03-05.03.2017 - GRAND PRIX POD 7 & 8 Łódź |
Autor |
Wiadomość |
RZUF
Drużyna: Partner Poznań
Dołączył: 04 Mar 2009 Posty: 1527 Skąd: Poznań
|
Wysłany: Sob Mar 04, 2017 4:36 pm
|
|
|
GRUPY PAŃ WYNIKI :
1
Podgórska Karolina 1
Agnieszka Sala 2
Kuznowicz Ilona 4
Agnieszka Żurek 3
2
Słowikowska Renata 1
Grela Magda 2
Kłopotowska Daria 4
Basiak Katarzyna 3
3
Lech Nina 1
Urbaniak Emilia 3
Misztal Karina 4
Pacierpnik Małgorzata 2
4
Nowaczek Katarzyna 2
Kowalczyk Anna 1
Dojniak Paulina 4
Langner Iza 3
5
Fidelus Agata 1
Modelska Paulina 3
Groszek Maja 2
Grzyb Katarzyna 4
6
Smolińska Diana 1
Marszałek Sara 2
Grzesik-Żylka Aleksandra 3
Zielińska Małgorzata 4
7
Kubowicz Joanna 2
Zielińska- Kołacz Ewelina 1
Kalwasińska Beata 3
Kowalska Kaja 4
8
Boniecka Aleksandra 2
Iwona Kopczyńska 1
Dagmara Chromińska 3
9
Drążek Katarzyna 2
Pietrzak Kalina 1
Wieszczeczyńska Joanna 3
10
Paulina Krzeszewska 2
Rzepka Jolatna 1
Działkowska Joanna 3
11
Markowska Małgorzata 1
Jaworska Hanna 3
Siemieńska Joanna 2
12
Wolska Dominika 1
Kalinowska Justyna 2
Czechowska Wioletta 3
13
Załawka Karolina 1
Pawlicka Marta 2
Zajda Wioletta 3
14
Głowacka Patrycja 1
Solarz Magdalena 2
Zientara Żaneta 3
15
Golly Daria 1
Piotrowiak Martyna 3
Bernacka Emilia 2
16
Musiał Magdalena 1
Siemaszko Paulina 2
Ryczkowska Anna 3 |
|
|
|
|
RZUF
Drużyna: Partner Poznań
Dołączył: 04 Mar 2009 Posty: 1527 Skąd: Poznań
|
Wysłany: Sob Mar 04, 2017 4:37 pm
|
|
|
"Last 32
Best of 5"
Podgórska Karolina 3
Marker: Ryczkowska Anna Board:
Bernacka Emilia 0
Grela Magda 3
Marker: Piotrowiak Martyna Board:
Musiał Magdalena 2
Pietrzak Kalina 2
Marker: Zientara Żaneta Board:
Kubowicz Joanna 3
Paulina Krzeszewska 2
Marker: Zajda Wioletta Board:
Iwona Kopczyńska 3
Fidelus Agata 0
Marker: Czechowska Wioletta Board:
Siemieńska Joanna 3
Marszałek Sara 0
Marker: Jaworska Hanna Board:
Wolska Dominika 3
Załawka Karolina 3
Marker: Działkowska Joanna Board:
Pacierpnik Małgorzata 1
Solarz Magdalena 0
Marker: Wieszczeczyńska Joanna Board:
Kowalczyk Anna 3
Lech Nina 3
Marker: Dagmara Chromińska Board:
Pawlicka Marta 0
Nowaczek Katarzyna 0
Marker: Kalwasińska Beata Board:
Głowacka Patrycja 3
Markowska Małgorzata 3
Marker: Grzesik-Żylka Aleksandra Board:
Groszek Maja 0
Kalinowska Justyna 0
Marker: Modelska Paulina Board:
Smolińska Diana 3
Zielińska- Kołacz Ewelina 3
Marker: Langner Iza Board:
Drążek Katarzyna 1
Boniecka Aleksandra 1
Marker: Urbaniak Emilia Board:
Rzepka Jolatna 3
Golly Daria 3
Marker: Basiak Katarzyna Board:
Agnieszka Sala 2
Siemaszko Paulina 1
Marker: Agnieszka Żurek Board:
Słowikowska Renata 3 |
|
|
|
|
RZUF
Drużyna: Partner Poznań
