DART - zdjęcia Strona Główna DART - zdjęcia
Witamy na forum dyskusyjnym wszystkich miłośników darta niezależnie od miejsca zamieszkania, przynależności klubowej, organizacyjnej, itp.
Zarejestruj się i dyskutuj z nami.


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat

Poprzedni temat «» Następny temat
Nowe Turnieje Steel Darta w Warszawie w 2017 r.
Autor Wiadomość
DON_Wit 


Lotki: Szukam
Dołączył: 10 Gru 2015
Posty: 27
Skąd: Warszawa/Wrocław
Wysłany: Wto Lut 07, 2017 4:27 pm   

Garść wyników wczorajszego turnieju (6.02) w klubie niePowiem:

Wyniki :
1. Jacek Krupka (171, 180, 15, 3x16, 2x18)
2. Sebastian Błażejewski (180, 15, 16, 17, 18)
3-4. Marek Kubowicz (19)
3-4. Mar Mar (16, 17, 18)

5-8. Sławek Wiśniewski
5-8. Krzysztof Chechliński (16, 17, 2x18, 116,110)
5-8. Adam Kubiak (180)
5-8. Witek Scholz (180, 18)

9-12. Adam Jurzyk
9-12. Mateusz Bąkała
9-12. Michał Sujkowski
9-12. Krzysztof Kwiatkowski

Mecze grupowe do 3 wygranych legów:


Grupa A
1. Sebastian Błażejewski - 2 pkt (6-2) -awans do QF
2. Marek Kubowicz - 1 pkt (5-4) - awans do QF
3. Adam Jurzyk - 0 pkt (1-6)

Grupa B
1. Mar Mar - 2 pkt (6-2) - awans do QF
2. Sławek Wiśniewski - 1 pkt (5-3) - awans do QF
3. Mateusz Bąkała - 0 pkt (0-6)

Grupa C
1. Jacek Krupka - 2 pkt (6-0) - awans do QF
2. Witek Scholz - 1 pkt (3-3) - awans do QF
3. Michał Sujkowski - 0 pkt (0-6)

Grupa D
1. Adam Kubiak - 2 pkt (6-4) - awans do QF
2. Krzysztof Chechliński - 1 pkt (5-3) - awans do QF
3. Krzysztof Kwiatkowski - 0 pkt (2-6)

Ćwierćfinały:
Sebastian Błażejewski 2
Krzysztof Chechliński 1

Marcin Marczewski 2
Wit Scholz 0

Jacek Krupka 2
Sławek Wiśniewski 0

Adam Kubiak 0
Marek Kubowicz 2

Półfinały:
Sebastian Błażejewski 2
Marcin Marczewski 1

Jacek Krupka 2
Marek Kubowicz 1

Finał:
Sebastian Błażejewski 1
Jacek Krupka 2

Mecze od ćwierćfinałów w systemie do 2 wygranych setów i 2 wygranych legów w secie.

Do zobaczenia przy tarczy 13.02.2017 18.30 w nie Powiem
 
 
DON_Wit 


Lotki: Szukam
Dołączył: 10 Gru 2015
Posty: 27
Skąd: Warszawa/Wrocław
Wysłany: Czw Lut 09, 2017 4:56 pm   

:lotka:
Zapraszamy na szósty, ostatni, finałowy turniej Warsaw Cup.
13 luty 2017 w klubie niePowiem ul. Nowy świat 27

Dla kogo będzie to jednak szczęśliwy dzień dowiecie się w najbliższy poniedziałek!

:D
 
 
Warsaw Darts 


Drużyna: Warsaw Darts Group
Dołączył: 24 Gru 2016
Posty: 108
Skąd: Warszawa
Wysłany: Wto Lut 14, 2017 5:40 pm   

WARSAW CUP nr 6

Ostatni turniej I cyklu zagraliśmy systemem master in / master out bez rozstawień.
Było ciekawie. Jak zwykle rywalizacja na bardzo wysokim poziomie.

