Warszawa - Puchar Polski POD - 25-26 marca 2017 r. |
Autor |
Wiadomość |
Artur
Tarcza: Winmau Blade 5
Lotki: Unicorn - Jamie Caven 25 g
Wiek: 53 Dołączył: 30 Kwi 2013 Posty: 48 Skąd: Kętrzyn
|
Wysłany: Wto Mar 14, 2017 11:02 pm
|
|
|
Kobiety:
1. Patrycja Głowacka - Warszawa
2. Kasia Drążek - Radom
3. Małgorzata Markowska - Kętrzyn
4. Asia Kubowicz - Warszawa
5. Magda Solarz - Warszawa/Łódź
6. Joanna Pieczulis - Suwałki
7. Agnieszka Dobies - Elbląg
8. Edyta Rogalska - Pionki
Mężczyźni:
1. Adam Kłopotowski - Warszawa
2. Witek Scholz - Warszawa
3. Mar Mar - Warszawa
4. Krzysztof Chechliński - Warszawa
5. Damian Starzyński - Gniezno
6. Michał Sujkowski - okolice Warszawy
7. Kamil Freliga - Katarzynów
8. Grzegorz Czerwiński - Augustów
9. Czarek Wiśniewski - Augustów
10. Karol Sitnik - Augustów
11. Krzysztof Kuprewicz - Augustów
12. Marcin Łask - Augustów
13. Maciej Luty - Suwałki
14. Norbert Krzywosz - Suwałki
15. Mariusz Rosłaniec - Suwałki
16. Andrzej Dębkowski - Morąg
17. Paweł Kowalski - Morąg
18. Krzysztof Makowski - Morąg
19. Artur Markowski- Kętrzyn
20. Marcin Szaniawski - Morąg
21. Jarek Kowalczyk - Warszawa
22. Jakub Kowalczyk - Warszawa
23. Tomasz Szarański - Warszawa
24. Piotr Kowalewski - Morąg
25. Jakub Majek - Morąg
26. Marek Kubowicz - Warszawa
27. Michał Solarz - Łódź
28. Piotr Majek - Morąg
29. Krzysztof Kwiatkowski - Warszawa
30. Przemysław Pośpiech - Toruń
31. Mateusz Rybka - Sępólno Krajeńskie
32. Adrian Lewandowski - Elbląg
33. Paweł Kamiński - Pruszków
34. Paweł Marciniak - Nowa Huta
35. Piotr Białecki - Łódź
36. Sebastian Białecki - Łódź
37. Dariusz Cieplucha - Łódź
38. Artur Rogalski - Pionki
39. Mariusz Brzozowski - Pionki
40. Marek Kołodziejczyk - Radom
41. Piotr Warwas - Radom
42. Tomasz Jakubczyk - Radom
43. Piotr Winiarski - Toruń
44. Wojciech Pasiński - Toruń
45. Robert Bińczyk - Łódź
46. Jacek Krupka - Ursynów
47. Adrian Michna - Krosno
48. Marek Hawrot - Krosno
49. Dariusz Furman - Rzeszów
50. Gustaw Pluta - Skopanie Osiedle
51. Adam Ślaski - Kętrzyn
Zdolna Polska Młodzież (rocznik 96 i młodsi):
1. Kamil Freliga - Katarzynów
2. Jakub Kowalczyk - Warszawa
3. Przemysław Pośpiech - Toruń
4. Mateusz Rybka - Sępólno Krajeńskie
5. Sebastian Białecki - Łód |
|
|
|
|
Warsaw Darts
Drużyna: Warsaw Darts Group
Dołączył: 24 Gru 2016 Posty: 137 Skąd: Warszawa
|
Wysłany: Śro Mar 15, 2017 4:14 pm
|
|
|
Nagrody rzeczowe dla laureatów 1 miejsca w klasyfikacji drużynowej sobotniego turnieju PP/Otwartych Mistrzostw Warszawy ufundował kanał telewizyjny SportKlub oraz sklep SMJ Sport.
Przypominamy.
Drużyna maksymalnie 5 osobowa.
Minimalnie 3 osobowa.
Skład z jednego miasta (ew.Jeden region - w przypadku braku min. 3 zawodników z jednego miasta).
Liczy się najlepszy wynik 4 osób z drużyny. 3 mężczyzn/1 kobiety (1 młodzieżowca). |
|
|
|
|
pepec
Drużyna: Dart Zamość
Lotki: power 8zero 21g
Dołączył: 09 Lut 2016 Posty: 5 Skąd: Zamość
|
Wysłany: Śro Mar 15, 2017 7:14 pm
|
|
|
Kobiety:
1. Patrycja Głowacka - Warszawa
2. Kasia Drążek - Radom
3. Małgorzata Markowska - Kętrzyn
4. Asia Kubowicz - Warszawa
5. Magda Solarz - Warszawa/Łódź
6. Joanna Pieczulis - Suwałki
7. Agnieszka Dobies - Elbląg
8. Edyta Rogalska - Pionki
Mężczyźni:
1. Adam Kłopotowski - Warszawa
2. Witek Scholz - Warszawa
3. Mar Mar - Warszawa
4. Krzysztof Chechliński - Warszawa
5. Damian Starzyński - Gniezno
6. Michał Sujkowski - okolice Warszawy
7. Kamil Freliga - Katarzynów
8. Grzegorz Czerwiński - Augustów
9. Czarek Wiśniewski - Augustów
10. Karol Sitnik - Augustów
11. Krzysztof Kuprewicz - Augustów
12. Marcin Łask - Augustów
13. Maciej Luty - Suwałki
14. Norbert Krzywosz - Suwałki
15. Mariusz Rosłaniec - Suwałki
16. Andrzej Dębkowski - Morąg
17. Paweł Kowalski - Morąg
18. Krzysztof Makowski - Morąg
19. Artur Markowski- Kętrzyn
20. Marcin Szaniawski - Morąg
21. Jarek Kowalczyk - Warszawa
22. Jakub Kowalczyk - Warszawa
23. Tomasz Szarański - Warszawa
24. Piotr Kowalewski - Morąg
25. Jakub Majek - Morąg
26. Marek Kubowicz - Warszawa
27. Michał Solarz - Łódź
28. Piotr Majek - Morąg
29. Krzysztof Kwiatkowski - Warszawa
30. Przemysław Pośpiech - Toruń
31. Mateusz Rybka - Sępólno Krajeńskie
32. Adrian Lewandowski - Elbląg
33. Paweł Kamiński - Pruszków
34. Paweł Marciniak - Nowa Huta
