DART - zdjęcia Strona Główna DART - zdjęcia
Witamy na forum dyskusyjnym wszystkich miłośników darta niezależnie od miejsca zamieszkania, przynależności klubowej, organizacyjnej, itp.
Zarejestruj się i dyskutuj z nami.


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat

Poprzedni temat «» Następny temat
03-05.03.2017 - GRAND PRIX POD 7 & 8 Łódź
Autor Wiadomość
olka 



Drużyna: PARTNER-KI
Pomogła: 1 raz
Wiek: 36
Dołączyła: 10 Wrz 2007
Posty: 544
Skąd: Poznań
Wysłany: Nie Mar 05, 2017 11:08 am   

Rozpoczęliśmy VIII Grand Prix Polski
Mamy 39 zawodniczek i 173 zawodników

Grupy Pań

1
Podgórska Karolina
Markowska Małgorzata
Kopczyńska Iwona
Grela Magda
Groszek Maja


2
Słowikowska Renata
Marszałek Sara
Kalinowska Justyna
Kowalska Kaja
Modelska Paulina


3
Lech Nina
Golly Daria
Kuznowicz Ilona
Grzesik- Żyłka Aleksandra
Kłopotowska Daria


4
Nowaczek Katarzyna
Grzyb Katarzyna
Miekietyńska Aleksandra
Misztal Karina
Głowacka Patrycja


5
Fidelus Agata
Zientara Żaneta
Wieszczeczyńska Joanna
Zielińska- Kołacz Ewelina
Załawka Karolina


6
Smolińska Diana
Pacierpnik Małgorzata
Bernacka Emilia
Rzepka Jolanta
Wolska Dominika


7
Kubowicz Joanna
Siemaszko Paulina
Langner Iza
Drążek Katarzyna
Żurek Agnieszka


8
Boniecka Aleksandra
Sala Agnieszka
Krzeszewska Paulina
Pawlicka Marta

Grupy Panów

1
Ratajski Krzysztof
Dąbrowski Adam
Milewczyk Tomasz
Juraszek Piotr
Stróżyk Krzysztof
Herberg Dawid


2
Kciuk Krzysztof
Kuljon Adam
Boroszko Daniel
Domka Jacek
Waberski Krzysztof
Małek Konrad


3
Kanik Tytus
Kwieciak Robert
Sewulok Sławomir
Kaczyński Dawid
Makiewicz Daniel
Pawlicki Przemysław


4
Wołynka Paweł
Dzikołowski Tomasz
Słowikowski Bartosz
Chalaba Przemysław
Konczak Sławomir
Lauer Krzysztof


5
Gontarewicz Krzysztof
Kolanowski łukasz
Sawicki Piotr
Grzanka Sylwester
Kowalski Mirosław
Piotrowski Remigiusz


6
Łuczak Łukasz
Szczepaniak Jacek
Lewandowicz Marcin
Ciuk Szymon
Caliński Bartosz
Szymański Zenon