Wyniki:
1. Łukasz Wacławski (4x180) :brawo:

2. Jacek Krupka (180, 2x171, 2x16)
3-4. Sebastian Błażejewski (2x180, 118, 2x18)
3-4. Mar Mar (171, 17)


5-8. Sławek Wiśniewski (125, 108)
5-8. Krzysztof Kwiatkowski (170,120)
5-8. Witek Scholz
5-8. Krzysztof Chechliński

9-12. Michał Sujkowski (180)
9-12. Adam Kłopotowski
9-12. Adam Kubiak
9-12. Bartek Caliński

13. Mateusz Bąkała

Rozgrywki grupowe (1 set do 3 wygranych legów):

Grupa A:
1. Sławek Wiśniewski - 2 pkt (8-5) - awans do QF
2. Krzysztof Kwiatkowski - 2 pkt (7-6) - awans do QF
3. Adam Kłopotowski - 2 pkt (6-6)
4. Mateusz Bąkała - 0 pkt (5-9)

Grupa B:
1. Sebastian Błażejewski - 2 pkt (6-1) - awans do QF
2. Mar Mar - 1 pkt (4-3) - awans do QF
3. Bartek Caliński - 0 pkt (0-6)

Grupa C:
1. Krzysztof Chechliński - 2 pkt (6-4) - awans do QF
2. Witek Scholz - 1 pkt (5-4) - awans do QF
3. Adam Kubiak - 0 pkt (3-6)

Grupa D:
1. Jacek Krupka - 2 pkt (6-4) - awans do QF
2. Łukasz Wacławski - 1 pkt (5-5) - awans do QF
3. Michał Sujkowski - 0 pkt (4-6)

Runda pucharowa (do 2 wygranych setów - set do 3 wygranych legów):

Ćwierćfinały:

Sławek Wiśniewski - 1
Łukasz Wacławski - 2

Sebastian Błażejewski - 2
Witek Scholz - 1

Krzysztof Chechliński - 0
Mar Mar - 2

Jacek Krupka - 2
Krzysztof Kwiatkowski - 0

Półfinały:

Łukasz Wacławski - 2
Sebastian Błażejewski - 1

Mar Mar - 0
Jacek Krupka - 2

FINAŁ:
Łukasz Wacławski - 2
Jacek Krupka - 1
 
 
Warsaw Darts 


Drużyna: Warsaw Darts Group
Dołączył: 24 Gru 2016
Posty: 108
Skąd: Warszawa
Wysłany: Wto Lut 14, 2017 5:48 pm   

Końcowa klasyfikacja I cyklu Warsaw Cup (po wszystkich 6 turniejach):

Najlepsza 16-stka darterów.

1 miejsce - Jacek Krupka - 290 pkt (3 miejsce, 1 miejsce, 1 miejsce, 3 miejsce, 1 miejsce, 2 miejsce)
2 miejsce - Seba Błażejewski - 265 pkt (1, 5, 2, 1, 2, 3)
3 miejsce - Mar Mar - 230 pkt (2, 2, 9, 2, 3, 3)

4 miejsce - Witek Scholz - 185 pkt (3, 3, 5, 5, 5, 5)
5 miejsce - Krzysztof Chechliński - 175 pkt (9,5,5, 3, 5, 5)
6 miejsce - Krzysztof Kwiatkowski - 145 pkt (9, -,3,5,9,5)
7 miejsce - Adam Kubiak - 130 pkt (-,9,9,5,5,5)
8 miejsce - Łukasz Wacławski - 125 pkt (5, -,-,-,-,1)

9 miejsce - Sławek Wiśniewski - 115 pkt
10 miejsce - Mateusz Bąkała - 115 pkt
11 miejsce - Marek Kubowicz - 110 pkt
12 miejsce - Michał Sujkowski - 110 pkt
13 miejsce - Adam Kłopotowski - 95 pkt
14 miejsce - Bartek Caliński - 75 pkt
15 miejsce - Krzysztof Kulhawczuk - 70 pkt
16 miejsce - Robert Goławski - 65 pkt

Najszybsze zakończenie lega - Jacek Krupka - 13 lotka!