35. Piotr Białecki - Łódź
36. Sebastian Białecki - Łódź
37. Dariusz Cieplucha - Łódź
38. Artur Rogalski - Pionki
39. Mariusz Brzozowski - Pionki
40. Marek Kołodziejczyk - Radom
41. Piotr Warwas - Radom
42. Tomasz Jakubczyk - Radom
43. Piotr Winiarski - Toruń
44. Wojciech Pasiński - Toruń
45. Robert Bińczyk - Łódź
46. Jacek Krupka - Ursynów
47. Adrian Michna - Krosno
48. Marek Hawrot - Krosno
49. Dariusz Furman - Rzeszów
50. Gustaw Pluta - Skopanie Osiedle
51. Adam Ślaski - Kętrzyn
52. Marcin Muszyński - Zamość
53. Zbigniew Żelichowski - Zamość
54. Paweł Kubaliński - Zamość
55. Michał Grabarczuk - Zamość
56. Artur Kowalczuk - Zamość
57. Krzysztof Iwanicki - Zamość
58. Marcin Wiater - Zamość
59. Piotr Ciurysek - Zamość
Zdolna Polska Młodzież (rocznik 96 i młodsi):
1. Kamil Freliga - Katarzynów
2. Jakub Kowalczyk - Warszawa
3. Przemysław Pośpiech - Toruń
4. Mateusz Rybka - Sępólno Krajeńskie
5. Sebastian Białecki - Łód |
|
|
|
|
pepec
Drużyna: Dart Zamość
Lotki: power 8zero 21g
Dołączył: 09 Lut 2016 Posty: 5 Skąd: Zamość
|
Wysłany: Śro Mar 15, 2017 7:32 pm
|
|
|
Kobiety:
1. Patrycja Głowacka - Warszawa
2. Kasia Drążek - Radom
3. Małgorzata Markowska - Kętrzyn
4. Asia Kubowicz - Warszawa
5. Magda Solarz - Warszawa/Łódź
6. Joanna Pieczulis - Suwałki
7. Agnieszka Dobies - Elbląg
8. Edyta Rogalska - Pionki
Mężczyźni:
1. Adam Kłopotowski - Warszawa
2. Witek Scholz - Warszawa
3. Mar Mar - Warszawa
4. Krzysztof Chechliński - Warszawa
5. Damian Starzyński - Gniezno
6. Michał Sujkowski - okolice Warszawy
7. Kamil Freliga - Katarzynów
8. Grzegorz Czerwiński - Augustów
9. Czarek Wiśniewski - Augustów
10. Karol Sitnik - Augustów
11. Krzysztof Kuprewicz - Augustów
12. Marcin Łask - Augustów
13. Maciej Luty - Suwałki
14. Norbert Krzywosz - Suwałki
15. Mariusz Rosłaniec - Suwałki
16. Andrzej Dębkowski - Morąg
17. Paweł Kowalski - Morąg
18. Krzysztof Makowski - Morąg
19. Artur Markowski- Kętrzyn
20. Marcin Szaniawski - Morąg
21. Jarek Kowalczyk - Warszawa
22. Jakub Kowalczyk - Warszawa
23. Tomasz Szarański - Warszawa
24. Piotr Kowalewski - Morąg
25. Jakub Majek - Morąg
26. Marek Kubowicz - Warszawa
27. Michał Solarz - Łódź
28. Piotr Majek - Morąg
29. Krzysztof Kwiatkowski - Warszawa
30. Przemysław Pośpiech - Toruń
31. Mateusz Rybka - Sępólno Krajeńskie
32. Adrian Lewandowski - Elbląg
33. Paweł Kamiński - Pruszków
34. Paweł Marciniak - Nowa Huta
35. Piotr Białecki - Łódź
36. Sebastian Białecki - Łódź
37. Dariusz Cieplucha - Łódź
38. Artur Rogalski - Pionki
39. Mariusz Brzozowski - Pionki
40. Marek Kołodziejczyk - Radom
41. Piotr Warwas - Radom
42. Tomasz Jakubczyk - Radom
43. Piotr Winiarski - Toruń
44. Wojciech Pasiński - Toruń
45. Robert Bińczyk - Łódź
46. Jacek Krupka - Ursynów
47. Adrian Michna - Krosno
48. Marek Hawrot - Krosno
49. Dariusz Furman - Rzeszów
50. Gustaw Pluta - Skopanie Osiedle
51. Adam Ślaski - Kętrzyn
52. Marcin Muszyński - Zamość
53. Zbigniew Żelichowski - Zamość
54. Paweł Kubaliński - Zamość
55. Michał Grabarczuk - Zamość
56. Artur Kowalczuk - Zamość
57. Krzysztof Iwanicki - Zamość
58. Marcin Wiater - Zamość
59. Piotr Ciurysek - Zamość
60. Marcin Nowak - Zamość
61. Tomasz Suszek - Zamość
Zdolna Polska Młodzież (rocznik 96 i młodsi):
1. Kamil Freliga - Katarzynów
2. Jakub Kowalczyk - Warszawa
3. Przemysław Pośpiech - Toruń
4. Mateusz Rybka - Sępólno Krajeńskie
5. Sebastian Białecki - Łód |
|
|
|
|
pepec
Drużyna: Dart Zamość
Lotki: power 8zero 21g
Dołączył: 09 Lut 2016 Posty: 5 Skąd: Zamość
|
Wysłany: Śro Mar 15, 2017 7:38 pm
|
|
|
Kobiety:
1. Patrycja Głowacka - Warszawa
2. Kasia Drążek - Radom
3. Małgorzata Markowska - Kętrzyn
4. Asia Kubowicz - Warszawa
5. Magda Solarz - Warszawa/Łódź
6. Joanna Pieczulis - Suwałki
7. Agnieszka Dobies - Elbląg
8. Edyta Rogalska - Pionki
Mężczyźni:
1. Adam Kłopotowski - Warszawa
2. Witek Scholz - Warszawa
3. Mar Mar - Warszawa
4. Krzysztof Chechliński - Warszawa
5. Damian Starzyński - Gniezno
6. Michał Sujkowski - okolice Warszawy
7. Kamil Freliga - Katarzynów
8. Grzegorz Czerwiński - Augustów
9. Czarek Wiśniewski - Augustów
10. Karol Sitnik - Augustów
11. Krzysztof Kuprewicz - Augustów
12. Marcin Łask - Augustów
13. Maciej Luty - Suwałki
14. Norbert Krzywosz - Suwałki