7
Osiński Krzysztof
Błażejewski Sebstian
Domek Marcin
Kołodziejczyk Marek
Małek Mariusz
Kozłowski Artur


8
Marczewski Marcin
Kasprzyszak Grzegorz
Szostak Sebastian
Galubiński Henryk
Jezionek Marcin
Stryjski Wojciech


9
Skrzypski Mariusz
Smożewski Krzysztof
Bełza Michał
Janiak Daniel
Kozłowski Wojtek
Madejski Sebastian


10
Działkowski Grzegorz
Sawicki Przemysław
Misiak Przemysław
Krasiński Mateusz
Botsiun Kostiantyn
Kudliński Rafał


11
Jakubczyk Tomasz
Macha Łukasz
Białecki Sebstian
Strzelecki Łukasz
Jagieniak Norbert
Bruliński Wojciech


12
Marciniak Dariusz
Kubowicz Marek
Kowalczyk Jarosław
Olejniczak Mariusz
Piotrowicz Krzysztof
Lewandowski Witold


13
Siodła Tomasz
Cieślak Jacek
Wiśniewski Sławomir
Dąbrowski Kamil
Wacławski Łukasz
Bogacz Bartłomiej


14
Lewandowski Adrian
Furman Krzysztof
Hawrot Marek
Słomski Marcin
Kempisty Tomasz


15
Michna Adrian
Hawrot Maciej
Maciejkiewicz Mariusz
Kalwasiński Michał
Żyłka Adrian


16
Wilmański Kamil
Bernacki Tomasz
Przybyłowski Mateusz
Jasiński Adrian
Lisaj Maciej


17
Gaczorek Mirosław
Mikułowski Marek
Kaniewski Robert
Nowak Andrzej
Worzała Michał


18
Hoffa Daniel
Małek Marcin
Cieplucha Darek
Białecki Piotr
Barwiński Piotr


19
Kovalov Dima
Bugaj Tomasz
Pałaszewski Damian
Kłopotowski Adam
Pisarski Jarosław


20
Kozłowski Tomasz
Sołtys Wojciech
Waśkowski Piotr
Golly Mariusz
Marlewski Krzysztof


21
Podsada Artur
Gawłowicz Mariusz
Żeromiński August
Ziółkowski Wojciech
Kopania Łukasz


22
Robak Dawid
Chechliński Krzysztof
Pietrzak Marek
Szarański Tomasz
Dudarz Damian


23
Bystrzycki Dominik
Przybylok Marcin
Pietrzak Karol
Jasiński Radosław
Orłowski Maciej


24
Dybka Maciej
Topolewski Arkadiusz
Ośko Rafał
Marchenko Denis
Frukacz Mariusz


25
Pawłowski Konrad
Łęga Piotr
Sobociński Artur
Gorzny Arkadiusz
Półtorak Michał


26
Makwiński Sławomir
Juraszczyk Rafał
Piotrowicz Tomasz
Basiak Wojciech
Uniszewski Rafał


27
Furman Dariusz
Figlak Piotr
Dębkowski Andrzej
Siemaszko Paweł
Kamiński Paweł


28
Olejnik Paweł
Adamski Arkadiusz
Szeniman Damian
Frukacz Robert
Sujkowski Michał


29
Paul Mariusz
Markowski Artur
Kapuściński Marcin
Rzemiński Marcin
Olszewski Sławomir


30
Scholz Witold
Lewandowski Marek
Matuszewski Michał
Śliwa Adrian
Jakubowski Dariusz


31
Siekierski Artur
Krasuski Konrad
Kocus Jacek
Ostrowski Piotr
Rybka Tadeusz


32
Warwas Piotr
Sarka Wojciech
Wroński Marcin
Ruciński Zbigniew
Kowalczyk Jakub
 
 
 
olka 



Drużyna: PARTNER-KI
Pomogła: 1 raz
Wiek: 36
Dołączyła: 10 Wrz 2007
Posty: 544
Skąd: Poznań
Wysłany: Nie Mar 05, 2017 3:48 pm   

Wyniki Grup Panów

1
Ratajski Krzysztof 1
Dąbrowski Adam 3
Milewczyk Tomasz 6
Juraszek Piotr 5
Stróżyk Krzysztof 2
Herberg Dawid 4


2
Kciuk Krzysztof 1
Kuljon Adam 6
Boroszko Daniel 5
Domka Jacek 3
Waberski Krzysztof 4
Małek Konrad 2


3
Kanik Tytus 1
Kwieciak Robert 2
Sewulok Sławomir 3
Kaczyński Dawid 4
Makiewicz Daniel 6
Pawlicki Przemysław 5


4
Wołynka Paweł 2
Dzikołowski Tomasz 1
Słowikowski Bartosz 4
Chalaba Przemysław 5
Konczak Sławomir 6
Lauer Krzysztof 3


5
Gontarewicz Krzysztof 1
Kolanowski łukasz 6
Sawicki Piotr 5
Grzanka Sylwester 2
Kowalski Mirosław 3
Piotrowski Remigiusz 4


6
Łuczak Łukasz 2
Szczepaniak Jacek 4
Lewandowicz Marcin 6
Ciuk Szymon 1
Caliński Bartosz 3
Szymański Zenon 5