Najwyższe zamknięcie lega - Krzysztof Kwiatkowski - 170 pkt!

Najwięcej maxów - Jacek Krupka - 10!

Najwięcej wygranych meczy w całym cyklu - Jacek Krupka - 29!

Najlepsza "8" została nagrodzona.

Gratulacje dla wszystkich uczestników a dla Laureatów nagród zwłaszcza.

Do zobaczenia przy tarczy w klubie niePowiem już 27 lutego - kiedy to rozpoczniemy II cykl rozgrywek Warsaw Cup.
 
 
DON_Wit 


Lotki: Szukam
Dołączył: 10 Gru 2015
Posty: 27
Skąd: Warszawa/Wrocław
Wysłany: Śro Lut 15, 2017 1:07 pm   

PRZYPOMNIENIE!

20 lutego nie ma turnieju!
Następny w nowym cyklu 27.02.2017

ZAPRASZAMY :brawo:

:lotka:
 
 
Warsaw Darts 


Drużyna: Warsaw Darts Group
Dołączył: 24 Gru 2016
Posty: 108
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pią Lut 24, 2017 1:16 pm   

Warsaw Cup!!!

Turnieje darta organizowane przez Warsaw Darts Group.

II cykl rozgrywek darterskich rusza już w poniedziałek 27 lutego 2017 r.
Turniej rozpoczynamy o 18.30.
:lotka: :lotka: :lotka:
Zasady prawie bez zmian ;) :
- cykl stanowi 6 turniejów,
- wpisowe 15 zł,
- wszystkie wyniki turniejów (zdobyte pkt) liczą się do klasyfikacji generalnej II cyklu,
- finałowy turniej cyklu (6 turniej) jest punktowany podwójnie i rozgrywany systemem 501 master in / master out,
- zakończenie cyklu i wręczenie nagród odbędzie się 3 kwietnia,
- każdy turniej składa się z 2 rund.
Runda I - faza grupowa (1 set do 2 lub 3 wygranych legów - w zależności od ilości graczy) - do kolejne rundy awansuje po 2 najlepszych graczy z grup eliminacyjnych.
Runda II - faza pucharowa (do 2 wygranych setów - set do 2 lub 3 wygranych legów).
- 8 najlepszych zawodników cyklu wygrywa zawsze dyplomy pamiątkowe i nagrody finansowe,
- 3 najlepszych zawodników cyklu wygrywa dodatkowo statuetki lub puchary,
- punktacja turniejowa obowiązująca od 12 do 24 zawodników (4 grupy eliminacyjne) - delikatnie zmieniona (by uatrakcyjnić rozgrywki - promować zawodników awansujących do II rundy):
1 miejsce - 50 pkt
2 miejsce - 40 pkt
3-4 miejsce - 35 pkt
5-8 miejsce - 30 pkt
-------------------------------------
9-12 miejsce - 20 pkt
13-16 miejsce - 15 pkt
17-20 miejsce - 10 pkt
21-24 miejsce - 5 pkt

- punktacja turniejowa od 25 zawodników (8 grup eliminacyjnych):
1 miejsce - 50 pkt
2 miejsce - 40 pkt
3-4 miejsce - 35 pkt
5-8 miejsce - 30 pkt
9-16 miejsce - 25 pkt
-------------------------------------------
17-24 miejsce - 15 pkt
25- 32 miejsce - 10 pkt
33-48 miejsce - 5 pkt
:lotka: :lotka: :lotka:

Zapraszamy wszystkich!!! :brawo:
 
 
Warsaw Darts 


Drużyna: Warsaw Darts Group
Dołączył: 24 Gru 2016
Posty: 108
Skąd: Warszawa
Wysłany: Wto Lut 28, 2017 7:44 am   

Wyniki VII Warsaw Cup - 27 II 2017:
I turniej II cyklu rozgrywek darterskich.