15. Mariusz Rosłaniec - Suwałki
16. Andrzej Dębkowski - Morąg
17. Paweł Kowalski - Morąg
18. Krzysztof Makowski - Morąg
19. Artur Markowski- Kętrzyn
20. Marcin Szaniawski - Morąg
21. Jarek Kowalczyk - Warszawa
22. Jakub Kowalczyk - Warszawa
23. Tomasz Szarański - Warszawa
24. Piotr Kowalewski - Morąg
25. Jakub Majek - Morąg
26. Marek Kubowicz - Warszawa
27. Michał Solarz - Łódź
28. Piotr Majek - Morąg
29. Krzysztof Kwiatkowski - Warszawa
30. Przemysław Pośpiech - Toruń
31. Mateusz Rybka - Sępólno Krajeńskie
32. Adrian Lewandowski - Elbląg
33. Paweł Kamiński - Pruszków
34. Paweł Marciniak - Nowa Huta
35. Piotr Białecki - Łódź
36. Sebastian Białecki - Łódź
37. Dariusz Cieplucha - Łódź
38. Artur Rogalski - Pionki
39. Mariusz Brzozowski - Pionki
40. Marek Kołodziejczyk - Radom
41. Piotr Warwas - Radom
42. Tomasz Jakubczyk - Radom
43. Piotr Winiarski - Toruń
44. Wojciech Pasiński - Toruń
45. Robert Bińczyk - Łódź
46. Jacek Krupka - Ursynów
47. Adrian Michna - Krosno
48. Marek Hawrot - Krosno
49. Dariusz Furman - Rzeszów
50. Gustaw Pluta - Skopanie Osiedle
51. Adam Ślaski - Kętrzyn
52. Marcin Muszyński - Zamość
53. Zbigniew Żelichowski - Zamość
54. Paweł Kubaliński - Zamość
55. Michał Grabarczuk - Zamość
56. Artur Kowalczuk - Zamość
57. Krzysztof Iwanicki - Zamość
58. Marcin Wiater - Zamość
59. Piotr Ciurysek - Zamość
60. Mariusz Nowak - Zamość
61. Tomasz Suszek - Zamość
Zdolna Polska Młodzież (rocznik 96 i młodsi):
1. Kamil Freliga - Katarzynów
2. Jakub Kowalczyk - Warszawa
3. Przemysław Pośpiech - Toruń
4. Mateusz Rybka - Sępólno Krajeńskie
5. Sebastian Białecki - Łód |
|
|
|
|
Dzbar
Drużyna: TORNADO - GDAŃSK
Tarcza: BLADE 4
Lotki: Sky Pro Talzano 22 gr
Dołączył: 12 Wrz 2012 Posty: 70 Skąd: Gdańsk
|
Wysłany: Czw Mar 16, 2017 12:29 pm
|
|
|
Kobiety:
1. Patrycja Głowacka - Warszawa
2. Kasia Drążek - Radom
3. Małgorzata Markowska - Kętrzyn
4. Asia Kubowicz - Warszawa
5. Magda Solarz - Warszawa/Łódź
6. Joanna Pieczulis - Suwałki
7. Agnieszka Dobies - Elbląg
8. Edyta Rogalska - Pionki
Mężczyźni:
1. Adam Kłopotowski - Warszawa
2. Witek Scholz - Warszawa
3. Mar Mar - Warszawa
4. Krzysztof Chechliński - Warszawa
5. Damian Starzyński - Gniezno
6. Michał Sujkowski - okolice Warszawy
7. Kamil Freliga - Katarzynów
8. Grzegorz Czerwiński - Augustów
9. Czarek Wiśniewski - Augustów
10. Karol Sitnik - Augustów
11. Krzysztof Kuprewicz - Augustów
12. Marcin Łask - Augustów
13. Maciej Luty - Suwałki
14. Norbert Krzywosz - Suwałki
15. Mariusz Rosłaniec - Suwałki
16. Andrzej Dębkowski - Morąg
17. Paweł Kowalski - Morąg
18. Krzysztof Makowski - Morąg
19. Artur Markowski- Kętrzyn
20. Marcin Szaniawski - Morąg
21. Jarek Kowalczyk - Warszawa
22. Jakub Kowalczyk - Warszawa
23. Tomasz Szarański - Warszawa
24. Piotr Kowalewski - Morąg
25. Jakub Majek - Morąg
26. Marek Kubowicz - Warszawa
27. Michał Solarz - Łódź
28. Piotr Majek - Morąg
29. Krzysztof Kwiatkowski - Warszawa
30. Przemysław Pośpiech - Toruń
31. Mateusz Rybka - Sępólno Krajeńskie
32. Adrian Lewandowski - Elbląg
33. Paweł Kamiński - Pruszków
34. Paweł Marciniak - Nowa Huta
35. Piotr Białecki - Łódź
36. Sebastian Białecki - Łódź
37. Dariusz Cieplucha - Łódź
38. Artur Rogalski - Pionki
39. Mariusz Brzozowski - Pionki
40. Marek Kołodziejczyk - Radom
41. Piotr Warwas - Radom
42. Tomasz Jakubczyk - Radom
43. Piotr Winiarski - Toruń
44. Wojciech Pasiński - Toruń
45. Robert Bińczyk - Łódź
46. Jacek Krupka - Ursynów
47. Adrian Michna - Krosno
48. Marek Hawrot - Krosno
49. Dariusz Furman - Rzeszów
50. Gustaw Pluta - Skopanie Osiedle
51. Adam Ślaski - Kętrzyn
52. Marcin Muszyński - Zamość
53. Zbigniew Żelichowski - Zamość
54. Paweł Kubaliński - Zamość
55. Michał Grabarczuk - Zamość
56. Artur Kowalczuk - Zamość
57. Krzysztof Iwanicki - Zamość
58. Marcin Wiater - Zamość
59. Piotr Ciurysek - Zamość
60. Mariusz Nowak - Zamość
61. Tomasz Suszek - Zamość
62. Maciej Lidzbarski - Gdańsk
Zdolna Polska Młodzież (rocznik 96 i młodsi):
1. Kamil Freliga - Katarzynów
2. Jakub Kowalczyk - Warszawa
3. Przemysław Pośpiech - Toruń
4. Mateusz Rybka - Sępólno Krajeńskie
5. Sebastian Białecki - Łód |
|
|
|
|
Warsaw Darts
Drużyna: Warsaw Darts Group
Dołączył: 24 Gru 2016 Posty: 137 Skąd: Warszawa
|
Wysłany: Sob Mar 18, 2017 12:22 am
|
|
|
UWAGA!!!