7
Osiński Krzysztof 2
Błażejewski Sebstian 4
Domek Marcin 6
Kołodziejczyk Marek 5
Małek Mariusz 3
Kozłowski Artur 1


8
Marczewski Marcin 1
Kasprzyszak Grzegorz 4
Szostak Sebastian 3
Galubiński Henryk 6
Jezionek Marcin 2
Stryjski Wojciech 5


9
Skrzypski Mariusz 2
Smożewski Krzysztof 6
Bełza Michał 4
Janiak Daniel 5
Kozłowski Wojtek 1
Madejski Sebastian 3


10
Działkowski Grzegorz 2
Sawicki Przemysław 5
Misiak Przemysław 1
Krasiński Mateusz 6
Botsiun Kostiantyn 4
Kudliński Rafał 3


11
Jakubczyk Tomasz 5
Macha Łukasz 2
Białecki Sebstian 1
Strzelecki Łukasz 4
Jagieniak Norbert 3
Bruliński Wojciech 6


12
Marciniak Dariusz 2
Kubowicz Marek 3
Kowalczyk Jarosław 5
Olejniczak Mariusz 6
Piotrowicz Krzysztof 4
Lewandowski Witold 1


13
Siodła Tomasz 1
Cieślak Jacek 3
Wiśniewski Sławomir 4
Dąbrowski Kamil 6
Wacławski Łukasz 2
Bogacz Bartłomiej 5


14
Lewandowski Adrian 1
Furman Krzysztof 2
Hawrot Marek 4
Słomski Marcin 3
Kempisty Tomasz 5


15
Michna Adrian 1
Hawrot Maciej 5
Maciejkiewicz Mariusz 4
Kalwasiński Michał 3
Żyłka Adrian 2


16
Wilmański Kamil 2
Bernacki Tomasz 1
Przybyłowski Mateusz 5
Jasiński Adrian 3
Lisaj Maciej 4


17
Gaczorek Mirosław 1
Mikułowski Marek 4
Kaniewski Robert 2
Nowak Andrzej 3
Worzała Michał 5


18
Hoffa Daniel 2
Małek Marcin 4
Cieplucha Darek 3
Białecki Piotr 1
Barwiński Piotr 5


19
Kovalov Dima 1
Bugaj Tomasz 2
Pałaszewski Damian 3
Kłopotowski Adam 4
Pisarski Jarosław 5


20
Kozłowski Tomasz 2
Sołtys Wojciech 3
Waśkowski Piotr 5
Golly Mariusz 1
Marlewski Krzysztof 4


21
Podsada Artur 3
Gawłowicz Mariusz 2
Żeromiński August 4
Ziółkowski Wojciech 1
Kopania Łukasz 5


22
Robak Dawid 1
Chechliński Krzysztof 3
Pietrzak Marek 4
Szarański Tomasz 2
Dudarz Damian 5


23
Bystrzycki Dominik 1
Przybylok Marcin 5
Pietrzak Karol 4
Jasiński Radosław 2
Orłowski Maciej 3


24
Dybka Maciej 3
Topolewski Arkadiusz 5
Ośko Rafał 2
Marchenko Denis 1
Frukacz Mariusz 4


25
Pawłowski Konrad 4
Łęga Piotr 2
Sobociński Artur 5
Gorzny Arkadiusz 3
Półtorak Michał 1


26
Makwiński Sławomir 1
Juraszczyk Rafał 4
Piotrowicz Tomasz 3
Basiak Wojciech 5
Uniszewski Rafał 2


27
Furman Dariusz 1
Figlak Piotr 3
Dębkowski Andrzej 2
Siemaszko Paweł 4
Kamiński Paweł 5


28
Olejnik Paweł 1
Adamski Arkadiusz 4
Szeniman Damian 5
Frukacz Robert 2
Sujkowski Michał 3


29
Paul Mariusz 3
Markowski Artur 4
Kapuściński Marcin 5
Rzemiński Marcin 2
Olszewski Sławomir 1


30
Scholz Witold 1
Lewandowski Marek 2
Matuszewski Michał 3
Śliwa Adrian 5
Jakubowski Dariusz 4


31
Siekierski Artur 2
Krasuski Konrad 3
Kocus Jacek 4
Ostrowski Piotr 5
Rybka Tadeusz 1


32
Warwas Piotr 1
Sarka Wojciech 4
Wroński Marcin 5
Ruciński Zbigniew 3
Kowalczyk Jakub 2
 
 
 