1. Jacek Krupka - 50 pkt
2. Łukasz Wacławski - 40 pkt
3-4. Marek Kubowicz - 35 pkt
3-4. Mar Mar - 35 pkt


5-8. Wit Scholz - 30 pkt
5-8. Krzysztof Chechliński - 30 pkt
5-8. Krzysztof Kwiatkowski - 30 pkt
5-8. Michał Sujkowski - 30 pkt
9-12. Slawek Wiśniewski - 20 pkt
9-12. Grzegorz Falkowski - 20 pkt
9-12. Adam Kłopotowski - 20 pkt
9-12. Mateusz Bąkała - 20 pkt
13. Adam Kubiak - 15 pkt

Runda I - mecze do 2 wygranych legów:
Grupa A

1. Łukasz Wacławski - 3 pkt (6-3) - awans do QF
2. Wit Scholz - 1 pkt (4-4) - awans do QF

3. Sławek Wiśniewski - 1 pkt (3-4)
4. Adam Kubiak - 1 pkt (3-5)

Grupa B
1. Mar Mar - 2 pkt (4-1) - awans do QF
2. Krzysztof Kwiatkowski - 1 pkt (2-3) - awans do QF

3. Grzegorz Falkowski - 0 pkt (2-4)

Grupa C
1. Marek Kubowicz - 2 pkt (4-2) - awans do QF
2. Michał Sujkowski - 1 pkt (3-2) - awans do QF

3. Adam Kłopotowski - 0 pkt (1-4)

Grupa D
1. Jacek Krupka - 2 pkt (4-0) - awans do QF
2. Krzysztof Chechliński - 1 pkt (2-2) - awans do QF

3. Mateusz Bąkała - 0 pkt (0-4)

Runda II - mecze do 2 wygranych setów:
Ćwierćfinały:
Łukasz Wacławski - 2
Krzysztof Chechliński - 1

Mar Mar - 2
Michał Sujkowski - 0

Marek Kubowicz - 2
Krzysztof Kwiatkowski - 1

Jacek Krupka - 2
Wit Scholz - 0

Półfinały:
Łukasz Wacławski - 2
Mar Mar - 0

Marek Kubowicz - 0
Jacek Krupka - 2

Finał:
Łukasz Wacławski - 1
Jacek Krupka - 2
:D
Zwycięzca turnieju wygrał darmowy udział w kolejnym turnieju Warsaw Cup.
:o :o :o
W turnieju dodatkowym zwyciężył Adam Kubiak.

Gratulujemy laureatom. :brawo: :brawo: :brawo:

Zdjęcia na naszym profilu fb:
www.facebook.pl/warsawdartsgroup
 
 
Warsaw Darts 


Drużyna: Warsaw Darts Group
Dołączył: 24 Gru 2016
Posty: 108
Skąd: Warszawa
Wysłany: Czw Mar 02, 2017 7:51 am   

Zapraszamy na II turniej II cyklu Warsaw Cup!!!

Gramy w poniedziałek 6 marca o godz.18.30 w klubie niePowiem w Warszawie przy ul. Nowy Świat 27.

Weekend w Łodzi zapowiada się bardzo dartersko ale mamy nadzieję, że sił wystarczy jeszcze na poniedziałek :D
 
 
DON_Wit 


Lotki: Szukam
Dołączył: 10 Gru 2015
Posty: 27
Skąd: Warszawa/Wrocław
Wysłany: Śro Mar 08, 2017 11:50 am   

Wyniki 2 turnieju II cyklu Warsaw Cup

Finał:
Wit Scholz - Marek Kubowicz 0:2 (sety)

Pojedynki półfinałowe:
Marek Kubowicz- Sebastian Błażejewski 2:0 (sety)
Artur Rogalski - Wit Scholz 0:2 (sety)

5-8 miejsce - Krzysztof Kwiatkowski
5-8 miejsce - Adam Kubiak
5-8 miejsce - Krzysiek Chechliński
5-8 miejsce - Sławek Wiśniewski
9-10 miejsce - Damian Szeniman
9-10 miejsce - Mateusz Bąkała

Gratulacje dla Marka! Pierwszy wygrany turniej w "niePowiem".