W związku z koniecznością sprawnego przeprowadzenia turniejów Pucharu Polski & I Otwartych Mistrzostw Warszawy i Mazowsza (mając na uwadze ogromne zainteresowanie Festiwalem Darta w Stolicy a co za tym idzie spodziewając się liczby wszystkich uczestników powyżej 100 ) informujemy, iż postanowiliśmy by mecze rozgrywać na następujących zasadach:
Festiwal rozpoczynamy punktualnie o 12.30 w sobotę i w niedzielę.
Zapisy od godziny 11.30 do 12.15.
Turniej kobiet:
- rozgrywany na 1-2 tarczach
- mecze w grupach do 2 wygranych legów
- mecze (ew. 1/8), 1/4 i 1/2 do 3 wygranych legów
- finał do 4 wygranych legów
- nagradzamy 8 najlepszych Pań
Turniej mężczyzn:
- rozgrywany na 8-9 tarczach
- mecze w grupach do 2 wygranych legów
- mecze (ew. 1/32), 1/16, 1/8 do 3 wygranych legów
- mecze 1/4 i 1/2 do 4 wygranych legów
- finał do 5 wygranych legów
- nagradzamy 8 najlepszych Panów
Turniej młodzieżowy:
Początek turnieju po zakończeniu grup turnieju mężczyzn lub po zakończeniu udziału ostatniego "młodzieżowca" w turnieju głównym.
- rozegramy w systemie pucharowym (nie gramy grup) również do 2 wygranych legów do ćwierćfinałów włącznie.
- półfinały i finał do 3 wygranych legów.
- nagradzamy 8 najlepszych młodzieżowców
Mecze półfinałowe 3 turniejów rozegramy jednocześnie na 6 tarczach.
Mecze finałowe po kolei na tarczy finałowej
1. Młodzież
2. Kobiety
3. Mężczyźni
Uroczyste zakończenie turniejów i wręczenie nagród planowane jest na godz. 19.30 - 20.00. |
|
|
|
|
Warsaw Darts
Drużyna: Warsaw Darts Group
Dołączył: 24 Gru 2016 Posty: 137 Skąd: Warszawa
|
Wysłany: Sob Mar 18, 2017 6:52 am
|
|
|
Odbiór nagród:
Z naszej strony nie widzimy problemu we wcześniejszym odbiorze nagród przez laureatów turnieju (zarówno w sobotę jak i w niedzielę).
Rozumiemy to bardzo dobrze. To są Wasze nagrody i na pewno nie uszczuplimy Waszych kopert z tego powodu o połowę!
Półfinaliści markerują i sędziują mecze finałowe więc na pewno czołowa czwórka turniejów "musi" pozostać do końca. |
|
|
|
|
Warsaw Darts
Drużyna: Warsaw Darts Group
Dołączył: 24 Gru 2016 Posty: 137 Skąd: Warszawa
|
Wysłany: Nie Mar 19, 2017 9:24 pm
|
|
|
Kobiety:
1. Patrycja Głowacka - Warszawa
2. Kasia Drążek - Radom
3. Małgorzata Markowska - Kętrzyn
4. Asia Kubowicz - Warszawa
5. Magda Solarz - Warszawa/Łódź
6. Joanna Pieczulis - Suwałki
7. Agnieszka Dobies - Elbląg
8. Edyta Rogalska - Pionki
Mężczyźni:
1. Adam Kłopotowski - Warszawa
2. Witek Scholz - Warszawa
3. Mar Mar - Warszawa
4. Krzysztof Chechliński - Warszawa
5. Damian Starzyński - Gniezno
6. Michał Sujkowski - okolice Warszawy
7. Kamil Freliga - Katarzynów
8. Grzegorz Czerwiński - Augustów
9. Czarek Wiśniewski - Augustów
10. Karol Sitnik - Augustów
11. Krzysztof Kuprewicz - Augustów
12. Marcin Łask - Augustów
13. Maciej Luty - Suwałki
14. Norbert Krzywosz - Suwałki
15. Mariusz Rosłaniec - Suwałki
16. Andrzej Dębkowski - Morąg
17. Paweł Kowalski - Morąg
18. Krzysztof Makowski - Morąg
19. Artur Markowski- Kętrzyn
20. Marcin Szaniawski - Morąg
21. Jarek Kowalczyk - Warszawa
22. Jakub Kowalczyk - Warszawa
23. Tomasz Szarański - Warszawa
24. Piotr Kowalewski - Morąg
25. Jakub Majek - Morąg
26. Marek Kubowicz - Warszawa
27. Michał Solarz - Łódź
28. Piotr Majek - Morąg
29. Krzysztof Kwiatkowski - Warszawa
30. Przemysław Pośpiech - Toruń
31. Mateusz Rybka - Sępólno Krajeńskie
32. Adrian Lewandowski - Elbląg
33. Paweł Kamiński - Pruszków
34. Paweł Marciniak - Nowa Huta
35. Piotr Białecki - Łódź
36. Sebastian Białecki - Łódź
37. Dariusz Cieplucha - Łódź
38. Artur Rogalski - Pionki
39. Mariusz Brzozowski - Pionki
40. Marek Kołodziejczyk - Radom