Dołączył: 04 Mar 2009 Posty: 1527 Skąd: Poznań
|
Wysłany: Sob Mar 04, 2017 4:45 pm
|
|
|
"Last 16
Best of 5"
Podgórska Karolina 3
Board:
Grela Magda 0
Kubowicz Joanna 0
Board:
Iwona Kopczyńska 3
Siemieńska Joanna 3
Board:
Wolska Dominika 0
Załawka Karolina 3
Board:
Kowalczyk Anna 2
Lech Nina 3
Board:
Głowacka Patrycja 1
Markowska Małgorzata 3
Board:
Smolińska Diana 0
Zielińska- Kołacz Ewelina 2
Board:
Rzepka Jolatna 3
Golly Daria 0
Board:
Słowikowska Renata 3 |
|
|
|
|
RZUF
Drużyna: Partner Poznań
Dołączył: 04 Mar 2009 Posty: 1527 Skąd: Poznań
|
Wysłany: Sob Mar 04, 2017 4:50 pm
|
|
|
"Last 32
Best of 7"
Ratajski Krzysztof 4
Board: 1
Frankiewicz Ireneusz 1
Gaczorek Mirosław 3
Board: 2
Macha Łukasz 4
Białecki Sebastian 3
Board: 18
Pawłowski Konrad 4
Kosiorkiewicz Michał 2
Board: 14
Wojciechowski Krzysztof 4
Caliński Bartosz 2
Board: 10
Paul Mariusz 4
Przybylok Marcin 0
Board: 9
Lewandowski Witold 4
Półtorak Michał 2
Board: 1
Kozłowski Tomasz 4
Sewulok Sławomir 1
Board: 13
Kozłowski Artur 4
Kanik Tytus 3
Board: 22
Dzikołowski Tomasz 4
Ryglewski Damian 0
Board: 3
Michna Adrian 4
Jakubczyk Tomasz 4
Board: 15
Kubowicz Marek 1
Maciejkiewicz Mariusz 1
Board: 2
Gontarewicz Krzysztof 4
Osiński Krzysztof 2
Board: 1
Furman Dariusz 4
Golly Mariusz 3
Board: 10
Olszewski Sławomir 4
Gleń Wojciech 3
Board: 12
Gawłowicz Mariusz 4
Adamczyk Sebastian 1
Board: 11
Kciuk Krzysztof 4 |
|
|
|
|
RZUF
Drużyna: Partner Poznań
Dołączył: 04 Mar 2009 Posty: 1527 Skąd: Poznań
|
Wysłany: Sob Mar 04, 2017 5:23 pm
|
|
|
Turniej Pań
1/4 FINAL
Best of 5
Podgórska Karolina 3
Board:
Iwona Kopczyńska 0
Siemieńska Joanna 1
Board:
Załawka Karolina 3
Lech Nina 1
Board:
Markowska Małgorzata 3
Rzepka Jolatna 3
Board:
Słowikowska Renata 2 |
|
|
|
|
olka
Drużyna: PARTNER-KI
Pomogła: 1 raz Wiek: 43 Dołączyła: 10 Wrz 2007 Posty: 626 Skąd: Poznań
|
Wysłany: Sob Mar 04, 2017 5:46 pm
|
|
|
Turniej Pań
Last 8
Podgórska Karolina 3
Board:
Iwona Kopczyńska 0
Siemieńska Joanna 1
Board:
Załawka Karolina 3
Lech Nina 1
Board:
Markowska Małgorzata 3
Rzepka Jolatna 3
Board:
Słowikowska Renata 2 |
|
|
|
|
olka
Drużyna: PARTNER-KI
Pomogła: 1 raz Wiek: 43 Dołączyła: 10 Wrz 2007 Posty: 626 Skąd: Poznań
|
Wysłany: Sob Mar 04, 2017 5:48 pm
|
|
|
Turniej Panów
Last 16
Best of 7
Ratajski Krzysztof 4
Board: 1
Macha Łukasz 0
Pawłowski Konrad 4
Board: 2
Wojciechowski Krzysztof 0
Paul Mariusz 4
Board: 3
Lewandowski Witold 1
Kozłowski Tomasz 1
Board: 7
Kozłowski Artur 4
Dzikołowski Tomasz 2
Board: 9
Michna Adrian 4
Jakubczyk Tomasz 1
Board: 11
Gontarewicz Krzysztof 4
Furman Dariusz 1
Board: 13
Olszewski Sławomir 4
Gawłowicz Mariusz 0
Board: 15
Kciuk Krzysztof 4 |