olka 



Drużyna: PARTNER-KI
Pomogła: 1 raz
Wiek: 36
Dołączyła: 10 Wrz 2007
Posty: 544
Skąd: Poznań
Wysłany: Nie Mar 05, 2017 3:48 pm   

Turniej Panów

Last 64
Best of 5

Ratajski Krzysztof 2
Marker: Ruciński Zbigniew Board: 1
Siekierski Artur 3

Małek Konrad 1
Marker: Krasuski Konrad Board: 2
Warwas Piotr 3

Gaczorek Mirosław 3
Marker: Matuszewski Michał Board: 3
Żyłka Adrian 2

Hoffa Daniel 3
Marker: Paul Mariusz Board: 4
Bernacki Tomasz 0

Kozłowski Wojtek 3
Marker: Sujkowski Michał Board: 5
Jasiński Radosław 2

Działkowski Grzegorz 3
Marker: Figlak Piotr Board: 6
Marchenko Denis 2

Półtorak Michał 0
Marker: Piotrowicz Tomasz Board: 7
Osiński Krzysztof 3

Uniszewski Rafał 1
Marker: Gorzny Arkadiusz Board: 8
Marczewski Marcin 3

Gontarewicz Krzysztof 3
Marker: Dybka Maciej Board: 9
Dębkowski Andrzej 0

Łuczak Łukasz 3
Marker: Orłowski Maciej Board: 10
Olejnik Paweł 0

Ziółkowski Wojciech 1
Marker: Chechliński Krzysztof Board: 11
Macha Łukasz 3

Szarański Tomasz 1
Marker: Podsada Artur Board: 12
Lewandowski Witold 3

Siodła Tomasz 3
Marker: Sołtys Wojciech Board: 13
Bugaj Tomasz 0

Furman Krzysztof 2
Marker: Pałaszewski Damian Board: 14
Golly Mariusz 3

Olszewski Sławomir 3
Marker: Cieplucha Darek Board: 15
Kwieciak Robert 2

Lewandowski Marek 0
Marker: Nowak Andrzej Board: 16
Dzikołowski Tomasz 3

Kanik Tytus 3
Marker: Jasiński Adrian Board: 17
Rzemiński Marcin 0

Wołynka Paweł 3
Marker: Kalwasiński Michał Board: 18
Scholz Witold 2

Kovalov Dima 2
Marker: Słomski Marcin Board: 19
Wacławski Łukasz 3

Kozłowski Tomasz 3
Marker: Cieślak Jacek Board: 20
Lewandowski Adrian 2

Białecki Sebstian 3
Marker: Kubowicz Marek Board: 21
Gawłowicz Mariusz 2

Marciniak Dariusz 3
Marker: Jagieniak Norbert Board: 22
Robak Dawid 2

Furman Dariusz 3
Marker: Kudliński Rafał Board: 23
Grzanka Sylwester 2

Frukacz Robert 2
Marker: Madejski Sebastian Board: 24
Ciuk Szymon 3

Kozłowski Artur 0
Marker: Szostak Sebastian Board: 25
Łęga Piotr 3

Jezionek Marcin 0
Marker: Małek Mariusz Board: 26
Makwiński Sławomir 3

Bystrzycki Dominik 3
Marker: Caliński Bartosz Board: 27
Skrzypski Mariusz 2

Ośko Rafał 0
Marker: Kowalski Mirosław Board: 28
Misiak Przemysław 3

Michna Adrian 3
Marker: Lauer Krzysztof Board: 9
Kaniewski Robert 0

Wilmański Kamil 3
Marker: Sewulok Sławomir Board: 1
Białecki Piotr 0

Rybka Tadeusz 0
Marker: Domka Jacek Board: 17
Stróżyk Krzysztof 3

Kowalczyk Jakub 1
Marker: Dąbrowski Adam Board: 7
Kciuk Krzysztof 3
 
 
 
olka 



Drużyna: PARTNER-KI
Pomogła: 1 raz
Wiek: 36
Dołączyła: 10 Wrz 2007
Posty: 544
Skąd: Poznań
Wysłany: Nie Mar 05, 2017 5:17 pm   