Następny III turniej II cyklu Warsaw Cup 13.03.2017
Klub "niePowiem" ul.Nowy Świat 27
 
 
Warsaw Darts 


Drużyna: Warsaw Darts Group
Dołączył: 24 Gru 2016
Posty: 108
Skąd: Warszawa
Wysłany: Sob Mar 11, 2017 2:45 pm   

Najlepsza "16" klasyfikacji generalnej turniejów klubowych Warsaw Cup po 2 zawodach przedstawia się następująco...

1. Marek Kubowicz - 85 pkt
2. Witek Scholz - 70 pkt
3. Krzysztof Chechliński - 60 pkt
3. Krzysztof Kwiatkowski - 60 pkt

5. Jacek Krupka - 50 pkt
5. Sławek Wiśniewski - 50 pkt
7. Adam Kubiak - 45 pkt
8. Mateusz Bąkała - 40 pkt
8. Łukasz Wacławski - 40 pkt

10. Artek Rogalski - 35 pkt
10. Seba Błażejewski - 35 pkt
10. MarMar - 35 pkt
13. Michał Sujkowski -30 pkt
14. Adam Kłopotowski - 20 pkt
14. Grzegorz Falkowski - 20 pkt
14. Damian Szeniman - 20 pkt

Wybryki:
Liderzy...
QD - 14 lotka - Jacek Krupka
HF - 120 pkt - Sławek Wiśniewski
Max - 3x180 - Marek Kubowicz
 
 
Warsaw Darts 


Drużyna: Warsaw Darts Group
Dołączył: 24 Gru 2016
Posty: 108
Skąd: Warszawa
Wysłany: Wto Mar 14, 2017 10:18 am   

13 marca 2017
3 turniej II cyklu rozgrywek Warsaw Cup II cyklu!


RUNDA ELIMINACYJNA (grupy):
Mecze do 2 wygranych legów:

Grupa A
1. Marek Kubowicz - 4 pkt
2. Adam Kłopotowski - 3 pkt


3. Paweł Pruchniak - 2 pkt
4. Sławek Wiśniewski - 1 pkt
5. Wiliam Błasiak - 0 pkt

Grupa B
1. Witek Scholz - 4 pkt
2. Jurek Kobylarz - 3 pkt

3. Krzysztof Kwiatkowski - 2 pkt
4. Tomek Szarański - 1 pkt
5. Mateusz Bąkała - 0 pkt

Grupa C
1. Sebastian Błażejewski - 3 pkt
2. Karolina Podgórska - 3 pkt


3. Michał Sujkowski - 2 pkt
4. Krzysztof Chechliński - 2 pkt
5. Damian Szeniman - 0 pkt

Grupa D
1. MarMar - 3 pkt
2. Jacek Krupka - 2 pkt


3. Bartek Caliński - 1 pkt
4. Patrycja Głowacka - 0 pkt

RUNDA FINAŁOWA
Mecze do 2 wygranych setów
.

ćwierćfinały:
Marek Kubowicz - 2
Jacek Krupka - 0

Witek Scholz - 1
Karolina Podgórska - 2

Sebastian Błażejewski - 0
Jurek Kobylarz - 2

Mar Mar - 2
Adam Kłopotowski - 1

półfinały:
Marek Kubowicz - 2
Karolina Podgórska - 1

Jurek Kobylarz - 2
MarMar - 0

FINAŁ:
Marek Kubowicz - 0
JUREK KOBYLARZ - 2

Najlepszych 8 zawodników turnieju:
1. Jurek Kobylarz (2x15, 18, 180, 120, 130, 156!!!)
2. Marek Kubowicz (14, 180)
3-4. Karolina Podgórska (17, 19, 180)
3-4. Mar Mar (16, 2×18, 171, 110)


5-8. Sebastian Błażejewski (16,18)
5-8. Jacek Krupka (180)
5-8. Witek Scholz (19, 180)
5-8. Adam Kłopotowski (180)

Brawo dla Tomka Szarańskiego, który wygrał 8 osobowy turniej dodatkowy w finale pokonując Pawła Pruchniaka!!!