|
|
|
|
olka
Drużyna: PARTNER-KI
Pomogła: 1 raz Wiek: 43 Dołączyła: 10 Wrz 2007 Posty: 626 Skąd: Poznań
|
Wysłany: Sob Mar 04, 2017 6:23 pm
|
|
|
Turniej Pań
"1/2 FINAL
Best of 5"
Podgórska Karolina 3
Board:
Załawka Karolina 0
Markowska Małgorzata 3
Board:
Rzepka Jolatna 1 |
|
|
|
|
olka
Drużyna: PARTNER-KI
Pomogła: 1 raz Wiek: 43 Dołączyła: 10 Wrz 2007 Posty: 626 Skąd: Poznań
|
Wysłany: Sob Mar 04, 2017 6:25 pm
|
|
|
Turniej Panów
"1/4 FINAL
Best of 7"
Ratajski Krzysztof 5
Pawłowski Konrad 1
Paul Mariusz 0
Kozłowski Artur 5
Michna Adrian 3
Gontarewicz Krzysztof 5
Olszewski Sławomir 1
Kciuk Krzysztof 5 |
|
|
|
|
olka
Drużyna: PARTNER-KI
Pomogła: 1 raz Wiek: 43 Dołączyła: 10 Wrz 2007 Posty: 626 Skąd: Poznań
|
Wysłany: Sob Mar 04, 2017 6:40 pm
|
|
|
Turniej Panów
1/2 Finały
Ratajski Krzysztof 5
Kozłowski Artur 0
Gontarewicz Krzysztof 5
Kciuk Krzysztof 4 |
|
|
|
|
olka
Drużyna: PARTNER-KI
Pomogła: 1 raz Wiek: 43 Dołączyła: 10 Wrz 2007 Posty: 626 Skąd: Poznań
|
Wysłany: Sob Mar 04, 2017 7:11 pm
|
|
|
Finał Turnieju Pań
Karolina Podgórska- Małgorzata Markowska 4:0
ZWYCIĘŻCZYNIĄ VII GRAND PRIX POLSKI ZOSTAŁA KAROLINA PODGÓRSKA |
|
|
|
|
olka
Drużyna: PARTNER-KI
Pomogła: 1 raz Wiek: 43 Dołączyła: 10 Wrz 2007 Posty: 626 Skąd: Poznań
|
Wysłany: Sob Mar 04, 2017 7:36 pm
|
|
|
Finał Turnieju Panów- Best of 11
Krzysztof Ratajski- Krzysztof Gontarewicz 6:3
ZWYCIĘZCĄ VII GRAND PRIX POLSKI ZOSTAŁ KRZYSZTOF RATAJSKI |
|
|
|
|
olka
Drużyna: PARTNER-KI
Pomogła: 1 raz Wiek: 43 Dołączyła: 10 Wrz 2007 Posty: 626 Skąd: Poznań
|
Wysłany: Sob Mar 04, 2017 8:17 pm
|
|
|
Pełne Wyniki Turnieju Pań
1 Podgórska Karolina
2 Markowska Małgorzata
3-4 Załawka Karolina
3-4 Rzepka Jolatna
5-8 Iwona Kopczyńska
5-8 Siemieńska Joanna
5-8 Lech Nina
5-8 Słowikowska Renata
9-16 Grela Magda
9-16 Kubowicz Joanna
9-16 Wolska Dominika
9-16 Kowalczyk Anna
9-16 Głowacka Patrycja
9-16 Smolińska Diana
9-16 Zielińska- Kołacz Ewelina
9-16 Golly Daria
17-32 Bernacka Emilia
17-32 Musiał Magdalena
17-32 Pietrzak Kalina
17-32 Paulina Krzeszewska
17-32 Fidelus Agata
17-32 Marszałek Sara
17-32 Pacierpnik Małgorzata
17-32 Solarz Magdalena
17-32 Pawlicka Marta
17-32 Nowaczek Katarzyna
17-32 Groszek Maja
17-32 Kalinowska Justyna
17-32 Drążek Katarzyna
17-32 Boniecka Aleksandra
17-32 Agnieszka Sala
17-32 Siemaszko Paulina
33-48 Agnieszka Żurek
33-48 Basiak Katarzyna
33-48 Urbaniak Emilia
33-48 Langner Iza
33-48 Modelska Paulina
33-48 Grzesik-Żylka Aleksandra
33-48 Kalwasińska Beata
33-48 Dagmara Chromińska
33-48 Wieszczeczyńska Joanna
33-48 Działkowska Joanna
33-48 Jaworska Hanna
33-48 Czechowska Wioletta
33-48 Zajda Wioletta