41. Piotr Warwas - Radom
42. Tomasz Jakubczyk - Radom
43. Piotr Winiarski - Toruń
44. Wojciech Pasiński - Toruń
45. Robert Bińczyk - Łódź
46. Jacek Krupka - Ursynów
47. Adrian Michna - Krosno
48. Marek Hawrot - Krosno
49. Dariusz Furman - Rzeszów
50. Gustaw Pluta - Skopanie Osiedle
51. Adam Ślaski - Kętrzyn
52. Marcin Muszyński - Zamość
53. Zbigniew Żelichowski - Zamość
54. Paweł Kubaliński - Zamość
55. Michał Grabarczuk - Zamość
56. Artur Kowalczuk - Zamość
57. Krzysztof Iwanicki - Zamość
58. Marcin Wiater - Zamość
59. Piotr Ciurysek - Zamość
60. Mariusz Nowak - Zamość
61. Tomasz Suszek - Zamość
62. Maciej Lidzbarski - Gdańsk
63. Kacper Moczarski - Zamość
64. Jakub Sak - Zamość
65. Wiktor Nurzyński - Zamość
Zdolna Polska Młodzież (rocznik 96 i młodsi):
1. Kamil Freliga - Katarzynów
2. Jakub Kowalczyk - Warszawa
3. Przemysław Pośpiech - Toruń
4. Mateusz Rybka - Sępólno Krajeńskie
5. Sebastian Białecki - Łódź
6. Kacper Moczarski - Zamość
7. Jakub Sak - Zamość
8. Wiktor Nurzyński - Zamość
Szykują się małe mistrzostwa Zamościa |
|
|
|
|
Warsaw Darts
Drużyna: Warsaw Darts Group
Dołączył: 24 Gru 2016 Posty: 137 Skąd: Warszawa
|
Wysłany: Pon Mar 20, 2017 10:03 am
|
|
|
2-dniowy Festiwal Darta w stolicy.
Przypominamy o co gracie, jak gracie i co możecie wygrać
Gramy na 12 stanowiskach:
1. Mężczyźni na 10-11 tarczach
2. Kobiety na 1-2 tarczach
Sobota:
12.25 -12.30
Uroczyste wręczenie vocherów darterskich i pamiątkowych gadżetów SportKlubu i SMJ Sport dla 4 laureatów i zawodników, którzy udzielili poprawnych odpowiedzi podczas telewizyknego konkursu darterskiego SportKlubu i Warsaw Darts Group.
12.30
1. Otwarte Mistrzostwa Warszawy WDG & Puchar Polski POD nr 14 w sezonie.
Wpisowe - młodzież do 18 lat gra za darmo:
- kat. kobiety - 19,99 zł (20% zniżka wiosenna )
- kat. mężczyźni - 25 zł
- kat. młodzież (do 21 lat) - gratis
Puchary i medale ufundował SMJ Sport.
Nagrody rzeczowe ufundowali SMJ Sport i Manufaktura Cukierków.
Nagrody finansowe ufundowaliście sobie sami wraz z delikatną naszą pomocą.
2. Klasyfikacja drużynowa o Puchar SMJ Sport (suma występów indywidualnych maks. 4 zawodników z maks. 5 osobowej ekipy).
wpisowe - 0 zł
Puchary i medale ufundował SMJ Sport.
Nagrody rzeczowe ufundowali SportKlub, SMJ Sport i Miody Gustawa.
3. Puchar SMJ dla najlepszego dartera lub darterki stolicy Otwartych Mistrzostw Warszawy Warsaw Darts Group - upatrzymy sobie takiego jednego lub jedną - decyzja subiektywna organizatorów
Puchar ufundował SMJ Sport.
Nagrody rzeczowe ufundowali Sport Klub SMJ Sport, Miody Gustawa i Manufaktura Cukierków.
Nagrody finansowe ufundowało Stowarzyszenie Sportowe Warsaw Darts Group.
20.00 - 21.00
Uroczyste wręczenie nagród po zakończeniu emocji darterskich.
Niedziela:
godz. 12.30
1. Otwarte Mistrzostwa Mazowsza & Puchar Polski POD nr 15 w sezonie.
Wpisowe - młodzież do 18 lat gra za darmo:
- kat. kobiety - 19,99 zł (20% zniżka wiosenna )
- kat. mężczyźni - 25 zł
- kat. młodzież (do 21 lat) - gratis
Puchary i medale ufundował CALINO Trofea Sportowe.
Nagrody rzeczowe ufundowali SMJ Sport.
Nagrody finansowe ufundowaliście sobie sami wraz z delikatną naszą pomocą.
2. Konkurs darterski "9 lotki" o Puchar CALINO - turniej bez podziału na kategorie.
Wpisowe - 5 zł za "podejście do tarczy".
Można zagrać maks. 3 razy.
Puchar ufundował CALINO Trofea Sportowe.
Nagrody rzeczowe SMJ Sport i Sport Klub.
Nagrody finansowe ufundowaliście sobie sami wraz z naszą pomocą.
3. Klasyfikacja Open Festiwalu Darta o Puchar Marszałka Województwa Mazowieckiego - Puchar dla najlepszego dartera lub darterki 2 dni turniejowych.