W wybrykach prym wiodą "starzy wyjadacze"
QD - 14 lotka - Jacek Krupka, Marek Kubowicz
180, 171 - 4 - Marek Kubowicz
HF - 156 - Jurek Kobylarz


Gratulacje dla wszystkich laureatów Warsaw Cup.

Klasyfikacja generalna po 3 z 6 turniejów:
Najlepsza 16-stka!!!
1. Marek "Byk" Kubowicz - 125 pkt
2. Witek Scholz - 100 pkt
3. Krzysztof Kwiatkowski - 80 pkt
3. Jacek Krupka - 80 pkt

5. Krzysztof Chechliński - 75 pkt
6. Mar Mar - 70 pkt
7. Sebastian Błażejewski - 65 pkt
7. Sławek Wiśniewski - 65 pkt
9. Adam Kłopotowski - 50 pkt
9. Michał Sujkowski - 50 pkt
9. Mateusz Bąkała - 50 pkt
9. Jurek Kobylarz - 50 pkt
13. Adam Kubiak - 45 pkt
14. Łukasz Wacławski - 40 pkt
15. Karolina Podgórska - 35 pkt
15. Artek Rogalski - 35 pkt

Za tydzień 20 marca kolejny turniej i kolejna szansa :-)
Zapraszamy!
Więcej informacji i foto relacja na naszym fb!!!
 
 
Warsaw Darts 


Drużyna: Warsaw Darts Group
Dołączył: 24 Gru 2016
Posty: 108
Skąd: Warszawa
Wysłany: Nie Mar 19, 2017 7:22 am   

Kolejny turniej Warsaw Cup już jutro,
tj. w poniedziałek 20 marca o godz. 18.30 w klubie niePowiem - ul. Nowy Świat 27.
Ostatni etap przygotowań do Festiwalu Darta Warsaw Darts Group.
Zapraszamy wszystkich!!!

:tancze: :rotfl2:
 
 
Warsaw Darts 


Drużyna: Warsaw Darts Group
Dołączył: 24 Gru 2016
Posty: 108
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pon Mar 27, 2017 6:19 am   

Warsaw Cup nr 4 - 20 marca 2017 r.

Wyniki
1 miejsce - Jacek Krupka
2 miejsce - Witek Scholz
3-4 miejsce - Jurek Kobylarz
3-4 miejsce - Marek Pietralczyk


5-8 miejsce - Sebastian Błażejewski
5-8 miejsce - Łukasz Wacławski
5-8 miejsce - Sławek Wiśniewski
5-8 miejsce - Mar Mar

9-12 miejsce - Adam Kubiak
9-12 miejsce - Marek Kubowicz
9-12 miejsce - Mateusz Bąkała
9-12 miejsce - Marek Wierzbowski
13-16 miejsce - William Błasiak
13-16 miejsce - Michał Sujkowski
13-16 miejsce - Artur Sobociński
13-16 miejsce - Krzysztof Kwiatkowski

Najlepszymi wybrykami tego turnieju mogą się poszczycić:
Jacek Krupka i Marek Pietralczyk którzy rzucili 14 lotkę.
Jacek dołożył 3 maksy a Mar Mar zamknął lega ze 145 pkt.

W klasyfikacji generalnej najlepsza 8 przedstawia się następująco:
1. Marek Kubowicz - 145 pkt
2. Witek Scholz - 140 pkt
3. Jacek Krupka - 130 pkt


4. MarMar - 100 pkt
5. Sebastian Błażejewski - 95 pkt
6. Sławek Wiśniewski - 95 pkt
7. Krzysztof Kwiatkowski - 95 pkt
8. Jurek Kobylarz - 85 pkt

Liderzy dodatkowych osiągnięć:
QD - 14 lotka - Marek Kubowicz, Jacek Krupka, Marek Pietralczyk
180/171 - 5 razy - Jacek Krupka
HF - 156 pkt - Jurek Kobylarz

Gratulujemy tryumfatorom.
Kolejny raz bardzo wysoki poziom turnieju.