33-48 Zientara Żaneta
33-48 Piotrowiak Martyna
33-48 Ryczkowska Anna
49-64 Kuznowicz Ilona
49-64 Kłopotowska Daria
49-64 Misztal Karina
49-64 Dojniak Paulina
49-64 Grzyb Katarzyna
49-64 Zielińska Małgorzata
49-64 Kowalska Kaja
Pełne Wyniki Turnieju Panów
1 Ratajski Krzysztof
2 Gontarewicz Krzysztof
3-4 Kozłowski Artur
3-4 Kciuk Krzysztof
5-8 Pawłowski Konrad
5-8 Paul Mariusz
5-8 Michna Adrian
5-8 Olszewski Sławomir
9-16 Macha Łukasz
9-16 Wojciechowski Krzysztof
9-16 Lewandowski Witold
9-16 Kozłowski Tomasz
9-16 Dzikołowski Tomasz
9-16 Jakubczyk Tomasz
9-16 Furman Dariusz
9-16 Gawłowicz Mariusz
17-32 Frankiewicz Ireneusz
17-32 Gaczorek Mirosław
17-32 Białecki Sebastian
17-32 Kosiorkiewicz Michał
17-32 Caliński Bartosz
17-32 Przybylok Marcin
17-32 Półtorak Michał
17-32 Sewulok Sławomir
17-32 Kanik Tytus
17-32 Ryglewski Damian
17-32 Kubowicz Marek
17-32 Maciejkiewicz Mariusz
17-32 Osiński Krzysztof
17-32 Golly Mariusz
17-32 Gleń Wojciech
17-32 Adamczyk Sebastian
33-64 Dębkowski Andrzej
33-64 Warwas Piotr
33-64 Kłopotowski Adam
33-64 Pawlicki Przemysław
33-64 Skrzypski Mariusz
33-64 Uniszewski Rafał
33-64 Ciuk Szymon
33-64 Marczewski Marcin
33-64 Kempisty Tomasz
33-64 Olejnik Paweł
33-64 Mikułowski Marek
33-64 Marciniak Dariusz
33-64 Cieślak Jacek
33-64 Kovalov Dima
33-64 Stróżyk Krzysztof
33-64 Wołynka Paweł
33-64 Bruliński Wojciech
33-64 Siekierski Artur
33-64 Białecki Piotr
33-64 Siodła Tomasz
33-64 Jagieniak Norbert
33-64 Robak Dawid
33-64 Jezionek Marcin
33-64 Łuczak Łukasz
33-64 Bugaj Tomasz
33-64 Szostak Sebastian
33-64 Hawrot Marek
33-64 Działkowski Grzegorz
33-64 Strzelecki Łukasz
33-64 Ostrowski Piotr
33-64 Wroński Marcin
33-64 Dembowski Krzysztof
65-128 Cieplucha Dariusz
65-128 Kuljon Adam
65-128 Kolanowski Łukasz
65-128 Sołtys Wojciech
65-128 Juraszek Piotr
65-128 Basiak Wojciech
65-128 Łuczyńśki Tomasz
65-128 Bieda Adam
65-128 Marchenko Denis
65-128 Wiśniewski Sławomir
65-128 Bernacki Tomasz
65-128 Kochański Hubert
65-128 Makwiński Sławomir
65-128 Furman Krzysztof
65-128 Mróz Grzegorz
65-128 Węglicki Sławomir
65-128 Kowalczyk Jarosław
65-128 Milewczyk Tomasz
65-128 Lauer Krzysztof
65-128 Chalaba Przemysław
65-128 Lewandowski Marek
65-128 Madej Jacek
65-128 Osowski Paweł
65-128 Matuszewski Michał
65-128 Żyłka Adrian
65-128 Pałaszewski Damian
65-128 Ziółkowski Wojciech
65-128 Markowski Artur
65-128 Szlachetka Przemysław
65-128 Dąbrowski Adam
65-128 Śliwiński Tomasz
65-128 Ryglewski Jarosław
65-128 Śliwa Adrian
65-128 Michalski Tomasz
65-128 Chechliński Krzysztof
65-128 Gorzny Arkadiusz
65-128 Ośko Rafał
65-128 Biernacki Rafał
65-128 Jaworski Paweł
65-128 Frukacz Robert