Wyniki Grup Pań

1
Podgórska Karolina 2
Markowska Małgorzata 1
Kopczyńska Iwona 3
Grela Magda 5
Groszek Maja 4


2
Słowikowska Renata 1
Marszałek Sara 5
Kalinowska Justyna 3
Kowalska Kaja 2
Modelska Paulina 4


3
Lech Nina 2
Golly Daria 3
Kuznowicz Ilona 5
Grzesik- Żyłka Aleksandra 1
Kłopotowska Daria 4


4
Nowaczek Katarzyna 2
Grzyb Katarzyna 4
Miekietyńska Aleksandra 5
Misztal Karina 1
Głowacka Patrycja 3


5
Fidelus Agata 3
Zientara Żaneta 1
Wieszczeczyńska Joanna 5
Zielińska- Kołacz Ewelina 4
Załawka Karolina 2


6
Smolińska Diana 2
Pacierpnik Małgorzata 3
Bernacka Emilia 5
Rzepka Jolanta 4
Wolska Dominika 1


7
Kubowicz Joanna 2
Siemaszko Paulina 3
Langner Iza 1
Drążek Katarzyna 4
Żurek Agnieszka 5


8
Boniecka Aleksandra 1
Sala Agnieszka 4
Krzeszewska Paulina 2
Pawlicka Marta 3
 
 
 
olka 



Drużyna: PARTNER-KI
Pomogła: 1 raz
Wiek: 36
Dołączyła: 10 Wrz 2007
Posty: 544
Skąd: Poznań
Wysłany: Nie Mar 05, 2017 5:18 pm   

Last 16 u Pań

Markowska Małgorzata 3
Marker: Pawlicka Marta Board: 29
Kubowicz Joanna 1

Kowalska Kaja 2
Marker: Siemaszko Paulina Board: 30
Boniecka Aleksandra 3

Zientara Żaneta 2
Marker: Pacierpnik Małgorzata Board: 31`
Lech Nina 3

Smolińska Diana 1
Marker: Fidelus Agata Board: 32
Misztal Karina 3

Grzesik- Żyłka Aleksandra 3
Marker: Głowacka Patrycja Board: 33
Załawka Karolina 1

Nowaczek Katarzyna 1
Marker: Golly Daria Board: 34
Wolska Dominika 3

Langner Iza 0
Marker: Kalinowska Justyna Board: 35
Podgórska Karolina 3

Krzeszewska Paulina 1
Marker: Kopczyńska Iwona Board: 36
Słowikowska Renata 3
 
 
 
olka 



Drużyna: PARTNER-KI
Pomogła: 1 raz
Wiek: 36
Dołączyła: 10 Wrz 2007
Posty: 544
Skąd: Poznań
Wysłany: Nie Mar 05, 2017 5:19 pm   

Turniej Panów

Last 32
Best of 5

Siekierski Artur 3

Board: 6

Warwas Piotr 2



Gaczorek Mirosław 3

Board: 4

Hoffa Daniel 2



Kozłowski Wojtek 3

Board: 10

Działkowski Grzegorz 2



Osiński Krzysztof 1

Board: 10

Marczewski Marcin 3



Gontarewicz Krzysztof 3

Board: 2

Łuczak Łukasz 1



Macha Łukasz 0

Board: 15

Lewandowski Witold 3



Siodła Tomasz 3

Board: 9

Golly Mariusz 2



Olszewski Sławomir 2

Board: 16

Dzikołowski Tomasz 3



Kanik Tytus 3

Board: 12

Wołynka Paweł 1



Wacławski Łukasz 3

Board: 3

Kozłowski Tomasz 0



Białecki Sebstian 0

Board: 11

Marciniak Dariusz 3



Furman Dariusz 3

Board: 14

Ciuk Szymon 1



Łęga Piotr 0

Board: 11

Makwiński Sławomir 3



Bystrzycki Dominik 3

Board: 2

Misiak Przemysław 0



Michna Adrian 3

Board: 1

Wilmański Kamil 0



Stróżyk Krzysztof 2

Board: 7

Kciuk Krzysztof 3
 
 
 