Puchar ufundował Marszałek Województwa Mazowieckiego.
19.00 - 20.00
Uroczyste wręczenie nagród po zakończeniu emocji darterskich
Uwaga!
Miejsc siedzących (sof, krzeseł), stolików jest na sali głównej bardzo dużo. Pomieścicie się na pewno.
A na dole w sali darterskiej też kilkadziesiąt.
Ceny "alkoholi po Warszawsku" zwłaszcza, że jest to samo centrum imprezowe stolicy.
Negocjujemy...ale i tak jak się uda to piwka będą po 8-10 zł.
Zapraszamy wszystkich na "Sportowe" Zawody. |
|
|
|
|
Przemekpospiech
Wiek: 27 Dołączył: 01 Mar 2017 Posty: 3 Skąd: Toruń
|
Wysłany: Pon Mar 20, 2017 5:22 pm
|
|
|
Jacek Pośpiech - Toruń do męskiego |
|
|
|
|
kowallus68
Drużyna: 180 Morąg
Tarcza: Winmau Blade5
Lotki: Harrows 22g
Wiek: 55 Dołączył: 15 Mar 2015 Posty: 22 Skąd: Morąg
|
Wysłany: Pon Mar 20, 2017 7:51 pm
|
|
|
Kobiety:
1. Patrycja Głowacka - Warszawa
2. Kasia Drążek - Radom
3. Małgorzata Markowska - Kętrzyn
4. Asia Kubowicz - Warszawa
5. Magda Solarz - Warszawa/Łódź
6. Joanna Pieczulis - Suwałki
7. Agnieszka Dobies - Elbląg
8. Edyta Rogalska - Pionki
Mężczyźni:
1. Adam Kłopotowski - Warszawa
2. Witek Scholz - Warszawa
3. Mar Mar - Warszawa
4. Krzysztof Chechliński - Warszawa
5. Damian Starzyński - Gniezno
6. Michał Sujkowski - okolice Warszawy
7. Kamil Freliga - Katarzynów
8. Grzegorz Czerwiński - Augustów
9. Czarek Wiśniewski - Augustów
10. Karol Sitnik - Augustów
11. Krzysztof Kuprewicz - Augustów
12. Marcin Łask - Augustów
13. Maciej Luty - Suwałki
14. Norbert Krzywosz - Suwałki
15. Mariusz Rosłaniec - Suwałki
16. Andrzej Dębkowski - Morąg
17. Paweł Kowalski - Morąg
18. Krzysztof Makowski - Morąg
19. Artur Markowski- Kętrzyn
20. Marcin Szaniawski - Morąg
21. Jarek Kowalczyk - Warszawa
22. Jakub Kowalczyk - Warszawa
23. Tomasz Szarański - Warszawa
24. Piotr Kowalewski - Morąg
25. Jakub Majek - Morąg
26. Marek Kubowicz - Warszawa
27. Michał Solarz - Łódź
28. Piotr Majek - Morąg
29. Krzysztof Kwiatkowski - Warszawa
30. Przemysław Pośpiech - Toruń
31. Mateusz Rybka - Sępólno Krajeńskie
32. Adrian Lewandowski - Elbląg
33. Paweł Kamiński - Pruszków
34. Paweł Marciniak - Nowa Huta
35. Piotr Białecki - Łódź
36. Sebastian Białecki - Łódź
37. Dariusz Cieplucha - Łódź
38. Artur Rogalski - Pionki
39. Mariusz Brzozowski - Pionki
40. Marek Kołodziejczyk - Radom
41. Piotr Warwas - Radom
42. Tomasz Jakubczyk - Radom
43. Piotr Winiarski - Toruń
44. Wojciech Pasiński - Toruń
45. Robert Bińczyk - Łódź
46. Jacek Krupka - Ursynów
47. Adrian Michna - Krosno
48. Marek Hawrot - Krosno
49. Dariusz Furman - Rzeszów
50. Gustaw Pluta - Skopanie Osiedle
51. Adam Ślaski - Kętrzyn
52. Marcin Muszyński - Zamość
53. Zbigniew Żelichowski - Zamość
54. Paweł Kubaliński - Zamość
55. Michał Grabarczuk - Zamość
56. Artur Kowalczuk - Zamość
57. Krzysztof Iwanicki - Zamość
58. Marcin Wiater - Zamość
59. Piotr Ciurysek - Zamość
60. Mariusz Nowak - Zamość
61. Tomasz Suszek - Zamość
62. Maciej Lidzbarski - Gdańsk
63. Kacper Moczarski - Zamość
64. Jakub Sak - Zamość
65. Wiktor Nurzyński - Zamość
66. Mariusz Matwiejuk - Morąg
Zdolna Polska Młodzież (rocznik 96 i młodsi):
1. Kamil Freliga - Katarzynów
2. Jakub Kowalczyk - Warszawa
3. Przemysław Pośpiech - Toruń
4. Mateusz Rybka - Sępólno Krajeńskie
5. Sebastian Białecki - Łódź
6. Kacper Moczarski - Zamość
7. Jakub Sak - Zamość
8. Wiktor Nurzyński - Zamość
9. Hubert Matwiejuk - Morag |
|
|
|
|
Warsaw Darts
Drużyna: Warsaw Darts Group
Dołączył: 24 Gru 2016 Posty: 137 Skąd: Warszawa
|
Wysłany: Wto Mar 21, 2017 2:57 pm
|
|
|
1. Patrycja Głowacka - Warszawa
2. Kasia Drążek - Radom
3. Małgorzata Markowska - Kętrzyn
4. Asia Kubowicz - Warszawa
5. Magda Solarz - Warszawa/Łódź
6. Joanna Pieczulis - Suwałki
7. Agnieszka Dobies - Elbląg
8. Edyta Rogalska - Pionki
Mężczyźni:
1. Adam Kłopotowski - Warszawa
2. Witek Scholz - Warszawa
3. Mar Mar - Warszawa
4. Krzysztof Chechliński - Warszawa
5. Damian Starzyński - Gniezno
6. Michał Sujkowski - okolice Warszawy
7. Kamil Freliga - Katarzynów
8. Grzegorz Czerwiński - Augustów
9. Czarek Wiśniewski - Augustów
10. Karol Sitnik - Augustów
11. Krzysztof Kuprewicz - Augustów
12. Marcin Łask - Augustów
13. Maciej Luty - Suwałki
14. Norbert Krzywosz - Suwałki
15. Mariusz Rosłaniec - Suwałki
16. Andrzej Dębkowski - Morąg
17. Paweł Kowalski - Morąg
18. Krzysztof Makowski - Morąg
19. Artur Markowski- Kętrzyn
20. Marcin Szaniawski - Morąg
21. Jarek Kowalczyk - Warszawa
22. Jakub Kowalczyk - Warszawa