65-128 Olejniczak Mariusz
65-128 Szarański Tomasz
65-128 Podsada Artur
65-128 Wacławski Łukasz
65-128 Kamiński Paweł
65-128 Rochmankowski Piotr
65-128 Pisarski Jarosław
65-128 Kalwasiński Michał
65-128 Kapuściński Marcin
65-128 Łęga Piotr
65-128 Zielke Tomasz
65-128 Marlewski Krzysztof
65-128 Krupka Jacek
65-128 Bogacz Bartłomiej
65-128 Kamionka Andrzej
65-128 Szczesik Adam
65-128 Frukacz Mariusz
65-128 Kozłowski Mariusz
65-128 Adamaski Arkadiusz
65-128 Boroszko Daniel
65-128 Błażejewski Sebastian
65-128 Dąbrowski Radosław
65-128 Małek Marcin
65-128 Figlak Piotr
129-192 Małek Mariusz
129-192 Stryjski Wojciech
129-192 Kacus Jacek
129-192 Kowalski Mirosław
129-192 Przybyłowski Maciej
129-192 Słomski Marcin
129-192 Rybka Tadeusz
129-192 Sawicki Przemysław
129-192 Piotrowski Remigiusz
129-192 Sobociński Artur
129-192 Siemaszko Paweł
129-192 Dąbrowski Kamil
129-192 Waberski Krzysztof
129-192 Zeromiński August
129-192 Wilmański Kamil
129-192 Sarka Wojciech
129-192 Bączkowski Paweł
129-192 Botsiun Kostiantyn
129-192 Szymański Zenon
129-192 Snarski Przemysław
129-192 Szczepaniak Jacek
129-192 Misiak Przemysław
129-192 Dybka Maciej
129-192 Krasuski Konrad
129-192 Ruciński Zbigniew
129-192 Makiewicz Daniel
129-192 Przybyłowski Mateusz
129-192 Jakubowski Bartłomiej
129-192 Scholz Witold
129-192 Smożewski Krzysztof
129-192 Sławianowski Robert
129-192 Kuczyński Patryk
129-192 Piotrowicz Tomasz
129-192 Pawlak Igor
129-192 Worzała Michał
129-192 Piotrowicz Krzysztof
129-192 Bińczyk Robert
129-192 Pisula Jerzy
129-192 Nowak Michał
129-192 Krasiński Mateusz
129-192 Lewandowicz Marcin
129-192 Kudliński Rafał
129-192 Kołodziejczyk Marek
129-192 Kopania Łukasz
129-192 Cecuła Piotr
129-192 Pietrzak Jarosław
129-192 Godziszewski Michał
129-192 Lisaj Maciej
129-192 Krzyszczyk Janusz
129-192 Jasiński Adrian
129-192 Pietrzak Karol
129-192 Szeniman Damian
129-192 Sujkowski Michał
129-192 Adamczyk Arkadiusz
129-192 Jakubowski Dariusz
129-192 Frydrych Wojciech
129-192 Kaniewski Robert
129-192 Michniewski Paweł
129-192 Jasiński Radosław
129-192 Konczak Sławomir
129-192 Kasprzyszak Grzegorz
129-192 Galubiński Henryk
129-192 Topolewski Arkadiusz
129-192 Słowikowski Bartosz
193-256 Szyller Michał
193-256 Palmowski Przemysław
193-256 Stobrawa Rafał
193-256 Wasiak Dominik
193-256 Pajdak Grzegorz
193-256 Glapiak Adam
193-256 Piaseczny Rafał
193-256 Kowalczyk Jakub
193-256 Hawrot Maciej
193-256 Pietrzak Marek
193-256 Janiak Daniel
193-256 Rzemiński Marcin
193-256 Herberg Dawid
193-256 Frąckowiak Dawid
193-256 Domek Marcin
193-256 Juraszczyk Rafał
193-256 Dudarz Damian
193-256 Hoffa Daniel
193-256 Zakrzewski Daniel