olka 



Drużyna: PARTNER-KI
Pomogła: 1 raz
Wiek: 36
Dołączyła: 10 Wrz 2007
Posty: 544
Skąd: Poznań
Wysłany: Nie Mar 05, 2017 5:20 pm   

Last 16
Best of 7

Siekierski Artur 1
Gaczorek Mirosław 4


Kozłowski Wojtek 3
Marczewski Marcin 4

Gontarewicz Krzysztof 4
Lewandowski Witold 1

Siodła Tomasz 4
Dzikołowski Tomasz 1


Kanik Tytus 3
Wacławski Łukasz 4


Marciniak Dariusz 4
Furman Dariusz 3


Makwiński Sławomir 4
Bystrzycki Dominik 2


Michna Adrian 1
Kciuk Krzysztof 4
 
 
 
olka 



Drużyna: PARTNER-KI
Pomogła: 1 raz
Wiek: 36
Dołączyła: 10 Wrz 2007
Posty: 544
Skąd: Poznań
Wysłany: Nie Mar 05, 2017 5:40 pm   

Turniej Panów
Last 8

Gaczorek Mirosław 4
Marczewski Marcin 3


Gontarewicz Krzysztof 4
Siodła Tomasz 3


Wacławski Łukasz 4
Marciniak Dariusz 2

Makwiński Sławomir 2
Kciuk Krzysztof 4
 
 
 
olka 



Drużyna: PARTNER-KI
Pomogła: 1 raz
Wiek: 36
Dołączyła: 10 Wrz 2007
Posty: 544
Skąd: Poznań
Wysłany: Nie Mar 05, 2017 6:12 pm   

Turniej Panów
Best of 9

Gaczorek Mirosław 0
Gontarewcz Krzysztof 5

Wacławski Łukasz 4
Kciuk Krzysztof 5
 
 
 
olka 



Drużyna: PARTNER-KI
Pomogła: 1 raz
Wiek: 36
Dołączyła: 10 Wrz 2007
Posty: 544
Skąd: Poznań
Wysłany: Nie Mar 05, 2017 6:31 pm   

Finał Pań
Best of 7

Małgorzata Markowska- Renata Słowikowska 1:4

ZWYCIĘŻCZYNIĄ VIII GRAND PRIX POLSKI ZOSTAŁA RENATA SŁOWIKOWSKA
 
 
 
olka 



Drużyna: PARTNER-KI
Pomogła: 1 raz
Wiek: 36
Dołączyła: 10 Wrz 2007
Posty: 544
Skąd: Poznań
Wysłany: Nie Mar 05, 2017 6:48 pm   

Finał Panów
Best of 11

Krzysztof Gontarewicz- Krzysztof Kciuk 4:6

ZWYCIĘZCĄ VIII GRAND PRIX POLSKI ZOSTAŁ KRZYSZTOF KCIUK
 
 
 
olka 



Drużyna: PARTNER-KI
Pomogła: 1 raz
Wiek: 36
Dołączyła: 10 Wrz 2007
Posty: 544
Skąd: Poznań
Wysłany: Nie Mar 05, 2017 7:54 pm   

