DART - zdjęcia Strona Główna DART - zdjęcia
Witamy na forum dyskusyjnym wszystkich miłośników darta niezależnie od miejsca zamieszkania, przynależności klubowej, organizacyjnej, itp.
Zarejestruj się i dyskutuj z nami.


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat

Poprzedni temat «» Następny temat
Zaczynam na śląsku
Autor Wiadomość
Dart-er 


Wiek: 33
Dołączył: 29 Cze 2016
Posty: 3
Skąd: Katowice
Wysłany: Śro Cze 29, 2016 1:22 pm   Zaczynam na śląsku

Cześć Wam,

pytań o to jaki dobrać sprzęt pewnie było milion. Ja jednak jestem zupełnie nowy w temacie (coś tam rzucałem softowo ale dawno) i chciałbym zapytać was od czego zacząć uwzględniając, że:

1) Jestem z Katowic
2) Lubię rywalizację, więc chciałbym grać w amatorskich turniejach za jakiś czas
3) Budżet 200-250zł na start

No i teraz się zastanawiam. Grałem wcześniej na tarczach elektrycznych, ale średnio to do mnie przemawia, głośne i ogólnie mało przyjemne odczucia (łamiące się groty etc). Ciągnie mnie więc do sizalu, ale tutaj pytanie, czy uda mi się coś pograć na śląsku, czy wszystkie ligi/turnieje itd to automaty?

Druga rzecz, czy w tym budżecie kupię coś sensownego? Jakiś sensowny sizal to pewnie (mówię o najtańszych sensownych opcjach) to pewnie około 150zł. Czy jakieś rzutki steelowe za 60-100zł na pierwsze miesiące grania kupię, a jeśli tak to jakie polecacie?

Z góry dzięki i mam nadzieję, że wkrótce także do zobaczenia ;) .
 
 
Dart-er 


Wiek: 33
Dołączył: 29 Cze 2016
Posty: 3
Skąd: Katowice
Wysłany: Nie Lip 03, 2016 5:05 pm   

Odpowiedzi brak ;) . W każdym razie jeśli chodzi o sprzęt to zdecydowałem się na początek na:

Tarcza Harrows Pro MatchPlay
Rzutki Harrows GYRO 80% Steeltip (22g)

Mam nadzieję, że będą przyzwoite do nauki a dalej się zobaczy ;) .
 
 
Dyba 


Tarcza: Focus
Lotki: MvG 21g
Wiek: 37
Dołączył: 27 Gru 2011
Posty: 79
Skąd: Bytom
Wysłany: Nie Lip 03, 2016 5:21 pm   

www.slaskisteel.pl
lub profil śląski steel na fb.
 
 
Dart-er 


Wiek: 33
Dołączył: 29 Cze 2016
Posty: 3
Skąd: Katowice
Wysłany: Czw Lip 07, 2016 8:05 am   

Dzięki. Czasu mało na treningi przed nowym sezonem, ale to nic. Będę próbował ;) .
 
 
mazi 



Drużyna: TORNADO
Tarcza: BLADE 4 DC
Lotki: UNICORN Sigma carbon 23,3 gr
Wiek: 41
Dołączył: 18 Maj 2012
Posty: 519
Skąd: Gdańsk
Wysłany: Czw Lip 07, 2016 9:57 am   

Na allegro często pojawiają się zestawy unicorn hd z dwoma zestawami lotek, matą i szafką. Można to kupić za 200 pln, a nawet taniej (kilka razy kupiłem za 120pln). Co do jakości to tarcza na domowe granie ujdzie. Pół roku pograsz. Co do lotek to są one porządne. Wiele osób nimi gra po kilka lat (zwłaszcza srebrnymi). Na pewno nie są to brassy, a solidne lotki wolframowe (tangsten).
Ewentualnie kup tarcze iżywaną Blade4 ( nawet od Paula w Łodzi w ten weekend - na pewno ktoś ze śląska jedzie to by Ci podrzucił). Zawsze możesz do niego zadzwonić/ napisać i Ci pocztą prześle(dart-mp). Ze sklepów blisko Ciebie jest jeszcze gamescentre.pl lub sklepy wysyłkowe darter180, reddragpndarts.pl lub dartscorner (duży wybór ale droga przesyłka).
Na twoim miejscu szukał bym na allegro zestawu unicorn albo używkę tarczę od Paula i lotki używane przez allegro. Są mam kilka lotek na sprzedaż więc podaj maila to mogę Ci zdjęcia przesłać, albo w Łodzi sobie obejrzysz.
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group