Dziękujemy i zapraszamy na kolejny turniej klubowy Warsaw Cup już dziś, tj. 27 marca. o godz. 18.30.
 
 
Warsaw Darts 


Drużyna: Warsaw Darts Group
Dołączył: 24 Gru 2016
Posty: 108
Skąd: Warszawa
Wysłany: Wto Mar 28, 2017 12:22 am   

Warsaw Cup nr 5 - 27 marca 2017 r.

Wyniki najlepszej 8-ki turnieju
1 miejsce - Sławek Wiśniewski (17)
2 miejsce - Mar Mar (17)
3-4 miejsce - Witek Scholz
3-4 miejsce - Marek Wierzbowski (17)


5-8 miejsce - Adam Kłopotowski (19, 106)
5-8 miejsce - Michał Sujkowski
5-8 miejsce - Krzysztof Kwiatkowski (17)
5-8 miejsce - Marek Kubowicz (16, 18, 180)


W klasyfikacji generalnej najlepsza 8 przedstawia się następująco:
1. Marek Kubowicz - 175 pkt
2. Witek Scholz - 175 pkt
3. Sławek Wiśniewski - 145 pkt


4. MarMar - 140 pkt
5. Jacek Krupka - 130 pkt
6. Krzysztof Kwiatkowski - 125 pkt
7. Sebastian Błażejewski - 95 pkt
8. Michał Sujkowski - 95 pkt

Liderzy dodatkowych osiągnięć:
QD - 14 lotka - Marek Kubowicz, Jacek Krupka, Marek Pietralczyk
180/171 - 5 razy - Jacek Krupka, Marek Kubowicz
HF - 156 pkt - Jurek Kobylarz

Gratulujemy tryumfatorom.

Dziękujemy i zapraszamy na kolejny turniej klubowy Warsaw Cup już w przyszły wtorek, tj. 4 kwietnia o godz. 18.30.

To będzie turniej finałowy. Po zakończeniu turnieju uroczyste wręczenie nagród najlepszej 8 całego cyklu.
 
 
Warsaw Darts 


Drużyna: Warsaw Darts Group
Dołączył: 24 Gru 2016
Posty: 108
Skąd: Warszawa
Wysłany: Nie Kwi 02, 2017 3:40 pm   

We wtorek 4 kwietnia kończymy II cykl rozgrywek darterskich turniejem finałowych podwójnie punktowanym.

W związku z tym, tego dnia mamy do rozdania dla Was wiele niespodzianek.

Dla tych, którzy nie walczą już w klasyfikacji generalnej o czołową 3 mamy do rozdania 8 pamiątkowych medali i drobne upominki za turniej finałowy. :-)

Dla tych, którzy walczą o podium w klasyfikacji generalnej i całego cyklu mamy wyjątkowe ;-) statuetki.

Oceńcie sami czy warto przyjść 4 kwietnia i powalczyć o kolejne trofea ;-)

Za zwycięstwo w turnieju można zdobyć aż 100 pkt do klasyfikacji generalnej, za 2 miejsce aż 80 pkt, za 3 miejsce też niemało bo 70 pkt, a za 5 miejsce aż 60 pkt.

Zanosi się na ostrą walkę o wyjście z grupy do ćwierćfinału turnieju ;-)

Liczymy na spore przetasowania w czołówce i spektakularne szarże po nagrody.

W klasyfikacji generalnej najlepsza 8 przedstawia się następująco:
1. Marek Kubowicz - 175 pkt
2. Witek Scholz - 175 pkt
3. Sławek Wiśniewski - 145 pkt

4. MarMar - 140 pkt
5. Jacek Krupka - 130 pkt
6. Krzysztof Kwiatkowski - 125 pkt
7. Sebastian Błażejewski - 95 pkt
8. Michał Sujkowski - 95 pkt

Warsaw Darts Group zaprasza do wspólnej gry!!!
4 kwietnia godz. 18.30
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group