23. Tomasz Szarański - Warszawa
24. Piotr Kowalewski - Morąg
25. Jakub Majek - Morąg
26. Marek Kubowicz - Warszawa
27. Michał Solarz - Łódź
28. Piotr Majek - Morąg
29. Krzysztof Kwiatkowski - Warszawa
30. Przemysław Pośpiech - Toruń
31. Mateusz Rybka - Sępólno Krajeńskie
32. Adrian Lewandowski - Elbląg
33. Paweł Kamiński - Pruszków
34. Paweł Marciniak - Nowa Huta
35. Piotr Białecki - Łódź
36. Sebastian Białecki - Łódź
37. Dariusz Cieplucha - Łódź
38. Artur Rogalski - Pionki
39. Mariusz Brzozowski - Pionki
40. Marek Kołodziejczyk - Radom
41. Piotr Warwas - Radom
42. Tomasz Jakubczyk - Radom
43. Piotr Winiarski - Toruń
44. Wojciech Pasiński - Toruń
45. Robert Bińczyk - Łódź
46. Jacek Krupka - Ursynów
47. Adrian Michna - Krosno
48. Marek Hawrot - Krosno
49. Dariusz Furman - Rzeszów
50. Gustaw Pluta - Skopanie Osiedle
51. Adam Ślaski - Kętrzyn
52. Marcin Muszyński - Zamość
53. Zbigniew Żelichowski - Zamość
54. Paweł Kubaliński - Zamość
55. Michał Grabarczuk - Zamość
56. Artur Kowalczuk - Zamość
57. Krzysztof Iwanicki - Zamość
58. Marcin Wiater - Zamość
59. Piotr Ciurysek - Zamość
60. Mariusz Nowak - Zamość
61. Tomasz Suszek - Zamość
62. Maciej Lidzbarski - Gdańsk
63. Kacper Moczarski - Zamość
64. Jakub Sak - Zamość
65. Wiktor Nurzyński - Zamość
66. Mariusz Matwiejuk - Morąg
67. Jacek Pośpiech - Toruń
Zdolna Polska Młodzież (rocznik 96 i młodsi):
1. Kamil Freliga - Katarzynów
2. Jakub Kowalczyk - Warszawa
3. Przemysław Pośpiech - Toruń
4. Mateusz Rybka - Sępólno Krajeńskie
5. Sebastian Białecki - Łódź
6. Kacper Moczarski - Zamość
7. Jakub Sak - Zamość
8. Wiktor Nurzyński - Zamość
9. Hubert Matwiejuk - Morag |
|
|
|
|
Warsaw Darts
Drużyna: Warsaw Darts Group
Dołączył: 24 Gru 2016 Posty: 137 Skąd: Warszawa
|
Wysłany: Śro Mar 22, 2017 12:14 am
|
|
|
Kobiety:
1. Patrycja Głowacka - Warszawa
2. Kasia Drążek - Radom
3. Małgorzata Markowska - Kętrzyn
4. Asia Kubowicz - Warszawa
5. Magda Solarz - Warszawa/Łódź
6. Joanna Pieczulis - Suwałki
7. Agnieszka Dobies - Elbląg
8. Edyta Rogalska - Pionki
Mężczyźni:
1. Adam Kłopotowski - Warszawa
2. Witek Scholz - Warszawa
3. Mar Mar - Warszawa
4. Krzysztof Chechliński - Warszawa
5. Damian Starzyński - Gniezno
6. Michał Sujkowski - okolice Warszawy
7. Kamil Freliga - Katarzynów
8. Grzegorz Czerwiński - Augustów
9. Czarek Wiśniewski - Augustów
10. Karol Sitnik - Augustów
11. Krzysztof Kuprewicz - Augustów
12. Marcin Łask - Augustów
13. Maciej Luty - Suwałki
14. Norbert Krzywosz - Suwałki
15. Mariusz Rosłaniec - Suwałki
16. Andrzej Dębkowski - Morąg
17. Paweł Kowalski - Morąg
18. Krzysztof Makowski - Morąg
19. Artur Markowski- Kętrzyn
20. Marcin Szaniawski - Morąg
21. Jarek Kowalczyk - Warszawa
22. Jakub Kowalczyk - Warszawa
23. Tomasz Szarański - Warszawa
24. Piotr Kowalewski - Morąg
25. Jakub Majek - Morąg
26. Marek Kubowicz - Warszawa
27. Michał Solarz - Łódź
28. Piotr Majek - Morąg
29. Krzysztof Kwiatkowski - Warszawa
30. Przemysław Pośpiech - Toruń
31. Mateusz Rybka - Sępólno Krajeńskie
32. Adrian Lewandowski - Elbląg
33. Paweł Kamiński - Pruszków
34. Paweł Marciniak - Nowa Huta
35. Piotr Białecki - Łódź
36. Sebastian Białecki - Łódź
37. Dariusz Cieplucha - Łódź
38. Artur Rogalski - Pionki
39. Mariusz Brzozowski - Pionki
40. Marek Kołodziejczyk - Radom
41. Piotr Warwas - Radom
42. Tomasz Jakubczyk - Radom
43. Piotr Winiarski - Toruń
44. Wojciech Pasiński - Toruń
45. Robert Bińczyk - Łódź
46. Jacek Krupka - Ursynów
47. Adrian Michna - Krosno
48. Marek Hawrot - Krosno
49. Dariusz Furman - Rzeszów
50. Gustaw Pluta - Skopanie Osiedle
51. Adam Ślaski - Kętrzyn
52. Marcin Muszyński - Zamość
53. Zbigniew Żelichowski - Zamość
54. Paweł Kubaliński - Zamość
55. Michał Grabarczuk - Zamość
56. Artur Kowalczuk - Zamość
57. Krzysztof Iwanicki - Zamość
58. Marcin Wiater - Zamość
59. Piotr Ciurysek - Zamość
60. Mariusz Nowak - Zamość
61. Tomasz Suszek - Zamość
62. Maciej Lidzbarski - Gdańsk
63. Kacper Moczarski - Zamość
64. Jakub Sak - Zamość
65. Wiktor Nurzyński - Zamość
66. Mariusz Matwiejuk - Morąg
67. Jacek Pośpiech - Toruń
68. Dawid Herberg - Łódź
Zdolna Polska Młodzież (rocznik 96 i młodsi):
1. Kamil Freliga - Katarzynów
2. Jakub Kowalczyk - Warszawa
3. Przemysław Pośpiech - Toruń
4. Mateusz Rybka - Sępólno Krajeńskie
5. Sebastian Białecki - Łódź
6. Kacper Moczarski - Zamość
7. Jakub Sak - Zamość
8. Wiktor Nurzyński - Zamość
9. Hubert Matwiejuk - Morag
10. Dawid Herberg - Łódź |
|
|
|
|
Artur S.
