pkt.
14.Lidia Kaczmarek 4 pkt.

pula :320

ZAPRASZAMY ZA TYDZIEŃ -PIĄTEK GODZ.19
KAŻDEMU ZAWODNIKOWI PO ODPADNIĘCIU Z TURNIEJU PRZYSŁUGUJE JEDNA GRA NA WYBRANYM FLIPERZE (JEDNYM Z CZTERECH :D )
 
 
BRO 


Drużyna: KZN
Tarcza: Bulls AdvantageII-Trainer
Lotki: sigma one 950 soft 18g.
Wiek: 38
Dołączył: 05 Sie 2009
Posty: 504
Skąd: Łódź,KZN
Wysłany: Pon Maj 16, 2016 1:14 pm   

TURNIEJ VI 13.05.2016 :
1.Michał Sosnowski 28 pkt.
2.Krzysztof Curyło 24 pkt.
3.Łukasz Czarnecki 20 pkt.
4.Robert Piotrowski 16 pkt.
5.Michał Zdunek 14 pkt.
6.Witold Geberle 12 pkt.
7.Dominik Białek 11 pkt.
8.Tomasz Iwanek 10 pkt.
9.Sylwester Piciulewicz 9 pkt.
10.Magda Owczarek 8 pkt.
11.Paweł Lewandowski 7 pkt.
12.Krzysztof Borszynski 6 pkt.
13.Artur Skwarna 5 pkt.

pula :385

ZAPRASZAMY ZA TYDZIEŃ -PIĄTEK GODZ.19
KAŻDEMU ZAWODNIKOWI PO ODPADNIĘCIU Z TURNIEJU PRZYSŁUGUJE JEDNA GRA NA WYBRANYM FLIPERZE (JEDNYM Z PIĘCIU :D
 
 
BRO 


Drużyna: KZN
Tarcza: Bulls AdvantageII-Trainer
Lotki: sigma one 950 soft 18g.
Wiek: 38
Dołączył: 05 Sie 2009
Posty: 504
Skąd: Łódź,KZN
Wysłany: Śro Maj 25, 2016 2:49 pm   

TURNIEJ VII 20.05.2016 :
1.Michał Sosnowski 24 pkt.
2.Dominik Białek 20 pkt.
3.Sylwester Piciulewicz 16 pkt.
4.Łukasz Czarnecki 12 pkt.
5.Marcin Figlus 10 pkt.
6.Robert Piotrowski 8 pkt.
7.Paweł Lewandowski 7 pkt.
8.Michał Zdunek 6 pkt.
9.Katarzyna Jezierska 5 pkt.
10.Magda Owczarek 4 pkt.
11.Artur Skwarna 3 pkt.

pula :440

ZAPRASZAMY ZA TYDZIEŃ -PIĄTEK GODZ.19
KAŻDEMU ZAWODNIKOWI PO ODPADNIĘCIU Z TURNIEJU PRZYSŁUGUJE JEDNA GRA NA WYBRANYM FLIPERZE (JEDNYM Z PIĘCIU :D )
 
 
BRO 


Drużyna: KZN
Tarcza: Bulls AdvantageII-Trainer
Lotki: sigma one 950 soft 18g.
Wiek: 38
Dołączył: 05 Sie 2009
Posty: 504
Skąd: Łódź,KZN
Wysłany: Pon Cze 06, 2016 10:42 pm   

TURNIEJ VIII 27,.05.2016 :
1.Michał Sosnowski 24 pkt.(171)
2.Dominik Białek 20 pkt.
3.Krzysztof Curyło 16 pkt.
4.Tomasz Iwanek 12 pkt.
5.Łukasz Czarnecki 10 pkt.(116)
6.Magda Owczarek 8 pkt.
7.Michał zdunek 7 pkt.
8.Sylwester Piciulewicz 6 pkt.
9.Marcin Figlus 5 pkt.
10.Paweł Lewandowski 4 pkt.
11.Robert Piotrowski 3 pkt.
12.Artur Skwarna 2 pkt.

pula :500

ZAPRASZAMY ZA TYDZIEŃ -PIĄTEK GODZ.19
KAŻDEMU ZAWODNIKOWI PO ODPADNIĘCIU Z TURNIEJU PRZYSŁUGUJE JEDNA GRA NA WYBRANYM FLIPERZE (JEDNYM Z PIĘCIU :D )
 