Pełne Wyniki Turnieju Pań

1 Słowikowska Renata
2 Markowska Małgorzata
3-4 Lech Nina
3-4 Grzesik- Żyłka Aleksandra
5-8 Boniecka Aleksandra
5-8 Misztal Karina
5-8 Wolska Dominika
5-8 Podgórska Karolina
9-16 Kubowicz Joanna
9-16 Kowalska Kaja
9-16 Zientara Żaneta
9-16 Smolińska Diana
9-16 Załawka Karolina
9-16 Nowaczek Katarzyna
9-16 Langner Iza
9-16 Krzeszewska Paulina
17-24 Kopczyńska Iwona
17-24 Kalinowska Justyna
17-24 Golly Daria
17-24 Głowacka Patrycja
17-24 Fidelus Agata
17-24 Pacierpnik Małgorzata
17-24 Siemaszko Paulina
17-24 Pawlicka Marta
25-32 Groszek Maja
25-32 Modelska Paulina
25-32 Kłopotowska Daria
25-32 Grzyb Katarzyna
25-32 Zielińska- Kołacz Ewelina
25-32 Rzepka Jolanta
25-32 Drążek Katarzyna
25-32 Sala Agnieszka
33-40 Grela Magda
33-40 Marszałek Sara
33-40 Kuznowicz Ilona
33-40 Miekietyńska Aleksandra
33-40 Wieszczeczyńska Joanna
33-40 Bernacka Emilia
33-40 Żurek Agnieszka