Tarcza: Target Pro Tour
Lotki: One 80 SWORD EDGE Cutlass 21g
Wiek: 50 Dołączył: 22 Sty 2014 Posty: 19 Skąd: Warszawa
|
Wysłany: Śro Mar 22, 2017 10:01 am
|
|
|
Kobiety:
1. Patrycja Głowacka - Warszawa
2. Kasia Drążek - Radom
3. Małgorzata Markowska - Kętrzyn
4. Asia Kubowicz - Warszawa
5. Magda Solarz - Warszawa/Łódź
6. Joanna Pieczulis - Suwałki
7. Agnieszka Dobies - Elbląg
8. Edyta Rogalska - Pionki
Mężczyźni:
1. Adam Kłopotowski - Warszawa
2. Witek Scholz - Warszawa
3. Mar Mar - Warszawa
4. Krzysztof Chechliński - Warszawa
5. Damian Starzyński - Gniezno
6. Michał Sujkowski - okolice Warszawy
7. Kamil Freliga - Katarzynów
8. Grzegorz Czerwiński - Augustów
9. Czarek Wiśniewski - Augustów
10. Karol Sitnik - Augustów
11. Krzysztof Kuprewicz - Augustów
12. Marcin Łask - Augustów
13. Maciej Luty - Suwałki
14. Norbert Krzywosz - Suwałki
15. Mariusz Rosłaniec - Suwałki
16. Andrzej Dębkowski - Morąg
17. Paweł Kowalski - Morąg
18. Krzysztof Makowski - Morąg
19. Artur Markowski- Kętrzyn
20. Marcin Szaniawski - Morąg
21. Jarek Kowalczyk - Warszawa
22. Jakub Kowalczyk - Warszawa
23. Tomasz Szarański - Warszawa
24. Piotr Kowalewski - Morąg
25. Jakub Majek - Morąg
26. Marek Kubowicz - Warszawa
27. Michał Solarz - Łódź
28. Piotr Majek - Morąg
29. Krzysztof Kwiatkowski - Warszawa
30. Przemysław Pośpiech - Toruń
31. Mateusz Rybka - Sępólno Krajeńskie
32. Adrian Lewandowski - Elbląg
33. Paweł Kamiński - Pruszków
34. Paweł Marciniak - Nowa Huta
35. Piotr Białecki - Łódź
36. Sebastian Białecki - Łódź
37. Dariusz Cieplucha - Łódź
38. Artur Rogalski - Pionki
39. Mariusz Brzozowski - Pionki
40. Marek Kołodziejczyk - Radom
41. Piotr Warwas - Radom
42. Tomasz Jakubczyk - Radom
43. Piotr Winiarski - Toruń
44. Wojciech Pasiński - Toruń
45. Robert Bińczyk - Łódź
46. Jacek Krupka - Ursynów
47. Adrian Michna - Krosno
48. Marek Hawrot - Krosno
49. Dariusz Furman - Rzeszów
50. Gustaw Pluta - Skopanie Osiedle
51. Adam Ślaski - Kętrzyn
52. Marcin Muszyński - Zamość
53. Zbigniew Żelichowski - Zamość
54. Paweł Kubaliński - Zamość
55. Michał Grabarczuk - Zamość
56. Artur Kowalczuk - Zamość
57. Krzysztof Iwanicki - Zamość
58. Marcin Wiater - Zamość
59. Piotr Ciurysek - Zamość
60. Mariusz Nowak - Zamość
61. Tomasz Suszek - Zamość
62. Maciej Lidzbarski - Gdańsk
63. Kacper Moczarski - Zamość
64. Jakub Sak - Zamość
65. Wiktor Nurzyński - Zamość
66. Mariusz Matwiejuk - Morąg
67. Jacek Pośpiech - Toruń
68. Dawid Herberg - Łódź
69. Artur Sobociński
Zdolna Polska Młodzież (rocznik 96 i młodsi):
1. Kamil Freliga - Katarzynów
2. Jakub Kowalczyk - Warszawa
3. Przemysław Pośpiech - Toruń
4. Mateusz Rybka - Sępólno Krajeńskie
5. Sebastian Białecki - Łódź
6. Kacper Moczarski - Zamość
7. Jakub Sak - Zamość
8. Wiktor Nurzyński - Zamość
9. Hubert Matwiejuk - Morag
10. Dawid Herberg - Łódź |
|
|
|
|
|