 
BRO 


Drużyna: KZN
Tarcza: Bulls AdvantageII-Trainer
Lotki: sigma one 950 soft 18g.
Wiek: 38
Dołączył: 05 Sie 2009
Posty: 504
Skąd: Łódź,KZN
Wysłany: Pon Cze 06, 2016 10:47 pm   

TURNIEJ IX 03.06.2016 :
1.Dominik Białek 18 pkt.
2.Krzysztof Curyło 14 pkt.
3.Marcin Figlus 10 pkt.
4.Łukasz Czarnecki 8 pkt.(180)
5.Paweł Lewandowski 6 pkt.
6.Michał zdunek 4 pkt.
7.Magda Owczarek 3 pkt.


pula :535

ZAPRASZAMY ZA TYDZIEŃ -PIĄTEK GODZ.19
KAŻDEMU ZAWODNIKOWI PO ODPADNIĘCIU Z TURNIEJU PRZYSŁUGUJE JEDNA GRA NA WYBRANYM FLIPERZE (JEDNYM Z PIĘCIU :D )
 
 
BRO 


Drużyna: KZN
Tarcza: Bulls AdvantageII-Trainer
Lotki: sigma one 950 soft 18g.
Wiek: 38
Dołączył: 05 Sie 2009
Posty: 504
Skąd: Łódź,KZN
Wysłany: Czw Cze 16, 2016 4:46 pm   

TURNIEJ X 10.06.2016 :
1.Michał Sosnowski 24 pkt.
2.Sylwester Piciulewicz 20 pkt.
3.Robert Piotrowski 16 pkt.
4.Łukasz Czarnecki 12 pkt.(180)
5.Dominik Białek 10 pkt.
6.Krzysztof Curyło 8 pkt.
7.Tomasz Paluch 7 pkt.
8.Magda Owczarek 6 pkt.
9.Paweł Lewandowski 5 pkt.

pula :580

ZAPRASZAMY -PIĄTEK GODZ.19
KAŻDEMU ZAWODNIKOWI PO ODPADNIĘCIU Z TURNIEJU PRZYSŁUGUJE JEDNA GRA NA WYBRANYM FLIPERZE (JEDNYM Z PIĘCIU :D )
 
 
BRO 


Drużyna: KZN
Tarcza: Bulls AdvantageII-Trainer
Lotki: sigma one 950 soft 18g.
Wiek: 38
Dołączył: 05 Sie 2009
Posty: 504
Skąd: Łódź,KZN
Wysłany: Nie Cze 19, 2016 7:16 pm   

TURNIEJ XI 17.06.2016 :
1.Krzysztof Curyło 18 pkt.
2.Paweł Lewandowski 14 pkt.
3.Magda Owczarek 10 pkt.
4.Łukasz Czarnecki 8 pkt.

pula :600

ZAPRASZAMY -PIĄTEK GODZ.19
KAŻDEMU ZAWODNIKOWI PO ODPADNIĘCIU Z TURNIEJU PRZYSŁUGUJE JEDNA GRA NA WYBRANYM FLIPERZE (JEDNYM Z PIĘCIU :D )
 
 
BRO 


Drużyna: KZN
Tarcza: Bulls AdvantageII-Trainer
Lotki: sigma one 950 soft 18g.
Wiek: 38
Dołączył: 05 Sie 2009
Posty: 504
Skąd: Łódź,KZN
Wysłany: Nie Cze 26, 2016 5:38 pm   

TURNIEJ XII 24.06.2016 :
1.Dominik Białek 18 pkt.
2.Krzysztof Curyło 14 pkt.
3.Marcin Figlus 10 pkt.
4.Łukasz Czarnecki 8 pkt.
5.Tomasz Iwanek 6 pkt.
6.Michał Zdunek 4 pkt.
7.Krzysztof Borszyński 3 pkt.
8.Artur Skwarna 2 pkt.

pula :640

ZAPRASZAMY w soboty gramy PUCHAR LATA KZN 2016
KAŻDY ZAWODNIK OTRZYMUJE PO ZAPISIE FLIPEROWEGO ŻETONA
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group