Pełne Wyniki Turnieju Panów

1 Kciuk Krzysztof
2 Gontarewicz Krzysztof
3-4 Gaczorek Mirosław
3-4 Wacławski Łukasz
5-8 Marczewski Marcin
5-8 Siodła Tomasz
5-8 Marciniak Dariusz
5-8 Makwiński Sławomir
9-16 Siekierski Artur
9-16 Kozłowski Wojtek
9-16 Lewandowski Witold
9-16 Dzikołowski Tomasz
9-16 Kanik Tytus
9-16 Furman Dariusz
9-16 Bystrzycki Dominik
9-16 Michna Adrian
17-32 Warwas Piotr
17-32 Hoffa Daniel
17-32 Działkowski Grzegorz
17-32 Osiński Krzysztof
17-32 Łuczak Łukasz
17-32 Macha Łukasz
17-32 Golly Mariusz
17-32 Olszewski Sławomir
17-32 Wołynka Paweł
17-32 Kozłowski Tomasz
17-32 Białecki Sebstian
17-32 Ciuk Szymon
17-32 Łęga Piotr
17-32 Misiak Przemysław
17-32 Wilmański Kamil
17-32 Stróżyk Krzysztof
33-64 Ratajski Krzysztof
33-64 Małek Konrad
33-64 Żyłka Adrian
33-64 Bernacki Tomasz
33-64 Jasiński Radosław
33-64 Marchenko Denis
33-64 Półtorak Michał
33-64 Uniszewski Rafał
33-64 Dębkowski Andrzej
33-64 Olejnik Paweł
33-64 Ziółkowski Wojciech
33-64 Szarański Tomasz
33-64 Bugaj Tomasz
33-64 Furman Krzysztof
33-64 Kwieciak Robert
33-64 Lewandowski Marek
33-64 Rzemiński Marcin
33-64 Scholz Witold
33-64 Kovalov Dima
33-64 Lewandowski Adrian
33-64 Gawłowicz Mariusz
33-64 Robak Dawid
33-64 Grzanka Sylwester
33-64 Frukacz Robert
33-64 Kozłowski Artur
33-64 Jezionek Marcin
33-64 Skrzypski Mariusz
33-64 Ośko Rafał
33-64 Kaniewski Robert
33-64 Białecki Piotr
33-64 Rybka Tadeusz
33-64 Kowalczyk Jakub
65-96 Dąbrowski Adam
65-96 Domka Jacek
65-96 Sewulok Sławomir
65-96 Lauer Krzysztof
65-96 Kowalski Mirosław
65-96 Caliński Bartosz
65-96 Małek Mariusz
65-96 Szostak Sebastian
65-96 Madejski Sebastian
65-96 Kudliński Rafał
65-96 Jagieniak Norbert
65-96 Kubowicz Marek
65-96 Cieślak Jacek
65-96 Słomski Marcin
65-96 Kalwasiński Michał
65-96 Jasiński Adrian
65-96 Nowak Andrzej
65-96 Cieplucha Darek
65-96 Pałaszewski Damian
65-96 Sołtys Wojciech
65-96 Podsada Artur
65-96 Chechliński Krzysztof
65-96 Orłowski Maciej
65-96 Dybka Maciej
65-96 Gorzny Arkadiusz
65-96 Piotrowicz Tomasz
65-96 Figlak Piotr
65-96 Sujkowski Michał
65-96 Paul Mariusz
65-96 Matuszewski Michał
65-96 Krasuski Konrad
65-96 Ruciński Zbigniew
97-128 Herberg Dawid
97-128 Waberski Krzysztof
97-128 Kaczyński Dawid
97-128 Słowikowski Bartosz
97-128 Piotrowski Remigiusz
97-128 Szczepaniak Jacek
97-128 Błażejewski Sebstian
97-128 Kasprzyszak Grzegorz
97-128 Bełza Michał
97-128 Botsiun Kostiantyn
97-128 Strzelecki Łukasz
97-128 Piotrowicz Krzysztof
97-128 Wiśniewski Sławomir
97-128 Hawrot Marek
97-128 Maciejkiewicz Mariusz
97-128 Lisaj Maciej
97-128 Mikułowski Marek
97-128 Małek Marcin
97-128 Kłopotowski Adam
97-128 Marlewski Krzysztof
97-128 Żeromiński August
97-128 Pietrzak Marek
97-128 Pietrzak Karol
97-128 Frukacz Mariusz
97-128 Pawłowski Konrad
97-128 Juraszczyk Rafał
97-128 Siemaszko Paweł
97-128 Adamski Arkadiusz
97-128 Markowski Artur
97-128 Jakubowski Dariusz
97-128 Kocus Jacek
97-128 Sarka Wojciech
129-160 Juraszek Piotr
129-160 Boroszko Daniel
129-160 Pawlicki Przemysław
129-160 Chalaba Przemysław
129-160 Sawicki Piotr
129-160 Szymański Zenon
129-160 Kołodziejczyk Marek
129-160 Stryjski Wojciech
129-160 Janiak Daniel
129-160 Sawicki Przemysław
129-160 Jakubczyk Tomasz
129-160 Kowalczyk Jarosław
129-160 Bogacz Bartłomiej
129-160 Kempisty Tomasz
129-160 Hawrot Maciej
129-160 Przybyłowski Mateusz
129-160 Worzała Michał
129-160 Barwiński Piotr
129-160 Pisarski Jarosław
129-160 Waśkowski Piotr
129-160 Kopania Łukasz
129-160 Dudarz Damian
129-160 Przybylok Marcin
129-160 Topolewski Arkadiusz
129-160 Sobociński Artur
129-160 Basiak Wojciech
129-160 Kamiński Paweł
129-160 Szeniman Damian
129-160 Kapuściński Marcin
129-160 Śliwa Adrian
129-160 Ostrowski Piotr
129-160 Wroński Marcin
161-192 Milewczyk Tomasz
161-192 Kuljon Adam
161-192 Makiewicz Daniel
161-192 Konczak Sławomir
161-192 Kolanowski Łukasz
161-192 Lewandowicz Marcin
161-192 Domek Marcin
161-192 Galubiński Henryk
161-192 Smożewski Krzysztof
161-192 Krasiński Mateusz
161-192 Bruliński Wojciech
161-192 Olejniczak Mariusz
161-192 Dąbrowski Kamil
 
 
 
olka 



Drużyna: PARTNER-KI
Pomogła: 1 raz
Wiek: 36
Dołączyła: 10 Wrz 2007
Posty: 544
Skąd: Poznań
Wysłany: Nie Mar 05, 2017 8:07 pm   

ZWYCIĘZCAMI DRUŻYNOWEGO PUCHARU GRAND PRIX ZOSTAŁA DRUŻYNA

FALUBAZ ZIELONA GÓRA
 
 
 
olka 



Drużyna: PARTNER-KI
Pomogła: 1 raz
Wiek: 36
Dołączyła: 10 Wrz 2007
Posty: 544
Skąd: Poznań
Wysłany: Nie Mar 05, 2017 8:07 pm   

ZDJĘCIA ZWYCIĘZCÓW









 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group