193-256 Kotwas Janusz
193-256 Borowiecki Michał
193-256 Sawicki Piotr
193-256 Konieczny Grzegorz
193-256 Domka Jacek
193-256 Solarz Michał
193-256 Cikała Michał |
|
|
|
|
olka
Drużyna: PARTNER-KI
Pomogła: 1 raz Wiek: 43 Dołączyła: 10 Wrz 2007 Posty: 626 Skąd: Poznań
|
Wysłany: Sob Mar 04, 2017 11:16 pm
|
|
|
Zdjęcia nagrodzonych
|
|
|
|
|
olka
Drużyna: PARTNER-KI
Pomogła: 1 raz Wiek: 43 Dołączyła: 10 Wrz 2007 Posty: 626 Skąd: Poznań
|
Wysłany: Nie Mar 05, 2017 9:49 am
|
|
|
W sobotę rozegrane zostały dwa dodatkowe Turnieje Grand Prix Cup
Wyniki Turnieju Pań Grand Prix Cup
1 Mikietyńska Ola
2 Misztal Karina
3-4 Kowalska Kaja
3-4 Modelska Paulina
5-8 Wieszczeczyńska Joanna
5-8 Czechowska Wioletta
5-8 Grzyb Katarzyna
5-8 Zientara Żaneta
9-16 Kalwasińska Beata
9-16 Kuznowicz Ilona
9-16 Langner Iza
Wyniki Turnieju Panów Grand Prix Cup
1 Muszyński Andrzej
2 Wilmański Kamil
3-4 Słomski Marcin
3-4 Bączkowski Paweł
5-8 Gartner Robert
5-8 Konczak Sławomir
5-8 Hawrot Maciej
5-8 Juraszczyk Rafał
9-16 Piotrowicz Tomasz
9-16 Przybyłowski Mateusz
9-16 Sawicki Piotr
9-16 Siemaszko Paweł
9-16 Szczepaniak Jacek
9-16 Żeromiński August
9-16 Dybka Maciej
9-16 Scholz Witold
17-32 Wasiak Dominik
17-32 Kuczyński Patryk
17-32 Botsiun Kostiantyn
17-32 Rzemiński Marcin
17-32 Kasprzyszak Grzegorz
17-32 Kopania Łukasz
17-32 Waberski Krzysztof
17-32 Szymański Zenon
17-32 Misiak Przemysław
17-32 Sławianowski Robert
17-32 Pietrzak Karol
17-32 Słowikowski Bartosz
17-32 Krzyszczyk Janusz
17-32 Dudarz Damian
17-32 Stryjski Wojciech
17-32 Jakubowski Bartłomiej
33-64 Pietrzak Marek
33-64 Kocus Jacek
33-64 Sujkowski Michał
33-64 Bińczyk Robert
33-64 Kotwas Janusz
33-64 Lewandowicz Marcin
33-64 Sarka Wojciech
33-64 Herberg Dawid
33-64 Stobrawa Rafał
33-64 Kowalczyk Jakub
33-64 Piotrowicz Krzysztif
33-64 Rybka Tadeusz
33-64 Pajdak Grzegorz
33-64 Mikietyński Mateusz
33-64 Kołodziejczyk Marek
33-64 Kowalski Mirosław
33-64 Pisula Jerzy
33-64 Nowak Michał
33-64 Jakubowski Dariusz
33-64 Małek Mariusz
33-64 Lisaj Maciej
33-64 Cecuła Piotr
33-64 Palmowski Przemysław
33-64 Krasiński Mateusz
33-64 Smożewski Krzysztof
33-64 Adamczyk Arkadiusz
33-64 Szeniman Damian
33-64 Janiak Daniel
33-64 Domek Marcin
33-64 Domka Jacek
33-64 Pietrzak Jarosław
33-64 Przybyłowski Maciej
65-128 Jasiński Radosław
65-128 Galubiński Henryk
65-128 Kamiński Paweł
65-128 Zakrzewski Daniel
65-128 Worzała Michał
65-128 Kowalski Mirosław
65-128 Dąbrowski Kamil
65-128 Nowak Michał
65-128 Jasiński Adrian
65-128 Topolewski Arkadiusz
65-128 Krasiński Mateusz
65-128 Makiewicz Daniel
65-128 Piotrowski Remigiusz
65-128 Sawicki Przemysław
|
|
|
|
|
|